Új privát üzeneted érkezett!

Ti rákérdeztetek a szülés árára?
 


Ficanka01! Nem kellett kérdezni! :) Amikor megbeszéltük, hogy nála szeretnék szülni akkor mondta magától... :D (nekem programozott császárom volt és ikreim :) és én/mi nagyon szerettük, örülök, hogy Őt választottam)
 
 


Sziasztok!

Egem is érdekelne a tarifa :), Ő a dokim de még soha nem mondta, hogy mennyibe fog kerülni!
Megköszönöm a választ!
brigibaby
Monor
 
 

 
 

Sziasztok. Sok ajánlás után én is Dr Szarka Andrást választottam. Tudnátok segíteni hogy mennyibe kerül nála szülés illetve a magánrendelői árait megkell fejelni borravalóval?? Kérlek küldjetek infot privátban. Nagyon szépen köszönöm előre is a segítséget :)

ollivander
Budapest XVIII. kerület
 
 


Írtam üzenetet ollivander! :)
 
 


Sziasztok!

Tudna valaki segìteni, hogy Szarka doktornal mennyibe kerül a programozott csaszaros szules?

Előre is köszönöm!
 
 


Sziasztok én is a segitségeteket kérném abban hogy mennyi a tarifa szülésnél a dr úrnál.Köszönöm előre is
melici
Budapest XVIII. kerület
 
 


Sziasztok!
Nekem is ugyanez lenne a kérdésem, hogy mennyibe kerül Dr. Szarka Andrásnál a szülés? Előre is köszönöm!
 


Sziasztok!

Valaki meg tudná mondani nekem mennyibe kerül dr Szarka Andrásnál a szülés? Én is hozzá járok és teljes mértékben megvagyok vele elégedve. Viszont még nem mondta mennyi nála a szülés. 

Válaszotokat előre is köszönöm.
 


Sziasztok!
Nekem is meg tudnátok írni a szülés árát? A programozott császáros és a sima szülés tarifája is érdekelne.
köszönöm:)
 
 


Sziasztok!

Kérem,küldjetek infót prviben mennyi a szülési tarifa dr. Szarka Andrásnál?

Előre is köszönöm.:-)


@ruzsoma:


Kedves Ruzsoma, privátban tudnál írni Szarka dr. úr "költségeiről"? programozott császár lennék. Nagyon megköszönnék valakitől egy infot. Üdv.: vne
 


Sziasztok! Engem is érdekelne a szülési tarifa, meg tudná valaki írni nekem priviben? :) Köszönöm szépen előre is!!!! Era

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Sziasztok!

Ha valaki nekem is megírná a szülési tarifát,azt nagyon megköszönném! Kata
 
 


Sziasztok anyukák! Tudja valaki, mostanában mennyibe kerül a szülés Szarka doktor úrnál?                               A válaszokat előre is köszönöm! :)
hunggirl
Ungvár, Kárpátalja
 
 


Sziasztok!

Én most, a terhességem kezdetekor kerültem dr. Szakra Andráshoz és az eddigi személyes tapasztalataim és az itt olvasott számos pozitív visszajelzés alapján valószínűleg Őt fogom szülészorvosomnak is felkérni. De előtte még szeretnék kicsit képbe kerülni a szülés árával kapcsolatosan.

Ezért ha kaphatnék a tapasztalt Anyukáktól egy kis segítséget a Szakra doktorúrnál érvényes szülési díjról, azt nagyon megköszönném! :)

Előre is köszönöm a segítségeteket!
 


Sziasztok!
Most ajánlották számomra a Szarka doktort, de jó lenne tudni, hogy milyen tarifákkal dolgozik. Ha valaki tudna nekem ebben segíteni és megírná, hogy mennyibe kerül most nála a szülés azt nagyon szépen megköszönöm!!!
Előre is köszönöm a válaszokat és a segítségeteket! :)
diniqe
Dunavarásny
 
 


@picuriborso:


én is besokalltam attól, hogy folyamatosan ÓRÁKAT, szó szerint ÓRÁKAT kellett válrakozni a MAGÁNrendelésen, ahol sok 15-20e Ft-ot ott hagyott az ember alkalmanként.

Amikor 6-ra volt időpontom, és 1/4 10kor hívtam a páromat, hogy ne aggódj, még itt vagyok, vagy éppen, amikor fél6ra volt időpntom, 8kor még kint ültem, beesett egy "hölgy", és pofátlanul bement mindneki előtt.
Majd amikor szóvá tettem, közölte a párja, hogy hát neki időpontja volt 6ra, csak kicsit megcsúsztunk, és mertem reagálni, hogy tényleg, mi sem jó kedvünkből üldögélünk ám itt fél6 óta.

Rákérdeztem a kedves Dr. Úrnál, hogy nem lehetne, hogy esetleg az recepciós hölgyek telefonáljanak az embernek, hogy ne dobjon el a munkahelyén mindent, hogy a megadott időpontra odaérjen, ha alapból csúszás van? A válasz, nekik nicns rá kapacitásuk. Ja kérem, akkor egy időpontot nem kéne kiadni 2-3 embernek (ugye, hátha nem megy el valameliyik).

Szóval, nekem hatalmas csalódás volt az az egész rendszer, ami ott működik, hiszen egy magánrendelésrőb beszélónk, nem egy SZTK-ról.

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Sziasztok! Engem is érdekelne a tarifa, orvos választás előtt állok. Illetve az is, hogy van-e nála teljes terhesgondozási csomag, tehát cakkumpakk mennyi lenne az egész szüléssel együtt. (Valószínűleg császár lesz.)
Kérlek, küldjetek privit, ha valakinek van friss infója!
Köszönöm!
kovacsv
Budapest XVIII. kerület
 
 


Sziasztok!
Én is csatlakoznék az előttem szólók kérdéséhez és szeretném megtudni valakitől, hogy mennyi a tarifa Andrásnál és valóban előre közli is avagy azért lehet némi mozgásterem? Attól tartok, hogy olyan összet mond majd, amitől dobok egy hátast...Ezer éve hozzájuk járok és ha nem muszáj nem váltanék épp most, de néha nekem is az  az érzésem, hogy kicsit "elanyagiasodott". Mondjuk az tény, hogy három éve még a laparoszkópos műtétemnél nagyon gondoskodó volt és nem is volt még vele rossz tapasztalatom, csak kicsit túlzásnak tartom azt rengeteg pénzt, amit otthagyunk a rendelésen és ha még szülés is egy kisebb vagyon, hát nem is tudom....jobb lenne ezen nem kevés köktségek egy részét már inkább a születendő picire fordítani. S lehet, hogy van olyan orvos, akinél lehet, hogy barátibbak tarifák!? Vagy én gondolom rosszul? Örülnék minden hasznos infónak. Előre is köszi!
mukimaci
Gyál
 
 


Sziasztok!

Én szintén Szarka András doktor úr tarifájáról szeretnék érdeklődni? Valaki tudna segíteni?

Köszi előre is!


lexa1003
Budapest XIX. kerület
 
 


Sziasztok!

Én is érdeklődnék, hogy Dr. Szarka Andrásnál mennyibe kerül egy szülés.
Kérlek, aki látja és tudja írja meg nekem.

Köszönettel:

Kata
katica26
Budapest XVIII. kerület
 
 


Sziasztok!
Engem is érdekelne Dr. Szarka Andrásnál mennyibe kerül a szülés, meg tudná valaki írni nekem priviben? :) Köszönöm szépen előre is!!!!

Köszönettel: Kitty
 


Sziasztok!

En is erdeklodnek a Doktor Ur szulesi tarifajarol.
Hozza jarok en is terhesgondozasra es nagyon kedvesnek es alaposnak tartom.

Valszotokat koszonom!
czeinis
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok!
Lenne kedves valaki megírni, hogy mostanság mennyibe kerül a doktort úrnál a szülés levezetése?
Nem hozzá járok gondozásra, de az én orvosomnál egyéb okoból nem fogok tudni szülni, és ő személyesen a Szarka urat ajánlotta.
Bárki válaszát előre is nagyon köszönöm!
Legyen szép napotok!
B.
 


Sziasztok. Engem is érdekelne hogy kb mennyibe kerül mostanában a szülés a Szarka doktor úrnál. Én hozzá járok terhesgondozásra a magánrendelőjébe, de a szülésről még semmit nem mondott. Légyszíves ha tudtok valamit írjatok privátba. Előre is köszönöm. Legyen szép napotok! :)
 


Kedves Mindenki!

Engem is érdekelne, hogy a doktorúrnál mennyibe kerül egy szülés. Ha valaki tudna ebben segíteni, azt nagyon megköszönném.
Üdvözlettel!
 


Sziasztok.
Tudnátok segíteni, hogy mennyibe kerül Dr. Szarka Andrásnál a szülés? Kérlek küldjetek infót privátban.
Nagyon szépen köszönöm előre is a segítséget! 
 


@ruzsoma:


Engem is érdekelne mennyiért vállal szülést. Köszönöm a válaszokat! :)
 
 


Sziasztok. Kaphatnák én is infókat a doktor úr tarifáiról? Nem vagyok itteni és az elindulásban is nagyon szépen megköszönöm a tanácsaitokat.
 
 


Sziasztok! én is csatlakoznék a tarifa után érdeklődőkhöz :) Előre is köszönöm!
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: