Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Az I-es női klinikán keresek olyan szülész dokit, aki rábízza az anyukára, hogy mennyi pénzt ad, de legalábbis akinek nem a pénz az első (vagy számlát ad, mert főként eg.pénztárról menne a dolog). És van külön magánrendelője, ahol vizsgálatok többsége elvégezhető.

:-)

Tudtok ilyet??

Remélem, özönleni fognak az ajánlatok... bobbencs@gmail.com, vagy ide is írhattok privibe!!

Előre is köszi mindnekinek!

Anikó


Sziasztok,

Tudtok valamit Dr. Szabó Istvánról a SOTE I-es számúból?

Előre is köszönöm a segítségeteket!

Ditta
 
 


szia

Valakinek sikerült reagálni a leveledre, mert én is pont ebben a cipőben járok (dokit keres, eg. pénztárra elszámolható legyen......stb)

Várom válaszod!

bozoaniko írta:Sziasztok!

Az I-es női klinikán keresek olyan szülész dokit, aki rábízza az anyukára, hogy mennyi pénzt ad, de legalábbis akinek nem a pénz az első (vagy számlát ad, mert főként eg.pénztárról menne a dolog). És van külön magánrendelője, ahol vizsgálatok többsége elvégezhető.

:-)

Tudtok ilyet??

Remélem, özönleni fognak az ajánlatok... bobbencs@gmail.com, vagy ide is írhattok privibe!!

Előre is köszi mindnekinek!

Anikó

niki974
 
 

 
 

Sziasztok!
Én az I. Nőin Dr. Máté Szabolcshoz járok - márciusban szülök. Megkérdezte, hogy tudok-e a magánrendelőbe járni, de ha nem, az sem baj. A magánban 8000 Ft/alkalom a terhesgondozás a 35. hétig, utána 4000 Ft/alkalom. Ennyiből azonban nem úszod meg, mert ha azt szeretnéd, hogy ott végezze az UH vizsgálatot is, +6000 Ft (2D) és minden alkalommal néz hüvelykenetet, ami 1000 Ft többletköltséget jelent. A szülés tarifájáról nem beszélt eddig, remélem, nem is fog, mert kénytelen leszek orvost váltani így a végén. A magánba is csak azért megyek, mert kényelmesebb, a klinikán ui. 2-3 óra várakozási idő is előfordul, ott max. fél óra csúszást tapasztaltam eddig. Laborokat a klinikán végezteti. Fiatal, agilis, szerintem hihetetlen tudás birtokában van, mivel részben szakmabeli vagyok, ezt valamennyire fel tudom mérni. Egy gond van vele, hogy már volt egy beszólása, ami Nekem személy szerint nem tetszett, mikor felhívtam, hogy influenzés vagyok, mit csináljak, közölte, hogy menjek el a háziorvoshoz, mert a nőgyógyászatnak kevés köze van a torokhoz. Aztán persze észbe kapott és azonnal adott 1-2 ötletet, de nem igazán szeretem ezt a stílust (vagy csak a hormonjaim tesznek érzékennyé). Régen Dr. Ádám Zsolthoz jártam, de azt hallottam, egyre hanyagabb és arcátlanabb - konkrétan megmondja, mennyit kér a szülésért. Aztán ha nem adsz annyit visszateszi a babát???
Remélem, tudtam segíteni. Örömteli babavárást!
 


Ja, még valami! A magánban OTP egészségpénztárral leszerződött, a többiről nincs infóm.
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: