Új privát üzeneted érkezett!

Ejh de el van tűnve mindenki. Jól vagytok, növögettek? (ki ki a maga módján :D )

Vikunya, remélem Te is rendbe jöttél, amennyire ez lehetséges a történtek után.

 
 


Hát ez igen...remélem csak szimplán lustik vagytok, és nincs senkivel baj. TApp, rendeződnek a dolgok? Végül a Dokinál szülsz? Én vizsgázok mint az állat, eddig minden sikerült, holnap lesz az utolsó (ha ez is sikerül)
Teo rohamléptekkel nő, már több mint 3,5 kiló, megfordul, és úgy tartja a fejét mint egy 3 hónapos. Igazi kis haramia. :) VAlamit idepöttyinthetnétek :P

 
 


Hát jó nektek lányok, hogy pozitív véleményetek van a doktorúrról! Én menekültem tőle... se nyaki redőre, se afp-re nem küldött el! Ráadásul első terhesség volt. Tényleg igaz, hogy NINCS olyan orvos, akiről csak jókat mond mindenki.
Vendég
 

 
 

sziasztok,ő egy idősebb doki,aki az orvostudakozón válaszol egésznap?régebben én is kérdezgettem tőle,mindig korektül válaszol,de személyesen nem ismerem.

 
 


szerintem a nevezett Doktor úrnak nincs ki mind a négy kereke........

velociraptor


Sziasztok!

Hát én elég nagyot csalódtam a Hamvas doktorral kapcsolatban. Az interneten nagyon szimpatikus, figyelemes orvosnak tűnik. Én is ezért mentem hozzá.

Az a furcsa, hogy mintha személyesen más elveket vallana, mint az internetes válaszaiban. 3 évig szedtem úgy a fogamzásgátlót, hogy semmilyen vizsgálatot nem végzett, még laborra sem küldött el. Pedig említettem, hogy nagyon rendszertelen a menstruációm, de nem foglalkozott vele. Az interneten eközben ezt az eljárást nem tartja jónak.

Az utolsó félévben panaszaim voltak. Vérezgetések, libidócsökkenés, alhasi fájdalmak. Mikor említettem neki, hogy esetleg szünetet kellene tartani a fogamzásgátlóban, azt válaszolta, hogy ez még belefér. pl. az hogy a tabletta szerint kedden kellett volna megjönnie, ehelyett már előző hét csütörtöktől vérezgette. Ez belefér??
Az interneten ilyen esetben azonnali szünetet javasolt. Nekem szó nélkül írogatta a gyógyszert.

De ami végképp betette a kiskaput:

- elég gyakran jártam hozzá, egymás utáni héten háromszor, és utoljára nem ismert meg. azt hitte, akkor vagyok ott először. Hát ez meg milyen.....
Akkor már három éve rakosgattam a zsebébe szinte havonta az ezreket

- a másik eldöntöttük, hogy most már szeretnénk kisbabát. Az egyetlen hozzászólás rögötn az volt, hogy kineziológushoz menjek, mert rengeteg dolog rakodótt rám, amiket le kell szedni a vállamról (előtte 10 perccel azt se tudta ki vagyok)

Ezek csak az én tapasztalataim, emellett lehet hogy nagyon jó orvos, de nekem csalódást okozott.

Ezért is keresek most orvos...

Ani
ani750707
Budapest XXIII. kerület
 
 


Sziasztok!

Itt mindenki "szídta" a doktor úrat!Akkor gondoltam legyen már egy ellenvélemény is!Én is "kipróbáltam" mert orvost keresek.Velem nagyon segítőkész,megértő,barátságos,mosolygós és közvetlen volt.Idős doki de tök jó fej szerintem.Megint kell majd hozzá mennem 3 hét múlva szerintem nagyon alapos.Valószínű szűlni is nála fogok.Én örülök, hogy rátaláltam... (kopp-kopp-kopp)
 
 


@velociraptor:
Ez így van! :lol: :-D

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

cron