Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Dr. Krammer Józsefnél szeretnék szülni a MÁV-ban.
Igazából semmit sem tudok róla (csak annyit, hogy a Szabolcs u-i korházban dolgozott régebben).
Ha esetleg valamelyikőtök ismeri, szült nála, kérlek írjon róla egy-két dolgot.
Köszönöm

Andi
 


Hozzá jártam terhesgondozásra a xv. ker-i szakrendelőbe. 20 éve ismerem, kezdetben lelkiismeretes, alapos, rendes volt. Ezért mindig sokan vannak nála. Ennek köszönhetően már nagyon szétszórt, felszínes, pénzéhes lett. A beteggel való foglalkozás alatti idő nagy részét végigtelefonálja és a rendszeresen vitt "hálapénz" ellenére hangoztatja, hogy mennyire nem éri meg neki a terhesgondozás hivatalból. Ennek köszönhetően 17 hetes terhesen sikerült az ő gondozása alatt elvetélnem, pedig napokkal előtte kétszer is jártam nála azzal, hogy görcsöl a hasam. A terápia fekvés és görcsoldó. Mire megint mentem volna hozzá elment a magzatviz, a teljesen egészséges magzatomat meg kellett szülnöm ami másfél napig tartott. Azóta lelkikeg szét vagyok esve. Viszont ismeretlenül az Uzsoki kórházban végezték a műtétet, ahol nagyon rendes, megértő orvosokkal találkoztam. Krammer doktort pedig életem hátralévő részében látni sem akarom, mivel 40 fölötti vagyok, és a trehányságával valószínűleg elvette tőlem az utolsó esélyt arra, hogy gyermekem lehessen.
 
 


szia Margit5!Regen irtak mar erre az oldalra es oszinten sajnalom ami veled tortent,es osztom a velemenyed Dr.Krammerrol.en is hozza jartam nogyogyaszhoz a 15.-kerbe.(5-6 evvel ezelott)sajnos annak idejen egy cystat talaltak a petefeszkemen,a doktor Krammer azt mondta ez meg korai operalni.rendszeresen jartam hozza,es avalsz mindig az volt meg a cysta kicsi van ido.persz en mondhatni gyerek fejjel (21 ev koruli lehettem)nem gyanitottam semmit.csak a hasfajasok rendszeresse valtak..felirt fajdalom csillapitot.eltelt 6 honap es en nyaralni mentem a parommal..nyaralasunk masodik napjan egesz este hanytam epet,vizet ami csak letezett,szenvedtem a hasfajastol,es reggelre mar vereztem.elmentunk a korhazba,azonnal uh-t csinaltak,rtg,es adtak egy pici gyogyszert.es mar csak arra ebredtem fel hogy egy vagas van a hasamon.kiderult ha nem operaltak volna meg azonnal,es fel ora mulva kesobb erek a korhazba,biztos meghaltam volna.ugyanis a cysta annyira megnott hogy mar nem tudott tovabb noni es kiszakadt,es elepte az egesz hasamat verrel.ugyhogy szerencseje volt a doktornak hogy nem jelentettem fel gondatlansagaert,trehanysagaert.

[url=http://www.csaladinet.hu/vonalzo]Kép
 
 

 
 

Azóta pont 1 év telt el és még mindig nagyon rossz, ha eszembe jut, hogy egy egyszerű gyulladást nem ismert fel, ami kezelhető lett volna. Hivatalosan is megállapították nála a gondatlanságot, szakmai hibát és terápia elmulasztását.
 
 


Remelem megkapja a maga bunteteset es eltiltjak az orvosi praxistol!!!!Meg egyszer sajnalom Margit hogy ez tortenhetett meg veled!!!

[url=http://www.csaladinet.hu/vonalzo]Kép
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: