Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Csütörtökön voltam a doktor úrnál, szépen kitisztultam magától, nem kellett műteni hála isten.
Viszont szeptemberig pihi van , azt mondta hogy jó lenne ha rendbe jönnék mind testileg és lelkileg.
Nagyon rendes, aranyos, tudom hogy számíthatok rá. Úgyhogy szeptemberi mensi után lesz hajár ismét :lol:

Most igazság szerint annyira nem bánom, mert valahogy most megijedtem méhen kívüli gyanu, műtét felvetése, szóval eléggé sokkolt a dolog. Úgy érzem hogy most ezt a nyarat ki kell élveznem, és ősz lesz a mi időnk :oops:

Zsuzska majd várlak a hírekkel mi volt az UH-on :lol:
sirena
 
 


Sirena laptetőd vaaaaan!az mindig szerencsét hoz! :)

sylo,már nem újdonság a nagyoknak,ők már tudják,értik,várják a picit. Máté mondogatja,h majd karácsony után fog megszületni a kishuga :) szegény,annyira hugit akar,csak nehogy csalódjon :/
Andrisnak lesz majd fura,h nem ő a kicsi :) de addigra már is elmúlik 2 éves,nem lesz itt gond :)

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


Laptetőő? Mit jelent ? :oops:
sirena
 
 

 
 

Tiéd az első komment az új oldalon :)

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


jaaaaaa, na erre nem jöttem volna rá :lol:
sirena
 
 


Sziasztok. Na eljutottam csüt.a dokinkhoz, és valóban ott lapul a pocakban egy 8-9 hetes csöppség :) rettentően örülök. Főleg annak,h már "csak" 3-4 hetet kell kibirnom hányással :/ szóval zakatolt a kis szìve, meg is hallgattuk :) és egyenlöre ennyi. Köv.uh 4 hét múlva.jah, jól elköltözött a az uh meg a labor, most vmi tömő utcába kell menni.!?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


Sziasztok! Nem tudja véletlenül valamelyikőtök, hogy mostanában megy-e szabira a doktorúr?
Ja, igen, a Tömő utcába kell menni, a szemészeti klinika épületébe. A nőiklinikán szinte semmi nincs most, de csak pár perc séta az egész.
2cirmi2
 
 


És a szülőszobák is ott vannak? Remélem februárig vissza áll minden,nem akarok máshol szülni :/

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


Igen, ott vannak. Kissé kaotikus a helyzet így. Én a december előtti költözésben reménykedem ugyanilyen szempontból, bár ahogy a régi udvart elnéztem, hááát...
2cirmi2
 
 


Sziasztok! Zsuzska örülök a jó hirnek de jóóó!!!! :D :D Igen átköltözött, én is alig találtam meg az épületet! A vérvételt meg az ultrahangot is ott csinálják! Elég gázos a helyzet most! De remélem decemberre javul a helyzet kiváncsi vagyok én is hogy a szülészet most hol van vagy hol lesz decemberre! Én jövöhéten megyek a 18 hetes genetikára remélem oksa lesz minden! :)
sylo
 
 


Nah én ma megnéztem ezt a tömő utcát....Gerivel voltam a Bókayba,gondoltam meglesem,úgyis kellett időpontot kérni. Hááát....ha nem lenne ott az imádott dokim....kérdeztem,h mikor áll vissza a rend,de nem tudják. Pedig én baromira szeretnék februárban a megszokott helyen szülni ....

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


Sziasztok lányok! Zsuzska, gratulálok a picihez! Hát én a sote pénzügyi igazgatóságon dolgozom, és elõre láthatóan 2014 október, deee itt minden változik! Zsuzska elég valószínû, hogy a tömõ utcában fogsz szülni! De mindegy az, csak minden rendbe legyen! :wink:
sirena
 
 


Sziasztok!
Na akkor már tudjuk hogy hol fogunk szülni! :) Sirena a tömõbe hol van a szülészet? Ugyan olyan a felszerelés mint a kórházba? Igy most egy kicsit izgulok a körülmények miatt. :) Zsuzska hogy vagy?
sylo
 
 


Na neee. Sirena légyszi legközelebb jó hirekkel gyere. :)
hogy vagyok?szarul....ha ez egyáltalán kifejezés :( remélem már nem tart sokáig,mert nem nagyon birom. Az hagyján,h a legkisebb napsütéstõl is rosszul vagyok,de minden kijön belõlem....ma pl már csak keserû teán vagyok :( meg a vitaminok....mert h a vérképem pocsék,sõt....most elkezdtem inni a hipp natal várandós étrendkiegészitõt,meg elevit,meg vas,meg magne b6. Aztán ennyibõl csak megmarad valamicske...tegnap este már annyira gyenge volt,remegett az egész testem,nem tudtam felkelni Andrishoz. Férjem du-s :( ma is anyukámnál ebédeltek,még jó,h õk segìtenek. Hát õszintén,nem gondoltam,h ennyire odaleszek :(

És te sylo?
zsuzska88
Üllő
 
 


Nálam szerencsére minden ok ma voltam az afp eredményért a tömõbe remélem oké mert csak a kezembe nyomták és ennyi! :( Jövõhéten megyek ultrahangra majd ott meg mondják. De már várom az ultrahangot hogy lássam minden ok. Tüneteim teljesen elmultak még a mell feszülés is ezért egy kicsit parázom miatta. :( Most hogy körbe néztem a tömõbe hát nem tudom elég gázos a helyzet, az 5 emeleten voltam az eredményért és észre vettem hogy a folyosó végén vannak szobák és láttam hogy onnan jöttek ki kismamák aki most szülhettek és a folyosó végén mérték meg ellenõrizték a babákat! hát nem tudom de nekem elég gázosnak tünt mert mig te az újszülött babáddal ott vagy a folyó egyik végen addig a többi ember aki vizsgálatra vár meg tõled pár méterre. :( Nekem nem nagyon jött ez be!
sylo
 
 


Hello lányok. Kivel mi újság? Én ma voltam a 12 hetes uh-n,minden rendben van odabent :)

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


Sziasztok,

örülök, hogy rátaláltam erre a topikra. Én is Gidai doktor úr mellett tettem le a voksom. Sok jót hallottam róla és most már olvastam is Első terhességem, most 9 hetes vagyok . Valaki tudja esetleg, hogy a kombinált tesztnek, amit a 12. héten csinálnak mennyi idő alatt van meg az eredménye? Ma kértem időpontot, de azt nem tudták megmondani, hogy mikorra lesz eredmény.

Kép
minike27
 
 


szia mimike üdv itt nálunk :) mostanában kicsit kihalt ez a topik, de biztos mindenki nyaral. Én azért mindig benézek ide. A kombinált eredmény nem tudom mikor lesz meg,én sosem kértem ilyet. De szerintem 2 hétnél nem lehet több.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


Sziasztok! 

zsuzskaa, hogy megy az idő, örülök, hogy jól vagytok. Mi ebben a hónapban kezdtünk el csak nagyon lazán próbálkozni, most ilyen a görbém !
minike, 1,5-2 hét és a nekem a sejtbanktól jött egy sms a kóddal együtt, és azt kellett beírnom a neten és ott volt az eredményem :)



Görbe

Kép
sirena
 
 


Sehol senki? Most mikor a tesztelés küszöbén állok? VAlaki tudja hogy a doktor úr mikor van szabin? Görbe 08.21

Kép
sirena
 
 


én vagyok :) szólj mindenképp mit mutat a teszt. Mikor csinálod? Én nem tudom mikor lesz szabin,nem szólt,hogy menne mostanában,de du.felhìvom,és megkérdezem akkor ezt is.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


Sziasztok! Jajj nagyon örülök, hogy él a topik és köszönöm a válaszokat! A doktor úr szeptember 5-én lesz először, pont ma hívtam én is a rendelőjét. Én ma vagyok pont 10 hetes , de elkaptam egy bőrbetegséget, rózsahámlást. Emiatt akartam konzultálni a doktor úrral. Mondjuk a bőrgyógyász megnyugtatott, hogy ártalmatlan és csak krémet és mosakódót kaptam rá. De persze ijedős vagyok, mert első baba és meg akartam magam nyugtatni. Mire viszem neki az eredményeket, lehet el is múlik.

Sirena,
remélem minél hamarabb összejön a baba. Az első nekem is elment 6 hetesen. Kicsit várnunk kellett, de utána azonnal sikerült

Zsuzska,
neked a rosszullétek 12 hét után elmúltak teljesen? Nekem most tetőzik.

Kép
minike27
 
 


minike, ha nagyon rosszul vagy,holnap reggel azonnal vegyél a rossmannban hipp natalt. Már du.nem lesz semmi bajod. Hidd el. Én a 3 fiúval végig hánytam,most is szörnyen voltam, de ez egy csodaszer. Majd ìrj,h kipróbáltad,e. Amúgy igen,12-13 hét körül elmúlik a rosszullét.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


Sziasztok!

Hát ha holnap is fent lesz a hőm, akkor reggel tesztelek

Kép
sirena
 
 


Sirena rettentően szorìtok!és ìrj azonnal,akármi is lesz az eredmény!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


Sziasztok,

remélem minden Gidais kismama jól van

Zsuzska,

köszönöm a tippet. Megvettem a Hippet. Ma kipróbálom, reméljük bent marad . Reggel és este vagyok rosszul, de csak üres gyomorral. Viszont a sok erőlködéstől már nagyon fáj a gyomorszájam. A patikába Salvus vizet ajánlottak rá. Remélem enyhíti kicsit.

Valakinek volt esetleg a terhesség alatt felfázása, folyása? Nekem régen visszatérő probléma volt, most egy kicsit félek tőle, hogy kiújult. Sajnos a munkahelyen ezerrel klímázik mindenki. Én meg hordom be a melegebbnél melegebb holmikat .

Kép
minike27
 
 


Sziasztok!


Minike,hogy válik be a hipp?


Többiek hol vannak?


Tegnap voltunk 4dn, ismét kisfiúnk lesz :) Ádámka :)


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


Itt vagyok lányok, sajnos megjött, és a hőm is leesett, pedig szép volt, na mindegy, következő ciklus sikeres lesz 
Nektek meg gratula!!! Zsuzska gratula az újabb kisfiúhoz 

Kép
sirena
 
 


Sziasztok,

Zsuzska, gratula az újabb kisfiúhoz!!! Köszönöm a tippet, bevált nekem is a Hipp . Esténként lefekvés előtt iszom mindig, reggel pedig nincs hányás. Napközben pedig salvus víz kortyolgatás és semmi nehéz kaja. Jövőhéten megyek a 12 hetes UH-ra. Már nagyon várjuk . Oda apuka is bejöhet?

 
Sirena,

csak pozitívan! Minden fejben dől el !

Kép
minike27
 
 


minike örülök :D ugye milyen megváltás? Igen, bemehet apuka is az uhra

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


Sziasztok, lányok!!! Nagyon-nagyon szégyellem magam, hogy így eltűntem, de örülök minden jó hírnek és gratulálok nektek! :-) Én a szülés küszöbén állok az első babámmal, szept. 20-ra vagyok kiírva, de mivel még mindig nem fordult meg, ha a holnapi uh-n is így lesz, akkor jövő péntekre kitűzünk egy időpontot a császárra, amit nagyon-nayon nem szeretnék, de nagyon makacsnak tűnik ez a kislány. Persze tudom, hogy annak kell örülnöm, hogy van és JÓL van, csak rendesen szerettem volna megszülni. Amúgy valaiknek van már császáros élménye? Esetleg vmi jó tipp, ami beválhat, hogy megforduljon a gyermek?! A Tömő u. számomra egyébként nem rémálom, az utóbbi időben többször jártam ott, és július végén, aug. elején valóban kicsit uralkodott a káosz, de mostanra már ők is kialakították az új rendszerüket, a CTG-n is nagyon kedvesek, aranyosak. Röviden ennyi a helyzetbeszámoló, további szép napokat Mindenkinek!
anyco
 
 


Sziasztok,

kedden voltunk 12 hetes UH-n. Minden rendben volt , nagy volt a boldogság! Mi is kaptunk egy kis ízelítőt a Tömő utcából és találkoztunk a doktor úrral is. Nagyon rohant, kávéval a kezében, de azért mikor meglátott megkérdezte, hogy 12 hetes UH-ra várok ugye? Az emeleten hozták vitték a piciket, mi csak ámultunk, hogy jajj de édesek, nekem még minden újnak számított!
A rosszulétek is elmúlóban, jöhet a kellemesebbik időszak .

Mindenkinek minden jót továbbra is!

Kép
minike27
 
 


Sziasztok! Én még új vagyok itt,sőt Budapesten is!:) Ezért lenne egy kis segítségre szükségem.Hamarosan szeretnék babát és mindenképpen szeretnék eőtte egy megbízható orvost találni,aki megértő és nem veszi félválról az embert.Az SZTK-ban lévő orvosokkal nem boldogulok.:( Nagyon sok jót olvastam Gidai doktorról és úgy érzem ő az én emberm. Valaki tudna nekem pár infót ,hogy hol van a magánrendelése,esetleg egy telefonos elérhetőséget.Nehéz e hozzá bekerülni,vállal-e új pácienseket.Mennyi nála most egy szülés! Ha valaki tudna segíteni nagyon megköszönném sokat jelentene. :)

 BabyFetus Ticker
anett0315
Budapest
 
 


Szia Anett!


Ő tényleg a legfantasztikusabb orvos,ember akit ismerek!  :)


Egyáltalán nem nehéz hozzá bekerülni, a magánrendelője a Deák téren van, Károly krt.11  pontos cìm. Fel kell hìvni a rendelőt, elküldöm neked majd a számot is a rendelőét, meg a mobilszámát is. Szóval rendelőben kérsz időpontot, minden csüt.15:00 tól rendel estig. 9 ezer ft a vizitdìja ,ahogy ő hìvja :)


A szülés pedig egyéni, nekem legalábbis sosem mondott konkrét árat ,pedig 3at szültrm nála. Szóval ezt megbeszéled vele. Ìrj nyugodtan, ha lenne még kérdésed


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


Köszönöm Zsuzska a gyors választ! :) Majd akkor várom a telefonszámot.Bármikor lehet hívni időpont egyeztetés céljából?Gondolom az aszisztensnőjénél lehet bejelentkezni. Ugye az nem gond itt Budapesten,hogy ha fogadott orvosom van nem a kerületi korházba megyek szülni.Eredetileg a Szent Imréhez tartoznánk. Szerinted érdemes elkezdeni folsavat szedni már a bab tervezése előtt 1-2 hónappal?Bocsi a sok hülye kérdésért de még tapasztalatlan vagyok ebben a témában.

 BabyFetus Ticker
anett0315
Budapest
 
 


Igazán nincs mit :) akkor a számok: rendelő: 061-3204216, a dokié pedig: 0620-9518459


A rendelőt du.érdemes hìvni,akkor vannak bent az orvosok,meg minndenki.több orvos rendel egy helyen. Aki felveszi a telefont és időpontot ad az mondjuk úgy recepciós. De van a Gidai dokinak is asszisztense (nem tudom minek,értelmét nem látom) de vele nincs dolgod.


Nincs belőle semmi gond ,ha van választott dokid,abba a kórházba mész vizsgálatokra és szülni ahol ő dolgozik.


Persze érdemes elkezdeni folsavat mindenképp, de szedhetsz terhesvitamint, Gidai doki az Elevitet szokta mondani.


Semmi gond, örülök ha segìthetek :) akár privátban is :) vagy ha gondolod keress meg facebookon, ott hamarabb tudunk eszmétcserélni :D


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


Sziasztok,

kivel mi újság? Láttátok a doktor urat a TV2-n ? Én nagyon meglepődtem , amikor megláttam az Édes életben. Azóta többször kapcsolok oda, hátha felbukkan. A haskeményedéssel kinek milyen tapasztalatai vannak? Én most töltöm  a 16. hetet, és du.ra a munka után olyan lesz a hasam mint egy focilabda. Vagy ez természetes a sok ülőmunkától és ne legyek parázós kismama? Előre is köszi a  tapasztalatokat.

Kép
minike27
 
 


Szia.


Szerintem próbálj meg többször felállni az asztal mellől , sétálj egyet, és szedjél napi3 Magneb6-ot. Amúgy nincs gond.


Doki a tv-ben ?komolyan? Nem nézem ezt a műsort, de visszakeresem. Csak nem az Ágica szült nála? :)


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


Jah, melyik nap volt adásban?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


Sziasztok! A tv műsort én sem láttam, de szívesen visszanézném... :-) Amúgy már itthon vagyok a 2 hetes és 4 napos Dia babánkkal. Végül sajnos császár lett, nem fordult be a helyes irányba. Az UH sokkal nagyobbra becsülte a kicsit, mint amekkora valójában lett a 39. hét végére: 2650 g-mal és 54 cm-rel született. A kórházi élményeim jók, igazán kedves és segítőkész volt mindenki. Viszont sajnos elég hasfájós a kislányom, változó mértékben, de arra még nem sikerült rájönnöm, hogy mi az, amit egyik nap ettem/ittam vagy a másik nap nem... Lehet, hogy nem is ettől függ?????
anyco
 
 


Gratulálok anyco! Hasfájásra!minden etetés előtt adj neki Infacolt.de tényleg minden kaja előtt, különben nem használ. Jah, és ha kendőbe kötöd, az is sokat segìt!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


Köszönöm szépen, Zsuzska! És ezt az Infacolt már ilyen  picinél is lehet alkalmazni? Ha igen, köszönöm az ötletet, megpróbáljuk.
anyco
 
 


persze hogy lehet! Mivel nem szìvódik fel, teljesen biztonságos. Úgy hat, hogy összegyűjti a kis levegő és gázbuborékokat egy nagyba, amit aztán könnyedén ki tud büfizni vagy pukizni a baba.szóval bátran,minden kajcsi előtt :)

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


Ok, köszi! Akkor hajrá Infacol!  Majd beszámolok az eredményről.
anyco
 
 


Sziasztok,

Anyco gratula a kicsihez, minden szépet és jót Neketek! Ma voltam AFP-n és szabadnapon is vagyok, így volt időm kutakodni, megtaláltam a műsor részletét: http://tv2.hu/musoraink/edes_elet/adasb ... abaja.html
Berki Krisztián barátnője is Gidai doktor úrnál fog szülni .
Zsuzska, köszi a jó tanácsokat! Mindig használnak. Próbálok többet mozogni napközben, hogy estére ne legyen focilabda a hasamból és nem elfelejteni a Magne B6-ot, mert szokásom, hogy csak 1-et sikerül bevennem. Már érzek kis mocorgásokat is, nagyon érdekes érzés. Már úgy várjuk a 18 hetes UH-t, még nem tudjuk, hogy fiú vagy lány.


Kép
minike27
 
 


Sziasztok, nem tudom olvassa még valaki, de úgy néz ki babát várunk
Van egy szép halvány tesztem nem vár napján reggel, következőt vasárnap csinálom. A múltban történtek miatt szerintetek nem korai ha már csütörtökön mennék az orvoshoz?

Kép
sirena
 
 


Sirena de szuper :D nem korai egyáltalán,biztos fogsz kapni vmi gyógyszert,pont az előzmények miatt! Én is most megyek amúgy csüt.fél 6ra. már a 26.hetet töltjük Ádival :)

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


Dejóó! 
Nem tudom feltenni a vonalzóm, nem találom az aláírást

Kép
sirena
 
 


Sirena, de jó! Drukkolok, h minden rendben legyen! Én a 21. hétben járok, 2 hete tudtuk meg, hogy kislány lesz . A napokban elkezdett intenzíven mocorogni, nagyon jó érzés , már apa is érzi sokszor a kezével.
Lenne egy kérdésem a cukorterheléssel kapcsolatban: a cukrot azt ugye vinni kell magunkkal? A patikában csak úgy kiváltható vagy kellett volna, hogy kapjak receptet? Ma lehet benne lesz a doki a TV-ben, úgy láttam az előzetesben .

Kép
minike27
 
 


minike :) akkor este nézzük azt a szutyok műsort :)


Cukrot vinni kell, illetve attól függ hova mész. A klinikára nem kell vinni,ott adnak. Esetleg citromlevet vigyél, úgy finnomabb. Amúgy ha patikában váltod ki, akkor 190 ft, nem kell hozzá recept.


Csüt.megyek a dokihoz,már 26 hetesek leszünk :)


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: