Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok Lányok!!

Bocsi, hogy csak most jelentkezem, de kicsit elsodortak az események délutánNagyon köszönöm mindenkinek, hogy gondoltatok ránk ma!!!!

A HÍR: egy szép cseresznyénk van, jó helyen és a méretei is kitűnőek!!! Murber doki is elégedett volt..nem kellett keresgélnie, egyből mondta: "maga nagyon terhes" . Két hét múlva kedden kell mennem magánba és ott már lesz feje, keze a cseresznyének, és ha netán két cseresznyénk lesz, akkor az is ott kiderül.

A vitaminok kapcsán azt mondta, hogy most már elég lesz csak a Femibiont szednem, más nem kell.

Cicuci, Mmzs: Gratula a petécskéitekhez!! Ügyesek vagytok!! Most aztán pihenjetek, és holnap várjuk a jó hírt a sok-sok szerelmes petécskéről!!
Cicuci: igen tényleg elmentünk egymás mellett, amikor tologatták az alagsorban azt a konténert...csak én már olyan transzba voltam, hogy a Péter mondta utána, hogy szerinte ott mentél el, de akkor már fordultatok be a pavilon felé. De a sikeres teszt után, téged is várunk egy sütire a Csodamamival a Zilába

Bucsok: üdv a csapatba!! Jó helyre jöttél, bár én inszemes voltam/vagyok, de a többiek közül sokan tudnak neked segíteni!!

Szép estét mindenkinek és egy nagy ölelés
 


Magdipeti ezek szuper hírek, gratulálok a cseresznyéhez. Vigyázz nagyon magatokra tudod most már kettőtökért vagy felelős.

Kíváncsi vagyok jól bujkál-e a cseresznye másik fele vagy egyedül marad, írd meg ha megtudod két hét múlva ám
edina71
Budapest
 
 


Cicuci, Mmzs, Magdipeti, de jó ennyi jóra visszajönni, nagyon örülök mindenkinek :)!

Magdipeti, nagyon terhes :D? Ez tetszik! Annyira örülök Nektek, hogy el sem tudom mondani!

Cicuci, Mmzs, de jó, hogy mindkettőtöknek rendben ment minden és sok szép tüszőt tudtak leszívni. Várjuk a híreket, hogy mennyien estek szerelembe :)!

Bucsok üdv itt, jó helyen vagy itt a fórumon és az ARO-n is! Remélem mihamarabb kezdhettek majd Ti is, májusban elég sokan kezdenek itt, reméljük Te is csatlakozol majd :)!
lexi01
Budapest
 
 

 
 

Sziasztok!

Cicuci, Mmzs, én is nagyon, nagyon szorítok Nektek! Tegnap többször is beléptem, új hírekben reménykedve tőletek :).

Edina, most olvasom, hogy te is 40 (vagy azon túl) vagy. Így nem keseredek el annyira, hogy nem csak egyedül vagyok ennyi éves :). Néha nagyon meg tudok ijedni a koromtól, és azt gondolom, hogy már késő. És tényleg igaz, hogy ilyen mértékben romlanak az eredmények 40 után? Én májusban töltöm… Annyi, hogy én már sok kálvárián túl vagyok, most már biztosan csak a lombik jöhet szóba nálam. Murberhez is harmadik éve járok.


Magdipeti, szuper hírek, gratula, ügyesek vagytok :)!  Mikor volt neked az inszemed?


Bucsok üdv. a csaptaban, én is új vagyok, most tanulom, ki hol tart, kivel mi történt, néha még jegyzetelek is :).
Tegnap beszéltem Murber doki asszisztensével, május 6-án megyek a magán rendelőjébe, mert sajnos oda hívott és akkor ott megbeszéljük, hogy mikor és hogyan indul a lombik.


Lányok, szerintetek van esélyem, hogy én is bekerüljek a májusi csapatba? Olyan jó lenne :).


Szép napot Mindenkinek!

cermiák
Budapest IX. kerület
 
 


Edina,
Megkérdezhetem, hogy te mos hol tartasz?
cermiák
Budapest IX. kerület
 
 


Nagyon koszonom hogy befogadtok :-)
Abban meg segitenetek nekem hogy ha a doki meg ki irja a beutalot akkor hanyra is kene menni? 7re mar legyunk ott? Vagy eleg 8ra?
 
 


@bucsok:


Én nem emlékszem pontosan hány órától van vérvétel, de én általában 8 körül mentem, de szerintem lehet előbb is.
lexi01
Budapest
 
 


Tapasztalatom szerint, fél 8 előtt nem érdemes menni, mert nem lesz még senki ott. Általában 7.30-ra érkeznek.
cermiák
Budapest IX. kerület
 
 


Mai hírek : 5 petesejt volt szép, ebből 4 megtermékenyült! Még telefonálunk, hogy holnap v. szombaton kapom meg őket (max. 2-t adnak), de valószínűbb azért a szombat. Nem tudom mire vélni, az előző 3 alkalommal olyan rossz arányunk volt, főleg legutóbb, lehet, hogy az volt a jó, hogy itt kevesebb napi hormonadaggal, de kivárták, hogy megnőjenek? ( 16. napon volt punkció) Mindegy, örülünk, hogy most jól áll a szénánk.
 
 


Magdipeti, gratulálok a kis cseresznyéhez! Vigyázz magatokra!

Zsó, ez nagyon jó hír!!! Szurkolok nagyon!!!!!

Évi, köszönöm, jól vagyunk, ma kezdtem a 27. hetet. 3 hetente kell járnom a dokihoz, de legalább nem kell befeküdnöm nagyon korán, amíg nincs semmi gond. :)
 
 


Sziasztok!

Szeretnék én is csatlakozni, ha nem bánjátok, bár sajnos elég keveset tudok itt lenni.
Nekem is februárban volt a 3. sikertelen lombikom, ebből az aron az első és valószínű, hogy a következő májusban lesz. Nekem a prof. azt mondta, hogy a 3. ciklus 20. napján jelentkezzek. Ez valóban így megy, hogy a következő stimu előtt nem néznek hormont? 

Petra
 
 


mmzs, hát ez nagyon jó hír, de örülök Neked!!!


Petra, üdv itt a fórumon! Szurkolok a következő lombikhoz, elég sokan kezdenek májusban :)! Mikor várható Neked a 20.nap?A kérdésedben én sajnos nem tudok segíteni, mert én még csak az első előtt állok, de szerintem a többiek közül biztosan lesz itt valaki, aki tudja hogy megy ez.
lexi01
Budapest
 
 


Sziasztok,

MMZS: már úgy vártalak gratula, örülök a 4 szerelmes petécskédhez!!!

Cermiák: március 26.-án volt az inszem, és rá egy hétre már volt kávéundor, rókavadászat és émelygés

Noee: jó hallani, olvasni rólad/ rólatok!! Vigyázz magatokra és várom továbbra is a jó híreket!!

Én most beszéltem a Riával és 6.-án megyek magánba uh-ra A mai napon kicsit feszegeti a határait a cseresznyénk, jó alaposan fáj a derekam, de szerencsére semmi rossz jel nincs!
 


Magdipeti mégegyszer gratulálok! :) Én is 6-án megyek magánba Murberhez. Hányra mész?
Az előbb volt egy kevés időm és vissza olvastam kicsit, hogy jobban megismerjelet benneteket, és a rókás részt éppen elolvastam :).

Mmzs, én is örülök Neked és szorítok tovább! :)
cermiák
Budapest IX. kerület
 
 


köszi a tippeket :) akkor fél 8ra odamegyünk, max várunk.

öööö akkor most én is lemaradtam kicsit. bár nagyon örülnék ha most májusban már bárminek is neki állhatnánk, de nem az van hogy előbb a vizsgálatok és utána mehet bármifajta beavatkozás vagy gyógyszeres kezelés?

 
 


Sziasztok Lányok,

ne haragudjatok, hogy csak most, kicsit elhavazódtam és a közeljövőben sem lesz sokkal könnyebb időszakom.

Olvasok azért, próbálom behozni magam! :)

Magdipeti,

szuper!!!! Gratulálok! Hogy megy tovább? Mikor kell menned?

Mmzs,

csodás!!!! :) :) Akkor ezek szerint semmi rosszat nem láttak, egészségesen fejlődnek, ugye???? Igazán örülök!!! Amit nem ültetenek vissza, azt lefagyasztják ott is?

 
 


Helló lányok! én se arok most napi szinten, de olvaslak titeket és szorítok mindenkinek!!!!!

mmzs, nagyon örülök, hogy ilyen szép eredményeitek lettek! Lefagyasztják, amit nem ültetnek vissza? Fáj a hasad? Nekem leszívás után nagyon feszített, fájt a  bal petefészkem nagyon. 

cicuci, neked is drukkolok, ügyesek legyetek!

üdv az újaknak a fórumon!

magdipeti, dejóóó neked, hogy ilyen nagyon terhes vagy!!! 
 


Sziasztok csajok,

Noee:
Juhuu!! Nagyon örülök hogy írtál, jó hallani rólad!! :) Már a 27. hétben vagy...hogy megy az idő!
Akkor már szép nagy dinnyéd van elöl ugye?

Edinám,
Új hír nincs , majd 28-án hétfőn megyek a 16 heti vv-re (AFP, HBsAG).5-én megyünk terhesgondozásra, akkor lehet már meglátjuk hogy csodafügyis-e vagy csodapuncis Pötyi!
Már itt a május nemsokára , te is 15-e körül mész ugye mint Gabci?

Lexi,
hamar itt a hétfő, remélem megjön, kedden a pici cisztának nyoma sem lesz, és végre indulhat a lombik! Diólevelet nem hagytad abba ugye?

Magdipeti,
gondoltam hogy a merckformint nem szedheted végig.Olvastam valahol erről.Ügyi vagy hogy tartod a diétát, szerintem nem is fogsz sokat hízni. Május 6, az nemsokára itt van ám! Mehetsz megnézni a ti kis manótokat. Van még rókázás? Nem vagy kívános?..a hagymán kívül!?

Évi,
szerintem majd neked is úgy kell menni fagyimanó visszakapása, és ébredése után mint Magdipetinek. Tuti fagyimanók jól meglesznek, és jól bevackolódnak majd.Mikor indul a dolog?Már van tapasz akkor ugye?

Cicuci, Mzsó:
Szívből gratulálok nektek a szépséges petécskékhez! Mzsó 4 megtermékenyült , hát ez fantassztikus!!!
Mondtak valamit a videóról(képekről). Láttak valamit?Vagy akkor még most is tart a videózás..addig míg nem kapod őket vissza ugye?

Bucsok,Petra70:
Üdv közöttünk lányok, és sok sikert kívánok nekte!!

Cermiák,
jó lenne ha te is a májusi csapattal indulhatnál,tuti nem lennél egyedül! Szorítok nagyon !!


Janula,
mindjárt kezdesz csajszi!! Juhuu!! Puszillak ne felejtsd el hogy mikor találkoztunk "megfertőztem" Magdipetit, de te is ott voltál ám....ezért ugye tudod, hogy most sikerülni fog és kismami leszel !!!?

Cicmorgó,
hogy vagy?Sikerült picit összeszedni magad.Sok sok erőt  küldök! Még szünet előtt belefér a következő?

Ölelést, és sok sok szeretetet küldök nektek!
 


Sziasztok lányok

Mzsó neked szeretnék legelőször gratulálni a szerelmesekhez. Ez nagyon jó hír és biztos vagyok benne hogy ez most sikerülni fog neketek. Lehet csak a szervezeted nem bírta már a Sotés szurikat és ez a kezelés végre meghozza a gyümölcsét én nagyon örülnék neki ha sikerülne neked nektek.
Már olyan régóta vágytok erre a babára hogy most már jönnie kell nincs mese.

Magdipeti Paurora vigyázzatok nagyon magatokra és a picúrokra. Várjuk a híreket mindíg rólatok szóval nem eltűnni csajok.

Cicuci ugye te is jó híreket kaptál ma és sok szerelmes lett a 12-ből. Várjuk a híreke nagyon rólatok.

Cermiák én 42 éves vagyok a párom 43. Sajnos mi is elég rég óta próbálkozunk már és lassan 4 éve járunk az Aróra de amíg M doki nem mondja hogy nincs esély addig nem adjuk fel . Nálunk ismeretlen eredetű meddőséget állapítottak meg és nem tudja senki miért nincs baba. Volt 3 inszemem és 2 lombiko már de nem sikerült, M doki szerint amíg az Amh eredményem nem 0.1 alatti addig van esély a teherbe esésre. Szóval nekem 0.4 lett és szerinte ez jó érték.

petra a lombik stimu elött csinálnak vv és ha jó az eremény csak akkor kezdik a stimut nincs elötte 1 hónapos hormon figyelés.

A mostani kezdőknek drukkolok nagyon és nemsokára mi is csatlakozunk majd Gabci Évike és jómagam.

Lexi Mira ti is nemsokára kezdtek ugye? Hajrá májusi csapat babásodást mindenkinek
edina71
Budapest
 
 


Paurora, reméljük nem lesz szégyenlős a babóca, és nemsokára megtudjátok, hogy kisfiú, vagy kislány :)!
Aranyos vagy, hogy drukkolsz :)! Ma vettem be az utolsó Norcolutot, úgyhogy indul a visszaszámlálás, remélem megjön úgy, ahogy a dokival "terveztük". A diólevelet nem hagytam abba, minden nap ittam/iszom egy bögrével, úgyhogy remélem a bogyóval együtt kiütötték a cisztát és kezdhetek végre :). Ma amikor elfújtam a gyertyát, ezt kívántam :)! Bár tortát nem ehetek, de a férjem egy ilyen kis cukormentes gluténmentes sütibe beleszúrt egy gyertyát, hogy kívánhassak :)!


Edina, bizony, ha minden jól megy és elmúlt a ciszta, akkor kedd-szerda környékén kezdhetem a rövid prokotollt, nagyon jó lenne már ott tartani :).
lexi01
Budapest
 
 


Sziasztok Lányok!


Bár sajnos régen tudtam erre járni, sokat gondoltam rátok és változatlanul nagyon szorítok mindenkinek, aki vár még a kis csodájára, csodáira.

A mieink április 4-én végre megérkeztek hozzánk. 38 hét + 1 napra születtek a lányok 2520 és 2830 grammal. Mindannyian jól vagyunk és már itthon ismerkedünk egymással.

Ölellek benneteket!
zora82
Budapest
 
 


Szia Zora

Gratulálok a babáidhoz, kívánok nektek nagyon jó gészséget és sok tejcit.
edina71
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Köszönöm a szíves fogadtatást és az infókat.
 
 


Zora,

csodálatos! Gratulálok és jó egeSzséget kívánok! MIcsoda súlyok, fantasztikus, jó sokaig bírtad! Murber volt az orvos?

Lexi,

én is szorítok nagyon most már aztán tűnjön az a ciszta és jöjjenek a szurik!
 
 


Sziasztok Lányok!

mmzs,
örülök neked, remélem jól fog alakulni nálad minden

magdipeti,
gratulálok, te nagyon terhes kismami

lexi, cicmorgo, edina, paurora, cermiák és mindenki
köszönöm a drukkokat és akkor mondanám is, hogy mi volt...

Tegnap hívtam a klinikát és azt mondták, hogy 3 petesejt termékenyült meg. Egy kicsit elkeseredtem, hogy csak ennyi... de aztán néztem a másik oldalát is a dolognak, hogy azért ebből 3 baba lehet    Holnap reggel 9-kor kell mennem, hogy visszakapjam őket, de azt még nem tudom, hogy mennyit meg igazából még semmit nem tudok, mert reggel majd lesz egy konzultáció a proffal és gondolom, majd elmondja, hogy mi a menete a dolgoknak... Egyébként jól vagyok, a hasam se fáj már, csak néha picit szúr egyet.

Nagy-nagy puszi és ölelés mindenkinek 
cicuci
Budapest X. kerület
 
 


Zora,

gratulálok a lányaidhoz! :) Kívánok neked sok szép együtt töltött órát, kevés sírást és minden jót! :)

Cicuci,

ne izgulj, tulajdonképpen egy petesejt is elég lehet a csodához! :) Ismerem az érzést, én is el voltam keseredve, hogy csak ennyi lett. De a lényeg a  minőség és nem a mennyiség!
Gondolkodjatok már előre, hogy ha hármat akarnak visszaadni, akkor vállaljátok-e, mert nekünk is ott kellett eldönteni egy perc alatt. A menet egyszerű: telt hólyaggal kell felfeküdnöd a műtőasztalra (ez nehéz, hogy telt legyen, de azért kibírd a visszaültetést és még utána 20 percig fekvést, úgyhogy próbáld szabályozni, hogy ez menjen. Én úgy szoktam, hogy ha már nagyon kell, kicsit kiengedek és ha kell, iszom még egy kicsit.) Maga a beültetés olyan kb., mint egy rákszűrés, csak kb 8-10 perc, utána pedig 20 perc fekvés. A párod is bent lehet veled. Ezután még kint kell ülni egy órát és utána lehet hazamenni. Ja, és az elején megnézhetitek a petécskéket, amiket visszakaptok! :)

Lexi,

én kedden megyek 10-re! :) Lehet, hogy találkozunk! :)

 
 


Drága Paurora,

a próféta beszéljen belőled!!! :D Remélem tényleg fertőző vagy! :D
Nagyon jó lenne egy kismama találkozó a Zilában! Ti már teljesítettétek, már csak én vagyok hátra....
Egyikőtök Csodamami, a másik meg Nagyon Terhes! :D :D
 
 


Cicuci, egyetértek Janulával, tényleg nem a mennyiség, hanem a minőség a lényeg. Nagyon szorítok, hogy sikerüljön :)!

Janula, sajna nem fogunk talizni, mert én délután megyek megint... nem jók nekem ezek a kedd délelőttök, mert pont akkor van olyan munkában, ami miatt nem tudok délelőtt eljönni :(... úgyhogy én kedd délután megyek. Pedig olyan jó lenne már találkozni veletek. Bár ha végre elkezdhetem kedden, akkor utána már úgyis a Klinikára kell mennem, tehát sanszos, hogy ott már össze fogunk futni :). Bár ha most elkezdhetem, akkor nekem rövid lesz, szóval más lesz a dolgok menete, de azért hátha :)!
Most már baromira izgulok amúgy, nagyon szeretném, ha végre nem lenne sehol ciszta, és tényleg elkezdhetném.

Zora, gratulálok a babákhoz :)!
lexi01
Budapest
 
 


Zora,

szívből gartulálok a manókhoz!Jó egészséget, nyugodt éjszakákat és sok sok csodálatos percet, órát,éveket!

Lexi,
el is felejettem!!:BOLDOK SZÜLINAPOT! Itt egy extra diétás süti!:

Minden ok  lesz,kedden kezdhetsz!!Érzem!!!!

Cicuci,
A 3 manó tuti extra erős lesz , tényleg mind a 3-at bevállaljátok?


Ölelés mindenkinek!
 


Lányok,
olyan jól esik, hogy biztattok, nagyon szuperek vagytok

lexi,
Isten éltessen

paurora, janula
azt nem is tudom, hogy ha mind a 3-t vissza akarnák ültetni, akkor mi lesz... gondolom, holnap a prof. majd megmondja, hogy mit javasol.... nekem ez az első lombikom, inszem se volt még sose. Van ilyenkor valami protokoll, hogy mennyi a max. amit visszaültetnek? és ha csak 2 lesz visszaültetve, akkor azt 1 kicsit is lefagyasztják? Tudom, hogy még nagyon picikék, kis sejtecskék, de valahogy én már annyira megaménak érzem őket... most azt nem tudom, hogy ez jó vagy rossz, de én már most örülök nekik, hogy vannak Persze az ember felkészül, meg van B terv is... de most még inkább pozitív akarok lenni.
Egy tájékotatóban azt olvastam, hogy most 2-3 liter folyadékot is meg kell inni. Hát, igyekszem... de miért kell ilyen sokat inni?

magdipet, paurora,
úgy szeretnék menni utánatok, növesztgetni a pocakom. Olyan szivesen hánynám én is ki a reggeli kávém

janula,
köszi az infot. Az olyan szuper lenne, ha megnézhetnénk őket Ugyanúgy le kell vetkőzni, mint a leszívásnál?  Amúgy úgy tervezem, hogy reggel, felkeléskor pisilek itthon, aztán kévé és vizecske. Vizet majd viszek magammal, hogy ott is tudjak kortyolgatni. Ma kitakarítottam, kivasaltam, hogy hétvégén teljes nyugiban pihizhessek itthon. Most hogy nem járok dolgozni, legalább van időn nézni a tévét, és még a hülyébbnél hülyébb műsorokra is vevő vagyok
cicuci
Budapest X. kerület
 
 


Sziasztok:

Cicuci, Mmzs: minden rendben lesz..nem kell B terv..és hát öröm így a reggeli vadászat. Én nagyon szurkolok nektek..kell, hogy lehessen kinek tovább adni a babaruhákat

Lexi: boldog születésnapot!!! Teljesüljön a legfőbb vágyad azt kívánom!! remélem időre megjön és kezdhetsz..nem lesz ott semmilyen ciszta!!!

Paurora, Lexi: milyen dolog ezzel a tortával felköszönteni..legalább egy finom Zila szénhidrátcsökkentett képet kapott volna De majd hamarosan..egy pozitív tesztért cserébe beváltjuk Lexinek is, ugye?

Paurora: hát a paradicsom, paprika, vajas korpás kenyér, ubi, hagyma(akár kovászos is) eper  jöhet bármikor..a főtt kajákkal vannak gondjaim..nem mindennek izlik az illata..az a baj, hogy van olyan is, amit én főzök, de nem eszem belőle..Péter meg négy napig milánóin él De mivel ezekből nem eszem, ki sem hányom..csak undorkodom..de a gyömbér csodákra képes..még metrozni is tudok vele

Zora: gratulálok a Lányokhoz sok boldoságot, örömet kívánok nektek!!

Janula: nagyon drukkolok neked 30.-án, hogy minden rendben elkezdődhessen és pozitív 2 csíkos legyen!!! Én már ennék egy  szénhidrátcsökkentett sütit

Cermiák: én 3/4 5- re megyek 6.-án a magánba. Te mikor jösz? Talizunk?

Remélem ennnél az időnél szebb hétvégénk lesz, szép napot mindenkinek!!!
Pusza
 


Cicuci,

azt hiszem életkortól függ, hogy mennyit ajánlanak a visszaültetésre...én 4-et kaptam meg első körben, mert 40 már elmúltam és a prof azt mondta, hogy egy megtapadására is kevés az esély. :(
Másodszor csak kettő lett, mindkettőt megkaptam. Az egyet is lefagyasztják szerintem, ha olyan állapotú. Nekem egyik sem volt fagyasztható sajnos.... :(

Nem kell annyira nekivetkőzni, mert ez nem kisműtét! :)
 
 


Cicuci,

mára nekem is 3 maradt, hogy a 4. leállt-e vagy a "videón" láttak eltérést, nem tudom, majd személyesen megkérdezem holnap. Mi is reggel 3/4 9-re megyünk! 
Hány éves vagy? Ha 40 alatt akkor szerintem tuti nem kapsz 2-nél többet így elsőre, de ha elmúltál 40 akkor tuti javasolja majd a 4-et. Ja, már kitaláltam, nem kapsz 3-at, mert akkor már ma berakták volna őket. Legalábbis én így tudom hosszas pályafutásom alapján. De majd holnap megbeszélitek. Ne bánd, ha csak 2, mert szerintem szörnyű döntés hármasikrek esetén, hogy kockáztasd az egészet vagy egyet injekciózzanka agyon (bocs az ünneprontásért, de így van, ilyet is láttam).
Különben tényleg arra kell gondolni, hogy mi mindnyájan egyetlen embrióból fejlődtünk ilyen szép nagylányokká, a párjaink nagyfiúkká :-)
 
 


szijasztok,

elmesélem én is a tapasztalataim. 3.napi vérvételen voltam ma reggel. Nagyon kedves volt az asszisztens lányzó aki az adatokat vette fel. Türelmesen válaszolt minden idióta kérdésemre :)
A doki is tök jó fej volt, bevallom kicsit féltem hogy mi vár, annyi mindent összeolvastam..kétszer is vissza kérdezett hogy van-e kérdés, elmutogatta és végig mondta ami a papíron van...utána elköszöntünk. Bementem a vérvételre, ott is kedvesség fogadott :) pedig aztán ott is bénáztam eleget :)
Párom 26-ra kapott időpontot, úgyhogy nálunk a május kiesik :( legelőbb is utána egy hétre mehetünk a dokihoz megbeszélni a továbbiakat. nem baj, azért én a májusiaknak nagyon szorítok :)))

és az külön tetszett, hogy ha rosszul van valaki azt komolyan veszik és nem "csak" leültetik hanem egyből vitték egy közeli "szobába" elfektetni kicsit az ember lányát :) volt ilyenből kettő is mikor ott voltam. valamiféle műtőből jöttek ki ott az endokrin. szoba mellől ahol vártunk a vérvételre.
 
 


Köszönjük a jókívánságokat! :)

Olvasgattam közben picit vissza. Húú, nagyon szurkolok Csajok!!

Zsó, végül visszamentem a dokimhoz, nem maradtam Murber doktornál. Arra jutottunk a párommal, hogy az Árpád hídhoz járni, elég messze van nekünk, míg a korábbi dokim itt van a szomszédban így maradtunk nála.
zora82
Budapest
 
 


Magdipeti, Paurora, Cicuci, de aranyosak vagytok, köszönöm :)! Hát valóban ez lenne most a legszebb szülinapi ajándék, ha végre elkezdhetném :)
Meghát szeretném követni a példátokat Magdipeti és Paurora, aztán vigyázzatok, mert behajtom rajtatok azt a szénhidrátcsökkentett sütit a Zilában :)!

Magdipeti, a gyömbér jótékony hatásáról már én is hallottam, jó tudni, hogy működik :)! Érdekes dolog amúgy ez a "szagérzékenység". Amúgy az a durva, hogy én alapból baromi érzékeny vagyok a szagokra, szóval nem tudom mi lesz, ha összejön a baba. Lehet, hogy maszkban fogok mászkálni :D!

Janula, gondolom Te is nagyon izgatott vagy már és várod nagyon a keddet :)! Szurkolok Neked, hogy minden rendben legyen, és kezdhess.

Bucsok, örülök, hogy jók a tapasztalataid és mindenki szimpi volt, szerintem nagyon rendesek, úgyhogy minden ok lesz. Legalább lesz kinek szurkolni júniusban is :).

Mmzs, gondolok Rád holnap, nagyon szorítok Nektek, hogy minden rendben legyen és sikerüljön!!! És persze Neked is Cicuci! Hajrá csajok, megy holnap a pozitív energia ezerrel :)!

Amúgy tökjó, hogy ilyen hasznos infókat irogattok, én ezt pl. nem is tudtam hogy teli hólyaggal kell menni beültetésre. Ezért is jó ittlenni, meg hát a társaság miatt :)!


lexi01
Budapest
 
 


Szia Cicuci holnap minden oké lesz és visszakapod végre a babákat. Utána pihenés és sok folyadék hogy a hormonok tudjanak a szervezetből távozni. Séta belefér ha nem esik de megerőltetőt semmit.
Drukkolok neked holnap.

Drága Mzsó már csak mi maradtunk lassan a régiek közül akiknek nem sikerült eddig a terhesség de te holnaptól már sokkal közelebb leszel a sikerhez mint én.

Kívánom hogy 3 gyönyörű kismanót ültessenek vissza és végre teljesüljön a vágyatok. Tegyél mindet úgy ahogy neked jól esik és tudod hogy a babának ill babáknak sem ártassz vele. Nagyon fogok neked szorítani holnap és drukkolok a két csíkoshoz.

Puszi mind a kettőtöknek és ügyesek legyetek holnap
edina71
Budapest
 
 


LEXI ISTEN ÉLTESSEN SOKÁIG ÉS KÍVÁNOM HOGY TELJESÜLJÖN A KÍVÁNSÁGOD ÉS VÉGRE KEZDHESSETEK.

PUSZI ÉS CISZTAMENTES CIKLUST KÍVÁNOK .
edina71
Budapest
 
 


Lexi,

igen, izgulok! :) Gondolok majd rád, szorítok neked nagyon! :)

Mmzs,

neked is! :) Írj majd, hogy hogy volt! :)

Cicuci,

hajrá!!! :)

Bucsok,

a leszívás után jöttek ki a lányok a műtőből, ott ugye altatnak, ezért utána még feküdni kell a külön szobában! Ez minden esetben így van! :)

Lányok,

mindenkire gondolok, nagyon sokat jártok az eszemben napközben is, akkor is, ha nem írok!!! Mennek folyamatosan a drukkok mindenkinek! :)
m
 
 


Sziasztok Lányok,
Zora, gratulálok a picikhez és nagyon jó egészséget, sok tejcsit kívánok Nektek!


Mmzs, eddig szép ez az eredmény :) Nagyon-nagyon szorítok, hogy a végén pozitív teszt, 9 hónap múlva pedig egészséges bébi(k) érkezzen(el)!



Cicuci, gondolok ma rád és a sejtecskéitekre :D


Az újaknak üdv itt és mihamarabbi sikert! 


 



 

 
 


lexi, boldog születésnapot kívánok!!!! 
 mmzs, cicuici, hogy vagytok? 

nyugis hétvégét kívánok mindenkinek, lányok!!!!
 


Mmzsó! Szorítok értetek és kívánom, hogy járjatok szerencsével! 

A többiek is akik várnak tudják, hogy sokat gondolok Rátok és drukkolok a sikerért. Most lemaradtam egy pár nappal az olvasással, de igyekszem pótolni.
 


Sziasztok Lányok!

Itthon vagyunk Két embriót kaptam vissza, a harmadik megsemmisítésre került. Azt mondták, hogy 1 db-ot nem fagyasztanak le.
Egyébként nagyon izgultam, de minden rendben volt. A párom végig bent lehetettm, ő is izgult. Egy monitoron láttuk a két kis embriót, ez azért megható pillanat volt  A prof. megcsinálta a dolgát, kb. 10 percet volt bent a műtőben, aztán mindenki kiment. Pihiznem kellett még, de azért az nem volt túl kényelmes pozíció. Kettesbe maradtunk a párommal, beszélgettünk, nevetgéltünk és csináltunk fotókat is Képzeljétek az egyik embrió szép szabályos alakú, 8 sejtes volt, a másikon már megszámlálhatalan sejt volt. Kérdeztem a prof-tól, hogy ez miért van, azt mondta, az picit jobban fejlődött.

Most 2 hét pihi, itthon maradok addig, táppénzen. Ez fontosabb most mint a munkahelyem. Aztán vérvétel majd 7-én és 10-én. Ott ki fog derülni minden

Lányok köszönöm szépen a drukkokat, nagyon jól esik, hogy ennyire jó csapatba kerültem itt köztetek
cicuci
Budapest X. kerület
 
 


Szia Cicuci


Örülök hogy két gyönyörű kismanóval pihengetsz  már otthon. Nem is mondta a prof hogy mind a hármat vissza kapod? Pihenj amennyi jól esik igyál sok folydékot fehérje amennyit bírsz és séta amikor jól esik. Gondolom mondta a prof hogy nem kell feküdni de én azért az első nap végig feküdtem velük utána már nem egész nap de óvatosan ficeregtem és kerültem az emelést hajolgatást. Szóval ha nem esik séta egy kis főzőcske majd belefér egy két nap múlva.

Drukkolok neked a két csíkoshoz nagyon.

Mzsó rólad is várjuk a híreket hány baba van a pocakban ?

edina71
Budapest
 
 


Sziasztok!

Először is, Lexi, boldog szülinapot utólag is és kívánom álmaid beteljesülését! :-)

én is kettőt kaptam, itt nemigen adnak hármat. Nem bánom, nekem jobb érzés, így biztos nem kerülök szörnyű dilemmába ( hármas terhesség vállalása kontra redukció). Volt már hármas transzferem 3x, így jobb érzés. A másik 2 lemaradt az osztódásban, de azért tartják őket még 2 napig, ha mégis beindulnak, lefagyasztják. Azt mondta a Tanár úr, hogy ő soha nem dob ki 3 napos embriót, mindig megvárja az 5. Napot, hátha...
Nem tudom, mi lesz a vége ennek a mostaninak de én kicsit bánom, hogy nem léptünk előbb, annyi minden más itt és nem utolsósorban 150 ezer Ft- tal kevesebbe került maga a kezelés, pedig még AHA is volt. Nem is értem, hogy kérhet a Sote ilyen sokat ( félmillió).

megkérdeztük, mi volt a véleménye a videós megfigyelés alapján, és azt mondta, nem gondolja, hogy a kemoterápia okozott volna valami végzetes eltérést, egy rossz álom volt, felejtsük most már el. Hát ezt igen jó volt hallani. Visszatért a bizalmam abban, hogy lesz gyerekünk!
2 hét múlva tesztet kell csinálnom. Ma pihi itthon, holnaptól muzsikálás ezerrel. Nekem jobb, ha aktív vagyok, itthon be lehet golyózni, már tapasztaltam párszor. Tanár úr ezt is elmagyarázta, hogy mennyire nem a vigyázáson múlik. 80%-ban az embriók minőségén, 20%-ban a nyálkahártyán. Előre megmondta, higy senki ne hibáztassa magát semmiért, meg, hogy egy ilyen pici embriónak nincs súlya, és bekerülve egy 1 cm- s nyálkahártyába, rögtön ráragad, és ha erős, akkor majd be is fúrja magát.
 
 


És Mindnyájatoknak köszönöm a sok- sok biztatást és drukkolást!


 
 


Sziasztok Lányok!!!!!

Kicsit elmaradtam mert dolgoztam.

Lexi Boldog Szülinapot!!!!!!!!

Cicuci,Mmzs örülök hogy túl vagytok a beültin és nagyon nagyon szorítok neketek hogy a teszt 2csíkos legyen!!!!!!

Mmzs akkor megnyugtattál,illetve a tanárúr,hogy nem miattunk nem sikerült,és mindent jól csináltunk.


Üdv az új Lányoknak!!!!!

Szép napot!

Puszi.
gabci75
Érd
 
 


Cicuci, Mmzs,

gratulálok a sejtek szép fejlődéséhez! Tiszta szívből kívánom a két csíkos tesztet a végén! :)

Mmzs,

írj majd még ilyen infókat kérlek, amiket ott elmondanak, a Sote-n pedig nem! Olyan jó ezt tudni, megnyugtató! :)
 
 


Mmzs, nagyon szorítok nektek!!
zora82
Budapest
 
 


Lexi, boldog szülinapot utólag !!

Cicuci , Mmzs
Szorítok neket nagyon hogy 2 csík legyen a vége !!!!

Zora, gratulálok a babákhoz !!! Jó egészséget kívánok nektek !!
evi89
Vecsés
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: