Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok! Milyen véleményetek van a csecsemő gondozokról? Nekem csak jó tapasztalataim voltak.Megértem őket hogy nagyon sokat dolgoznak ennyi pénzért, lelki ismeretesen. Nagyon szeretik a babákat.


Szia Kata!

Én nem mondhatom el, hogy túlságosan meglettem volna elégedve a klinikán a csecsemősök hozzáállásával. De ezen annyira most már nem szeretnék rágódni, hiszen mos már kikerekedett nálunk a világ és megoldódott a problémánk. Igaz, a problémát Nekem meg a gyerekorvosunknak kellett megoldani :twisted: (azt amit nekik kellet volna).
Vendég
 


Szia Névtelen! Nem vagyok szemtelen medkérdezhetem hogy, Mi volt a gond ? Besárgult a baba vagy nagyon sokat bukott a szülés után?Azért kérdezem mert én is újszülőtt osztályon dolgozom.Az első fiamnál nagyon sok magzatvízet nyelt a szülés során és napjában töbször le kellett szívni. Az orrnyálka hártyája beduzzadt és alig kapott levegőt, nagyon nehezen szopott. Két napon belül rendbe jött és utána sziveseben elfogadta a mellemet.Bocsi a zavartalak.

 
 

Szia Kata!


A "Névtelen" az korábban ppetike néven volt itt nyilvántarva. Azt a korszakomat lezártam (bunkó, aljas, támadások miatt) és kezdek egy újat herbária néven. A kisbabával az volt a gond, hogy megszületése után túl sokat fogyott és magyarán a klinikáról 3 nap után hazaküldtek minket. Több mint fél kilót fogyott. A doktornő amikor kijött babalátogatóba el volt képedve, hogy ennyi nap után miért engedtek haza minket, mikor a születési súlya nem volt meg. KÜZDELMES KÉT HÓNAPUNK VOLT A DOKTORNŐVEL MIRE EGYÁLTALÁN A KISLÁNYOM BEÉRTE A 2 HÓNAPOS KISBABÁK SÚLYÁT (ÉRTEM AZT, HOGY 2 ÓRÁNKÉNT ETETNEM KELLETT).
Vendég
 


SZIASZTOK! ÉN SEM VOLTAM MEGELÉGEDVE A CSECSEMŐSÖKKEL, SZÓLTAM HOGY SEGÍTSENEK, RÁMCSAPTÁK AZ AJTÓT, AZZAL HOGY MOST NEM ÉRNEK RÁ! AZTÁN CSAK MÁSNAP JÖTTEK, ÚGY HOGY MEGINT SZÓLTAM, DE MÁR ÉN SZÉGYELLTEM MAGAM... 3 NAP UTÁN KERÜLTEM BABA-MAMA SZOBÁBA, MERT NEM VOLT HELY, DE EBBŐL 1 NAPOT INTENZÍVEN VOLT A KICSI. A 2. EMELETEN VOLTUNK ELHELYEZVE, ÉS MIKOR NAPKÖZBEN LEMENTÜNK A SZOBATÁRSAIMMAL, HOGY KIKÉRJÜK A GYEREKÜNKET, AZT MONDTÁK, LEGYEN ELÉG, HOGY NAPJÁBAN 2-SZER FELHOZZÁK NEKÜNK, REGGEL ÉS ESTE. AZ ÉN GYEREKEM NEM AKART SZOPNI, MERT TÁPSZERT ADTAK NEKI, TERMÉSZETESEN CUMISÜVEGBŐL... NA ENNYI :x


Sziasztok!

Nekem jó tapasztalataim voltak velük, talán annyi volt csak a kellemetlen, hogy néhányan másképp gondolkoztak, mint a többiek és néha ellentmondtak egymásnak a tanácsok. Ja meg az hogy pelenka csak napi 4 jár, akkor is, ha a gyerek esetleg gyakrabban igényelné.

Gabi
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

cron