Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok Lányok!

Bocsi, nem tüntem el, csak átalakulok  Meg aztán itthon van a férjem is szabi és én is, így Balcsin is és itthon is elbogarásztuk a napokat De olvastalak benneteket..csak telefonról nem szeretek írni...

Ma viszont elmentem vv-re, mert hát olyan messze van a 23.-a, amikorra behívtak a klinikára, kellett egy kis megnyugtatás.. 7348 mIU/ml a hcg szintem.. és holnap töltöm elvileg az 5. hetet.  Egyébként minden ok velem, az orrom olyan mint a vizsláé..mindent érzek. A gyerekünk jele az oviban biztos traktor lesz, mert én csak hagymát, szalonnát és kolbászt ennék zöldségekkel .

Csodamami: mi újság veletek!!! Minden ok, ugye!!?? Növögetsz már??

Mmzs: magy a drukk, hogy hétfőn és utána is minden rendben legyen!!!

Cicmorgo: nagyon sajnálom, hogy nem sikerült..pedig reménykedtem, hogy együtt lehetünk babások..de szurkolok, hogy a következő alkalommal ne jöjjön meg..azért ezt majd említsd meg bent, hogy hátha van rá valami megoldás!

Évi, Maci: jó készülődést 30.-ra!!

Lexi: kitartás, a legközelebbi alkalommal nem fog ott találni semmilyen cisztát a doki, csak pozitívan iszogasd a teát és mondogasd, hogy minden ok lesz!!!!

Mira: biztos, hogy nem lehet 2csíkos??

Cicuci: megy a pozitív energia, hogy szép tüszők legyenek keddre

Májusi Csapat!! Sokat gondolok rátok, és szeretném, ha követnétek!!

Szép húsvétot muidenkinek!!

Puszi
 


Sziasztok lányok,

Bocsi hogy eltűntem, csak nagyon beteg lettem megint.vasárnap kezdődött , és még most is beteg vagyok.A torkom nem fáj, de köhögök, viszont olyan szinten folyik a nózim, hogy alig kapok levegőt, a szaglásom és ízlelésem konvergál a nullához!

Amúgy minden ok velünk, már a múlkori jó hír után , a down-kór szűréses vv-n, még 1 Uh-t csináltak mert valami értéket rosszul mértek.Az új mérések alapján meg 5 nappal kisebb Pötyi mint kéne. nem értem. Mégse hozta be magát. Nem is értem. Hol ezt mondják, hol azt. A CRL (ülőmagasság alapján, valóban kisebb mint kéne.próbálok nem izgulni, és várom a vv-eredményét. Már értem a Praxis rendelőben miért olcsóbb a kombinált down szűrés.(17e) .Kb. 1, hét mire van eredmény. Istenhegyiben 1 óra alatt megvan, viszont 30e HUF. Most várom az eredményeket, és közben gyógyulgatok.
ja és voltam védő néninél megint, megdícsért hogy alig híztam (fél kilót csak). Mondjuk nekem nem baj, hogy nem hízok, mert ugye nem vagyok két dkg, így se.

Cicuci,
Jövő hét leszívás, ez fantasztikus, nagyon szurkolok neked! Ma mész megint Uh-ra ugye? Majd írj! Szója...nos azért nem ajánlják, mert a szója tele van növényi  ösztrogénnel, ami a progeszteron ellenhormona, illetve a túl sok ösztrogén nem tesz jót a baba fejlődésének se. Viszont ha iylen sok allergiád van, akkor szrintem azzal a -3 dl-re nem teszel rosszat. Van olyan,hogy fitoösztrogén! Nézz utána (pl. lenmag), és egyél belőle sokat, az ellensúlyozza a szója ösztrogén hatását!

Echo,
Sok sikert a Versysnél!Azért  maradj velünk, és írj hogy hogyan haladnak ott a dolgok!

Cermiák,
Szőrnyű volt olvasni hogy mennyi rossz dolgon mentél keresztül. Ennyi vetélés és méhenkívüli terhesség után, le a kalappal hogy ilyen rendíthetetlenül mész előre, és nem adod fel!Szorítok hogy a lombik meghozza a sikert nektek! Czeizelről személye tapasztalatom nincs, de a barátnőm pl. hozzá ment konzultálásra, neki két vetélése volt. Nála sem volt Leiden, viszont, súlyos endometriózisa és IR-je volt!Ezeket Czzel javaslatára vizsgáltatta ki. vele kedves volt, és végül miután mindent rendbe tettek neki sikerült az 1. lombik, sőt a 2 manó magától jött össze. Ő a paleo étrendre esküszik, a IR miat csinálja. Látod neki összejött végül a 2. manó spontán. Sose lehet tudni hol van az a kis porszem a gépezetben. Feltétlen vizsgáltasd ki magad, vagy konzultálj valakivel, hátha eszükbe jut valami, ami felett elsiklottak, és nem nézték meg.
Még vmi. gen kötelesek elengedni melóhelyen, d le kell dolgozni, vagy nem fizetik ke. Igazolt terhességnél, is így van, viszont akkor nem dolgoztathatják le!

Janula,
Már csak 11 nap és mész a klinikára!!Te indítod  a tavaszi lombik, és bébi áradatot! Tudod kismami találkozó jön júniusban a Zilában! Sokat gondolokrád csajszi!


Maci, Évi,
Indul a FET!! Juhuu. Szinte egyszerre kezdtek janulával. Tényleg a FET-nél hányadik napon van beülti? Jönnek haza a manók a sítáborból csajok!

Évi, a merckformin hogyan hat, érzel vmit? Mikor kell koppányhoz menni ellenőrzésre?


Mira,
Remélem feltöltődtél Sopronban, gyönyörű hely. Még mindig nem jött meg?
nem akarlak megijeszteni, de nekem amikor cisztám volt, akkor majd 4 hónapig nem jött meg, mert olyan cisztám volt ami progeszteront termelt, és így aszervezetem azt hitte hogy baba van..persze helyette egy nagy ciszta volt. nekem akkor a Norcolut segített, még utolsó pillanatban a műtét előtt eltűnt. nekem viszont miután először nem jött meg utána elkezdett fájni a petefészkem, és 3 hónap után már ülni alig bírtam annyira fájt, akkor adák a Norcolutot. (nekem sokat várt a doki, mielőtt adta a gyógyszert, hátha magától felszívódik. lehet nem kellett volna ennyit várni, mert megkímélt volna a sok fájdalomtól.)
Mihamarabb nézesd meg a petefészkeidet csajszi!

Edina, gabci,
hamarosan itt a ,május közepe! nagyon szorítok ám nektek csajok. Gabci hogy szerepelt a párod a horgászversenyen?Tényleg te is ott ülsz ilyenkor mellette?

Lexi,
Jó hogy nem hallottál, de nagyon rondát kárumkodtam a cisztád  miatt!!. A csuda figye el már na!!!! Szorítok 29-ére, hogy ne legyen ott, és ezzel a kisebbel elbánjona Norcolut. A bromo viszont hat, és ez fantörpikus!! Mikor lesz a szülinapod?

Mmzs,
ez nagyon szupi, örülök hogy jól reagálsz a stimura.7 tüszőcske nődögél, és húsvét hétfőn te leszel a nyuszi, sok sok tojival. Húsvét egy jó omen szerintem.Milyen hangszeren játszol? Nagyon szupi lesz a manó/manóknak ám.Azt olvastam valahol hogy azok a babák, akik komolyzenét hallgatnak mára pocakban is, azok sokkal szebben fejlődnek, és mikor kibújnak nyugodtabb manók lesznek.
A fotóktól ne félj, ezért mentek a Forgácsba.Ha van vmi, akkor most kiderül végre , ha nincs olyan baj, akkor meg azért fogtok örülni.

Évike,
Miért nem mondta el a prof. hogy miért megint hosszú protokol? Jogod van tudni nem? Milyen a melód, mivel foglalkozol ha lehet tudni?Ennyre stresszes?

Magdipeti,
drága érzékeny orrú  kismamink, hogy vagy? Azt hiszem már írtam, de a hagyma nálam is menő mostanság!Amióta terhes vagyok, mindig kell hogy legyen póréhagyma a hűtőben!.Őrület!!!
Tényleg Peti? Hogy fogadta a nagy hírt az apuka? Gondolm most aztán el vagy extrán kényeztetve.Mondjuk írtad, meg mondtad anno, hogy Peti egy csodafickó , és nagyon jó sorod van alapból is. Szupi HCG szint!!
Tényleg neked most is szedned kell a Merckfomint? Mit mondott Koppány dokinő? Terhesség alatt is lehet szedni? Aspirint protect-et szeded még mindig? Én még most is szedem, igaz nekem van leiden mutációm, de képzel sőrőn vérzik a nózim orrfújás közben.Mondjuk erősen is fújom az az igazság. mind1 azt mondta a nődokim, hogy menjek ell orr-fül gégészetre nézessem meg, plusz irány a honvéd kórház, beszéljek a haematológusommal.

Ölelés nektek!Puszi

Ui.:
Privát levelekre i s álaszolok csajok,csak picit el vagyok maradva.
Megyek picit lefekszem, kicsit megint ráz a hideg.

 


Bocs a sok elgépelésért!!
 

 
 

Paurora, de jó, hogy újra itt :)! Remélem hamar rendbe jössz ezzel a csúnya megfázással :(. Szerintem most a legkönyebb ezeket összeszedni, azt se tudja az ember milyen idő van, mit vegyen fel, egyszerű meleg van, egy hideg, esik, fúj, nehéz eltalálni. Remélem minden rendben lesz a babócátokkal is. Azért durva ez a Down szűrés, hogy ahhoz, hogy ne kelljen várni az eredményre, fizess 30.000-t, döbbenet.
Amúgy én is káromkodva fogadtam az újabb ciszta hírét (már amikor kimentem a rendelőből :D), múltkor sírtam, most viszont baromi dühös voltam inkább, és szitkozódtam, de nem lesz még egy ilyen :)! De a prolaktinnak meg a TSH-nak örülök :)! Amúgy április 24-én lesz a szülinapom :)!

Magdipeti, de jó Nektek pihizhetted, jól teszitek :)! Tényleg én is akartam már kérdezni, hogy férjed hogy fogadta az örömhírt :)?

Évike, nem értem ezt az egészet, meg azt sem, hogy ha múltkor rövidet mondott, akkor most milrt akar mégis hosszút... meg így a leírásod alapján annyira fura a hozzáállása... Lehet tényleg jobban jársz, ha átkéred magad, ha továbbra is így marad...

Mmzs mindjárt itt a leszívás. Elhiszem, hogy igulsz a fotók miatt, de ez csak segít Nektek, reméljük nem lesz semmi baj! Nagyon szurkolok!

Janula, jól teszed, hogy beszélteted a profot, szedj ki belőle mindent, amit tudni akarsz :)! És mindjárt kezdesz Te is, de jó :)!!!

Maci de izgi, hogy mindjárt kezdesz Te is, tényleg jól összeterelődött szinte egy időpontra a csapat :)!

Ja amúgy vicces, mert amikor még a múltkor voltam 2. napon a dokinál, felírta a szurikat, és mondta, hogy a Gonat mindenképpen váltsam ki egyből. De én úgy voltam vele, hogy megvárom mit mond majd a 20.napon, és utána váltom ki. Hát jól tettem, hogy nem váltottam ki, mondta is a doki, hogy az nem fog kelleni, mert most a rövid protokollt célozta meg, viszont mondta, hogy a Menopurt váltsam ki és vigyem magammal, ha majd megyek 29-én, mert azt akkor be is adják, úgyhogy ma kiváltottam, remélem végre tényleg szüksége lesz rá.


lexi01
Budapest
 
 


Sziasztok!

mira, megjött már vagy még mindig nem? szúrkál még a hasad_?

magdipeti,olyan jót nevettem ezen a traktor lesz a jele az oviban dolgon :) nagyon szép HCG-d van, úgy örülök! :) dolgozol vagy otthon vagy még?

mmzs75, remélem minden rendben lesz hétfőn, dehát miért ne lenne, igaz ? :) 

maci, 
ma voltam a Klinikán a 2. Hcg vérvételen, délben pedig konzi volt dr M-mel. Azt mondta, hogy sajnálja, de ez most nem sikerült. Mondtuk neki, hogy tudjuk, mert 22 napra megjött a mesnim. Azt mondta, ez kicsit tényleg szokatlan, de azért volt, mert a baba nem tudott beágyazódni. Kérdeztem, hogy nem lehet-.e hogy akkor több progit kapjak, azt mondta már ez is sok, amit kapunk, szóval nem ez volt a gond. Viszont a jó hír az, hogy nem kellenek újabb vizsgálatok, mert mindkettőnk eredményei egyébként jók és úgy néz ki, hogy még beleférek egy július 30 előtti protokollba. Majd június első két hetében megyek a magánrendelésére és akkor megbeszéljük, hogyan tovább. Bíztatott, hogy háromból egy azért szokott sikerülni, tartsunk ki. 
Nem sírtam, próbálok előre tekinteni és tudom, hogy hamar el fog menni ez a pár hónap. Fagyibabás beültetést nem is szerettünk volna most, de ő sem forszírozta. 
A fogamzásgtálóra totál elfelejtettem rákérdezni, de ő sem mondta...mindenesetre május közepén megyek dr Bokorhoz kontrollra, nem árt, ha időnként bekukkant, mi a helyzet endó ügyben. Remélem semmi nem lesz. 

Mindenkinek szép hétvégét kívánok!

 


Sziasztok!

Magdipeti,

de szép lehetett a Balcsi, még ha ilyen barátságtalan is az idő, bár most javul!

jó magas hcg- nek tűnik, nem értek hozzá, még nem volt mérhető hcg-m :-)


Paurora,
vigyázz magadra és gyógyulj meg, ne izgasd magad a méreteken.

Cicmorgó,
örülök, higy bele fogsz férni még a nyári szünet előtt, addig kapcsolódj ki, ahogy csak tudsz! Erős lány vagy!

Évike,

menj át Murberhez, már csak a jó közérzet miatt is, de egyébként a hosszú protokollt részesítik előnyben, erről szól többek között a Murber phd értekezése is, olvastam a neten.

Nálam a változás: nem lesz még hétfőn punkció, kicsik a tüszők, ugyanennyi szurival megyünk tovább, hétfőn kontroll és szerdán leszívás. Kicsit át kellett állítani az agyamat, mert már beleéltem magam, higy hétfőn túl leszek rajta, de ez van. Az a lényeg, hogy szép egészséges petesejtek legyenek, és meg is termékenyüljenek ( ne úgy, mint múltkor). A fotók miatt csak azért izgulok, mert ha kidérül valami, azon nem lehet segíteni. De reméljük, nem derül ki semmi, szépen osztódnak majd és kész. Csomó dolgot máshogy csinálnak itt és remélem, valamelyik változtatás meghozza nekünk a sikert.
Boldog Húsvétot Mindenkinek!
 
 


Sziasztok Lányok!

Úgy szeretem olvasgatni amiket írtok Olyan jó hogy vagytok, erőt adtok és energiát. Örülök, hogy én is része lehetek ennek a fórumnak, mégha nem is írok túl sokat...

Cicmorgo,
akkor ma biztos láttalak, mert én is ott voltam délben

Paurora,
köszi a választ a szójával kapcsoltban. Utánanézek annek a fitoösztrogén dolognak. És miharabbi gyógyulást neked


Én voltam ma vérvételen, de hát pisilni is kellett. Na az nekem nem egyszerű... ha tudtam volna akkor viszek magammal. 1 órát vártam, hogy tudjak pisilni... megittam kb. 1 liter vizet Ma M. doki vizsgált meg.... Amikor megnézte a petefészkeimet egyből mosolygott és mondta, hogy nagyon szép tüszőim vannak. Jobb oldalon 4, bal oldalon 6 Kicsit feszülget a hasam, kérdeztem tőle, hogy ez rendben van-e, mondta hogy igen, sőt fog még ettől jobban is feszülni és fájni a köv. pár napban. Leszívás kedd vagy szerdán. És bár holnap szombat, de reggel 7-kor újra vérvétel és fél 10-kor megint uh. És tényleg teljesen más a stílusa mint a prof-nak, sokkal közvetlenebb és kommunikatívabb.

Lányok köszönöm szépen mindenkinek, hogy drukkoltok nekem. Én is drukkolok mindenkinek és a legjobbakat kívánom Nektek!
cicuci
Budapest X. kerület
 
 





Kellemes Húsvéti Ünnepeket Mindenkinek!!!!!!!

Húsvét! Húsvét! Húsvét! Húsvét!






gabci75
Érd
 
 


Kellemes húsvéti ünnepeket kívánok !! 
Pusza mindenkinek !!!
evi89
Vecsés
 
 


evi89
Vecsés
 
 


Kellemes Húsvéti Ünnepek Lányok!


cicuci
Budapest X. kerület
 
 


Sziasztok Csajok!

Remélem mindenkinek jól teltek az ünnepek

Paurora én is ettől félek, hogy a cisztától nem jön meg, így elmegyek egy nődokihoz most csütörtökön nézzen meg és adjon valamit ellene. Pihizz és gyógyulgass, vigyázz magatokra.

Lexi, Cicmorgó
Még mindig nem jött meg és fájdogál a bal oldalam. Már csak pár nap és kiderül, hogy mi a helyzet. A diólevelet én is iszogatom addig.

Magdipeti
Nagyon jó, hogy ilyen magas a HCG-éd 23-án bent is biztos megerősítenek majd, hogy minden okés. Szép lehetet a Balatonnál, gondolom sokat pihentetek.

Puszi
mira08
Budapest
 
 


Sziasztok Lányok!

Remélem jól teltek az ünnepek mindnekinél! Mi vendégségből vendégségbe mentünk..és ma még meg is locsoltak

A Balatonon nagyon jó volt, bár az idő kicsit vacakolt, és a fiúknak volt egy kis kertészkedés is, de olyan nagy a nyugalom, hogy pont arra volt szükségünk!

Janula: Anyukád holnaptól mehet virágot venni

Mira: remélem csütörtökön adnak neked valami jó tanácsot, és megoldódik a cisztakérdés.

Mmzs: minden ok volt ma a kontrollon?

Jön valaki szerdán délre a kórházba?

Szép estét! Pusz
 


Sziasztok, remélem jól telt mindenkinek a Húsvét :)!

Mira, tényleg az a tuti, ha elmész nőgyógyászhoz, remélem tud valamit írni, hogy rendbe jöjjön a dolog. Tényleg furi ez amúgy, hogy nekem kb. semmi jele nem volt, amikor öt centis cisztám volt, dehát úgy látszik ez mindenkinél máshogy megy. Az jó, hogy iszod a diólevelet, én is, hátha az segít valamit, én is megiszom minden nap egy csészével.
Cicuci, de jó, hogy szépen növögetnek a tüszők :)! Mikor lesz végül leszívás? Majd írj mindenképpen, nagyon szorítok Neked!

Mmzs, nálad mizu? Minden rendben volt tegnap a kontrollon? Holnap jön a nagy nap, nagyon izgulok érted, hogy minden rendben legyen!

Cicmorgó, örülök, hogy most már pozitívan tekintesz előre, és tökjó, hogy nyáron beleférhet még egy próbálkozás :). Lassan nekem is mennem kellene Bokor dokihoz, megbeszéltük, hogy vagy akkor megyek legközelebb, ha sikerült a lombik, vagy ha eltelt fél év az előző kontroll óta, jó lenne, ha előbbi miatt mehetnék majd hozzá :).

Hú lányok én most annyira izgulok, hogy elmúljon a ciszta. Érdekes, mert mintha néha szúrkált/fájdogált volna a jobb oldalam, nem sokat, csak néha-néha, remélem azért, mert hat a Norcolut és pusztítja a cisztát :D. Csütörtökön veszem be az utolsó gyógyszert, múltkor is kellett 4 nap mire megjött utána, szóval ha minden jól megy, kedden pont a 2-3. napon leszek, amikor megyek a dokihoz, remélem most végre mosolyogni fog UH közben, mert nem talál ott semmit :).

lexi01
Budapest
 
 


Sziasztok Lányok!

Holnap lesz a leszívás napja... úgy izgulok  tegnap este megkaptam a Choragon-t, de egyenlőre nem érzek semmit, picit szúrkál a hasam... de dr. M. azt mondta, hogy valószínűleg fájni fog majd. Hát még nem fáj... nagyon kíváncsi vagyok, hogy végül hány kis petém lesz, aztán meg hogy hány esik szerelembe

magdipeti,
holnap délben szerintem én még ott leszek

lexi,
köszönöm, hogy drukkolsz, én is remélem, hogy elmúlik a cisztád és kezdhetsz

Lányok én most rákattantam a 9 hónap c. műsorra... a neten fent van, Czeizel műsora volt és a TV2-n ment. Sok érdekes dologról van benne szó és a kórházak szülészetét is bemutatják. Nekem nagyon tetszik
cicuci
Budapest X. kerület
 
 


@cicuci:

Szia, akkor holnap megy reggel a sok sok drukk , hogy szép petécskéid legyenek és mind szerelembe essen !!

Mi délre megyünk, én szőke, rövid hajú, szemüveges vagyok és valószínűleg farmerben leszek, míg a párom magas, nagyon rövid hajú és szakállas. Ha írjsz magadról ismertetőt, akkor mi is figyelni fogunk!

Aztán csak ügyesen holnap!!

Szia

 


Cicuci,

holnapra nagy drukk! Nekem is holnap lesz :-) jó neked, hogy nem nagyon érzed, én már majdnem 1 hete alig tudok ülni, feszít és fáj, sokszor meg a fekvéstől is. Pedig csak 7 db van, tegnap megszámolták :-) nekünk nagyon korán reggel kell menni, negyed 7- re, itt ez a szokás, de lagalább előbb hazamehetünk.
Szombaton vagy hétfőn lesz beültetés, mert itt, ha nagyon szépek és sokan vannak, elviszik 5 naposig. Erre nemigen számítok, az előző alapján örülök, ha lesz 1 -2 szép.

majd valamikor jelentkezem, nem ígérem, higy már holnap.
.
 
 


Sziasztok..Cicuci Mmzs holnap mennek a drukkok...Magdipeti várjuk a jó híreket holnap tőled is ..Gabci,Edina,hogy vagytok? Nekem még azóta sem jött meg..Nem érzek semmi előjelet..Nem tudom mi van ilyenkor..? Paurora:én a Rendőrségen hozom-viszem az aktákat,postázok is egyben..Szaladgálós,és egyben felelőségteljes a munkám..Várom már a Májust,és persze átkérem magamat Murber dokihoz...Előtte úgy is konzultációra megyek majd hozzá.Nekem szimpatikusabb,mint a Prof..Kinek a pap,kinek a pappné...További szép napot neketek.
 


Cicuci, Mmzs,
holnapra megy a drukk!! Amint tudtok majd írjatok!!

Évike,
na akkor ez tényleg stresszes meló. Jógázni szoktál, vagy esetleg egy másik  sterssz oldó módszer?

Magdipeti,
kérdeztem fentebb egy csomót, nem válaszoltál csajszi!Puszillak, vigyázz madatokra! Ja amit írtál sms-be , és 5 hetes terhességem óta ezzel szenvedek. 1 evőkanál Lenmag + 1 kanál baracklekvár, összekever, lenyel! Holnap UH!!!!!  Úgy mennék én is, hogy ott legyek mint ahogy te ott voltál nekem!
 


Bizony, Magdipeti, én is drukkolok! Minden jó lesz!

Köszi Mindenkinek a drukkot, jólesik!
 
 


Sziasztok Lányok!!!!!

Húúha!!! Van kiért izgulni!!!! Nagyon jó,csak ügyesen lányok!!!!


Évike!!!

Nekem már megjött 18.-án és már el is múlt. A májusit 15-re várom,és akkor hívom a kórházat megyek vv.-re és beszélek Murberral. Remélem Edina is akkor jön majd.Kb. Ő is akkorra várja a májusi menzit amikor én!!!
De ha hosszú lesz akkor csak június végén kapjuk vissza az embriókat,olyan messze van méééééég!!!!!!!!!!!
Na de remélem gyorsan itt lesz!!!

Puszi!!!
gabci75
Érd
 
 


MMzsó, nagyon drukkolok holnapra! Remélem az új hely szerencsét hoz!
Paurora, jobbulást, vigyázz magadra!
MagdiPeti, halkan gratulálok!
 
 


Sziasztok lányok

Mzsó cicuci holnapra egy nagy kalappal mind a kettőtöknek és sok szép petécskét kívánok. Drukkolok nektek nagyon hogy minden rendben mennyen és ha nagyon sok nem is de minőségi sejtecskéket tudjanak holnap nyerni akik szerelemre vágynak

Magdipeti holnap derül ki a babák száma ? Fúúú izgulok érted is nagyon és várlak a hírekkel.

Évike neked most kell valamikor megjönni mert már nekem is megvolt másodszorra ahogy Gabci is írta és te utánunk voltál kb 1 héttel ha jól emlékszem. Mindenképpen gyere át M dokihoz legalább megnyugszol kicsit ha hozzá fogsz jönni ő sokkal másabb mint a prof majd meglátod,. Szerintem nekem is hosszú lesz bár nem tudom belefér-e a szünet elött. Ahogy számoltam kb május 15 körül jön meg akkor a 20 nap júni 5 és 23 nap volt nekem a hosszú stimum . Akkor kb a leszívás júni 28 lenne és akkor már nem lesznek a klinikán. Tehát M dokin múlik mit kezd velem ill Gabcival...

Paurora remélem már teljesen jól vagy várom a friss híreket a babáról.

Maci evi ti mikor kezditek a tapaszt?
Lexi ha megjön akkor méssz  dokihoz ugye? És ha nincs ciszta akkor kezditek a rövidet remélem.

Mira ez már kicsit túl sok csúszás kíváncsi vagyok mit mond a doki miért nem jön meg .

Cicmorgó remélem most már kicsit megnyugodtál és várod a következő lombikot . Nagyon gyorsan eltelik ám ez a  hónap.

Janula te leszel az első nemsokára kezdhettek. Várod már gondolom. Mikor kell menned ?
edina71
Budapest
 
 


De jó, hogy ennyi mindenkiért lehet szorítani holnap :)! Mennek a drukkok mindenkinek, hajrá Lányok, szorítok értetek :)!
Magdipeti írj majd mindenképpen, hogy mi volt, mit mondott a doki :)!

Janula de jó, mindjárt kezdesz :)!

Gabci, Edina kíváncsi vagyok, hogy nálatok hogy lesz majd. Tökjó lenne, ha megint együtt csinálhatnátok végig, biztosan sokat jelent, sőt még lehet akkor Évike is csatlakozna :).

Edina, úgy saccoltuk a dokival, hogy jövő hétfőn kell megjönnie, és keddet mondott, hogy akkor menjek hozzá. Múltkor vasárnap vettem be az utolsó Norcolutot és csütörtökön jött meg, most csütörtökön fogom bevenni az utolsót, szóval a múltkori alapján elvileg hétfőn kell jönnie, és ha kedden nem talál a doki cisztát, akkor kezdjük a rövidet :). Mondta, hogy váltsam ki a Menopurt és vigyem magammal kedden, mert ha kezdhetek, akkor be is adják, úgyhogy ki is váltottam.
Nagyon remélem, hogy így most már a talán ötödik, vagy nem is tudom hanyadik nekifutásra végre nem lesz ciszta. Eredetileg január végén lett volna az első időpont, amikor kezdhettem volna, és azóta minden alkalommal volt valahol kisebb-nagyobb ciszta, úgyhogy így 3 hónapu után épp itt az ideje, hogy kezdhessek végre, nagyon boldog lennék :).
lexi01
Budapest
 
 


Szia Paurora!!

Bocsi, Bocsi, Bocsi!!!! 

Peti is nagyon izgul a holnapi uh miatt, szerencsére az új főnöke úgy alakította a beosztását, hogy holnap szabadnapos és jön velem Hát egy szavam sem lehet az uramra!! Sőt..De nem fényezem tovább, mert aztán kikapok, ha elolvassa a fórumot

A merckformint a 12. hétig szabad szedni, a Koppány dr azt mondta, hogy ha igazolt a terhesség hívjam és megbeszéljük, hogyan tovább. A diétát nem számolom, de tartom a teljes kiörlésű +, lassan felszívódó +, sok zöldség arányokat.

Az Aspirin p-t minden nap szedem, de ha rendben lesz az uh, akkor lassan csökkenteni fogom..a cikkekben elvileg a jobb megtapadás és a méhlepény kialakulásának jobb esélyei  miatt javasolták.

A problémára köszi az ötletet! Ma épp kivivel kisérleteztem, sikerrel.

Sajnálom, hogy nem jöhetsz az uh-ra drukkolni, de amint hazaérünk jelentkezem.

Vigyázz magadra és Pötyire nagyon!! Aztán ha Janula is begyorsít, akkor irány a Zila

Puszi és egy hatalmas ölelés
 


Lányok!!

Köszönöm szépen a sok drukkolást!! Nagyon sokat jelent nekem a fórumbéli család! AMint tudunk valamit jelentkezem!!

Szép estét Mindenkinek!!
 


Sziasztok Lányok!

Nagyon-nagyon köszönöm nektek, hogy drukkoltok, bízom benne, hogy minden a legnagyobb rendben lesz holnap  Változatlanul csak kicsit szúrkál a hasam, pedig dr. M. azt mondta, hogy van 10 tüszőm és holnapra lehet még 12 is lesz... na majd meglátjuk. Igazából nem tudom, hogy fájni kellene-e az alhasamnak vagy sem...

Mmzs,
neked is sok-sok sikert holnapra, remélem mindkettőnknek sok szép értett kis petécskéjét tudják majd leszívni

magdipet,
barna, áll alá érő hajam van, picit oldalra fésült frufruval, olyan kis kleó forma  és fekete színű tréninggatyó és pink "Helly Hansen" feliratos cipzáros kapucnis felső lesz rajtam, alatta pedig fehér vagy szürke póló . A párom magas, rövid hajú pasi aki farmeba lesz....

Szép estét mindenkinek
cicuci
Budapest X. kerület
 
 



 


mmzs, cicuci, holnap szorítok nektek én is, minden rendben lesz, ne izguljatok!!!

cicuci, nekem például egyáltalán nem fájt a choragon után, mégis szép kis petesejtjeim lettek. :)



 



 



 



 


 



 


 

 



Na, hát, ezért utálok mobilról írni...:)

 


Sziasztok Lányok! Remélem mindenkinek jól sikerült az elmúlt pár nap, sikerült pihenni, feltöltődni. Nekünk a Húsvét nagyon jól telt, de előtte volt egy pár kellemetlen kalandunk, amik szerencsére rendeződt/nek, ráadásul betegeskedtünk is, így nem is tudtam írni.

Ezúttal is köszönöm, hogy szurkoltok nekünk, hogy sikerrel járjunk az új helyen :D :D :D Én is szorítok mindenkinek, hogy hamar dobják a gólyák a kis csomagokat :wink: Mivel pici lányunk SOTE-s baba a kötődés mindig megmarad az ARO-hoz :) Èn a proffal egyébként teljesen jól kijöttem. Ez a kis csapat pedig annyira kedves, lelkes emberekbőláll, hogy nekem fontos, hogy tudjam mi történik Veletek és együtt tudjak izgulni mindenkivel a sikerért.

Cicuci, Mmzs egy kalappal a holnapi napra! Legyen sok formás, aktív petécskétek!

Edina, nézettél Fsh-t? Milyen lett?

Cicmorgó, sajnálom, hogy most nem sikerült, de örülök, hogy pozitív vagy. Szerintem ez fontos a sikerhez.

Èn most várom a köv ciklust. Remélem, most már csak pár nap és megjön, hogy mehessek a plusz vizsgálatokra.

Mindenkinek jó pihenést!

Kismamák vigyázzatok magatokra és a bébikre :D
 
 


Cicuci, Mmzs
Megy a drukk neketek !!!!!! 

edina

jövőhét szerdán megyek a klinikára 10 re.
nagyon remélem hogy minden oké lesz mert múlthét nagyon húzós volt , pont megvolt , stresssz ezerrel....

paurora
Igazából nem beszéltük meg a dr, nővel hogy mikor kellene menni hozzá 
De nagyon bizakodó vagyok hogy ha visszakapom a kis fagyasztott málnácskáimat és megmaradnak akkor kellene csak beszélni a dr. nővel hogy hogyan tovább....

magdipeti 
izgatottan várom hogy mizu van odabent !!!

noee
hogy vagy ???? örülök hogy írtál 
evi89
Vecsés
 
 


Sziasztok

Cicuci Mzsó remélem már kialudtátok magatokat és várjuk a híreket a jó híreket...

Magdipeti hány babóca van a pocakban ? Talán 2 ??????Jelentkezz ha tudsz .
edina71
Budapest
 
 


Sziasztok Lányok!

Először is köszönöm szépen mindekinek aki ma gondolt rám. Biztos sokan voltatok, mert jól alakult minden
09-kor hívott be Kati a műtőbe, mondanom se kell, remegett a kezem mikor levetkőztem. Aztán fel az asztalra, vettek egy pár csepp vért, mert többet sajnos nem tudtak. Olyan kedves volt mindenki, hogy az valami hihetetlen. Az altatóorvos simizte az arcom, mert nagyon ideges voltam, kaptam oxigént is. De aztán megnyugodtam és megkérdeztem, hogy honnan fogom tudni, hogy már alszok? erre mindenki jót mosolygott Aztán mondta az alatóorvos hogy gondoljak valami szép helyre... az ment is. és aztán még annyit kérdeztem, hogy az normális-e ha bizsereg az alkarom... és teljes filmszakadás.
Aztán már csak arra emlékszem, hogy lefekszek a pihenőbe. És a párom mondta, hogy mosolyogva jötem ki a műtőből és azt mondtam, hogy: itt mindenki szuper Erre nem is emlékszem. Arra viszont igen, hogy bejött az a fiatal orvos és mondta hogy 12. Ennyi sejtecském lett...
Utána még pihi, állítólag 2 percenként kérdeztem, hogy az emberem, hogy mennyi az idő aztán be a prof-hoz, mondta, hogy 12 tüsző volt és bennük lévő mind a 12 petesejt szép és jó. Lányok 11.30-kor már mentünk is haza. Holnap még egy izgatott telefon és ha minden oké, akkor pénteken vagy szombaton vissza is kapom a kis szépségeimet
Most azért kicsit fáj a hasam, de a prof. szerint ez belefér. Meg ma el kell kezdenem használni azt gélt amit kaptam, de már alig várom a holnapi telefont.

magdipeti,
lehetséges hogy téged láttalak az alagsori folyosón.. kicsit kómás voltam, de talán zöld felső volt rajtad... remélem legközelebb összefutunk

Lányok, mindekinek nagy nagy ölelés és puszi
cicuci
Budapest X. kerület
 
 


Sziasztok! 

Köszi a rám gondolást! 8-an szálltak ringbe, meglátjuk, holnap mit tudunk meg róluk! Nagyon örülök, mert egyáltalán nem számítottam rá, 7 tüszőre emlékeztem és abból se számít az ember arra, hogy feltétlenül mindegyikben van petesejt. 1x volt eddig 8 petém, a harmadiknál, az ötödiknél 11, de máskor mindig kevesebb (4-7), úgyhogy most nagyon örülünk. Heten voltunk ma, képzeljétek, de jó nagy az a szoba, mindenkinek volt ágya, jól elvoltunk. Nagyon jó volt  a hangulat, beleértve a dokikat. Nekem persze megint órákig keresték, hova lehet szúrni de olyan jó fejek voltak, hogy csak akkor szúrtak, mikor úgy érezték, hogy az jó lehet, így csak egyszer szúrtak meg, a csuklómnál. Jaj, ezek a vénák, pedig még negyed 3-kor ittam egy pohár vizet...

Na ez a helyzet.

Cicuci, Magdipeti?????
 
 


Mmzs,
egyszerre írtunk örülök neked nagyon, a 8 szuper, nekem az a szerencseszámom
cicuci
Budapest X. kerület
 
 


Egyszerre írtunk, Cicuci! Gratulálok! 12-ből inkább szombati beültetésre számíts, sőt nagyösszegű fogadást mernék rá kötni...:-) remek lesz minden, meglátod!
A hasam nekem is fáj eléggé. Forgács doki bácsi el is magyarázta, hogy ilyenkor hogy meg vannak gyötrődve  a petefészkek. Nagyobbak, mint leszívás előtt, kicsi be vannak vérzve a megszúrt tüszők miatt...szóval még szép, hogy fáj. sok folyadék, sok fehérje de ezt úgyis tudod.
 
 


Megint :-)

 
 


cicuci
Budapest X. kerület
 
 


Cicuci Mzsó ezek nagyon jó hírek gratulálok mind a kettőtöknek a sok szép petécskéhez

Kívánom, hogy holnapra sok essen szerelembe és Mzsó neked külön azt kívánom, hogy minden rendben mennyen és tiszta szívemből kívánom, hogy  te is két csíkossal gyere

Pihi folyadék és sok fehérje . Holnap várunk mind a kettőtök csoda számát hányan estek szerelembe.

edina71
Budapest
 
 


Lányok nagyon ügyesek vagytok!!!!

Mmzs nekem is a nyolc a szerencseszámom!!!!! 
Bár nekem a multkor csak 7 lett majd most belehúzok!!!!
Cicuci!!!
12 az nagyon jó!!!

Holnap gyertek addig pihi!!!!

Puszi!!!
gabci75
Érd
 
 


sziasztok,

új vagyok itt a fórumon. Kérlek segítsetek egy picit.
Pénteken kell mennem vérvételre, és Urbancsek Jánost kell keresnem beutalóért a vérvételre. Baross utca 27 -hez megyek, nem kell becsekkolni sehol csak megmondom hogy hozzá érkeztem és odakormányoznak? vagy hogy működik a dolog?

előre is köszönöm a segítségeket!
 
 


Szia Bucsok

Ha a meddőségibe kell menned akkor az Arót keresd . Felméssz a lépcsőn és rögtön szembe leméssz az alagsorba ott jobbra fordulsz és elméssz a büfé elött a folyosó végén megint jobbra egészen a végéig. El kell menned az uh vizsgálók elött. Lesz oldalt is lift de te a folyosó végén lévővel felméssz a 3. emeletre és ott már lesz asszisztencia akiknek ha elmondod miért jöttél segítenek.

edina71
Budapest
 
 


szia Edina,

igen, meddőségibe kell! kiderült még egy korábbi helyen az IR-em, PCO-m..Páromnál hálsiten nincs gond :) csak nálam..
és hát....csak nem jön a babó már rég óta :(
 
 


Szia

Kívánom hogy gyorsan túl legyél a vizsgálatokon és mielöbb tudjatok kezdeni akár inszemet vagy lombikot. Remélem kb érthetően írtam le hogy találod meg az arót.
edina71
Budapest
 
 


igen :) nagyon köszönöm az útmutatást! :)
igazából nagyon bízom benne hogy a hónapban letudjuk a vizsgálatokat, és a hó végén összeülünk megbeszélni a lehetőségeket!
 
 


Májusba mi itt elég sokan kezdjük a következő lombikot szívesen látunk a csapatba ha van kedved csatlakozni egy nagyon jó és összetartó társasághoz.

edina71
Budapest
 
 


jaaajj nagyon szépen köszönöm, nagyon jól esik, és hát még jó hogy élek vele :)
személyesen is tudjátok ki kicsoda ? "összefutottatok" már ott az Aroban?

mi történik a beavatkozások előtt? egy db inszemináción már voltam (más helyen) de ott nem túlzottan foglalkoztak a meglévő problémáimmal...és természetesen nem is sikerült (emelkedett hcg volt de sajnos ahogy megemelkedett azzal a lendülettel csökkenni is kezdett ). itt mire lehet számítani? dokik milyenek? tényleg úgy megy mint egy futószalag?

osszátok a veletek történteket :)
 
 


Többen találkoztunk már személyesen is amikor menni kell a klinikára meg szoktuk beszélni ki megy és akkor megbeszéljük ki mibe jön hogy tudjuk kit kell keresni, de nagyon jó csapat van most . Én Gabcival februárban egyszerre csináltam már végig egy lombikot és sokkal gyorsabban megy az idő ha várni kell ha jó a társaság.

Ha voltál már más klinikán és nem régebbiek a leleteid 6 hónapnál akkor a prof szerintem inszemet fog javasolni nekem is azzal kezdett és volt is 3 de nem sikerült. Itt sem szokták a vizsgálatokat túlzásba vinni nekem is fél éve derült ki a pajzsmirigy problémám és az Ir de nem a klinika álltal hanem privátba. Amit néznek azok az alap hormonok és talán ennyi. Hogy futószalag-e azt nem tudom de Murber dokiról csak jót tudok mondani Urbancsek nekem kicsit gépies és nem jöttem vele ki jól, de szerencsére már nem az ő betege vagyok . Átjárhatósági gondolom volt már ugye? Mert itt az is kell .

Ha megkérdezhetem eddig melyik klinikára jártál? Ha nem publikus akkor lehet privátba is a név.
edina71
Budapest
 
 


az nagyon jó :) majd jól figyelek, hátha jön valaki pénteken :)

van 3.napi vérvételem, páromnak is megvannak a vizsgálatos eredményei (febr-i), 21.napi még jan-i volt. Most 3.napira kell mennem, terhelés nélkül. Fel kell majd hívni a figyelmet hogy nézzék meg a korábbi leleteket is hogy az IR-t ne felejtsék el? vagy ez hogy fog menni? Páromat is vinnem kell most pénteken, elvileg őt is megvizsgálják..
Urbancsekkel miért nem jöttél ki? a magánrendelésén nekem szimpi volt. elmondta az uh-m alapján hogy ez két pcos petefészek, gyógyszer mindenképp fog kelleni, ekkor és ekkor keressem és menjek a beutalóért stb..
átjárhatósági nem volt, mert hogy tavaly aug-ban korai spontán vetélés volt és hát feltételezte a korábbi doki h akkor nincs rá szükség.......(az fáj? hogy csinálják?)

küldöm privátba ahol korábban voltam.
 
 


Én amikor kiderült az Ir ill a pajzsmirigy akkor szóltam Murber dokinak bevittem a leleteimet és beírta a gépbe is milyen gyógyszert és mennyit szedek . Szóval említsd meg mindenképpen a dokinak kell hogy tudjanak róla ők is.
Átjárhatóságim nekem 2 éve volt még a klinikán a kontraszt anyagos, bár nagyon féltem de nekem nem fájt csak inkább kellemetlen volt, bár azt mondják akinek el van záródva a petevezető annak nagyon kellemetlen .
Ha te voltál már spontán babás akkor nem hiszem hogy kérik.

Én a prof miatt csúsztam majdnem 1 évet a kezeléssel. Annak idején akkor még 40 éves voltam és jó értékekkel rendelkeztem amit mostanra már nem mondhatok el. Szóval Murber azt mondta hogy hagyjuk az inszemet és lombikozzunk már a profhoz átküldött mert neki is rá kellett bólintania hogy indulhasson a kezelés. Erre nem is fogadott minket hanem visszapasszolt M dokinak hogy indokolt a 3. inszem és nem engedett lombikot kezdeni. Akkor a nyári szünet miatt már az sem fért bele és szeptemberbe meg már kezdett a hormon értékem romlani sajnos.
A másik ami nem tetszik hogy elég szűkszavú bár magánba nem voltam nála de a klinikán mindent úgy kell belőle kihúzni . Szóvaé én örülök hogy Murber betege vagyok.
edina71
Budapest
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: