Új privát üzeneted érkezett!

E témába minden érdekel. Tanácsok, tapasztalatok.

Kép

csibe
 
 


Szia Csibe!

Két fagyis transzeferem volt eddig, a második most októberben, de sajnos nem sikerült.

Tanács a sikerhez sajnos nincs, ahogy egy stimulált ciklusban sem...

Hogy hogy is megy ez: nálam mindkétszer úgy volt, hogy mikor teljesen természetes ciklusban UH alapján megfelelő volt a tüsző, akkor megrepesztettük, és a repesztőhöz képest annyi napra kaptam vissza a kicsiket, mint stimulált ciklusban a repesztéshez képest. Progipótlásnak 3x1 Duphaston, mellette MgB6 és folsav. A beülti napján olvasztottak, aznap tudtam meg azt is, hány túlélő van - elsőnél 8-ból 1, másodiknál 9-ből 3 lett.

Hány fagyibabád van? Gondolom ebben a ciklusban kapod vissza őket! :wink: Sok sikert! :)
 
 


Angel köszi a választ. Most 2 fognak felébreszteni. Hétfön megyek UH-ra, megnézik, hogy van-e peteérésem, és ennek a függvénye lesz a beültetés.

Kép

csibe
 
 

 
 

Csibe! Nagyon drukkolok neked a beültihez!+++++++++++++Sikerülni fog!

babaimádó
Kép
 


Sziasztok, ha minden igaz szerdán beültetés :lol:
Angel 2 fagyibabám van, izgi a dolog :wink:

Kép

csibe
 
 


Csibe,
akkor sok sikert fagyikáidnak holnaputánra, reméljük mind2 magához tér! És persze veled is marad! :wink:
 
 


Angel, nagyon jó volna, ha velem maradnának. A dokim szerint mivel kövér vagyok :oops: , nagyobb az esélyem a megtapadásra a fagyi babákkal. Majd kiderül. Te amúgy hol tartasz?

Kép

csibe
 
 


Nem is gondoltam, hogy van összefüggés... :wink: De igaza legyen! :)
Akkor nálam ezért nem ment? :wink: Mondjuk sovány sem vagyok...

Most állunk épp, majd márciusban futunk neki újra. 3 stimulált ciklus és 2 fagyis volt eddig (az első és harmadik után).
 
 


Angel sajnos nem sikerült, nem ébredtek fel az embriók. Ez most eléggé megviselt :cry: .

Kép

csibe
 
 


Csibe,
sajnálom :( :( Gondolom, mit érzel...

Hogyan tovább? Köv. lombik?
 
 


Angel,
Igen rossz érzés volt, hogy nem ébredtek fel, mert nagyon biztam benne, hogy ez sikerülni fog, mert azt mondták, hogy a duciknak sikeresebb szokott lenni, mint a stimu utánni beültetés. Nem tudom, hogy miért nem ébredtek fel, lehet, azért mert blasztók voltak. Folytatás januárba lesz, mivel új törvény szerint a beültetés és a következő leszívás között 4 hónapnak kell eltelni. Idáig a 3.hónapban lehetet kezdeni a stimut,most csak a 4.hónap elején :cry: . elhatároztam, hogy addig megcsináltatom a hysterescópiát. Igaz még nem kéne, mert 2 sikertelen lombikon vagyok túl.

Kép

csibe
 
 


Már 4 hónap szünetet ír elő a trv? :shock: Nem is tudtam!
Mondjuk a várólista miatt úgyis várok ennél többet is :?

A hystero jó ötlet, nem egy nagyon macerás beavatkozás és legalább addigis történik valami...
 
 


Te hol csináltattad meg a hysterot?

Kép

csibe
 
 


Na hát nekem az speciel nem volt... :wink:

De ha kellett volna megcsinálta volna a nődokim v. a Kaáliban is meg tudtam volna csináltatni.
 
 


Hali Csibe!

Csak azért írok, kicsi bátorítást adnék, megcsináltattam a hysteroscopiát, utána a 4. lombik végre sikerült! :lol:
(üröm az örömben, hogy negatív lett, tehát semmi eltérő nem volt, mégis szülésnél derült ki, hogy csak a méhem fele mükszik, Isteni szerencse, hogy a jó részen tapadt meg a baba) A doki azt mondta, nem látta a hysteron, mert a méh ugye a babával együtt "nő", norm állapotban ez nem látszott.
Amúgy miért keresel kórházat?
Miért nem a dokid csinálja?
Nekünk is van még 3 fagyibabánk, januárban rakatnánk vissza, állítólag kérhetem a jobb oldalra. Még konzultálok a nődokimmal.
Sok sikert a következő próbálkozáshoz! Frissen több az esély! :oops:

Kép
 
 


Sziasztok,
Jár még ebbe a topikba valaki?

 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: