Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Ha valaki ismeri Dr. Gyurkovics Ivánt a váci kórházból, szült nála, kérem írjon! Véleményekre, tapasztalatokra, mindenre kíváncsi lennék! Meddig fogadja el az embert? Elöre is köszönöm mindenkinek!


Helló!

Nem tudom aktuális-e még a dolog, de leírom. Én Vácon szültem a fiamat júliusban. Akkor már nem tartozott a jó orvosok közé. Az mondják nagyon felszines lett. Én csak vizitekkor taliztam vele..

Ha ajánlhatok mást:
-Bényi: van magánrendelés, de a szülésér nem vár pénzt
-Szaniszló:én nála szültem. Még nem volt magánpraxisa a múlt héten. Felkészült és lelkes
-Mónika: nem tudom a vezetéknevét: aranyos, de én elvből nem megyek nőhöz.
-Fekete: sok a betege és szerintem nem nagyon közlékeny
-Kondér: bejárós orvos magánrendelésel
-Dubec: szintén mint a Kondér

A többiről nem hallottam sok jót.
Vendég
 


Sziasztok! Én viszont csak jót halottam róla sőt most hozá járok, igaz a magán rendelésre. De nekem meg éri mert két magzatott el vesztettem. Most 11 hetes vagyok és ő jöt rá mi is volt a gond, már dobog a pici szíve és ahogy halgatam arra gondoltam ez minden pénzt megér. remélem nála szülhetek Vácon. Erdőkertesi vagyok és nem tudom mehetek -e Vácra szülni. Kati

Kati
 
 

 
 

Sziasztok!
Nekem nincs túl jó véleményem a Gyurkovicsról!
A Bényitől meg egyenesen az Isten óvjon!
Minimum szadista a pasi!!!!
Én nem 1 és nem 2 gyereket szültem, de nála volt a legszörnyűbb szülésélményem! És bozasztóan szereti a pénzt!
Erőszakos, arrogáns, BUNKÓ!!!

Ajánlatom: Dr. Dubecz Dániel

Üdv Gabi

Gabsi
 
 


Sziasztok!

Több orvoshoz jártam már a váci kórházban és egyértelműen ajánlom Gyurkovics doktor urat! Kedves, figyelmes, rosszat még nem hallottam róla...

Üdv.
Helga
helga003
Vác
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

cron