Új privát üzeneted érkezett!

Milyen jellegű volt a téves riasztás? Fájások, magzatvíz gyanú???

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


sziasztok

kezdi izgi lenni :D

pumperka a nagyok hányadik hétre születtek?

nekem sorba mindenki rátett egy hetet...pedig minden terhesség rizikósabb volt a méhszáj miatt...ha még egy lenne már túl hordanám :lol:
becsi
Iklad
 
 


Fájások meg nem igazán mozgot a pici.
Bent is tartotak mert farfekvéses volt de hétfőn ki engedtek mert meg fordult és a fájások nem rendszeresek.

Kép
viccmano
 
 

 
 

A nagyok a 41.héten születtek. A lányomat indítani is kellett. Most jó lenne, ha előbb jönne, de állítólag ez is genetika. Szóval lélekben próbálok készülni a túlhordásra is...
Viccmanó!
Még ilyenkor is meg tudnak fordulni? :shock: :shock: :shock:

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


Igen meg most hogy bent voltam azt mondták hogy álitolag még vajudás közben is meg fordulhat.
De remélem nekem már nem fordu meg megint farfekvésbe.

Kép
viccmano
 
 


Pumperka

biztos van benne genetika, mert a szomszédom is eddig háromszor szült és mindig túl hordta....
becsi
Iklad
 
 


Szia Becsi !
Sikerült már időpontot kérni a Surányihoz.
Barátnőm tegnap volt és kiderült hogy nem hétfőn hanem kedden kell menyek hozzá hétfőn a kórházba ügyel. Úgy hogy kedden és csütörtökön rendel.

Kép
viccmano
 
 


szia

már van időpontom 17-én megyek, hétfőn :lol:
szóval változó mikor van.....ezek szerint.
de Te már ne menj kedden...inkább akkor már haza fele a babával :wink:

pumperka?
becsi
Iklad
 
 


Hát remélem proféta szól belöled .
Én már nagyon szeretnék babázni.

Kép
viccmano
 
 


Sziasztok!

Megvagyok még....

Vérnyomi elfogadható még, méhszájam 2110-es. Ennél egy kicsit jobbra számítottam. Legkésőbb 21-én baba, mert akkor indítják, ha addig nincs semmi... Becsült súly3300 gramm, bár erre sokat nem adok. :wink:

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


Sziasztok!

Pumperka, Viccmano kitartás, izgulunk ezerrel a másik topicban is, hogy mikor lesznek meg a bébik :) ha majd időtök engedi gyertek oda is gyakrabban :wink:

Timi
Kép
Kép
czakoca30
 
 


Viccmanó!

Te még egyben?

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


Köszi lányok az izgulást.
Igen én még egybe vagyok.

Kép
viccmano
 
 


Viccmanó!

Nem tudom Neked beszélt-e már arról az orvosod, ha indításra lesz szükség, akkor az melyik módszerrel történik?
Bár gyanítom, hogy az inkább orvosfüggő, mint kórházfüggő.

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


Sziasztok :D

Hú, most olvasom, hogy Viccmanó és Pumperka már mennyire a finisben van! Hajrá! :wink:

Azért megnyugtatlak Titeket, hogy nekem Gergő 4 napot ráhúzott, a doki is azt mondta, hogy Flóra egész biztos bent lesz a kiírt időpontig, mert semmi nem utalt arra, hogy végül 2 héttel korábban megszületik! Pedig így lett, én még össze sem voltam csomagolva, annyira meg voltam győződve róla, hogy még bent lesz a pocakban, szóval bármi megtörténhet, inkább készüljetek így. Nekem őszintén szólva kicsit sokk volt, mikor elkezdett csordogálni a magzatvíz, annyira nem voltam még rá felkészülve lelkileg. Aztán persze ment minden mint a karikacsapás és végül nem bántam, hogy 2 héttel korábban és legalább 60-70 dekával könnyebben jött ki kicsi lányom! :wink: Így is 3,5 kiló volt! DE a Gergő 4270 grammjához képest meg se kottyant.:wink:

Becsi
Puszi!:D

Orsi

avocado
 
 


PUMPERKA!
Nekem még nem mondot semmit csak anyit mikor kérdeztem hogy majd meg beszéljük.De ma megyek hozzá délután.

Kép
viccmano
 
 


Avocado!

Köszönjük a bíztató szavakat, a két héttel hamarabbról már persze lecsúsztunk. :?

Én nagyon vágytam rá, hogy egy gyerekemet ne hordjam túl. Ezt úúúúgy utáltam mindig a végén. A vonalzómmal ellentétben még 3 nap van addig (szökőnapot nem számította bele).
Ráadásul éjszaka olyan szinten zsibbadtak a kezeim, hogy csak állva voltam el hosszú órákon keresztül. Még olvasni se tudtam, mert csúszott ki a könyv a kezem közül anyira nem éreztem. Igazából nem haragszom, mert kevés éjszaka volt amikor rosszul aludtam.

Viccmanó!
A kórházba neked mikor kell bejönnöd valamire. Bár tudom neked a ctg nem ott van. :?:

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


NEM TUDOM DE A BARÁTNŐM MULTHÉT PÉNTEKRE VOLT KI ÍRVA ÉS Ő KÉT NAPONTA MÁR A KÓRHÁZBA KELL NEKI MENNI. ÉN MOST MEGYEK DOKIHOZ ÉS GONDOLOM MEG MONDJA. MAJD HA HAZA JÖVÖK MEG ÍROM

Kép
viccmano
 
 


Viccmanó!

Már izgatottan várom a híreket, hogy mi volt az orvosnál, van-e valami fejlemény? :wink:

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


Kiskacsa Te merre vagy? Felőled is szívesen hallanék! Lehet, hogy már babázol????

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


Pumperka!
Minden rendebe volt a dokinál 3.42dkg sacolt.
Ha nem szülökmeg pénteken kell hivni a dokit és szombaton megyek
a kórházba nstre.

Kép
viccmano
 
 


Viccmanó!

Örülök, hogy minden rendben volt az orvosnál. Nekem pénteken és vasárnap kell nst-re mennem, ha addig nem szülök, így váltjuk egymást. Gondoltam hátha éppen összefutunk. Na majd szülün egyszerre :wink:

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


Sziasztok!

Látom még mindig egyben vagytok :wink: ilyenkor már én is nagyon izgatott voltam, pláne Bencénél, mert ő ráhúzott egy hetet, Detti meg kettővel előbb jött :)

megy a drukk ezerrrrrrrrrel :wink: :wink: :wink: :wink:

Timi
Kép
Kép
czakoca30
 
 


HÁT MAJD FIGYELJÜK EGYMÁST ÉS REMÉLJÜK TALÁLKOZUNK
PUMPERKA ÉN NEM TUDOM TE HOGY VAGY VELE DE ÉN MÁR NAGYON NYÜGÖS VAGYOK.

Kép
viccmano
 
 


Viccmanó!

A vonalzódon ez csak egy magától előjövő szöveg, vagy Barbara tényleg megszületett?

ÉN is nagyon nyűgös vagyok. Az utóbbi két-három napban kezdtem el vizesedni addig nem, türelmetlen vagyok a nagyokkal....
A kocsiban se fér már el a hasam a kormánytól, aligbírok éjszaka megfordulni. De gondolom valamelyest ismerősök a dolgok.
A türelmetlenségem a tetőfokára hágott. :(

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


Szia Pumperka!
Ez csak a vonalzó tréfája még egybe vagyok.
De egyébként én is úgyan úgy érzek mint te.
Szegény család már meg se ál előtem nagyon hisztis vagyok.
Már sétálni is anyit sétáltam probáltam a meleg vízet de semmi hatás.
De ha tudsz valamit amitől esetleg beindulhat a dolog akkor kérlek írd meg .
Köszi. Viccmano

Kép
viccmano
 
 


Viccmanó!

Pedig reménykedtem. :D
Leírom én miket hallottam szülésmegindítónak. Múlt héten a Vital tv-n volt szó a túlhordásról, és egy szülésznő adott tippeket, többnyire már elötte is hallottam őket.Szóval:
- ütemes séta, lépcsőzés
-nagyobb mennyiségű csípős étel elfogyasztása
- szex
- bábakoktél (2-3 dl baracklében 1/2 dl barackpálinka, 1/2 dl ricinusolaj)
- akupunktúrás pontok nyomása(Belső bokacsont fölött 4 ujjnyira, egy percig az egyik, majd a másik lábon)
- két homeopátiás szer felváltva óránként bevenni: caulophylium ch 30, és cimicifuga ch 30
-forró fürdő

Na én ennyiről tudok. :wink:

Neked az első babád lesz, vagy csak vonalzót nem csináltál a nagyobbnak, nagyobbaknak?

Szeretnél szülés után alapítványi szobába kerülni?

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


Köszi Pumperka.
Van amit már probáltam .
Nekem ő már a hatodik babám.
Hát végül is mondegy mert így is velem lesz a baba egésznap.
Annyiból lenne jó hogy külön fördö lenne.
Ez a báűba koktél vajon mennyire hatásos lehet hogy kiprobálom.
Viccmano

Kép
viccmano
 
 


Gratulálok a gyerekekhez!
Hát igen, hat vonalzót nem is engedne a babanet idetenni.
Két embert ismerek aki kipróbálta már a bábakoktélt. Kettőnek bejött, egynek nem. Igaz az egyikőjüknek, már akkor elég erős fájásai voltak, csak rendszertelenek, szóval lehet, hogy anélkül is beindult volna a dolog.
Hétfőn, kedden tervezem a homeós bogyók kipróbálását, már most is szedek, csak nem ilyen dúrván, ahogy szülésmegindítóként írtam....
A többi gyermekedet is Kistarcsán szülted?
Igen, én is a fürdő és Wc kényelme miatt szeretném az alapítványit, de csak a kétágyast, mert az egyágyas drága, meg uncsi is lenne.

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


Hát igen az biztos uncsi lenne az egy ágyas.
De a rendes szobák se rosszak legalább is most mikor bent voltam téves riasztáson elég jónak tünk jól el dumcsiztunk a csajokal.
Nem a nagyokat a Szent Imrébe szültem.

Kép
viccmano
 
 


Sziasztok!

Látom ma sem szűltetek meg a nagy szél ellenére sem.

Viccmano gratulálok a gyerkőcökhöz :wink: :wink: ők mekkorák? és milyen a fiú-lány arány, csak kíváncsiságból?

Timi
Kép
Kép
czakoca30
 
 


19,17,16,11,ÉS 8ÉVESEK HÁROM FIÚ KÉT LÁNY.
KÖSZI A GRATULÁCIÓT

Kép
viccmano
 
 


Pumperka várom a hireket mi volt az nst-n.
Szoritok neked.

Kép
viccmano
 
 


A három nagy mit szólt, hogy lesz egy ilyen picike tesójuk? Kerestelek az iwiwen és találtam is valakit, de lehet, hogy az nem te vagy. Van egy kép a gyerekekről a medencében, meg a kicsi kocsival. Te vagy az meg a család?

Timi
Kép
Kép
czakoca30
 
 


Igen az én vagyok.
Örültek neki és már alig várják hogy meg szülesen.

Kép
viccmano
 
 


Sziasztok!

Az nst-n minden rendben volt, de a belső méhszáj még mindig nincs kinyílva. :( Vasárnap megyek újra, azután pedig kedden, ha addig semmi... :(

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


Szia Pumperka.
Lehet hogy vasárnap találkozunk mert ha párom időbe haza ér akkor nekem is még ma be kell menem nstre mert a dokim most bent van a barátnőm most vajudik és bent van vele.

Kép
viccmano
 
 


Én még mindig egyben. Most voltam nst-n, legalább minden rendben.... :wink:

Viccmanó!
És Te?

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


Igen még én is egybe vagyok én holnap megyek nstre a magán rendelöjébe.Neked mit mond a dokid mikor inditja meg?

Kép
viccmano
 
 


Sziasztok!

Azt hittem már lebabáztatok :wink: mit mond a doki mikor indítja meg, mikor kell befeküdnötök? Nekem a Bence húzott rá egy hetet, hétfőn be kellett feküdnöm, hogy majd kedden elindítja a doki, de éjjel magától elindúlt :wink: meg szerintem a lépcsőzéstől is, mert mikor este elmentek anyuék én gyalog mentem fel az ötödikre :wink:

Kitartás, kitartás, kitartás :wink: :wink: :wink:

Timi
Kép
Kép
czakoca30
 
 


Én kérdeztem a dokit és azt mondta hogy egy hete szoktak várni .
Konkrétumot nem mondot hogy mikor kell be feküdni talán holnap már mond valamit.

Kép
viccmano
 
 


Sziasztok!

Nekem elvileg csütörtökön reggel kell bemennem regggel 1/2 8-ra, és pénteken szülünk....
Kedden megyek nst-re, csak akkor a dokim nem lesz bent a kórházban, így résen kell lennem, nehogy már szerdán be akarjanak fektetni, de majd remélem elég, ha hivatkozom a szavára. :?
Egészen a 40. hétig nem vizesedtem, na most elkezdődött rendesen :evil: Tök zsibbadtak az ujjaim. :( Ezt a pár napot valahogy csak kihúzom már.... Emlékszem a 39. héten még olyan büszke voltam magamra, hogy semmi bajom. :(

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


Ja! A hétvégén rengeteg mindent bevetettem, hogy meginduljon a szülés, és semmi. A következő napokban, már inkább rápihenek a dolgokra, bár majd meglátom... :?

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


Viccmanó!
Csak nem??????

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


Sziasztok!!

A segítségeteket kérném; még mindig dilemmában, val. muszály lesz az orvosváltás, de ez csak holnap derül ki biztosra...

Annak kérem a segítségét, aki Szentágotai doktorhoz jár, hogy van-e magánrendelése; ha nincs, akkor a kórházban az uh-t ő csinálja, vagy csak beutal rá? Sokat kell-e várni rá 1-1 alakommal?? Nagyon várom a válaszotokat; bár látom Pumperka már mindennapos vagy, de remélem még pont benézel mielőtt megszületne a kis Pindurkátok!! :lol: Drukkolok!!!

Előre is köszi!!!!!

mákszem

Kép

Kép
mákszem
 
 


Szia Pumperka !
Még nem most megyek a dokihoz.
Majd este jelentkezek.

Kép
viccmano
 
 


Mákszem!

Van a Szentágotainak magánrendelése, de én nem oda jártam, mert nekem a Medical Center nagyon közel volt, de ott is fizettem. Soha nem vártam rá 20 percnél többet (de inkább kevesebbet, nagyon jól ment az időpontra érkezés), a kórházba olyan napra adott beutalót amikor ott van, és ott is csak annyit kellett rá várnom, amíg meg nem látott a folyosón, mert akkor bevitt magával és megcsinálta az uh-t. De ha telefonon keresem, akkor lehet, hogy méghamarabb bekerülök, de azt már túlzásnak tartottam.

Kérdezz nyugodtan, és remélem hamarosan a szüléssel kapcsolatban is tudok neked friss információkat adni. :wink:

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


Viccmanó!
Kíváncsi vagyok mit mond az orvos!!!!

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


Szia Pumperka!
Nst-n minden rendeben szerdán megyünk megint és akkor már bent is maradok .
Valószinü meg is lesz a baboca.

Kép
viccmano
 
 


Indítani fogják szerdán? Milyen módszerrel?

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: