Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Nekem már van egy kislányom,Mercédesz aki négy éves és Február 6.-ára várjuk a másik kis manónkat:)Valaki aki szintén ekkorra várja a babáját??? :) Én a Bajcsyban fogok szülni,a Mercit a Rókusban szültem így fogalmam nincs,hogy pozitív,vagy negatív élmények várnak-e ránk,de remélem az előbbi:)

 


Szia!

Én február 22-re vagyok kiírva szülés időpontra.
Nekünk ez lesz az első babánk.
Az I.-es Női klinikára járok kontrollra, itt szeretnék szülni.
Nem tudom milyen lesz. :)
 


Szióka!

Én nem ismerem a klinikát,de nem emlékszem,hogy hallottam volna rosszat róla.Maga a szülés biztos,hogy felejthetetlen élmény lesz.Tudod már,hogy fiú lesz-e vagy lány?Nekem Mercinél csak a nyolcadik hónapban derült ki,hogy kiscsaj.Remélem most korábban megmutatja magát a manó! :) Bár már megint a 19.hetet fogom kezdeni és nem tudjuk még.Olvastam itt olyat akinek már a 12. héten megmondták.
 

 
 

Szia pamóka01!

Én is nagyon szeretném már tudni a nemét a babának, mert kislányt szeretnék elsőre. 24-én kell mennem UHra remélem akkor látni lehet majd.
Te voltál az első babával szülésre felkészítő vagy bármilyen programon?
 


Szia!

Én 15.-én megyek UH.-ra,vagyis megyünk.Mercikém mindenképp szeretne jönni.
Nem voltam Mercivel semmilyen tanfolyamon és nem is éreztem a késöbbiekben,hogy ez hiányozott volna úgyhogy most sem megyek.De ha te úgy érzed,hogy ez segíteni fog neked,vagy annyi jó dolgot hallottál róla akkor ne hagyd ki.Ezt mindenki maga érzi mire van szüksége :) Ha kislány lesz tudjátok már a nevét?És ha fiú?Nálunk ha fiú lesz az apukája után mindenképp Zoltán lesz mert ő nagyon szeretné,de ha nem ragaszkodna annyira hozzá,akkor nekem a Zalán az ami nagyon tetszene.Nem lehet lányom,mert fogalmam nincs mi lesz a neve akkor! :) Annyira nem jutunk dülőre Zolival meg Mercivel.A négy éves lányom is simán közli,hogy pl. Zelina nem lehet mert neki az nem tetszik meg apának sem.Holott tök szép szerintem.Na mindegy,ezen ráérek Hétfőn filózni.Jó hosszúra sikeredett,ha van kedved írj magadról,magatokról hol laktok házasok vagytok-e mióta terveztétek a babát vagy egyáltalán terveztétek-e stb...vagy ami csak eszedbe jut :)

Puszi,Móni!

 


Te próbáltál már vonalzót csinálni?én csináltam másik babás oldalon,és ott be is tudtam rakni,de ide nem tudom :twisted:

 


Szia pamóka01!

A tanfolyam nekem sem hiányzik, főleg, hogy így a neten nézegetve elég drágák is.
Én inkább olyanra gondoltam, amikor megmutatják a szülőszobát, a gyermekosztályt stb a kórházban ahol szeretnél szülni.

A baba nevét már az esküvő előtt eldöntöttük, igaz az nem most volt.
(1997.09.06 tehát most szombaton volt a 11. házassági évfordulónk. :D )
Ha kislány lesz Dorina, ha fiú Dániel
13. kerben lakom, a babát már nagyon régóta szeretnénk, csak eddig nem jött össze, igaz tavaly volt egy vetélésem.

Vonalzót még nem próbáltam csinálni.

Üdv: Noémi
 


Szia Noémi!
Jó rég nem voltam,ne haragudj!Minden rendben van veled?És a babó?kislány vagy fiú,vagy nem derült még ki?Nekem megint lányom lesz :) Egyem a kis szívét annyit mocorog és már kívülről is lehet érezni,olyan jó :) Nálad?íhogy áll a mocorgás?

Pusz,Móni!

 


Szia pamóka01!

Én is rég voltam már a fórmon.
Sajnos nem derült még ki a neme a babának az Uh-n pont ugy helyezkedett, hogy nem látszott semmi.
a 19. héten én is el kezdtem érezni, mocorgás félét, most pedig már néha szinte focozik a hasamban.

ÜdV: Noémi
 


Sziasztok!

Igaz hogy nem februárra hanem márciusra vagyok kiírva,de szívesen csatlakoznék,ha nem baj.
És főleg ha még jártok ide :lol:
Második babámat várom,fiam 6 éves most kezdte az iskolát.
Én kislányt szeretnék,de hát még várnom kell,hogy kiderüljön!
Kép
Móni

Kép
 
 


Szia Móni!

Csatlakoz nyugodtan, legalább feléled egy kicsit a topik.

Üdv: Noémi
 


Helló!

Visszaolvastam,és látom ugyanazokat a neveket választottuk:):):)
Mikor terhes voltam a fiammal (nem tudtuk hogy mi lesz) fiú és lánynevet is választottunk.Fiam lett Dániel Patriknak hívják.Lánynévnek Dorina Kingát választottunk:)Micsoda véletlenek vannak:)
Én tavaly mentem férjhez,igaz már 8 éve vagyunk együtt,hát nem kapkodtuk el :)
Megyek mert a gyerek hepajkodik az udvaron :twisted:
Kép
Móni

Kép
 
 


Sziasztok!

Voltam UH-n sajnos a baba beült a medencémbe, így nem látni milyen nemű lesz. Remélem legközelebb már nagyobb sikerrel járunk.
Voltam kismama tornán, nagyon jó volt. Jólesett a társaság is.
Ti hogy vagytok?

Üdv: Noémi
 


Helló lányok!
Móni,nekem is a második manó jön és ismét kislány.Zoénak fogják hívni.A Mercimnél nekem sem lehetett látni a nyolcadik hónapig,hogy milyen nemű lesz Noémi úgyhogy még van időd :) Zoé baba keresztben van egyenlőre nem akar megfordúlni most voltunk dokinál.Voltam cukorterhelésesen meg vizeletvizsgálaton is hála istennek minden rendben van.Móni neked akkor még nem kell menned ha Márciusban jön a babó.te voltál már Noémi?
puszi nektek!

 


Hello! En egy 21 eves kismama vagyok,22hetes es februar 22.re vagyok kiirva ugy mint pamoka01 :) En kislanyt szeretnek de tuti kisfiu lesz.Ha kislany lesz Jazmin lesz,Ha kisfiu akkor meg Kevin de a Kevin nem biztos meg:) En kulfoldon elek Kanadaban,itt minden olyan mas.az orvosi ellatast is belertve.Nekem eloszor olyan 18 hetesen mocorgott de mostmar intenzivebb....de bezzeg ha apukaja hozzanyul egybol elbujik:) Sok szerencset nektek!!!
Niki :P [/img]
 
 


Szia Niki!
Üdv köztünk!Én is ennyi idős voltam mint te mikor Mercimmel terhes voltam.Írtad,hogy nálatok minden olyan más...Gondolom pozitív értelemben!?Én nem 22.-ére vagyok kiírva,hanem hatodikára,de nem baj :) Igazából nem nagyon hallok olyat,hogy akkorra születik meg a babó amikorra ki vagy írva.én Mercimet túlhordtam egy héttel.De talán most majd bejönnek a számítások...

 


Na Hy!!!
Alig talaltam vissza ide hogy hova is irtam :D hihi de mostmar itt vok:) Hat az orvosok azok ja pozitiv iranyban!!Ja en is biztos mashogy fogok szulni mint ahogy kivagyok irva az lehet elotte 2het meg utana is 2 het :roll: de majd kiderul..nagyon felek a szulestol :( o lesz az elso baba!kis orokmozgo egyebkent meg!kivancsi vagyok mar ra nagyon,de foleg az apukaja!!!Ejjel rugdalozott apucinak a kezere de apuci aludt sajna :P :D
 
 


Sziasztok!

pamóka01 Még nem voltam cukor terheléses vérvételen, nov 17-én megyek.

niki86: akkor egy születési időre vagyunk kiírva, mert nekem a szülés várható ideje 02.22 (ekkor született az öcsém, közölte ez a nap már az ővé, ugyhogy ne ekkor szüljek :D )
Még mindig nem látszik a neme, továbbra is a medencémben csücsül. :)

nekem is sokat mozog a Manó, föleg amikor már este kényelmesen elhelyezkedtem.

Üdv: Noémi
 


Sziasztok!:)

noeminoci:Ez olyan erdekes mert az unokaocsem a noverem kisfia is februar 22 en szuletett,es meg egy ismerosom is :) ugylatszik nepszeru az a nap :) Igen este beindul az en kismanokam is de nappal is van amikor rajon es ha jol megfigyelem mar egy icipicit latszik ahogy rug a pocimon :D
Es neked mekkora mar a pocakod??Kenyelmesen elvagy meg vagy mar nehezkesebb?? Nekem olyan fura :D De ha mmar fel kell allni vagy kelni az agybol kell nekem egy nagy lendulet :D Ja nekem az esti kenyelmes elhelyezkedes mar nem megy miota nem fekszem hasra :D
 
 


Kép
 
 


Sziasztok!

niki86: A pocakom szemlátomást változott, a nadrágjaim kezdenek kicsik lenni. Most beszereztem 1 nagy farmert és 2 szoknyát remélem ezek kibirják a 9 hónapot.
Azt kell mondjam, elvagyok, csak a hajolgatások nem mennek már úgy változtam, és ezt kell megszoknom.
Az ágyból én mindig oldalra fordulva kelek fel (ezt tanácsolták)
és egész jól bejött.
Te melyik kórházban fogsz szülni? Ki az orvosod?
(és még egy kérdés: Te hogy állsz a paraszolvenciával?) Ezt irhatod priviben is :D
Üdv: Noémi
 


Sziasztok!

Képzeljétek voltunk 4D-s uh-on és kiderült hogy KISLÁNYT várunk!!!!!!!!!!!!Annyira boldog vagyok:)A kis Dorka baba:):):)
Nopémi,még csak most kezdenek kicsik lenni a nacik??????????
De szerencsés vagy!!!Én már 2 hónapja csak kismamanaciban tudok járni!!!Eddig 6 kg-ot híztam,de a pocakom már kisterhesként is nagy volt.
Már elkezdett mocorogni Dorka:)Most is érzem hogy kalimpál:)
Ti még nem tudjátok fiút v lányt vártok??
Férjem elment vidékre dolgozni,most itt vagyok egyedül:(:(
Vagyis a kicsi fiacskámmal:)
Majd még benézek:)
Kép
Sziasztok.

Kép
 
 


sziasztok:)
remélem nem zavarok:$

én egy 19 éves kismama vagyok,és szintén februárra várom a picúromat,febr 15.-re vagyunk kiírva:)
 
 


Szia shelley!

nem zavarsz, írj nyugodtan.
Hogy telnek a napjaid?

Noémi
 


Szia Shelley!
Na ki vagyok??? :D :D :D
Na jólvan nem baromkodom,PapolcziMóni.
Hogy-hogy itt is?én először ide regisztem de aztán amásikon sokkal nagyobb az élet ugye :) Ti hogy vagytok lányok?
Pusz,Móni!

 


sziasztok!!Most voltam 4d ultrahangon es kislanyt varunk!!!:) 1196 gramm:)
Orulunk neki nagyon!!noeminoci:en nem otthon szulok hanem kulfoldon:) ja es ez a (paraszolvencia) ezt nem ertem sajna itt meg nem hallottam ezt a szot :( nemtok ra valaszolni neked sajnos :(
Puszi!! :D
 
 


Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: