Új privát üzeneted érkezett!

Sziazstok.

Szeretnék a doktor úrról érdeklődni.Most terhesgondozásra járok hozzá a 8.kerületi auróra utcai SZTK rendelőjébe.Nem magánrendelésre.Az érdeklene hogy melyik kórházban vezet le szülést illetve melyik kh-ban dolgozik és hogyan mennyiért lehet őt felfogadni hogy levezesse a szülésemet majd.Úgy tudom hogy ha nincsen fogadott orvosom akkor nem szülhetek ingyen csak a körzetemhez tartozó kh-ba ami nekem az istván kh lenne de oda nem szívesen mennék.De ha van fogadott dokim a választott kh-ban ahol szülni szeretnék akkor nemkell fizetnem a kh-i ellátásért csak a szülésért a dokinak.Ebben a dokiban teljesen megbízom és szeretném őt felfogadni.Tud valaki nekem segíteni ez ügyben?
Előre is köszönöm
Gabi
snopy13
Budapest XX. kerület
 
 
 
 


Szia!

A választ sajnos én sem tudom, de ha megtudsz valamit, írd meg légyszi a fórumra, engem is érdekelne!
Az Auróra utcába kerületiként jársz? Mikor rendel a doktor úr?

Minden jót!
Nacky
 
 


Most néztem a sima "Szülészetek, kórházak" alatt a Bakos-topikot, ott írta most valaki, hogy II. sz. klinika. Az a topik mintha népesebb lenne, szerintem ott érdemes érdeklődnöd.

Nacky
 
 

 
 

Sziasztok

Én az első 2 gyermekemet a Doktor úrnál szültem, és most a 3-at is nála fogom. Nagyon szeretem, mert alapos, lelkiismertes nem anyagias és mindig mindent érthetően elmond. Én csak ajánlani tudom mindenkinek. Az anyagi vonzatát nem tudom, hogy mennyi a nála szülésnek, de szerintem ha megkéredezed, hogy elvállalná-e a szülést, akkor mindent megtudsz majd vele beszélni, az anyagiakat is. Mi az első gyereknél adtunk, a másodiknál nem. Az árat nem közölte előre, mint mások, hanem annyit adtunk amennyit gondoltunk, hogy nekünk megért. A Sote II-n vezeti a szüléseket, régen a Schöp-Mérei-ben volt , de azt ugye bezárták. Egyébként szerdánként a Sote II-n ultrahangos rendelése is van.
Remélem tudtam nektek segíteni.
E
 
 


Én is sok jót tudok mondani a DR.-ról, hisz több évig dolgoztam vele a Schöpiben! Így bátran mehettek hozzá! :lol:
 
 


Sziasztok!Énis csak Jót tudok mondani a Bakos Főorvos Urról!Sajnos nemsikerült Nála szülnöm 2007.Dec.6.án mert már későn szóltam Neki és nemtudott elvállalni!De Mindenkinek Ajánlani tudom,Nyugodt szívvel!Nem anyagias,Lelkiismeretes,odafigyel és mindenben Partnere a pacienseinek-Kismamáinak!Szép napot Mindenkinek!Niki

Nikianya
 
 


Sziasztok!

Én most vagyok 8 hetes kismama, és én is Bakos doktorúrnál szeretnék szülni.
A doktor úrnál most voltam az első terhességi vizsgálaton és pár hét múlva megyek terhesgondozásra.
Sok kérdésem volna. Azt látom, hogy nem igazán anyagias, viszont szeretném tudni, hogy mennyi az annyi. Aki tud, kérem írjon.
Azt mondta, hogy az István kórházba kell menni ultrahangra, de viszont ahhoz be kell jelentkeznem abba a körzetbe. Ennyire szelektálnak itt pesten a kórházak, vagy meg lehet oldani másképp is??? Aki tud, kérem írjon!!!

Előre is köszönöm Mindenki válaszát!

Üdvözlettel

Brigi


sziasztok nekem is őt ajánlották de én sem tudok elérhetőséget csakhogy a sote 2 ön dolgozik.ha valaki tud telszámot az irja már le légyszi.Eddig a Siklosi profhoz jártam de őt nem ajánlom drága és nem érdekli a betege csak pénz legyen ez a lényeg.
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

cron