Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Sikerült valakinek 2 császár után a hüvelyi szülés? Ha igen, megírná az orvosa és a kórház nevét?!" Én még "sötétben tapogatózom"!
Előre is köszönöm!!!!
 


két császár után a 3. is császár ez 100%
Vendég
 


két császár után a 3. is császár ez 100%
Vendég
 

 
 

két császár után a 3. is császár ez 100%
Vendég
 


két császár után a 3. is császár ez 100%
Vendég
 


két császár után a 3. is császár ez 100%
Vendég
 


szia,

én egyszer olvastam az egyik számában a kismama újságnak hogy valaki két császár után otthon szült természetes úton. biztos ritka de lehet rá esély csak találni kell olyan orvost aki bevállalja. kismama honlapján próbáld megkeresni ezt a cikket, vagy írj nekik ha érdekel.

Laura

Kép
 
 


Tünde: Nem tudom nekem első szülésem lesz, így nem tudok érdemben nyilatkozni. Az én orvosom elég természetes szülés párti, és nem az a típus aki zsigerből elutasító, csak alapos indokkal javasolna ismét császárt szerintem. Egy konzultációt megérhet a dolog vele.

Dr. Ujvári Attila, C-Medic Magánrendelő
II. Szász Károly u. 4.
Bejelentkezni: 30/282-2655

A Róbert Károly Magánklinikán vezet le szüléseket, nem kell megijedni, nem sokkal drágább, mint egy választott orvos hálapénzestül.

http://www.robertklinika.hu
 


Köszönöm Zeldácska!
Lehet, hogy majd felkeresem, de szeretnék biztosra menni, mivel nem Bp-i vagyok (200 km-re lakom)! Az első két gyerkőcöt is Bp-en szültem! Szép babavárást kívánok!
 


Oké, sok sikert kívánok és szép hüvelyi szülést!! :)))
 


Tudom, régi a topik, de hátha valakit érdekel: Ujvári dr. úrnál mostanában több sikeres hüvelyi szülés is volt 2 császár után. Szóval nála tényleg érdemes próbálkozni. Az István kórházban lehet nála szülni.

Kép
 
 


Sziasztok!
2 császár után sem törvényszerű, hogy a harmadik is az.
Van egy blog, ahol vbac-es szüléstörténetek vannak fönn.
Kíváncsiskodni, tájékozódni vagy épp erőt, bátorságot meríteni.

csaszarutanszulni.blogspot.com

 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

cron