Új privát üzeneted érkezett!

Szeretnék nyitni egy topicot ennek a nagyszerü EMBERnek és orvosnak, akinél két kisgyermeket szültem.
Bátran tettem a kezébe az életünket, és ha leszek olyan szerencsés, szülök még Nála 1 gyermeket.
Jó szivvel tudom mindenkinek ajánlani a Doktor Urat.

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
 


Szia!
Én is a doktor úrhoz járok, és bízok benne, hogy nála is fogok szülni! Eddig nagyon elégedett vagyok vele, bármi kérdésem vagy bajom van hívhatom és mehetek hozzá rövid időn belül! :lol:

 
 


Szia!
Természetes uton lettek ikreid? Gratulálok! Remélem nem is fogsz csalódni a dokiban!

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
 

 
 

Szisztok !

tudnátok írni valami közelebbit a dokiról? 27 hetes terhes vagyok, És a Szent Imrében szeretnék szülni, úgyhogy most orvost keresek S.O.S. Esetleg tarifákat tudtok írni?

Köszi

Szilvi
 
 


Döme!
Privi ment!
Közelebbi: kb 50-es, kicsit szükszavu ember, nagy mackó, de amit kérdezel, arra mindig őszintén válaszol. Szereti, ha a kéréseit betartja a páciens, ugyan ez nem a doki, hanem a mama és a baba érdeke. Mindent meg lehet vele beszélni, csak kérdezni kell.
Én jó szivvel ajánlom.
A kórház meg nagyon jó döntés!

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
 


Sziasztok!

Én 2003-ban szültem a Parragh dr-nál.
Nem tudok semmi rosszat mondani rólla ,bár nekem komplikációmentes szülésem volt.Ha kérdezel szívesen válaszol,de nem egy bőbeszédü ember.Most várom a második babát és hozzá járok.A nagy mackó nagyon találó jelző rá,bájolgást ne várjatok tőlle.
A kórház nagyon jó,csak egy csecsemősnővér volt goromba a többiek nagyon kedvesek voltak.(lehet,hogy csak rossz napja volt)
 
 


Helló!

Én nem nála szültem, de jártam hozzá a budafoki rendelőbe.
Valóban a nagy maci jelző a megfelelő rá, jó a keze, vagyis óvatosan tud vizsgálni, és még humora is van. :lol:

A Szt Imre pedig igazán jó, már ami a szülészetet illeti, kétszer is volt hozzá szerencsém (mindkét babám ott született).
 
 


Sziasztok!

Második kisbabánkat várom és az első várandósságom során sajnos, nem voltak jó tapasztalataim az orvosommal, ezért váltani szeretnék! Nekem is a dr.Parragh A.-t ajánlották, de nincs túl sok infóm róla! Megköszönném, ha nekem is leírnátok a véleményetek róla!Milyen tarifális viszonyok, rendelés stb.?

Köszi Kriszta
 


én is hozzá járok, nála szültem a lányomat, és most a fiamat is vele fogom. 9000 Ft egy rendelés, és 90 ezret kér a szüléskor. nekem ez nagyon magas, a lányommal 60- at adtunk másfél éve.
 


Nekem is vannak jó tapasztalataim vele kapcsolatban,gondosan látott el minden tekintetben szülés előtt.Mindent megtett azért,hogy még egy vetélés ne következzen be.Ezenkívül pontosan megállapította a gyerekem hosszát,súlyát,nemét,ill.a szülés idejét néhány nappal a szülés előtt stb.stb.Viszont a magánrendelőben nem volt egyértelmű,amikor fizetnem kellett."Amennyi múltkor volt"-mondta mindig.Amikor rákszűrést kértem,többet fizettem,viszont amikor legközelebb sima vizsgálat volt,akkor is azt mondta:"mint a múltkor",és nem adott vissza a tízesből. Én nem szeretem ezen a téren a bizonytalanságot,ezért mentem magánrendelőbe,de megbántam.A szűkszavúság sem jött be nekem,nem segíti a kommunikációt,és én érzem magam hülyének,amikor kérdezgetek.Amikor rákérdeztem a szülési tarifára,egyértelműen válaszolt,viszont nekem az sok volt,ezért inkább nem volt választott orvosom.A havi 10-es is sok volt az egyszeri negyed órás vizsgálatért. Egyébként tényleg rendes ember,nem hoz zavarba a szövegével és viselkedésével,mint sok más orvos,és valóban nyugodtan,óvatosan vizsgál.
 
 


Mabo!
Én ha tizes volt nálam, szoktam mondani: Tud visszaadni? És persze tudott... :)
De igazad van a bizonytalansággal, nincs kiirva semmi... Szerintem ki kéne tenni az ártáblát, ezért a kereskedőket pl. szigoruan büntetik... :?

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
 


Igazad van melcsi,semmi nincs az árakról kiírva,pedig az lenne a tiszta sor.Ha saját akaratunkból adunk borravalót,az más kérdés.Nem mindenki olyan bátor,mint te,én például szorongok ilyen helyzetekben,nem merek szólni,legfeljebb nem megyek többet.Vannak olyan magánrendelők,ahol az asszisztensnek kell fizetni,nekem ez pl.nagyon szimpatikus.
 
 


Sziasztok!
Nekem nincs jó tapasztalatom a dokival kapcsolatban. :? Akkor kerestem fel ajánlás útján,amikor babát szerettünk volna.Rögtön elkezdett clostylbegittel tömni,aminek az lett az eredménye,hogy 2 egymás utáni hónapban cisztám lett.Ráadásut tette mindezt úgy,hogy a férjemtől nem is kért minta eredményt! :shock: Az én hormonjaim teljesen jók voltak.Akkor még elég tájékozatlan voltam-e téren.Minden hónapban a magánrendelőjében voltam uh-n,egyszer a budafoki rendelésére mentem,hogy beadjon egy tüszőrepesztő injekciót.Az ugye nem maszek rendelése.Én illendőségből megkérdeztem,hogy mivel tartozom,erre (a fejét támasztva és olyan flegmán) benyögte,hogy "adjon egy ötöst". :shock: Na,ezután hagytam én ott a dokit.Több mint fél évet vesztegettem el így,de most már nem is számít,hisz 2008.08.01-jén megszületett Panni lányom és Ábel fiam.Szerencsére egy szuper,lelkiismeretes,profi és nem pénzéhes dokinál!

Ági
 
 


Pálgi!
Hát ilyet már én is hallottam róla, sajnos, egy ismerősömmel hasonlókat kisérletezett. De mindig azt szoktam mondani, az hogy nőgyógyász, az még mindig elég tág fogalom, tehát ha nehezitett fogantatás, akkor inkább meddőségi központ, ha pocakban a baba, akkor már érti a dolgát.
De szerintem ő még csak közepesen pénzéhes. Találkoztam már sokkal durvább dologgal is...
Gratulálok a kicsikéidhez. Segitséggel fogantak?

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
 


Melcsi!
Azt én is hallottam,hogy jó szakember,de nekem sajna elvette a kedvem attól,hogy nála maradjak. :? Az egyik ismim,aki ajánlotta,tavaly szülte a 2. babáját és ő is mondta,hogy a terhesgondozások alatt elégedetlen volt vele,és úgy volt,hogy ha a szülésnél is ezt a formáját hozza,akkor nem ad neki egy fillért sem.De végülis a szülésnél már jól végezte a dolgát.Csak hát,én úgy vagyok vele,hogy a várandóságom ideje alatt is szeretném,ha mindíg jó szájízell és elégedetten távozhassak a dokimtól.Így soha nem sajnáltam a pénzt amit a dokim magánrendelésén hagytam.
Persze tényleg vannak nagyon durva orvosok is!

Köszi a gratut! :D Igen,a csöppjeim lombik babák.A 6-ra sikerültek. :D

Én is gratulálok a Te 2 szép gyerkőcödhöz!

Ági
 
 


Ági!
Akkor érdemes volt bevállalni a fizetőst! Bizony sehol sincs megirva, hányadik sikerül! Illetve valahol meg van irva, csak nem tudjuk elolvasni. Nekem is ugy lett Emese, Lukács meg magától. És még van 1 nagy is, Ő van az avataromon Emesével. 19 éves.
Én végig éreztem a gondos odafigyelését mindkét esetben, és azóta is. De beszéltetem, mert elég szófukar.

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
 


Melcsi!
Ja,akkor a 3-hoz nagy gratula! :D
Van még 2 tb-s lahetőségünk,mert voltak fagyasztott beültetéseink,amit igaz,hogy mi fizettünk,de azok nem olyan drágák,így még maradt lehetőségünk kistesóért visszamenni.Igaz,én reménykedem,hogy talán spontán is összejöhet.
Na,kicsit elkalandoztunk.... :P

Ági
 
 


Ági!
Sok lányt ismerek (és én is igy vagyok) akinek spontán jött a következő. De szerencsétek, hogy volt fagyitok, nekünk nem sikerült soha.
Melyik intézetbe jártatok? Én Kaális vagyok.

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
 


Melcsi!
Én is bp-i Kaáli és Kovács Péter volt a dokim.
Igen tudom,hogy sok mindenkinek lombik után spontán jön a kistesó.Megnyukszik az ember lánya,meg szülés után a hormonok is átalakulnak stb...Én is ebben bízom. :)

Ági
 
 


En is Parragh dokihoz jarok, mi Macilacinak becezzuk az erdi topic-ban a lanyokkal, tobben is ot valasztottuk.

Nekem nagyon szimpi! En veszelyetetett vagyok, mindig nagyon odafigyel, megbeszel velem mindent es sosem erzem magam kellemetlenul mint sajnos elotte a tobbi dokinal.
Ketszer kellett bemennem a korhazban az elso trimeszterben, vagy szemelyesen jott be hozzam vagy a kovetkezo alkalommal telefonon hivott hogy vagyok. Jol esett nagyon!

A korhaz tenyleg tuti, a kaja is finom:) En halalra zabaltam magam.
Rendesek a noverek, orvosok. A szobak (a nagyogyaszaton voltam!) kellemesek, igenyesek, furdo is van a szobakhoz.

en tuti ott szulok, van alternativ szoba is, arrol sajnos meg nem tudok semmit de idovel az is kiderul.:)

Kellemes babavarast kivanok mindenkinek!



Sziasztok!

Én is P.A-nál fogok szülni. Az érdi magánrendelésére járok már évek óta. Mindig rengeteg kismama volt nála amikor mentem, és szimpatikusnak is találtam, úgyh mellette döntöttünk.

Sünciboglya, látom te nemrég szültél, gratulálok! Tudnál egy kicsit mesélni, milyen volt a szülés?

Kép
 


szia calendula :)

Igen, megszultem, Parragh doktornal, Széles Agi volt a szulesznom. Mindkettojuk 100* profi volt!!!!! Ennel emberiebb, szeretetteljesebb, profibb szulest nem kivanhat senki maganak. Vegig maximalis figyelemmel es szeretettel vigyaztak ram es a babara, megtettek mindent amivel a komfortot fenn lehetett tartani. Csodalatosan osszedolgoztak es segitettek, batoritottak.

Teljes szivembol, batran ajanlom a doktor urat, foleg Agival egyutt kooperacioban.

A terhesgondozasom alatt is nagyon figyelt ram a doktor ur, nekem komplikalt volt a terhessegem.

A Szent Imre korhaz nagyon baba-mama barat, szep, jol felszerelt, a vajudo reszlet is nagyon korszeru, a szuloszoba baratsagos, a noverek szuper rendesek!

Udvozlettel:



Ne haragudj, de megint kérdezek. :lol:

A szülésznő fogadott szülésznő volt, vagy az ügyeletesnél szültél? Én szeretnék fogadott szülésznőt, de sajnos senkit nem ismerek.
Ha fogadott volt, a doki ajánlotta neked?

Kértél/kaptál érzéstelenítőt? Gátvédelemmel szültél?

Nekem eddig szerencsére problémamentes a terhességem, de meg vagyok elégedve a Parragh-al, bár nem túl beszédes. :? Sokat kell kérdezni. :lol:
Az asszisztense az érdi magánrendelőben is nagyon alapos, lelkiismeretes.

Megnéztem a kisfiadat, nagyon aranyos! Gratulálok hozzá!

Kép
 


szia calendula :)

Kerdezz barmennyit, tudom hogy szules elott jol jon minden info!

Szoval a Szeles Agi nekem fogadott szulesznom volt. A dokim ajanlotta, egyutt dolgoznak egyebkent is. Ha megfogadod Agit, a szules elott szepen felkeszit mindenre, mi voltunk nala, elmagyarazott mindent. Nagyon turelmes, aranyos.

Agi a homeopatia es a gatvedelem hive. Nekunk is elkezdodott a gatmasszazs otthon es a homeopatias szerek hasznalata, de sajnos 2 napra ra megszultem. Azert a szuloszoban csinalta nekem a gatmasszazst, mindent megtett, de mivel nem volt elegszer otthon masszazs, igy a vegen at kellett vagni a gatat. (nem fajdalmas egyebkent tulsagosan es egesz elviselhetoen gyogyul. Bar jobb lett volna ha sikerul "megmenteni" a gatamat.) Ha elegszer masszirozzak szules elott (36. hettol lehet kezdeni az otthoni masszirozast minden este) akkor szepen meg lehet szulni gatvedelemmel.

En erzestelenites nelkul szultem, bar eredetileg akartam epidularist, de olyan hirtelen jott minden... A szent Imre korhazban elvileg inkabb naturalisan szeretik csinalni a szulest de biztosan van erzestelenites is. Kerdezz ra a dokinal! Egyebkent ki lehet birni erzestelenites nelkul is.(Bar nekem rovid vajudasom volt!)

Igen, Parragh doki nem sokat beszel, viszont alapos es rendes. Kell ido hogy "felengedjen" en 7 hetes terhesen kerultem hozza es kb az 5. honapra mar "megbaratkoztunk". A szulesem ota tobbszor is felhivott hogy jol vagyunk-e.
:)

Szep delutant kivanok :)



Sziasztok,

Látom már nem nagyon él a topic, de én is le szerettem volna írni a tapasztaltaimat. Jelenleg 13 hetes terhes vagyok és eddig Parragh doktor úrhoz jártam. Egy vizsgálatért 14 ezer Ft-ot kér, ami a mai időkben szerintem átlagos. Minden alkalommal rendesen megvizsgál, kikérdez, tanácsokkal lát el. Ami miatt én most fogok orvost váltani az az hogy szerintem öregszik nagyon. Olyan vitaminokat ajánl amiket már nem gyártanak, olyan adatokat ír rá a kartonomra amik nem valósak. Valószínű elírások lehetettek, de amikor otthon meglátom hogy tarkóredő>3mm és később derül csak ki hogy elírta a kacsacsőrt az azért baromi kellemetlen. A baba hosszára 12 hetesen ráírta hogy 9mm, miközben 5cm volt. Nem aludtam egy egész éjszakát és tiszta ideg voltam amikor ezeket az adatokat megláttam, másnap rohantunk vele a kórházba hogy nézzék meg mi van a babával. Ott derült ki hogy a tarkóredő valós mérete 1,3mm és tanácsolták hogy sürgősen váltsak orvost.

Nem akarok nagyon szigorú lenni de az én bizalmam elvesztette. Én ajánlom őt ha valami fertőzésről van szó, de szüléshez és egyéb komplikált dolgokhoz nem.
 


Sziasztok, 

nekem abszolút jó tapasztalatim vannak Dr. Parragh Attilával  kapcsolatban. 
Odafigyelő, alapos, kedves. 
Nálam az inzulinrezidenciát rögtön diagnosztizálta amikor babát szerettünk volna.
Rá 1,5 évre össze is jött  és most már 24. hetes várandós vagyok. 

Nővérem is két gyönyörű gyereknek adott életet Parragh doktor úr kezei között  és neki is csak jó tapasztalatai vannak. A kórházról is mindig pozitívan nyilatkozott. 

Ajánlom mindenkinek! 

Üdv, Andi


Sziasztok!

Úgy néz ki hogy gyermeket várok.Az érdi sztk-s orvosoktól kiráz a hideg...Így magán orvosokat nézegettem, és Parragh doktor úrról eddig jókat hallottam. Az lenne a kérdésem,hogy az érdi rendelőjében van UH gép? Mert nekem nagyon fontos lenne, hogy ne kelljen Pestre járnom ilyen vizsgálatokra.Köszönöm a válaszokat előre is!

Üdv, Brigi
 


Sziasztok! 

Én is érdi vagyok, és a Parragh dr-hoz járok. Nekem csak jó tapasztalataim vannak vele kapcsolatban. Még az első fogamzásgátlómat is ő írta fel, nagyon megbízom benne.Vigyor Igaz, hogy öregszik, de szerintem a szakmai tudása nem tűnik el, és még mindig nagy igényességgel végzi a munkáját. Nála szültem az első gyermekemet, de a párommal még egyben gondolkodunk, és szerintem újból Parragh dokira fog esni a választás.

Brigi2590, igen, ha jól hallottam pont most került vadiúj UH-s gép az új rendelőjébe. Nekem is nagyon fontos a helybeni kivizsgálás, úgyhogy nagyon örülök neki, hogy ez is lehetséges nála.

Üdv, Marcsi

marcsi05
Érd
 
 


Sziasztok! En is a Parragh dokihoz jarok, most mar terhesgondozasra :) Eddig csupa pozitiv.

Viszont nem tudom vallal-e meg szulest a Szent Imreben. Tudja valaki?
Nem akarok nala rakerdezni, mert nem tudom felkerunk-e egyaltalan dokit. De jo lenne tudni. Koszonom! :)
hhee
Érd
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: