Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Itt már csak Vicky emlékszik ránk szerintem.

A másik oldalon tettem fel képet Itt olvasom hogy Barbus mekkora.

Panna most 4.5 hónapos és 7900gr 65 cm. :-)
:-)

Puszi Andi

Üdv!
Andi
 


sziasztok
ha valakit érdekel olcsó és szép ruci,irjon privit:))az aláirásomnál láthatod az albumokat:)))
sok ismerős név van itt,én is mint régi BMC-és,sokat irtam ezekre az oldalakra:)
szép napot:)

 
 


Sziasztok!
Itt még nem jártam, de a többség ismer a bmc-s fórumról.
Dittáról már nagyon-nagyon rég hallottam és annyira kíváncsi lennék mi van vele. Sajnos nem olvashattam itt sem róla mert 1 éve nem járt erre. Valaki nem tudja jár-e még valamelyik fórumra? Volt egy inszemes fórum de én ott nem jártam sosem, nem tudom melyik lehet az. Ha valaki tudna segíteni .... köszike.
A másik pedig a kis Trixi, tavaly szeptemberben láttam mert meglátogatott a kórházban, és ahogy látom decemberben írt nektek utoljára. Folyamatosan ígérte a képeket, de nem teljesítette. Gondolom iszonyat elfoglalt lehet a három kicsivel. Gyönyörű kismama volt, nagyon jó volt látni. Remélem azért majd benézel és írsz még magatokról valamit és képeket is kapunk majd. Puszika.
Többieket is ölelem, néha még be fogok nézni.

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 

 
 

Dita nem szokott írni az inszemesbe sem és a blogja is elakadt. Tényleg jó volna hallani mindenkiről.



 
 


Ditával sikerült felvennem a kapcsolatot. Írtam neki iwiw-en és válaszolt. Trixnek is írtam, de az az érzésem hogy várhatom míg válaszol mert valszeg el van havazva a három gyermekkel. Majd meglátjuk. Képeket nem tett fel az iwiw-re sem a picuriról. Remélem minden rendben van velük.

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Sziasztok!

Elnézést, hogy ide írok, én is BMC-s voltam.
Eladó lenne egy Momert csecsemőmérleg, egy pelenkatároló kuka és egy Brendonban vásárolt kiságy kókuszmatraccal.

Ha valakit érdekel, írjon privit!
Köszi
Tünde
 
 


Sziasztok!

BMC-ben mi a helyzet most? Sokat kell várni, míg időpontot adnak konzultációra?
plonsk
Budapest
 
 


kismamák és anyukák vagy leendő anyukák!

van egy ingyenes csoportunk a fb-on ahol olcsón lehet adni-venni gyerkőc cuccokat, játékokat, stb ha valakit érdekel akkor tud csatlakozni

http://www.facebook.com/groups/330548417034089/

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
 
 


Sziasztok!

Először is:remélem mindenki jól van! :)

A segiitségeteket szeretném kérni: Ha esetleg tud valaki valamit a "mild" lombikos protokollról, meg tudná velem osztani?
ELőre is köszi a segiitséget!

"...minden nehézség csak álcázott lehetőség..."

M
 
 


Sziasztok!

Végre én is csatlakozhatok a babát várók csoportjához! Két inszem és három lombik után két babóca növekszik a pocakomban! Nem semmi év van mögöttünk, de most tele optimizmussal, bízunk a jövőben!

Mindenkinek szép, nyugodt, babavárós heteket, hónapokat kívánok!
szaszagabi
Budapest
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

cron