Új privát üzeneted érkezett!

Milyen orvos? Várom a véleményeket pro és kontra is.

Kép
 
 


Kedves Suella!
Nekem 3 gyermekem van és a legkisebbet nála szültem 2,5 éve. Szeretnék még egy babát és őt is Halász doktornál fogom szülni. Én annyira ragaszkodom hozzá, hogy az sem zavar, hogy nem éppen a körzeti kórházamban dolgozik.
Sok éve dolgozom az egészségügyben, nyilván választhattam volna idősebb, tapasztaltabb orvost is, de nekem nagyon fontos volt az emberi hozzáállása. Soha egyetlen pillanatra sem ingott meg a bizalmam benne. Ő az a típusú orvos, aki inkább ötször néz meg valamit, mint egyszer sem.
Biztos vagyok benne, ha mellette döntesz nem fogsz csalódni. Nagyon szép élmény volt a kisfiam születése (ami az előző szüléseimről nem volt elmondható!)

Éva

Kép
 


Köszönöm Éva. :)
Egyéb hozzászólók...?
 
 

 
 

Cia!
Én nem nála szültem, de Ö volt az osztályosorvos, meg beszélgettem is vele-szerintem egy nagyon aranyos, kedves és normális doki ! És a korához képest nagyon komoly is.
Egy leányzó Nála szült,ha gondolod, ir neki privit!
A babanetes neve Tekiroll, az Újpesti Kórház Szülészet topicban megtalálsz minket-Őt ! Régen Halász dr.is ott dolgozott-mig be nem zárták... :cry:
Vendég
 


Szia!

Én remélhetőleg 1 hét múlva fogok nála szülni :) Eddig teljesen meg vagyok elégedve vele :)

Vera

KépKép
 
 


Szia!

Mint a vonalzón látszik 3 hete megszületett Bálint a dokibácsinál :)
Mint Balimama csak jót tudnék Róla írni,nagyon emberséges,alapos,odafigyel a kismamáira :) Ha bármi bajod van hívhatod :) HA lesz 3.baba csak is nála/vele fogom szülni.

vera

KépKép
 
 


Sziasztok!
Bocsánat, hogy eltűntem. :-) Köszönöm mindenkinek a hozzászólást.
s.

Kép
 
 


Sziasztok!

Én hozzá jártam terhesgondozásra és nála szültem egy hete. Mindenkinek csak ajánlani tudom!!! Leteszem mellé a voksomat!!!!
 


Sziasztok!

Nemrég szültem nála , mindenkinek csak ajánlani tudom!!!Végig velem volt, nagyon gondoskodó, vigyázz kismamáira, szóval ajánlom mindenkinek!!

Kép
 


Sziasztok!

Én is csak ajánlani tudom! Tavaly szültem nála. Nagyon kedves, odafigyelő, bármikor, bármilyen problémát meg tudtam vele beszélni. És nem utolsó sorban jó szakember. (Nekem a volt orvosom ajánlotta.)
 
 


Sziasztok!
Én nem sokára találozok Halász Dr. urral mert még nem ismerem személyesen de sok jót hallottam és olvastam róla.
Ami megnyugtat mert amennyire én tudom Ő nagyon fiatal orvos.
Nem vagyok szégyenlős ugyan de engem kicsit feszéjez,hogy 34 éves vagyok és kb a doki hasonló koru velem:))
Én a második gyermekemet szeretném nála szüli és ugye az első ota azért eltelt 18 év.Akkor is nagyon jó orvosom volt de 16 évesen nem is nagyon aggodtam a doki miatt.Ellenben most igen:))
Szeretnék olyan orvoshoz járni aki valóban odafigyel a kismamára és a születendő babára.Ha eljön az szülés ideje és épp nincs a kórházban de felhívják ne azt a választ adja hogy:"bocsi de golfozok ...nem érek rá...nem dolgozom ma...stb stb
Sok ilyet hallottam mostanában.Végigkiséri a kismamát az orvosa,pénz sem sajnál semmire és amikor eljön a szülés...a doki sehol mert épp nem ér rá.
Szóval én olyan orvost szeretnék aki tényleg végig ott van és lehet rá számitani.Nos én Halász Dr.-rol ezt hallottam.
 
 


Sziasztok!

Én is csak jót tudok róla mondani. Bár sajnos a terheségem elején nem váltottam orvost és akihez járok az egy kész katasztrofa hozzá képest, mert sokszor helyetesitette az orvosom. Én mondjuk ügyeletesnél fogok szülni a MÁV-ban 1 hónapon belül (ha a baba is úgy akarja.) :D De még egy pozítívum a hozzálálásában, hogy tényleg mindig odafigyel, és most a mult héten ő csinálta nekem az Uh-t és olyan dolgokat nézett amiket még eddig egy orvos sem nézett nekem eddig. Szóval mindenkinek csak ajánlom és a következő gyerekemnél tuti hozzá járok majd és remélem nála is szülhetek majd... :roll:

Kép

Üdv: Kinga
KépKép
KépKép[/ur]l]
[url=http://lilypie.com]KépKép
KépKép
eBizsu képviselõ lettem így ha valakinek kell valami csak szóljon minden alkalomra van! http://www.ebizsu.hu/katalogus/online-katalogusok.html
liliommanó
Budapest IV. kerület (Káp 1.)
 
 
 
 
 
 


Nagyon kedves és lelkiismeretes orvos.
Kicsit tartottam tőle...hiszen a korából adodóan úgy gondoltam tapasztalatlan.
Bár..ezt nem az én tisztem megítélni hiszen semmit nem értek az orvosláshoz:))
Végtelenül kedves és segítőkész volt már az első perctől.Sőt látszik rajta hogy nem a pénz a motiválja.Persze...én is mint mindenki más adtam neki és el is fogadta de szerintem ez természetes.
Szóval én is csak jót tudok róla mondani és már az is biztos hogy nála fogok szülni.
Mindenkinek csak ajánlani tudom!!
Bár az igazság az,hogy hozzá bejutni nehezebb mint a fehér házba:))
Volt hogy 4 órát vártam rá,de...megérte.
 
 


timy35 írta:Szóval én is csak jót tudok róla mondani és már az is biztos hogy nála fogok szülni.
Mindenkinek csak ajánlani tudom!!
Bár az igazság az,hogy hozzá bejutni nehezebb mint a fehér házba:))
Volt hogy 4 órát vártam rá,de...megérte.


Sziasztok!
Én nála szültem tavaly és maximálisan elégedett vagyok vele. Sajnos tényleg nehéz bejutni hozzá... ez is bizonyítja, hogy jó doki :D
A kistesót is nála szeretném szülni...

Ági

Kép
Kép


Sziasztok!

Én is a Halász dokihoz járok.
Rég nem érkezett ide vélemény.Valakinek van friss véleménye róla?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára sutimano76 2009.03.06 23:18-kor.
 


Szia!
Igen itt nagyon nincs mozgás.
Én 1 hónap mulva a másodikat fogom nála szülni. Szerintem nagyon jó orvos. Odafigyel a kismamikra. Nem fogod megbánni szerintem.
Gyöngyi

Kép
Kép
 


Szia Gyöngyi!

Köszi az infót.Gratula a babádhoz.Remélem könnyű szülés elé nézel.Igazából arra lennék kiváncsi,hogyha éjszaka keltik,odaér-e,végig bent van,jól varrja-e a gátat.Sokszor hallom rosszul varrják és később újra kell plasztikázni.Én a tanárához jártam,aki már nem vezet szülést és ő ajánlotta,tehát rossz nem lehet,csakhát ez az első szülésem és kicsit parázom.

 


Szia!
Szerintem ne parázz nem kell. Köszike a gratulát. Mi anno éjfélkor hivtuk fel. Fel is vette, megnyugtatott és mondta, hogy menjük be a kórházba. Igaz Ő akkor nem jött be, de minek is. Első szülés általában nem olyan gyors. Nekem még fájásom sem volt. De reggel 8-ra bejött és folyton jött hozzám, hogy hol tartunk hogy vagyok?! Még nyugtatott is amikor én már azt mondtam, hogy nem birom tovább.
Nekem semmi bajom nem volt a gátvarrással. Még dupla fájdalomcsillapitot is adott, hogy ne érezzek semmit.
Úgyhogy szerintem nyugodtan megbizhatsz benne, mert nagyon odafigyel a "betegeire". Még rosszat nem hallottam róla.
Gratulálok én is neked a babócádhoz!
Nyugodtan kérdezz ha valamit tudni akarsz.

Kép
Kép
 


Ok.Köszi.

 


Sziasztok,
sok jót írtatok Halász dokiról...tudna nekem segíteni valaki abban, hogy hogyan tudnék eljutni hozzá?
Nekem 2007-ben született a kisfiam az uzsokiban, akkor Jex Anna volt a doki nénim, csak ő 2 hónapja szült, így most nincs orvosom viszont úgy tűnik szükségem lenne valakire, miután 2 pozitív teszten vagyunk túl :)
Ráadásul már nem is lakunk Zuglóban, úgyhogy területileg sem tartozom már az uzsokihoz, viszont mindenképpen ott szeretnék szülni, mert nagyon jó tapasztalataim vannak a kórházzal és az ottani orvosokkal, nővérekkel is.

Nagyon köszönöm előre is ha tudtok segíteni!

Mindenkinek jó babavárását és babázást!

Kép
Kép
Anita
 


Sziasztok!
Jó régen nem jártam erre. Mint a vonalzómból is láthatjátok, megszületett a babám és igen, Halász doktornál. Ajánlom őt nektek, bár látom rossz véleménnyel enélkül sincs senki róla. :)
Anita neked hajítok egy privit a doki számával.

Kép
 
 


Anita!Ő a legszuperebb doki a világon.nagyon aranyos és mindent meg tesz a csajokért.millioan járnak hozzá.én spec a magánjába járok:))imádom
 


Szai Szilvi!

Mennyivel másabb a magán rendelés mint az sztk-s? És mibe kerül? Most kell mennem orvoshoz remélem jó hírekért hozzá szeretnék, de nem tudom mi lenne a jobb és hol van?

Előre is köszi!

Üdv: Kinga
KépKép
KépKép[/ur]l]
[url=http://lilypie.com]KépKép
KépKép
eBizsu képviselõ lettem így ha valakinek kell valami csak szóljon minden alkalomra van! http://www.ebizsu.hu/katalogus/online-katalogusok.html
liliommanó
Budapest IV. kerület (Káp 1.)
 
 
 
 
 
 


Szia Kinga!

Annyiból más az sztk-s h. sokkal többet kell ott várni rá :wink: + uh-ra be kell külön jelentkezni.
ha jól emlékszem a magánrendelőjében van uh is :) ott csak pénteken rendel.
De mind2 helyen teljesen normálisan áll a páciensekhez :)

vera

KépKép
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a segítségeiteket.

Üdv: Kinga
KépKép
KépKép[/ur]l]
[url=http://lilypie.com]KépKép
KépKép
eBizsu képviselõ lettem így ha valakinek kell valami csak szóljon minden alkalomra van! http://www.ebizsu.hu/katalogus/online-katalogusok.html
liliommanó
Budapest IV. kerület (Káp 1.)
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Látom elég régi a fórum, de azért teszek egy próbát.
Aki mostanában szült Halász doktornál tudna nekem némi infót adni?
Az érdekelne, hogy a magánrendelésében a 10-ben benne van minden mint Uh és egyéb vizsgálatok?
Ill. ha valaki nem szégyelli vagy nem tartja kínosnak megírná priviben, hogy mennyit kér a szülésért?

Előre is köszönöm a segítséget!
janda28
Budapest IV. kerület
 
 


Sziasztok!

Engem is érdekelne hogy milyen a Halász doktor, illetve hogy mostanában mennyit kér a szülésért?

Előre is köszönöm a segítséget!
potyike29
Budapest IV. kerület
 
 


Sziasztok! Bár nagyon régi az utolsó bejegyzés, egy dolgot szeretnék még megosztani kedvenc dokimról... nem is tudom, miért nem tettem eddig. Mindkét gyermekem nála született. Első gyermekem császáros volt, rá 2 és fél évvel természetes úton szülhettem a lányom. Ő ebben partner volt és örök hála érte. A harmadikkal is természetesen hozzá fogok menni, sőt, szerintem még a lányomat is hozzá fogom vinni, bárhol is lakjunk. :)

Kép
Kép
 


@suella:





Sziasztok, mielőtt elolvasnátok az esetem szeretném leszögezni nem az Uzsokit szeretném lejáratni hanem egy bizonyos orvosról szeretném leírni a valóságot akiről tévhitek keringtek mennyire empatikus rendes orvos és akinek neve nem más mint Dr Halász Domonkos. miskolcról érkeztem és mivel terhes lettem keresnem kellett egy orvost akiben megbízhatok aki figyel rám akire rábízhatom az életem ezért mentem minden ezzel kapcsolatos fórumra ,hogy informálódjak kiről mit írtok. Róla nem találtam semmilyen negatív bejegyzést bár utólag megnézve a bejegyzések 2006-2009 voltak persze azóta változhatnak dolgok és sokan akik negatívan éltek meg nála dolgokat később örülnek ha túlvannak rajta és nem írják le. Felvettem vele a kapcsolatot a magánrendelőjében nem is voltak gondok kedves volt bár a 13 ezer ft-vizitdíjért amibe minden alkalommal ultrahang is tartozott volna 2 hónap mulva már csak vizsgálat járt de nem volt baj hiszen imádtunk a párommal baba moziz így amúgy is elmentünk volna máshova is. A szülésnél voltak gondok amikor a pici megszületett a szülésznő kezébe csöppent a pici mert ő nem volt csak akkor amikor a lepényt  vette ki stb azt gondoltam legalább rendesen rendberak de ez nem így lett a szülés egy külön történet akit érdekel leírom majd hiszen majdnem elveszítettem a picit de amit most írok abba majdnem belehaltam. Nos a szülés után 6 hétig folyamatosan véreztem volt hőemelkedésem és egyszer kétszer lázam is  de ezzel nem is foglalkoztam azt mondták ez természetes ,hogy vérzik még az ember ezért van 6 hét lábadozási idő. A hatodik héten elég erőssé vált ez avérzés sőt erős alvadtvérdarabok távoztak a szervezetemből a gyerek sem fogadta el a cicit de azt hittem menstruálok erről olvastam is hogy megváltozik a tej íze ha menstruálunk azt gondoltam ez normális. Viszont a hasam fájni kezdett és akkor ilyedtem igazán amikor wc-re menet éreztem,hogy kicsusszan valami belőlem megnéztem és egy ökölnyi vérpaca volt iszonyatosan megijedtem ez este 21 körül volt és felhívtam a "privát" fogadott orvosom akinek 100ezer forintott fizettem a szülésért,hogy mit tegyek. Erre ő gúnyos hangon közölte,hogy nem éppen alkallmas időpontban hívom és hogy ő csütörtökig nem ér rá ez volt velem hétfőn és ha bajom van menjek az uzsokiba. Nagyon elkeseredtem sírtam,hogy most mit tegyek hívtam egy taxit és bementem a korházba. Egy rezidens orvos dr Tóth Richard vizsgált meg nagyon aranyos volt és alapos ultrahangon talált valamit és hívta dr Habermajert ,hogy konzultáljanak és közölte ezt azonnal műteni kell mondtam nem tudok maradni mert otthon van egy 6 hetes baba erre mondták rendben reggel 7re betegfelvételen jelentkezzek. Ez így is volt Járányi főorvosnő vett fel kérdezte ,hogy ugyen jön a doktor úr? Akkor már sírtam mert olyan elhagyatottnak és kiszolgáltatottnak éreztem magam mondtam nem nem ér rá...Szörnyű volt ahogy elfoglaltam az ágyam jött a vizit a részlegvezető főorvos dr Gyarmati megnyugtatott segítenek mivel ott is sírtam megszólalni sem tudtam a fájdalomtól . Sorba vittek mindenkit a műtőbe csak engem nem mire megtudtam később,hogy a Gyarmati főorvos úr berendelte a dr Halászt,hogy rakjon rendbe addigra már a párom is hazaért auzstriából és úgy gondoltuk nem engedjük,hogy hozzám nyuljon ezután a stíuls után választhattam ki műtsön meg én dr Jex Annát választottam hallottam,és tapasztaltam már,hogy anyagi javak nélkül is kedves és alapos a műtét után közölte 3 db szövetdarabot szedett ki. Tehát kedves fórumfigyelők életmentő beavatkozáson mentem keresztül többen kérdezték nővérek orvosok,hogy bírtam ezt így hiszen hullamérgezést is kaphattam volna vagy csak simán elvérzem.A szülés után a menet az az,hogy a lepényt megszülesztik kiterítik és megnézik,hogy megvan-e minden része  de mindenképpen kikellett volna az orvosnak tisztítani kaparni a méhemet amit az én orvosom nem tett meg. A Halász doktor urral nem találkoztam nem hívott  és nem keresett az osztályon sem,hogy hogy vagyok vagy mitörtént velem. A korház elnézést kért az esetért én túléltem próbálok regenerálódni és remélem ez mással nem történik meg. Sajnos ilyenek előfordulhatnak aki dolgozik hibázik de azt már nem biztos,hogy elkell viselnem,hogy privát betegként ilyen ledegraláló stílusban részesüljek olyan hangnemmel és közönnyel beszél arról nem beszélve,hogy a magánrendelőn kívül a kórházban olyan durván vizsgált meg minden alkalommal terhesen és utána is amikor azért elég érzékeny az a bizonyos terület és ha szisszentem még ő szólt rám,hogy ne hisztizzek. ilyenkor én szégyeltem magam,hogy de ggáz de mára rájöttem nem gáz ilyen állapotban figyelmességre vágyunk ezért fogadtuk meg.....:-( Ez az én szomorú történetem.




drotosanette 
Budapest IV. kerület


 




 



 




 
drotosanette
Budapest IV. kerület
 
 


@drotosanette: "@suella:Sziasztok, mielőtt elolvasnátok az esetem szeretném leszögezni nem az Uzsokit szeretném lejáratni hanem egy bizonyos orvosról szeretném leírni a valóságot akiről tévhitek keringtek mennyire empatikus rendes orvos és akinek neve nem más mint Dr Halász Domonkos. miskolcról érkeztem és mivel terhes lettem keresnem kellett egy orvost akiben megbízhatok aki figyel rám akire rábízhatom az életem ezért mentem minden ezzel kapcsolatos fórumra ,hogy informálódjak kiről mit írtok. Róla nem találtam semmilyen negatív bejegyzést bár utólag megnézve a bejegyzések 2006-2009 voltak persze azóta változhatnak dolgok és sokan akik negatívan éltek meg nála dolgokat később örülnek ha túlvannak rajta és nem írják le. Felvettem vele a kapcsolatot a magánrendelőjében nem is voltak gondok kedves volt bár a 13 ezer ft-vizitdíjért amibe minden alkalommal ultrahang is tartozott volna 2 hónap mulva már csak vizsgálat járt de nem volt baj hiszen imádtunk a párommal baba moziz így amúgy is elmentünk volna máshova is. A szülésnél voltak gondok amikor a pici megszületett a szülésznő kezébe csöppent a pici mert ő nem volt csak akkor amikor a lepényt  vette ki stb azt gondoltam legalább rendesen rendberak de ez nem így lett a szülés egy külön történet akit érdekel leírom majd hiszen majdnem elveszítettem a picit de amit most írok abba majdnem belehaltam. Nos a szülés után 6 hétig folyamatosan véreztem volt hőemelkedésem és egyszer kétszer lázam is  de ezzel nem is foglalkoztam azt mondták ez természetes ,hogy vérzik még az ember ezért van 6 hét lábadozási idő. A hatodik héten elég erőssé vált ez avérzés sőt erős alvadtvérdarabok távoztak a szervezetemből a gyerek sem fogadta el a cicit de azt hittem menstruálok erről olvastam is hogy megváltozik a tej íze ha menstruálunk azt gondoltam ez normális. Viszont a hasam fájni kezdett és akkor ilyedtem igazán amikor wc-re menet éreztem,hogy kicsusszan valami belőlem megnéztem és egy ökölnyi vérpaca volt iszonyatosan megijedtem ez este 21 körül volt és felhívtam a "privát" fogadott orvosom akinek 100ezer forintott fizettem a szülésért,hogy mit tegyek. Erre ő gúnyos hangon közölte,hogy nem éppen alkallmas időpontban hívom és hogy ő csütörtökig nem ér rá ez volt velem hétfőn és ha bajom van menjek az uzsokiba. Nagyon elkeseredtem sírtam,hogy most mit tegyek hívtam egy taxit és bementem a korházba. Egy rezidens orvos dr Tóth Richard vizsgált meg nagyon aranyos volt és alapos ultrahangon talált valamit és hívta dr Habermajert ,hogy konzultáljanak és közölte ezt azonnal műteni kell mondtam nem tudok maradni mert otthon van egy 6 hetes baba erre mondták rendben reggel 7re betegfelvételen jelentkezzek. Ez így is volt Járányi főorvosnő vett fel kérdezte ,hogy ugyen jön a doktor úr? Akkor már sírtam mert olyan elhagyatottnak és kiszolgáltatottnak éreztem magam mondtam nem nem ér rá...Szörnyű volt ahogy elfoglaltam az ágyam jött a vizit a részlegvezető főorvos dr Gyarmati megnyugtatott segítenek mivel ott is sírtam megszólalni sem tudtam a fájdalomtól . Sorba vittek mindenkit a műtőbe csak engem nem mire megtudtam később,hogy a Gyarmati főorvos úr berendelte a dr Halászt,hogy rakjon rendbe addigra már a párom is hazaért auzstriából és úgy gondoltuk nem engedjük,hogy hozzám nyuljon ezután a stíuls után választhattam ki műtsön meg én dr Jex Annát választottam hallottam,és tapasztaltam már,hogy anyagi javak nélkül is kedves és alapos a műtét után közölte 3 db szövetdarabot szedett ki. Tehát kedves fórumfigyelők életmentő beavatkozáson mentem keresztül többen kérdezték nővérek orvosok,hogy bírtam ezt így hiszen hullamérgezést is kaphattam volna vagy csak simán elvérzem.A szülés után a menet az az,hogy a lepényt megszülesztik kiterítik és megnézik,hogy megvan-e minden része  de mindenképpen kikellett volna az orvosnak tisztítani kaparni a méhemet amit az én orvosom nem tett meg. A Halász doktor urral nem találkoztam nem hívott  és nem keresett az osztályon sem,hogy hogy vagyok vagy mitörtént velem. A korház elnézést kért az esetért én túléltem próbálok regenerálódni és remélem ez mással nem történik meg. Sajnos ilyenek előfordulhatnak aki dolgozik hibázik de azt már nem biztos,hogy elkell viselnem,hogy privát betegként ilyen ledegraláló stílusban részesüljek olyan hangnemmel és közönnyel beszél arról nem beszélve,hogy a magánrendelőn kívül a kórházban olyan durván vizsgált meg minden alkalommal terhesen és utána is amikor azért elég érzékeny az a bizonyos terület és ha szisszentem még ő szólt rám,hogy ne hisztizzek. ilyenkor én szégyeltem magam,hogy de ggáz de mára rájöttem nem gáz ilyen állapotban figyelmességre vágyunk ezért fogadtuk meg..... Ez az én szomorú történetem.drotosanette Budapest IV. kerület    

    "


Elég hihetetlenek hangzik amit írtál ,megjegyzem vannak benne olyan infok,amiket törölnék a helyedbe,értem,hogy rosszat akarsz a dokinak,én 3× szültem nála,minden gond nélkül ,mindháromszor császárral.és gyors regenerálódáson mentem keresztül.Azért mert magánba jár az ember,még nem lesz az inasa a doki.Én már a varratszedésen szóltam,hogy lázasodom,és azonnal antibiotikumot kaptam...Ember ő is családdal,gyermekkel...csak azért mert nem mondja hogy miért nem ér rá ,már rögtön szemét---lehet hogy egyedül volt otthon a kislányával és nem tudott bemenni a kórházba...megjegyzem hétfőnként épp ügyeletes a kórházban (ha épp nem a szabija alatt hívtad.

Nagyon sajnálom ami veled történt,nagyon sok páciense van,most is nagyon sok lánnyal beszéltem a ctg-k és a szülés alatt ,aki hozzá jár,nála szül,de még osszat tényleg senki nem mondott róla.

 


Sziasztok Kismamák!
Lassan 4 éve járok hozzá a magánrendésre a Népfürdő utcában, soha semmilyen panaszom nem volt,így igazából volt amikor csak a szűrés miatt mentem hozzá. 2014. januárban voltunk nála a párommal hogy 3.5 év próbálkozás után sem jön össze a baba, és "segítséget" szeretnénk kérni.Elmondta hogy mi a teendő, nekem csináltunk egy hormon vérvételt február-márc.-ban és április 10én már hívtam hogy lett egy pozitív tesztem. :) 
Mondta, hogy várjunk 2 hetet a vizsgálattal, április 25.én voltunk nála,ahol boldogan közölte hogy van egy 9 hetes kisbabánk. A 12. heti kombinált szűrést is ő csinálta nekünk az Istenhegyi Géndiagnosztikán. Mindent megmutatott,mindent elmagyarázott nekünk. Minden vizsgálatnál nagyon kedves volt.Teljesen problémamentes volt a terhességem, se rosszullét, se rossz eredmények... minden tökéletes volt. Amikor mentem a 26. heti terhesgondozásra hozzá akkor már nem akart ultrahangot csinálni,de én szépen néztem rá,és ezért rápillantott a pici babámra. A 31. heti gondozáson megvizsgált és ultrahangot is csinált és méricskélt. Ma voltam a 35. heti ultrahangon ahol megvizsgált, de közölte hogy ultrahangot nem csinál... :(  Ha kérdezek valamit akkor elmagyaráz mindent,de fölöslegesen nem beszél ha nem muszáj. Én úgy érzem,hogy a havi 12.000 forintba férjen bele egy ultrahang... :( 
Örülök neki,hogy ilyen sok kismama jókat ír róla,mert én is kedves embernek ismertem meg.Remélem,hogy a szülésnél is minden rendben lesz és nem kell csalódnom benne... mert most egy kicsit rosszul esett ez a mai nap,úgy érzem nem kaptam meg azt az ellátást tőle amit érdemeltem volna.. :(
 
 


Drága kismamák!

Az alap terhesgondozásban 4. ulltrhang kötelező,azért mert magánba jártok még nem "jár" több ultrahang.és nem mellesleg a magzatnak sem tesz jót a folytonos uh.mert emelett még mindenki elmegy babamozira stb.
Ne az alapján legyen egy orvos jó és lelkiismeretes hogy hány uh-t csinál a terhesgondozás alatt.

" Ha kérdezek valamit akkor elmagyaráz mindent,de fölöslegesen nem beszél ha nem muszáj"...ezen mit értesz??? az uh-val kapcsolatban????akkor kérdezz ,mert fogsz választ kapni.

További boldog babavárást,és beszélj vele a szülésről is ,hogy mi hogy fog történni,stb.akkor biztos azt kapod amit vársz tőle ;)

 


Nem "jár" több ultrahang?? Szerintem 4 hetente egy ultrahang nem árt a babának. Nem vagyok orvos,ezt persze nem tudom biztosra. 
Én nem megyek babamozira,mert sok kimamától hallottam,hogy teljesen mást mondtak nekik ott,mint az orvos.Szerintem nem is mindenki ért hozzá akik ezt csinálják... 
Nekem bőven elég lenne az, h 4 hetente megnézzük a babát... Ez az utolsó terhesgondozáson kimaradt,és ezt egy picit hiányoltam.
Ettől függetlenül nagyon normális doki, és ha a szülésnél minden rendben lesz,és az utána levő napokban is megkapom a segítséget amire számítok akkor biztos hogy több ismerősnek is ajánlani fogom őt,és hozzá fogok járni mindig.
 
 


ez a protokoll...igaz ez egy magán központ,és az sztk-ba nem csinálnak a 7.hét előtt uh-t...de nézd meg....http://gendiagnosztika.hu/a-terhesgondo ... zsgalatok/

mivel császárom volt,így természetesen végig ott volt,de ahogy hallottam a legtöbb doki nincs bent  a szülés alatt ...a szülésznő csinál szinte mindent....

utána ? mire gondolsz? .Halászdoki hétfőn és csütörökön van bent a kórházban,akkor rá néz vagy behívja egy orvosi szobába az anyukákat ....a többi nap rendelése van az sztk-ban magánban...

 


Nagyon rendes a doktor Úr. Precíz, figyelmes, kiváló szakértelemmel, mindemellett udvarias. :) Még nem szültem, de konizációt csinált. Mindig részletes információt ad mindenről. Fájdalommentesen vizsgál, igaz minden szűrésen szétstresszelem magam,de oldja a feszültséget. :) Uzsikiban a nővérek nagyon aranyosak. Mindig rám néztek,megkérdezték hogy vagyok :) a műtős kis fiatal srác volt egyedül bunkó :D Mindebesetre ha férjhez megyek (remélem), akkor nála szeretnék szülni.
 


Én most a dr úrhoz járok terhes gondozásra csak és kizárolag jót tudok róla mondani, oldja a feszültséget, pontosan megnéz mindent, és el is magyarázz mindent.Eddig a legjobb orvos akihez járok 4.Babámmal vagyok
26+2 hetes terhes..Megbeszél mindent a terhes nővel, bátran ajánlom mindenkinek
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: