Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok! Én is Surányihoz járok, 14.hetes kismama vagyok. Édesanyámat műtötte (nagy nőgyógyászati műtét volt) és emiatt mentem hozzá, mert láttam, hogy anyu nagyon meg volt elégedve vele, mint személlyel és mint orvossal egyaránt. Tényleg nyugodt és csendes ember, és -amennyire én értek hozzá- alapos is. Anyut egy másik sztk-s orvos félrekezelte másfél évig, mire hozzá került, és ő azonnal tudta, hogy a kezelés felesleges volt, csak az orvos akart belőle hasznot húzni (annál több támogatást kapnak az államtól). Szóval megműtötte és nem fizetősen, nem várt semmit, de mégis bement anyuhoz műtét után megkérdezni, hogy hogy van, stb. Aztán később mikor jött velem egyszer UH-ra, akkor is érdeklődött a hogylétéről (emlékezett rá). :) Nekem nagyon szimpatikus emberileg, orvosilag. A magánrendelésen most 8ezer a tarifa, de ha szűrés is van, akkor 10. Úgy tudom a szülésért az előbbi 10*esét kéri. A magánrendelő nagyon szép, új, és modern az UH, nagykivetítős, és remek kis UH fotókat készítenek minden alkalommal. :) Ajánlom mindenkinek.
 
 


Egyetértek! Nagyszerű orvos aki előtt nem feszeng az ember és bármit meg mer kérdezni! Csak ajánlani tudom! http://medinice.hu/
a 2011-es árai:
rákszűrés 12e
vizsgálat 8e
receptkiadás 5e
baba UH 4e
4D UH 10e
szülés 80e

Brigi
KépKép
KépKép
KépKép
 
 
 
 


Csatlakozom az előttem szólókhoz! Én is évek óta járok hozzá és sok embernek ajánlottam már! Eddig még mindenki meg volt vele elégedve! Nagyon kedves és nagyon jó orvos! Én augusztusban szültem nála első gyermekem és csak ajánlani tudom! Nem szülnék másnál!!!
zancsika
Budapest XVI. kerület
 
 

 
 

Sziasztok! Vállal Dr Surányi programozott császárt?
Ha van valakinek erről tapasztalata kérem írja meg.
Előre is köszönöm.
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: