Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

SOS segítségre lenne szükségem!

Most derült ki, hogy e.ü. problémák miatt császáros szülésem lesz a Flórban. Semmit se tudok arról, hogy ott hogyan mennek a császáros dolgok lehetne pár kérdésem????

-Mennyi ideig tart a császármetszés?
-Bent lehet a műtőben az apuka?
-Bent lehet a műtőben a szülésznő?
-Utána mennyi ideig kell a császáros őrzőben szobában lenni?
-Mennyi ideig kell mozdulatlanul feküdni?


Köszönöm
Réka
 
 


Réka!

Én csak azt tudom elmondani, amiit a kismamaklubban mondott a doki, de sztem beszélj a szülésznőddel is mindenképp.

- Maga a császármetszés köbö 5 perc (vágás, kiemelés), de nyilván előtte-utána történnek dolgok (érzéstelenítés, összevarrás)
- Nem, sajna nem... (hacsak azóta nem változott, de nem hinném)
- Sztem igen.
- 24 óra
- ezt nem tudom...

Kép

Kép
 


Sziasztok!

Réka én csak néhány dolgot tudok kiegészitésül!
A szülésznőd persze, hogy bent lehet! Apuka sajna nem!
12 órát kell mozdulatlanul feküdni azaz ennyit nem árt, mert a fejfájás az lesz, ha az érzéstelenitő hatása alatt megemeled a fejed! 24 óra után átkerülsz a sima korterembe közben azért oda viszik neked a babát, de nincs ott veled csak szopira viszik oda! Ja és 12 óra után lábra állitanak muszájból!!!
Meg kérdezhetem miért kell tuti csaszival szülnőd???

Kép

Kép

Kép
 
 

 
 

Bocsi csajok! Valóban rosszul címeztem az előző oldalon a hszt!!! :oops: :oops: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
De azért látom célba talált!!!! hihihihihihi :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
 
 


Köszönöm a válaszokat!

Ha családi szobában leszek és bent lesz velem folyamatosan valaki akkor se lehet velünk a baba?

Veseproblémáim vannak és a baba is nagyon nagynak ígérkezik, így mindenképpen császár mellett döntöttünk az orvosommal.
 
 


Réka!

A családi szobába is csak 24 óra után kerülsz és ott már természetesen veled lehet, előtte meg úgy van, ahogy Nóci mondja.

Kép

Kép
 


Kedves édesnyák!
Mindenkinek nagyon boldog anyák napját!!! :D :D :D

Kép

Kép

Kép
 
 


Helló!!!!! Nem jár erre kutya se???????????

Mi van veletek?? Manócskák, hogy vannak?? Meséljetek!! Én közben júniusban férjhez megyek! Ma voltam a ruhát lefoglalni anyummal meg Regivel!
Remélem jár még erre valaki!!!!

Kép

Kép

Kép
 
 


nagy-nagy gratula az esküvőhöz!

én meg úgy néz ki elválok... :S
majd még kiderül, egynlőre próbálkozunk egymással ,dehát... na mind1
nem topictéma.

Kép

Kép
 


Sziasztok!

Nócika!

Én is gratulálok az esküvődhöz!! :)

Redwings!

Ezt a történetet meg nagyon sajnálom... :( Megkérdezhetem, hogy mi a baj? Persze megértem ha nem akarsz róla itt beszélni, de priviben is érdekel, ha úgy leírnád...

Nálunk meg jön a kistesó, október elejére várjuk. :) (asszem még ide nem írtam, alig vagyok már mostanság a babaneten, inkább az anyatanyán vagyunk, mert az nem nyilvános fórum, jobb oda irogatni.)

Noéval minden oké, nagyon ügyes, okos :D és már tesz több lépést egyedül, szerintem nemsokára egyedül fog járni. :)

Kép
Kép
 
 


Én is inkább csak "zugolvasok" mostanság :)

Mi is jól vagyunk, kölköm ördögfióka, de nagyon édes, mindenhová futva közlekedik és közben repkednek a fürtjei, mert hosszas rádumálás után apa végre beleegyezett ugyan, hogy fodrászoljuk meg (2 cm-t engedélyezett vágatni :lol:), de beteg lett és le kellett mondani, úgyhogy jövő héten lesz a nagy esemény...
Sokat vagyunk kint, imádja, sztem teherfuvarozó lesz, ha nagy lesz :lol: ja, vagy focista, mert kb. mindennel focizik, ami nagyobb, mint egy gomb és gurul...

Nócika!
Nagyon-nagy gratula az esküvőhöz, képet mindenképp mutass majd!!!!!

Red!
Rettenetesen sajnálom a helyzetet M-vel. Tényleg semmi remény?
Olvastam Panka újabb műtétjét.... basszus, nem semmi, szegény (és szegény te!). Most már jól van? Boti nagyon édes és nagyon hasonlít rád (zugmeglestem a képeket is :lol: :oops: )

Tabati!
Neked is hatalmas gratula tesóbabához! Huh, én még nem tudom elképzelni.... :oops:

Kép

Kép
 


Tabati:
:lol: nagyon gratulálok!!!
Hogy bírod, jól vagytok meg minden?
noé nagyon édes lehet ahogy lépeget - nemsoká rohangálhatsz utána :D tök jó!

mi is az anyatanyán nyomulunk... innen szinte teljesen "kiszoktam"

Gabilány:
bizti furi lesz Kobold az új frizkójával, mert annyira édesek fürtösen - megnyírva viszont pasisabbak
8)
hát igen, a műtét nagyon megviselt mindannyiunkat. talán mostmár kilábalófélben van belőle (fizikailag minden okés mostmár).
boti tényleg hasonlít rám, főleg a hája ;) no jó, ez túlzás volt, azért ennyire husi még nem vagyok. nagyon édes, türelmes baba, egy ajándék...

mi meg misivel... hát nem szép történet. most kapott egy utolsó esélyt, remélem bölcsen él vele. amint azt veszem észre, hoyg a farka megint kezdi átvenni az irányítást, már csomagolhat is.

Kép

Kép
 


Sziasztok!!

örülök, hogy a hírre csak összejöttünk, ha csak egy kicsit is!!!

Köszönöm mindenmkinek a gratut, de így az uccsó nagy hajrában egyre többet marjuk egymást apával! Szerintem csak az ideg beszél belölünk!!!

Tabati! istenem gratulálok!!!! Mesélj minden mennyi idősek vagytok?? Kinél szülsz???
Noéhoz is nagyon gratulálok! Hamarosan 1 éve, hogy a korházban megismerkedtünk! És a kis Noé is megszületett! Milyen fura volt! Szegénykém! Egyél ne egyél apa jöjjön mehet! :lol: :lol: :lol: Akkor gondolom nem volt vicces, de így vissza gondolva már csak egy édes kis emlék!!!

Redwings! Kicsi lánykádnak milyen mütétek kelettek?? mesélj! Én valamiről nagyon lemaradtam!!
Párod miatt meg sajnállak! Én nem tudnék megbocsátani apának, ha már gyerek is van! Akkor már csak egy lukra járjon!!!

Gabi! Képek leszen igérem!
Szóval akkor te neveled az ifjú focisztárunkat??? És a nagy fürtökről nem kaphatunk képeket??? Meg az új frizuráról???

Csajok! nagyon izgulok! Már nincs 3 hetem a nagy napig!!! :D :o :o

Kép

Kép

Kép
 
 


Nócika!

Fürtöske:
KépKép
KépKép

Az új frizu meg:
Kép

Kép

Kép
 


gabilány:
édes kis hosszúfürtös és édes kis rövidfürtös :D
pannának szerintem sose lesz ekkora haja, mint most koboldnak röviden! szal sárgulok...sárgulok... ;)

nócika:
panna számfeletti ujjacskákkal született, amiket 10 hetes korában leműtöttek. ám mostanra nyilvánvalóvá vált, hogy ez a bal kezén nem sikerült eléggé jól ezért kellett most egy korrekciós műtét :(
már túlvan rajta, a kedvemért hajlandó engedni hogy bárki fehérköpenyes hozzáérjen - és ez nagy szó azok után amiket átéltünk (borzalmas tortúra volt a műtét!)

majd pakolj fel képet a naaaagy alkalomról!

sok sikert és soksoksok boldogságot kívánok... továbbra is ;)

és hát légyszi ne sajnálj. tudod, mindig kettőn múlik egy kapcsolat... most lehetőségünk van rá, hogy jobbá tegyük, vaqy ha nem megy akkor továbblépjünk.
én a magam részéről egyenlőre várakozó állásponton vagyok, szeretem őt, de bizonyítania kell sokat-sokat-sokat.
egy percet sem bántam meg az eddig együtt töltött 11,5 évből, de ha gyűlölném is őt, akkor is neki köszönhetem a két csodálatos gyerekemet. meg kell próbálnom megragadni a lehetőséget, hogy normális családban nőjenek fel, pőre büszkeségből nem foszthatom meg őket az apjuktól.
na evvan :)

Kép

Kép
 


Gabilány!
Ja istenem de helyes kis pasi ez!!!! Istenem nagyon cukor! És az uj frizú nagyon kis komoly lett!!

Red! Értem én nem is mondom, hogy légy büszke és azért 11,5 év az rengeteg mi is most leszünk július 30.-án 11 éve együtt szal ezt a részét értem!!! De nekem mindig mindenki annyit mondott, hogy ha úgy alakul akkor sose a gyerek tartson össze, de mivel nálatok van még szerelem legalábbis a Te részedről így 100%-osan megértelek!!! Bár, hogy is döntesz biztos az lesz a legmegfelelöbb a Ti számotokra!!!
Amütéteket nagyon sajnálom! Nálunk is majdnem hasonló a helyzet bár mi nem vagyunk tulnépesedve az ujjak számával csak annyi van hogy mind a két lábacskáján az úgymond mutató és a középső ujjak össze vannak nőve és ezt el kéne választani! De már Ő is annyit szenvedett, hogy én nem akarom! Meg nem is olyan vészes! Szal majd ha nagy lesz és Őt zavarni fogja akkor majd akkor megcsináltatjuk! Addig nem akarom, hogy még szenvedjen! Már mi is nagyon sokat szenvedtünk!!!
És képek majd lesznek és teszek fel nektek!!!

Kép

Kép

Kép
 
 


Red!
Hát, kitartást neked-nektek és kívánom, hogy úgy alakuljon az életetek, ahogy végül a legjobb (na, ezt jól megaszontam, de most nem tudom jobban kifejezni :))

Nócika!
Megzuglestem Regit a másik topikban, nagyon édi!
Azt megkérdezhetem, hogy miért olyan fürdetőizében fürdetitek még mindig? Nem szok még játszani a kádban?
Ja, meg olvastam a "fogas" dilemmát, no para, Kristóf elmúlt 1 éves, mikor az első kijött neki, és még most is csak 6 foga van, de ez sem gáz.... dokinénink aszonta, hogy nem fognak bent maradni, és minél kevesebb van, annál kevesebb törik ki neki, ha perecel :lol:

Kép

Kép
 


Gabilány!
Örülök, hogy megkuksiztad! De hogy is bánom! Miért tenném hisz Ő a mi boldogságunk, büszkeségünk és szerelmünk gyümölcse!!
Nos mi azért úgy fürdetjük, mert sajna van genetikai problémánk amit még nem tudni, hogy mit is jelent konkrétan, de minden rosszat elmondtak! Szal jól meg ijedtünk az a lényeg! meg benne van, hogy sokára fog ülni állni beszélni meg speciális ovi meg suli, de nem adjuk fel július 5.-én megyünk genetikára és ha ott nem tudnak segíteni akkor felkeressük Czeizel Endrét! Szal Ő még nem olyan mint más kis baba! Most kezdett csak hasról hátra forogni is eddig csak hátról hasra ment! Bár mivel járunk Dévény tornára is lehet az is sokat segít vagy is inkább tuti az segít!!
Örülök, hogy nem csak az én manócskámnak nincs még foga 1 éves kora előtt!!

Csajok nagyon ideges vagyok már csak 12 nap és asszony leszek! Tuti normális így izgulni, de ez olyan para, hogy minden tutti legyen!

Kép

Kép

Kép
 
 


Nócika!
Értem! Akkor szorítok nektek nagyon a jó hírekhez!
Dévényre mi is jártunk, tényleg nagyon-nagyon jó! Esleg még a Pethő intézetet lehet megpróbálni (ha eddig nem tettétek), az meg az egyik barátunk kisfiánál segített nagyon sokat.

Esküvőn minden tutti lesz! Nagy lagzit csináltok?

Kép

Kép
 


Gabilány!
Köszi a szorítást nagyon ránk fér!
A pethő intézetről eddig csak rosszat hallottam, de nem tudom, hogy hova fognak minket küldeni, mert másfél éves koráig a Margit kh-ba járunk fejlődés neurológiára és azt mondták, ha kell akkor Ők majd küldenek tovább!
ÁÁÁÁÁ! Nem lesz nagy lagzi csak olyan kis szük kis családi! Majd kb 3 év múlva tervezzük a templomit és majd akkor jól belecsapunk a lecsóba!!!

Kép

Kép

Kép
 
 


Sziasztok! Esküvő meg volt szép volt jó volt!
Ha fent vagytok az iwiwi-en akkor megadom priviben a nevem és ott megtudjátok nézni! Mert nincs semmi erőm most kicsinyitgetni!!!

Kép

Kép

Kép
 
 


Nagyon-nagyon boldogságos első szülinapot Reginek!

Kép

Kép

Kép
 


Köszönjük szépen!!!!!!!!!

Kép

Kép

Kép
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

cron