Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

A MÁV kórházban szeretnék szülni, de semmi ismeretségem nincs ott. Szeretnék szülésznőt fogadni.
Akinek van valami tapasztalata MÁV-os szülésznőkkel kapcsolatban, kérem ossza meg velem :-)
 
 


szia beubaba,
sajnos a MÁV szülészet áldozatul esett a remek eü. reformnak.
:(
én még ott szültem, dokit szivesen ajánlok, de ő most egy magánkórházban szülész, ami anyagilag elég húzós.

Szilvi
 


Szia beubaba,

az én szülésznőm Fazekas Zsuzsi volt.Nagyon meg voltam vele elégedve.Szerintem írd meg, hogy konkrétan mire vagy kiváncsi.

Én jó szívvel tudom ajánlani, mert mindent megtett értem,értünk.
Szülés előtt személyesen és telefonon is tartottuk a kapcsolatot és rengeteg tanáccsal látott el.Szülés után rendszeresen meglátogatott.

Üdv, Vera
 

 
 

Szia Hortenzia!

A szülészet, átalakulva ugyan , de újra működik a Máv kórházban.
Köszönöm, de orvosra nincs szükségünk már.
Köszi

Bea
 
 


Szia Verácska!

Köszönöm a válaszod. Írtam privit.


Bea
 
 


Sziasztok!

Én új vagyok ezen a fórumon. A segítségetekre lenne szükségem. Májusban fogok szülni a MÁV kórházban, és szeretnék szülésznőt fogadni. Tudtok valakit ajánlani? Illetve egy fogadott szülésznőnek mennyit szoktak adni?

Köszi a segítséget!
M.
 
 


Sziasztok!
Én is a Máv korházba fogok szülni két hónap múlva.Szeretnék szülésznőt választani,mert nekem fontos lenne,hogy gátvédelemmel tudjak szülni.Az orvosom mondott három nevet is akit javasolt. Kun Irén,Fazekas Zsuzsi,Olasz Andi. Kérlek titeket ha tudtok valami infót róluk segítsetek,mert az megkönnyítené a választásomat.
Előre is köszi:Erika

mule!
A dokim azt mondta ,hogy 20-30 ezer forint között szoktak kapni a fogadott szülésznők.
 
 


sziasztok lányok én is a Máv kórházban fogok szülni de ha minden jólmegy akkor januárban :lol: terhességem elején vagyok és szeretném ha írnátok pár szót a kórházról előre is köszi


Szia erzsebet0312

szerintem nézz be az "állami egészségügyi központ "topicba.
Ott a lányoktól mindent megtudhatsz.

Üdv, Vera
 


sziasztok:)
én aszülésznőnek Korsós Ildikót ajánlom. Maximálisan szereti a munkáját és nagyon mamabarát:) hoszzú évek óta ismerem már:)
ha szeretné valaki akkor email címét meg tudom adni:)
jó babavárást:)

Kép

Kép


Sziasztok!
Új vagyok még itt. Segítségre lenne szükségem, 13 éve szültem és most végre újra áldott állapotban vagyok. A régi orvosom az Istvánban van, de most a Máv kórházban szeretnék szűlni, mert közelebb van és be is kell érni :D .Ha tudnátok egy profi orvost és szülésznőt ajánlani, aki császárban tuti, azt megköszönném. Beus
 


Gyere az "állami egészségügyi központ"-os topikba ha még akt, és másoknak is csak ajánlani tudom akik itt akarnak szülni, mert mindig vannak friss hírek! És nagyon jó a társaság! :D

Üdv: Kinga
KépKép
KépKép[/ur]l]
[url=http://lilypie.com]KépKép
KépKép
eBizsu képviselõ lettem így ha valakinek kell valami csak szóljon minden alkalomra van! http://www.ebizsu.hu/katalogus/online-katalogusok.html
liliommanó
Budapest IV. kerület (Káp 1.)
 
 
 
 
 
 


Sziasztok, én is új lennék itt az oldalon. Lenne pár kérdésem.
Sok jót hallottam a Máv korházról. De nem tudom hova merre lépjek.
Keresek jó orvost és szülésznőt, ott szeretnék szülni, de nem tudom mégis kit mellett döntsek Milyen árak vannak, mennyit szoktak addni egy vizsgáltra, meg ilyenek. Kérlek segítsetek.
Köszönöm szépen


Most szultem a MAV korhazban. En is jot hallottam a MAv korhazrol ezert szultem ott. Sajnos az infok kb 3 evesek.
Miota AEK lett a szuleszetet epitik lefele (a dokim meselte). Meg latszik az hogy kb 3 eve milyen lehetett. De pl nem lehet szulesznot valasztani, a szulesnel csak egy plusz szemely lehet bent. Ezert pl ha szeretnel egy babat vagy dulat is magad mellett tudni szulesednel, akkor az apuka kivul marad.
A baba elso este nem az anya mellett alszik. Amugy a csecsemosok kedvesek.
esi
 
 


Sziasztok! Vannak friss infók a ÁEK szülészetéről? Szabályok, amik változtak? Mit érdemes tudni? Milyenek a szülésznők?
Szép napot!
gitta82
Budapest X. kerület
 
 


Szia Gitta 82!
Nagyon jó szülészete van a Honvédnak.Szülésznőt nem lehet választani,de bármelyikhez kerülsz is nagyon kedvesek lesznek!Barátnőm most szült ott és csak jót mondott!
Az újszülöttön rooming-in rendszer működik.Már az első éjszakától Veled van a baba.Vizet és tápszert sem adnak már,csak szopizás van.Pelenkát és popsitörlőt kell vinni.
Orvosod van már?
Szülés után 2 órát vagy a szülőszobán,addig a baba és egy hozzátartozó lehet veletek.
Remélem tudtam segíteni.
Szép napot! :)
angel8
Budapest VII. kerület
 
 


Szia Angel8!

Nagyon szépen köszönöm a válaszodat. Örülök annak, amit írtál, ezek szerint, akkor a babát nem viszik el közvetlen szülés után órákra, hanem ott lehet velünk. Annak az első pár együtt töltött órának biztos nagy jelentősége van több szempontból is.
Majd szeretnék arra a 4 alkalmas szülésfelkészítő bejárni szerdánként, hátha sikerül megismerni a szülésznőket kicsit. Tidrenczel Zsolt Doktor Úrnál fogok szülni.
Mellszívót érdemes bevinni a kórházba? Vagy bízni kell, hogy a baba nagyon ügyes lesz? :)

Szép napot! :)
gitta82
Budapest X. kerület
 
 


Szia Angel8!

Nagyon szépen köszönöm a válaszodat. Örülök annak, amit írtál, ezek szerint, akkor a babát nem viszik el közvetlen szülés után órákra, hanem ott lehet velünk. Annak az első pár együtt töltött órának biztos nagy jelentősége van több szempontból is.
Majd szeretnék arra a 4 alkalmas szülésfelkészítő bejárni szerdánként, hátha sikerül megismerni a szülésznőket kicsit. Tidrenczel Zsolt Doktor Úrnál fogok szülni.
Mellszívót érdemes bevinni a kórházba? Vagy bízni kell, hogy a baba nagyon ügyes lesz? :)

Szép napot! :)

Szió!
A babák tudják a dolgukat,menni fog a szopni hidd el és nem kell mellszívó!
Ha mégis akkor van az osztályon!Jó orvost választottál!Rábízhatod magad és a babádat nyugodtan!
Ha nagyon nyugtalan lennél indul majd egy tanfolyam ami kicsit máshogyan készíti a kismamákat,mint a kórházban.Nézd meg talán elkészült a honlap,de bármi kérdésed van,írj nyugodtan!
www.babavaras.una.hu
angel8
Budapest VII. kerület
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: