Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Kérlek, írjátok meg tapasztalataitokat!
Érdekelne magánrendelőjének címe és telefonszáma is.
Köszönöm
Zsu
Vendég
 


Szia!

Én nála szültem mindkét gyerkőcömet a BM-ben.
Csakis jót tudok róla mondani.
A többit,ha gondolod priviben!

Üdv
 
 


Szia!
Küldtem privit. Előre is köszi.
Zsu
Vendég
 

 
 

Szia!

Nekem is írnál pár szót Dr. kazár Tiborról?

Érdekelne hol a magánrendelője, milyen szinvonalú, van-e UH gépe? Mennyi a terhesgondozás nála meg ilyesmi..
azonkívül milyen emberileg?


Üdv: Adri
 


Sziasztok!

Mindkét gyermekemet Kazár doktor segítette világra császármetszéssel, a terhesgondozás is nála/vele zajlott. Csak jót tudok róla mondani, mindenkinek csak ajánlani tudom tiszta szívből!!! :D :lol:

Üdv
Bea

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!!

Érdeklene a véleményetek Kazár doktorról. Milyen volt a szülésnél? Mennyit kért...stb!

Előre is köszönöm az infokat!

Üdv
Zsuzsi

Kép
 


Sziasztok!
Én most csatlakoztam hozzátok, sajnos eddig nem volt netem, és nem ismerek itt senkit de a segitségeteket szeretném kérni!
Nekem már van egy 8 hónapos kisfiam!
Sok jót hallottam Kazár Doktor Úrról, de sajnos nem tudom hogy hol rendel (magán rendelő), mennyi a tarifa:) illetve tényleg lelkiismeretes-e stb..
Ha valaki tud segiteni nagyon megköszönném, tervezgetjük a kistesót és profi orvost szeretnék mivel az orvosom sajnos nincs már Magyarországon:(

Köszönöm előre is Nektek!
 


Sziasztok!

A dokim helyettes a Kazár, nagyon korrekt egy pasi, amikor először voltam nála (szülés előtti héten), rögtön megadta a mobilszámát, elmentette az enyémet, mondta, hogyha bármi van, hívjam, természetesnek vette, hogy a dokim helyett bejön a szülésre. Végül a lányom megvárta az orvosomat, de szülés után összefutottunk a kórházban, és még akkor is érdeklődött, hogy mi újság.

Szerintem jól jársz vele :)
Vendég
 


Sziasztok!

Én ma voltam először Kazár dokinál az AEK-ben, és nagyon kedves volt. Viszont a 12.heti UH-t a magánrendelőjében csinálja, tudtok árat mondani, hogy mennyibe kerülhet? Köszi

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Jaj, és még valami, tudja valaki, hogy a doktor Úr a Népfürdő utcában mikor rendel?

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Én is szeretném elkérni Kazár doktor úrnak a telefonszámát. Sok jót olvastam róla a neten, és úgy döntöttem őt választom dokimnak.
Ma próbáltam az ÁEK-ben időpontot kérni telefonon, de azt mondták, hogy októberben nem rendel. Kissé furcsállom, mert a kórház honlapján az októberi beosztásban szerepel a neve. Nem értem miért mondták ezt? Ennyire hiányosak az információk még az időpont előjegyzőknél is?

Előre is köszönöm a segítségeteket!

Barbara

Barbi
 
 


Sziasztok

Azt szeretném megkérdezni, hogy helyileg hol van az Áek szülészete? Az Áek honlapja nekem nem elég világos és valakitől azt is hallottam, hogy a Máv-ban van a szülészet.
Tehát akkor most hol?
Köszi a választ.

Sziszó
 


Sziasztok!
stömpi: sajnos nem tudok neked segíteni, annak idején nekem sem sikerült időpontot kapni hozzá, másik orvoshoz kellett mennem, mert szorított az idő. vele meg voltam elégedve vele, így maradtam nála.
sziszó678: A nőgyógyászati szakrendelés a terhesgondozással együtt a volt Honvéd kórházban, a szülészet pedig a volt Máv-ban van.
Üdv
Zsu
Vendég
 


Szia zenzsu!
Köszi a gyors választ.

Sziszó
 


Sziasztok!

Ha valaki tudja Dr. Kazár Tibor magánrendelésének a címét és telefonszámát, megírná nekem?

Elôre is nagyon köszönöm!

Krisztiana
 


Sziasztok!

Tudja valaki, hogy mennyibe kerül a Kazár dokinál a szülés?
 


Sziasztok, engem is érdekelne minden infó dr. Kazár Tiborról, illetve a MÁV kórházban történő állapotokról, kérem akinek van bármilyen tapasztalata, az írjon, nagyon jó lenne gyorsan megtudnom, mert most költöztünk Gödöllőre és sürgősen kellene egy szuper szülész-nőgyógyász. Köszönöm előre is.

Linda
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: