Új privát üzeneted érkezett!

Szivi, hajrá!!! Szorítok neked nagyon! Ne izgulj, meglesznek azok a tüszők! Nekem mindig sok van/volt és jóformán soha nem éreztem őket. Gondolom ez alkat és egyéni érzékenység kérdése is.
Én is ott leszek ám pénteken és a közelben fogok neked drukkolni! :) De én még csak vércsaplásra megyek... :? Végre megjött piri (60. napra... :evil: ) és mehetek a 3. napi hormonokra + IR, fertilitas, HIV panel.
Páromnak közben megjött az eredménye, de sajnos nem a legjobb, neki menni kell az andrológushoz. :(

Szitron, nagyon szépek azok a tesztek!!! Csináltál azóta újat? Gratulálok, remélem minden rendben lesz!

Süti, nagyon helyes a pocakod! :)

topika
Komárom
 
 


Szitron - majd menet közben alakul, hogy mi lesz, mi mindent kértünk és tegnap tisztáztuk is a dokival, hogy majd csak akkor avatkoznak be (ICSI, AHA), ha simán nem menne. Te hogy érzed magad? :-)

Topika - köszi a drukkokat és a bátorító szavakat. Most már én is megnyugodtam, hogy láttam mind megvan :-) Most épp az altatás miatt izgulok nagyon. Sajnos attól nagyon-nagyon félek :-(
Végre megjött! :-) Ugye milyen furcsa, hogy most meg ennek örül az ember? :-) :D

Amúgy szerintem holnap több punkció is lesz: 3-an egyszerre haladunk (mindig mikor én ott voltam, akkor ők is :-))

Elfelejtettem kérdezni tőletek,hogy a sok hormon szuritól lehetek baromi fáradt? Úgy érzem magam (már most reggel!), mintha heteket dolgoztam volna bányában.......... Kedden majdnem elaludtam a földalattin állva :-)
szivi77
 
 


Köszi Topika:)! Azóta nem csinálram tesztet,mert a vérvétel volt a fontos.Holnap meg 0. UH:) Úgyhogy szivi én is ott leszek majd a közelben és drukkolok:) Topika remélem hamarosan minden rendeződik nálatok is!!!

Szivi! Simán lehetsz fáradtabb, nyugi. Az altatás meg tök szuper:) Szép lassan elálmosodsz,én mondtam is a férjemnek,hogy alig várom,hogy 3 év után jót aludjak:)))) Ráadásul neked nem lesz több,mint 10-15 perc a 6 tüszővel. Nyugi,mindjárt bébik lesznek a pocidban,erre gondolj!!!

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
szitron
Budapest XI. kerület
 
 

 
 

Szitron - köszi a biztatást! És hol fogok elkezdeni elálmosodni? Bent a műtőben kifektetve? Vagy még az ágyamban? És hol fogok felkelni?
szivi77
 
 


Sziasztok!

Topika! Drukk a vérvételhez!

Szivi! Ne aggódj az altatás miatt, szuper lesz. A műtőben fogsz elálmosodni, odáig semmit nem kapsz, a saját lábadon mész és kedélyesen beszélgetnek Veled:)
Ugyanazt éreztem, mint Szitron, hogy évek óta nem aludtam ilyen jót.
Mielőtt kihoznak a műtőből, kapsz ébresztőt, de nem biztos, hogy fogsz emlékezni arra, hogyan kerültél az ágyadba. Volt amikor emlékeztem rá, volt amikor nem.
Előtte bejön az aneszteziológus, kikérdez Téged és mindent elmagyaráz. Ha vannak félelmeid, eloszlatja.
Ne aggódj, minden rendben lesz!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Süti - köszi neked is a biztatást! :-) Ha csak 1 altató orvos van, akkor vele a múltkor nagyon összebarátkoztam, mert szegény 4X jött be megkérdezni, hogy tuti nem kérek-e altatást! :-)
szivi77
 
 


Nem tudom, hogy egy orvos van-e, nekem egy vörös hajú hölgy volt.

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Lányok - mennyire OK, hogy feszít az egyik petefészkem, mint állat? Mondjuk abban elvileg 5 tüsző van..... Ugye nem fognak idő előtt megrepedni? :oops: :-(
szivi77
 
 


Elmúlt, remélem, hogy csak egyet vesztettem el, ill. remélem, hogy egyet sem :cry:
szivi77
 
 


Szivi!

Nyugiiiii! Nem fog megrepedni idő előtt!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Sziasztok! Tegnap sikeresen megvolt a punkció és 6 petesejtet tudtak kinyerni! :-) Most hívott a biológus, hogy ebből 4 volt érett és mára 3-an már meg is termékenyültek, a 4-ik még gondolkozik (pedig ha tudná, hogy milyen jó dolga lenne nálam :-)). Holnap újból hív, hogy hogy állunk és hogy hétfői vagy szerdai transzfer lesz-e. HURRÁ!! :-)
Azért volt egy kis probléma is tegnap: a vérnyomásom egész nap az egekben volt, még altatás alatt is felment egyszer 180!-ra és 140-nél alább nem is ment........ :-( És ez elég rossz hír, mert a magas vérnyomás veszélyeztetheti a babá(ka)t is. Szóval most szigorú relaxálás és meditálás van.

Szitron - mi volt tegnap?

Topika - kék-fehér csíkos felsőben voltál tegnap? :-)
szivi77
 
 


Sziasztok!
Úgy tűnik,hogy egy babánk van, méhen belül, 3mm-es petezsák:)))
Azért úgy tűnik,mert még nagyon korai volt az uh,így még az sem lett volna baj,ha semmit nem látnak, mivel még nem volt tegnap 5 hetes sem a terhesség. A hiperstimu miatt aggódtak,ezért kellett ilyen korán mennem,egyébként csak egy hét múlva. Hála Istennek szépek a petefészkek:) Szerintem egy baba van,úgy èrtem. 24-én újra uh,akkor már tuti kiderül. Tegnap csináltam megint tesztet, gyönyörű csíkos lett,szinte erősebb,mibt a controll csík,a digitális teszt pedig már 2-3 hetes terhességet írt ki:)

Szivi! Ez nagyon jó, a három szépen fog menni. Ha holnapra mind a 3 megmarad,akkor elviszitek őket 5 napig? Akkor most relax!!! Nyugiii a vérnyomás miatt!!

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
szitron
Budapest XI. kerület
 
 


Szia Szitron - ez nagyon jó hír, gratulálok!! :-) 24-én már tuti lesz szívhang is :-)

Az az igazság, hogy én azt beszéltem meg magammal, hogy holnapra 4 szép embriónk lesz :-) Amúgy a biológus szavaiból azt vettem ki, hogy ha holnap 3 lesz, akkor 3 napos transzfert javasol...... Amúgy ezt még meg sem beszéltem a párommal :-) A fagyasztásról beszéltünk, miután megtudtuk a jó híreket :-) De holnapra kitaláljuk!
szivi77
 
 


Azért kérdeztem,mert nekünk azt mondták,hogy a 3 a határszám, azaz ilyenkor közös döntés,hogy tovább vigyék-e? 2nél egyértelmű a 3 napos transzfer. Majd holnap kiderül:) és ha 3 lesz,mennyit kértek vissza?

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
szitron
Budapest XI. kerület
 
 


Igen-igen, nekem is ezt mondta Vass doki, hogy 3 az határeset, de ezt majd holnap :-) Mi mindenképp max. 2-t kérünk vissza. A többieket meg fagyioviba küldjük :-)
szivi77
 
 


Ja, és képzeljétek brutál mennyiségű progit kapok: 3X2 Utro és 2X1 Duphaston. Utóbbival még nem találkoztam - valaki ismeri? Ugye ez is progi?
szivi77
 
 


Szivi! Én is ennyit kapok az Utrobol és a Duphastonból is!

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
szitron
Budapest XI. kerület
 
 


Óh, hát akkor nincs miért izgulnom :D
Remélem, hogy másban is "le foglak utánozni"! :-) :D
szivi77
 
 


Sziasztok!
Csupa jó hír! gratulálok!

Szivi! A három embrió is szuper hír! pláne a 4! Igen, ha 3 embriótok lesz, akkor tuti, hogy hétfői beültetés lesz, ha 4, akkor esetleg el lehet vinni őket az 5. napig. A fagyasztással kapcsolatban nekem azt mondták, hogy egyet nem lehet fagyasztani, min. kettő kell hozzá. Remélem, azóta már jobb a vérnyomásod!

Szitron! Szupiiiii! Gratulálok a babához! 24-e mindjárt itt van! Jaj, emlékszem, mennyire féltem annak idején, hogy az UH-n tényleg azt lássuk, amit a teszten. De persze ez hülyeség, mert ha a csíkjaid erősödnek, akkor ott bizony baba van, aki szépen fejlődik!

Ölelés! Mennek a drukkjaim továbbra is!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Süti! Ezzel én is így vagyok. Remegek szinte az uh előtt!! Most izgultam,hogy jó helyen legyen,aztán most,hogy jó helyen van,izgulok,hogy szépen növögessen péntekig. Kész stressz:)!! Az a legrosszabb,mikor a doki nézi a monitort,én meg az arcáról próbálom leolvasni a dolgokat! Szörnyű!!

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
szitron
Budapest XI. kerület
 
 


Süti - köszi az infót, akkor így állítom be magam. Alapvetően a fagyasztásról még senkivel sem beszéltünk az intézetben, így meglehetősen kevés infónk van róla, de majd ha aktuális lesz, akkor elmondják, gondolom.
Vérnyomásom kezd normalizálódni, ma már többször sikerült normál értéket mérnem. Te/ti hogy vagytok?
szivi77
 
 


Sziasztok!

Megint ezer éve nem voltam, de jó ilyen híreket olvasni!

Gratulálok Szitron!!!

Drukk Szivi!!! ++++++++++++++++++++++

Többiek???

bari6
 
 


Holnap transzfer!!! :-) :D Maradt a 3 embrió.
Miért kell vinni egy egész levél Utrogestan-t?
szivi77
 
 


Szivi!
Nekem is annyi volt az adagom utro-ból és duphastonból.
Szerintem nem kell egy egész levél, csak kettő, amit ott fognak felhelyezni, de mégsem viheted a markodban, mert elolvad. :)

Szuper! Ünnepi transzfer lesz, úgyhogy ünnepi baba:)

Szitron! Én is mindig az arcát nézem, és amikor mond valamit, meg szoktam kérdezni: és ez most jó nekünk?

Ölelés és drukkok!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Szivi! Szuper:))) Én csak kettőt vittem,levágtam a levélből, az embriók után még a műtőben beteszik az utrot!! Akkor egy bébi megy a fagyioviba?

Süti! Hogy vagytok? Bírják még a lurkók?

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
szitron
Budapest XI. kerület
 
 


Lányok - köszi az infót! :-) Sejtettem, hogy valami hasonló lesz, csak megijedtem, hogy mindet felteszik :D :D
Igen, ünnepi transzfer - és a keresztszülők házassági évfordulója is! :D Szóval minden klappol! :-)
Amúgy nem beszéltünk a fagyasztásról még senkivel, szerintem holnap ott helyben és akkor megmondják, hogy lehet-e. Ez a biológus mindig olyan tárgyilagos a telefonban, nem tudom eldönteni, hogy most valóban jól vannak az embriók és szépek, vagy csak nem akar rossz hírt mondani. Már annyira hozzászoktam Vass doki örök optimizmusához! :-) :D :lol:
szivi77
 
 


Hajrá, Szivi babák!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Szitron, köszi a kérdést, szerintem ők jól vannak, fickándoznak, csak én szenvedek. Általában reggel nagyon zsibbad a kezem:( Rettenetes érzés:( Majd szerdán megyek Vass dokihoz, meg kell kérdezzem tőle, hogy mit lehet ezzel csinálni.

Ölelés!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Süti - köszi a drukkokat! Te meg vigyázz magadra, ez a kézzsibbadás sem hangzik valami jól.

Lányok, nagyon köszönöm a sok drukkot és a rengeteg hasznos tanácsot! Ígérem meghálálom! :-) Ma már nem leszek, de vigyázzatok magatokra!

Pusz
szivi77
 
 


Szivi! Remélem, már túl vagy a beültin és minden rendben ment:)
Azzal háláld meg, hogy jövő hét vége felé szép csíkos teszteket fogsz mutogatni nekünk:)

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Sziasztok Lányok!
Süti - köszönöm kérdésed, minden rendben ment! :-)
Elég nagy volt a forgalom a klinikán, rajtunk kívül volt még 2 transzfer és egy inszem is :-)
Az egész beavatkozás nagyon jó hangulatban telt, sokat viccelődtünk. Végül 2 embriónk maradt és őket kaptuk vissza. Nagyon különleges élmény látni őket a monitoron :shock: De megkaptuk pendrive-on és kaptam egy olyan fotót is, amin a méhbe helyezés után "láthatók". Hát ennél korábbi fotót nem lehet gyerekekről készíteni! :-)
A vérnyomásom a transzfer óta tökéletes! :D :lol:
Ma még szigorú fekvés, de holnaptól azért többet leszek függőlegesben (nyilván nem kapálni megyek majd :-))

Legyetek jók Ti is!
szivi77
 
 


Szivi! Szuper,akkor vigyázz a bébikre,hagy ágyazódjanak:) Nagyon drukkolunk,hogy hétvége felé pozitívat tesztelj:)
Érdekes,mi nem kaptuk meg még pendrive-on az embriók képét,azt mondták csak akkor adjàk oda,ha sikerült:)! Nemsokára megkapjuk:) Csak a pocis fotót kaptuk csak meg:)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
szitron
Budapest XI. kerület
 
 


Szitron - vigyázok nagyon!
2 hete ezt írtam ide a tesztelésről: "Mondjuk én tuti megvárom majd a vérvételt, hacsak nem tapasztalok majd olyan tüneteket, amit idáig még soha ..." És ezt még most is így gondolom..... :oops: De aztán majd látjuk :-)

Süti - jól számolom, hogy ez már a 34. hét? :-)

Topika - milyen lett a vérvétel eredménye?

Era - merre vagy? Lesz műtét a jövő héten?
szivi77
 
 


Szia Szivi!

Két szép embrió nagyon jó:) Vigyázz, mert azután ikrek lesznek:)
A teszteléssel kapcsolatban igazad van, minél később tesztelsz, annál biztosabb, hogy korrekt eredményt kapsz. Ha kibírod addig, akkor hősnő vagy:)

Csak lájtosan, nyugisan nyomjad holnap! Otthon leszel, vagy dolgozol?
Szerintem egyébként nincs semmi jelentősége, nem ezen múlik. Azt csináld, amitől a lelkiismereted nyugodt lesz és utólag nem teszel magadnak szemrehányást.

Igen, jól számolod, már a 34. héten járunk.
Holnap megyek Vass dokihoz, megismerkedünk kicsit közelebbről is. MÁr írom a kérdéseimet neki:)

Ölelés és drukkok!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Bizony, akár ikrek is lehetnek! Kérdezték a műtőben, hogy 1 fiú - 1 lány? Mondtam, hogy ezen a ponton, már teljesen mindegy. :-)

Én kiírattam magam és majd csak szeptemberben megyek dolgozni. Elég stresszes a melóm (multi) és tuti nem éri meg visszamenni transzfer után. És ugye a punkciós dolog is mutatta, hogy a vérnyomásom elég érzékeny a stresszre, a vérnyomás meg a babára lehet veszélyes, így tudom, hogy jól döntöttem.
De való igaz, hogy képtelenség 2 hetet végigfeküdni - 24 óra után már fáj a fenekem! :D :lol:
Tanulok inkább, mert szeptemberben vizsgázok :-) Ja, meg alszok és marha sokat pisilek! :-)

Vass doki jó fej, majd meglátod. Bár Szakács doki sem tűnt rossz fejnek :-)
szivi77
 
 


Igen, tőlem is kérdezték:)
Jól tetted, hogy kiirattad magad. Mit tanulsz?
Én a legutolsónál hétfőtől péntekig otthon voltam és feküdtem, igaz, nem folyamatosan, de nagyon lájtosan nyomtam, ki sem tettem a lábam a házból. Néha felkeltem kicsit dolgozni a számítógépen, de különben rogyásig sorozatokat néztem a tévében. Csömöröm is lett tőle:)

Köszi, biztos nem lesz Vass dokival semmi gond:) Eddig amikor a folyosón találkoztunk, mindig nagyon kedves volt, meg viccelődött. Szeretem, ha egy doki laza, nem bírom, ha paráztatnak. Persze ha a helyzet komoly, akkor nyilván nem lehet elviccelni, de az aggodalmaskodást nem bírom, halálra rémít.

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Természetgyógyászatot :-) Tudod, mikor minden leletünk szerint egészségesek voltunk és mégsem sikerült teherbe esnem, akkor elkezdtem alternatív megoldások felé kacsingatni és hát beleszerettem :-) Úgyhogy most lesznek az alapvizsgáim és majd szakosodni is fogok.

Figyi, nem azt szokták mondani, hogy a 36.hét után már bármikor jöhet a baba? Össze vagy már csomagolva?? :-) :D
De jó neked, mindjárt babázhatsz!! :-)
szivi77
 
 


Sziasztok!

Hát megvolt a nagy vércsapolás, túléltem… :D
A terheléses cukrot viszont nagyon nehezen viseltem, iszonyú hányingerem volt és sajnos a cukros „koktélt” ki is hánytam. :oops: Féltem, hogy újra meg kell innom, de megnyugtattak, hogy már felszívódott, így nem befolyásolja a vizsgálat eredményét. Később pedig – már intézeten kívül – nagyon leesett a vércukrom, amitől az ájulás határán voltam. De délután kialudtam ezt a kis „kalandot” ….
Most várom még az eredményeket, utána valószínűleg mennem kell a doktornőhöz… – gyógyszer… – és újra kontrol… brrrrr :?

Szivi! Gratulálok a két kis pötyidhez! :lol: :lol: Most már nagyon jó helyen vannak és kapaszkodnak! Pihenj sokat!
Ja és igen kék-fehér csíkos felsőben voltam…. Gondoltam, hogy Te is ott voltál (milyen ruciban?)

Szitron! Whoo! :D Biztos nagyon jó érzés, amikor már láthatod az uh-n a picikédet. Nagyon örülök, hogy minden rendben! És rendben is lesz! Vigyázz magadra(magatokra)!

Süti, hogy bírjátok ezt a meleget? Majd mesélj mi volt Vass dokinál.

topika
Komárom
 
 


Szia Topika! Sajnálom, hogy rosszul viselted a cukros vizet, bevallom őszintén, hogy nekem ízlett :oops: :lol: Julika olyan finom citromosra csinálta :lol: Na meg amúgy is édesszájú vagyok :oops: Én amúgy ott a váróban aludtam el majdnem, amikor csinálták ezt a vizsgálatot, de mondták is, hogy elálmosít. Mindegy, a lényeg, hogy túl vagy rajta!
Ott ültünk mellettetek! :-) Neked balról, fogalmam sincs, hogy mi volt rajtam :lol: De pont akkor hozták neked a fincsi innivalót, gondolom mással voltál elfoglalva :-)
Köszi a gratulációkat, vigyázok rájuk nagyon!

Jaj lányok - ez a nap uncsi lesz...... Napozni lehet? :lol:
szivi77
 
 


Sziasztok!

Topika!
Ez a cukros lötty tényleg gáz:( Bár a Cirisben nekem is finom citromosra csinálták, de utána én is rettenetesen émelyegtem.

Szivi!
Szerintem ha bírod a meleget, akkor napozhatsz, de azért vigyázz, nehogy hőgutát kapjál vagy napszúrást.

Köszönöm a kérdéseket!
Vass dokival jó élményeink voltak, de sajnos szeptember első hetében be kell feküdnöm és a 17-tel kezdődő héten valószínűleg meglesznek a babák is programozott császárral. Az utóbbinak nagyon örülök, az előbbinek nem:( De szerencsére csak olyan 1 hét-10 napot kell bent vergődni.
Még nincs összepakolva semmim, de a héten nem is nagyon férek a holmijaimhoz, mert festés van. Mondjuk így, hogy már "előzetesben" is bent leszek, úgy gondolom, hogy 3 részletben lesz szükségem a cuccra: 1. csak a normál kórházi holmi, 2. a műtét napjától fogva a gyerekágyas cucc, 3. babáknak hazamenős holmi
Így azért talán könnyebb összepakolni, mert ha mindent egyszerre vinnék be, gardrób szekrényt kellene kérnem:)

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Süti - öröm az ürömben! :-( Miért kell befeküdni?? Ugye nincs baj?
szivi77
 
 


Nem, nincs semmi baj, csak egyszerűen ez a szokás. Azt mondta, hogy ikreknél a 34. héten már akkora az ember lánya, mint amúgy 40. héten. A szervezet eddigre eléri a teljesítőképessége határát ezért kell jobban figyelni. A kórházban valójában csak megfigyelés alatt tartanak, nem csinálnak semmit. Illetve lesz majd a szükséges UH, szívhang, ctg, stb.

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Ó, értem.... akkor lehet majd rám is ez vár :-) Nemsokára babázhatsz! :-)

Végül nem mentem napozni, mert annyira meleg volt kint, hogy egyből visszahátráltam.

Szitron - hogy vagy?

Többiek?
szivi77
 
 


Szitron - gyere majd, hogy mi volt az UH-n!

Velem semmi izgi, még 1 hét van hátra......annyira messzinek tűnik :-(
szivi77
 
 


Sziasztok!
Megvolt az UH,de nem úgy alakultak a dolgok,ahogy kellett volna,ugyanis a petezsák felszívódott:(. Szóval ebből most nem lesz kistesó,majd 2 hónap múlva:) Az az érdekes,hogy megéreztem, mert képzeljétek pár napja elmúlt a kezdődő gyomorégés és a mellérzékenység! Szóval nem ért derült égből villámcsapásként a dolog így 5 lombik után,már tudom,hogy ezek nem jó jelek:( Jó lett volna,ha most csodával határos módon elsőre sikerült volna,de úgy tűnik a sors nehezebb utat szánt nekünk. Már megszoktuk:), Az viszont igaz,hogy a tény hogy van már egy kis törpénk hihetetlenül megkönnyíti a mai események feldolgozását. Ráadásul örök optimista vagyok és mindenben megtalálom a jót,ebben is: ha már így kellett lennie,akkor inkább most,mint pár hét múlva!
Na, azért jövök ám, drukkolok tovább szivi:)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
szitron
Budapest XI. kerület
 
 


Szitron!

Nagyon sajnálom:(

de tényleg jó optimistának lenni!

Akkor tartalékolom a drukkokat két hónap múlvára!

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Jaj, ne Szitron! :-( Annyira sajnálom.... :-( És akkor 2 hónap múlva újból mentek?
szivi77
 
 


Köszi lányok,de ez sajna benne van a pakliban. Erre mondják,hogy ezeket a korai terhességeket észre sem veszik a nők spontán terhességnél,mi igen,mert ugye non stop orvoshoz járunk. Persze,amint lehet már kezdünk is,nem szabad feladni, ezt már tudjuk,Kisfiunk is negyedikre sikerült:) Most nemsokára megjön,aztán a következő menszi után már hóközi kontroll és ha minden ok utána ibdul a fogigátló.
Most megint annak örülök,hogy elindult, tudok terhes lenni,de sajna valami gond volt az embrióval. De tényleg inkább így,mint egy nagy gond később!

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
szitron
Budapest XI. kerület
 
 


Szitron - tetszik a pozitív hozzáállásod!

Annyira hosszú ez a várakozás........... :-(
szivi77
 
 


Szivi! Szerintem így kell hozzáállni az élethez és a nehézségekhez:)
Nyugi,gyorsan eltelik ez az 5-6 nap!!!! Bár én is úgy éreztem,hogy ólomlábakob jár az idő! Minden ok lesz!!!

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
szitron
Budapest XI. kerület
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: