Új privát üzeneted érkezett!

helloka,
na mi volt az uh?van kukija?nekünk elöször azt mondták hogy lány.aztán egy késöbbi uh mondta a doki hogy akkor tudjuk ugye hogy fiu?mondom micsoda?kukit növesztett?mondtam most már nem hiszem,erre mondta akkor kapok egy képet.az egész uh képen csak a kukija látszott.
a kutyával az van hogy Laci megigérte hogy a hétvégén költözik a fönökéhez.de még mindig itt van.
amugy eléggé szar most a helyzet tegnap szétment a kocsiban a válto és azt mondták 100e alatt nincs.fasza mi?
a szülés miatt meg ne aggodj én is féltem de ugy sincs más lehetöség ugyis kijön mint ahogy irtad.
na most megyek mert ezer dolgom van.
puszi
 


Sziasztok!

Tudna nekem felvilágosítást adni valaki Dr. Boiskó Klára doktronőről? Esetleg valaki volt már a Magtár utcai magánrendelőjében? Tud valaki tarifát esetleg mennyi nála egy vizsgálat illetve egy szülés?
Remélem valaki még jár erre és tud nekem válaszolni.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
 
 
 


Szia!
Én hozzá járok terhesgondozásra. Eddig sztk-ba jártam, következő alkalommal (kb. 3 hét múlva) magánba megyek. Sajna én sem tudok róla semmi közelebbit (mennyi a vizsgálat, most már végig magánba kell-e járni, mennyiért szokta a szülést elvállalni -ha mond konkrét összeget-...) Majd megírom, amit megtudtam. Légyszi, ha te hamarabb mész, megírod ugyanezeket?

A doktornő nekem szimpatikus, ezért is kértük fel a szülés leveztésére. Alapos, kedves, mindig elmondja éppen mit látunk az uh során. A 12. hetes és a 18 hetes vizsgálaton is kb. 30 percig voltunk ben t nála. Másokat ahogy olvasom elég hamar le szoktak tudni. AFP-re is úgy küldött, hogy előtte megnézte uh-on, hogy mennyi is lehet a korunk, és azalapján határozta meg a napot, hogy ne kapjunk fals eredményeket (jó is lett minden)
Vendég
 

 
 
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: