Új privát üzeneted érkezett!

Gondolom sokakat érdekel, ezért leírom első találkozásomat a Ciris Budapest Intézettel és csapatával.
Sok vetélést és kórházat, orvost, kezelést megélve, két éve babára várva," elegem van mindenből hangulatban" léptem be az épületbe. Másfél órával előbb érkeztünk a megbeszélt konzultációra, de pár perc várakozás után már foglalkoztak velünk.Mindenki kedves, mindenki mosolyog, a légkör nagyon megnyugtató. Számomra főleg azért, mert a fehér ruhás emberkéken kívül az intézet várója olyan mint egy meleg hangulatú lakás, semmi "kórházszag".
Dr. Vereczkey nagyon alaposan, gondosan kikérdezett, elmagyarázta földi halandó nyelven, hogy milyen vizsgálatsorozatra kell számítanunk. Nem ígért, nem ámított, közölte, hogy a vizsgálatok elvégzése után hármasban a párommmal fogja elmondani , hogyan tovább.Az eddig tapasztaltakhoz képest sokkal alaposabb lesz a vizsgálat, lesz immunológia, genetikai vizsgálat, amelyet másik meddőségi központban nem végeztek el, az öt vetélésem ellenére sem. Korábbi vizsgálataimból volt egy diagnózisom "ismeretlen eredetű meddőség", most úgy érzem lehetőségünk lesz...
Sokakat a díjak érdekelnek, így jelzem, hogy az első konzultáció díja 10.000 ft volt, természetesen számlát kaptam róla.
Várom mások tapasztalatait is, és én is beszámolok a folyamatról.
 


Szia Marcsi vagyok
Most halottam a CIRIS-röl,nekem is volt 3 lombikom sikertelen,most veszem fontolóra,hogy váltanom kellene.Én a Kaáliba járok 2 éve,sikertelenül tb re volt mind a 3 lombikom.Te mit javasolsz? A leveled alapján kedvet kaptam,de egy picit aggaszt,tudom nem tudsz árat mondani,de a Kaáliban ha nem tb-s akkot 500-600 e ft között van ,szerinted itt is,persze lehet több mert több vizsgálat van. Ne haragudj sok kérdés van a fejemben.Üdv Marcsi


Szia Marcsi!

Bocsi,hogy kockáspléd helyett válaszolok!

Gyere át a nem regisztrált részre,ott is megtalálod a CIRIS-t!Azt keresd,ahol már sokan írtunk és segítünk,ahogy tudunk!a www.ciris.hu alatt nézelödj és tájékozodj addig is.

Üdv.Andy
 
 

 
 

Sziasztok, először írok a babaneten Laura69 néven! Kb. 5 hónapja járunk mi is a párommal a Ciris-be és holnap lesz a második inszeminációm ugy hogy szurkoljon nekem mindenki így ismeretlenül is. Huginak külön puszit küldök aki 20 éve a barátnőm és neki már sikerült mert babát vár és őrülten boldog állapotban vannak a párjával ami szuper! üdv. mindenkinek Laura69!
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

cron