Új privát üzeneted érkezett!

Kedves Fórumozók,
új vagyok itt, és éppen szülész-nőgyógyászt keresek. A XVII. kerületbe fogunk költözni, így ottani dokit szeretnék. Sokan ajánlották Gyopár doktort, és Mosonyi Pétert. Gyopár Ernőhöz szeretnék majd elmenni, mivel ő aneszteziológus is. Szeretném, ha mesélnétek róla, milyen doki, milyen ember. A bizalmas infókat ( mennyiért vezet le szülést), légyszi priviben.
Nagyon köszönöm mindenkinek előre is.
üdv:Andrea
 
 


Muzsikával az újszülöttekért
- jótékonysági gálakoncert a Gólyahír Egyesület javára -

Időpontja: 2007. november 03. szombat - 16h
Helyszíne: Otthon Művelődési Ház – Soroksár
Bp. XXIII. Ker. Szitás u. 112
(a Hősök terei Templomtól egy percre)

Műsorunkban felejthetetlen dallamok hangzanak fel
egyebek mellett Puccini - A bohémélet, Gounod - Faust, Donizetti - A szerelmi bájital
és Donizetti - Don Pasquale című operáiból!

Fellépnek a Magyar Állami Operaház művészei:

Cecília Loyd, Boross Csilla, Csák József, Szvétek László, Vághelyi Gábor, Ghillány Márta
Németh Mónika, Szentidai Szilvia, Töreky Katalin, Angyal Enikő, Czira Judit, Réder Katalin
Zongorán közreműködnek: Katona Anikó és Köteles Géza
„Szívből reméljük, e nemes cél érdekében sokan döntenek majd úgy, hogy részesei kívánnak lenni e remek szórakozást ígérő koncertnek, és adomány-tartalmú jegyeik megvásárlásával segítik a Gólyahír Egyesület munkáját!”
Jegyek 2007. október 1-től válthatók 2000 Ft-os áron az Operaház jegypénztáraiban, vagy elővételben a Gólyahír Egyesületnél, számlára befizetve a jegy árát 2000 Ft/fő
név megjelöléssel, (a jegyek a koncert előtt a helyszínen vehetők majd át).
Érd és Vidéke Takarékszövetkezet: 64800073 - 10705005

KépKép
KépKép
 


Sziasztok!

Én abszolút új vagyok itt és most keresek orvost a Bajcsyban. Nagyon sok jót hallottam Dr. Gyopár Ernőről, így ő utána érdeklődnék. Nagyon hálás lennék, ha leírnátok, hogy kinek milyen tapasztalatai voltak vele, illetve nagyon szívesen venném, ha priviben leírnátok a tarifáját is, mert sajnos manapság az sem utolsó szempont. Már van egy 11 hónapos kislányom, de azt az orvost, akinél ő született otthagytam, mert már valahogy nem tudok megbízni benne, illetve a döntéseiben.

Előre is köszönöm mindenkinek a válaszát és a segítségét!

Üdvözlettel: Bogcianyu
 

 
 

Szia
 
 


Szia Bogcianyu!

Szerintem, ha a Gyopár Ernő doktorúarat fogod választani nem fogod megbánni. Én áprilisban fogom a második gyerkőcöm nála szülni. Az elsőt 2007-ben szültem. Nekem sem volt orvosom, közgyógyba jártam az első 4 hónapban, de olyan ellátást is kaptam:-( Eléggé elkeseredtem.
Utána döntöttem el, hogy keresek egy magánorvost, aki normálisan beszél és bánik az emberrel. Anyósom javaslatára kerestem fel a Gyopár Doktorúrat. Az első pillanattól kezdve szimpatikus volt. Minden vizsgálatot elvégez. Mindenben segít. A legjobb, hogy szerződése van a Bajcsy korházzal, tehát biztosan nála tudsz szülni és aneszteziológus is egyben így ha bármi probléma adódik a szülés során egyből kéznél van, nem kell másik doki után kajtatni. A pénzért olyan szolgáltatást kapok amit elvárok.
Első szülésemnél a rendelését félbehagyta és jött velem szülni. Egészen 12 órán keresztül mellettem volt. Nagyon nehéz szülésem volt, és maximális biztonságban éreztem magam mellette. Nem is mernék más orvosnál szülni. Az egy megnyugtató dolog, hogy egy olyan embernél fogok szülni akit már ismerek, megbízok benne és ismeri az egész terhességem időszakát. A közgyógynál nem lehet tudni, hogy milyen orvost fogsz ki, lehet, hogy jó, de az is lehet, hogy nem. Utánam szült egy nő császárral közgyógyban, meg is lett az eredménye. Négy nap után vizsgálták meg először, és kiderült, hogy benn hagytak neki a placentából egy darabot. Pedig olyan fájdalmai voltak napközben, hogy a gyógyszerek sem hatottak neki és ennek ellenére sem vizsgálták meg. A 4. nap azonnal vitték a műtőbe, pedig már mehetett volna aznap haza.
A szülésznőnek nem fizettünk, de olyan odaadóak voltak és segítőkészek, hogy le a kalappal előttük. Az újszülött a nap 24 órájában veled lehet, de bármikor be lehet adni a megőrzőbe, ha pihenni szeretnél vagy éppen tisztálkodni. Ha a Gyopár doktort választod, körbe fog vezetni a szülőszobákon és a kortermeket is megmutatja. A szülőszobák nagyon korszerűek, barátságosak és felszereltek. Nekem pozitív csalodás volt:-) Mindegyik szülőszoba légkondival felszerelt és leginkább egy hálószobához hasonlítható.
Szerintem kérj egy időpontot az asszisztenésénél és győződj meg róla személyesen. Én már nagyon sok embernek ajánlottam és eddig még senki nem csalódott. Az árak átlagosak. Vannak nála olcsóbbak, de jóval drágábbak is.
Ha bármi kérdésed van írj bátran.
Üdv, Andi
 
 


Sziasztok!

Én is nála szültem két kislányomat és csak ajánlani tudom!!!!!!

Ildi
 
 


Sziasztok!

Gyopár Ernő doktor úr engem is érdekelne: nagyon sok jót hallottam és olvastam róla!
Nagyon megköszönném, ha valaki privátban megírná mennyibe kerül nála a terhesgondozás és a szülés.

Előre is köszönöm a segítséget!

cyn
 


Sziasztok!
Én most vagyok a 36. hétben. Első babámat várom. Első pillanattól kezdve Gyopár dokihoz járok és akárhány babám lesz mind nála akarom majd szülni. Hihetetlenül kedves lelkiismeretes, ráadásul a Bajcsy szülészete is nagyon modern. Az árak szerintem rendben vannak. Még a férjem is meg van vele elégedve mindig velem jött eddig, neki is szimpi. Anyumat is ő kezelte igaz más okból, de a bánásmód ugyan az. Én akkor ismertem meg és akkor elhatároztam hogy ha egyszer babám lesz nála szeretnék szülni.
Én csak ajánlani tudom, hihetetlenül meg vagyok vele elégedve.
 


Sziasztok!

Itt Pesten keresünk nőgyógyászt, a X. kerület környékén, és sokaktól hallom, hogy Dr. Gyopár Ernő nagyon jó doki. Szeretnék segítséget kérni tőletek, aki tud bővebb, pontos infót (árak, magán-, ill kórházi rendelések, stb.), küldje el privát üzenetben.
Előre is köszönöm a segítségeteket.
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

cron