Új privát üzeneted érkezett!

Szia Xemer!

Minden a lehető legnagyobb rendben van az UH szerint. Nekem is elkezdett anyósom már vásárolni a kisbabának minden féle ruhácskát. Legközelebb szeptember 13-án kell mennem 13 hetes UH-vizsgálatra. Azt is nagyon várom már.


Üdv:


Alíz.
Vendég
 


Szia!

Örülök hogy minden ok!!!!! :D :D
Hát szeptember közepére én pont 36 hetes leszek!!!
Már nagyon várom hogy mehesek a szülőszobára...aztán amikor ott leszek lehet hogy megbánom :lol: :lol:
A kis babarucikat már szétválogatam és ki is mostam,de majd apródonként kivasalgatom mert azért kicsit azt hiszem elkapkodtam ezt a dolgot!Meg még a gyerekszoba amúgy sem áll sehogy mert nem jöttek még a padlószőnyegesek!Adig meg bármit is felesleges mert úgy is ki kell pakolni mindent!
Csak már azt hiszem hogy én vagyok nagyon türelmetlen!Félek hogy nehogy az legyen hogy elöbb jön a kislány és nem leszek kész a szobával!

Na minden jót!
És kitarás a UH-ig!Már csk 1 hónap :wink:

Helga

Kép
Kép
 
 


Szia Xemer!

Mi újság van Veled?

Üdv:

Alíz.
Vendég
 

 
 

Szia!

Rég beszéltünk!Azóta okt. 15-én megszületett a kis Alízom 3900g-mal és 56 cm-rel!A szülés elég gyors,könnyű és csodálatos volt!
És veletek mi a helyzet?Jól vagytok?
A kislány hála istennek nagyon jól viselkedik és Barni is nagyon jól áll hozzá!Simogatja,puszilgatja,csak ritkán vannak kitörései:)Nagyon szépen szopizik és hízogat.Egy evésre megeszik 100ml-t és még tudok is lefejni 20-40 ml-t.Éjjel 2x van fent.Kaki elött van egy kis nyavajgás,de amúgy nem hasfájós és remélem ez így is marad!Bár nagyon figyelek hogy ne egyek semmi olyat amitől fájhat neki a pocija!
Te tudod már hogy milyen a baba neme?Nevek már vannak?
Írj ha van kedved!
Üdv:
Helga

Kép
Kép
 
 


Szia!


Gratulálok először is kislányodhoz. Nekünk is kislány lesz. A neve pedig.: Petra Doroti. Nálunk is már nagyon várja Petike a kistesót. Majd még jelentkezem.


Üdv:


Alíz.
Vendég
 


Sziasztok!

Bocsi csajok, de ha már egyszer Hatvan is Heves megye :wink: ...


Használt gyermekruhák és babafelszerelések (légzésfigyelő, mellszívó, pihenőszék, sterilizáló, fürdetőkád-betét, baldachin, kenguru) eladók.

Képeket a fotóalbumban találod, Brigó néven (4 db album):

http://babanet.hu/album/index.php?album=14116

http://babanet.hu/album/index.php?album=14126

http://babanet.hu/album/index.php?album=14127

http://babanet.hu/album/index.php?album=14170


Ha valami érdekel, írj privit, megegyezünk :)

Én Heves megyében lakom, itt tudok személyes átvételt biztosítani, de amit lehet, azt postázok.


Kellemes napot,
Brigó

Kép

Kép
 
 


Szia Xemer!

Néha napján a hatvani topikba is benézhetnél.
Mi van Veled? Hogy vagytok?

Üdv:

Alíz.
Vendég
 


Szia!

Ne haragudj,de amoda is ritkán tudok menni,mert eléggé lekötnek a gyerekek!
Remélem minden rendben van veletek!Tudjátok már a babóca nemét?
És mi lesz a neve?Hogy viseled a terhességet?És mit szól hozzá Petike?
Mi aránylag jól vagyunk.Alízka most 4820gramm,tehát szépen hízogat.Tej is van neki éppen elég!Nem rég estem át 2 mellgyulladáson is!Ne tudd meg hogy milyen borzasztó volt!Lázas voltam fejem fájt,menni alig bírtam,de már jól vagyok és úgy hiszem hogy be is állt a tej mennyisége is!
Barnival nagyon nehéz!Nem elég hogy tesó érkezett bele is léptünk erőteljesen a dackorszakba és néha már úgy érzem hogy nem birom idegekkel!!
De amennyi gond van Barnival,annyira jó a kicsi,aminek azért örülök!Jó,neki is vannak nyűgösebb napjai,de alapjában nagyon jó kislány.Este 7.30 körül fektetem és el is alszik egyedül az ágyikójában,majd legközelebb 3-4 között kel fel.Szóval ebből a szempontból panaszra nincs okom!

Majd próbálok jönni gyakrabban!
Minden jót:
Helga

Kép
Kép
 
 


Szia Xemer!

Kislányunk lesz az UH-s vizsgálat szerint. Petra Doroti-nak fogják hívni. Petike az nagyon várja már a kistesót, mindíg beszél hozzá. Beszámol neki a napi teendőiről.
Kedden szerencsém volt, hogy elmentem Vácra a Tb-hez. Ott szembesültem azzal a ténnyel, hogy dec.7-től nincs jogosultságom táppénzre. Így most péntektől 24 nap szabadságot írt ki a munkáltatóm, így majd január 15-től megyek vissza táppénzre. Ez van, ezt kell szeretni. Jó éjszakát!

Kép
Vendég
 


Szia!

Ne haragudj kérlek,nem sűrűn voltam eddig,főleg hogy az ünnepek elött még elutaztunk vidékre!
Remélem hogy jól teltek az ünnepek és egészségesek vagytok mindannyian!!
Mi igen,bár Barnus eléggé köhög meg folyik az orra.
És a bébi hogy van a pocakodban?
Már bizti nagy a pocid!Mit szól hozzá a nagy fiad?
Fú,már csak 9 hét!Nincs sok hátra!Kitartás,bizti nehéz lehet már igy a vége felé.
Igyekszem majd többször jönni,mert azért már egészen jól megvagyunk.Már mint beállt a napi rend nagyjából és így van időm egy kevés.Mivel Barni nem alszik nap közben,így azért nehezebb,de a napi egy mese idő alatt van időm:)
Úgy döntöttünk a férjemmel hogy nem fektetjük le napközben,mert este csak 10-10 körül lehetett lelőni és én akkorra már kész voltam.Most tök jó,mert 8-kor mind a 2 gyerek már alszik:)
Úgy hogy van egy kis időm ilyen kor magamra és a férjemre is nyugalomban!
Képzels Alízkának érezni lehet egy fogát! :shock:
Nagyon meglepődtem mert Barninak 9 hónaposan bujt ki az első fogacskája és Alíz csak most lesz 3 hónapos:
Egyenlőre más nem jut az eszembe,de igérem írni fogok:)
Minden jót:
Helga

Kép
Kép
 
 


Szia!


Hát, így már a finish vége előtt igen csak nehéz. De azért ki lehet bírni. A kisfiam már nagyon várja a kistesó érkezését, már vett is neki egy piros cumit. Olyan aranyos volt. Nekünk is kislány lesz és Petra Doroti-nak fogják hívni.Nálunk is Petike meg van fázva egy kicsit, adok neki Sinupretet meg melegítem az arcát infrával. Ja, és még van egy orrszívás is neki este lefekvés előtt. Annyira nem rajong érte.


Üdv:

Alíz.
Vendég
 


Szia!

Remélem ti is minnél elöbb kigyógyultok a betegségből!
Nem tudom hogy ti hogy álltok kis ruhák ügyében,de én szeretném eladni azokat amiket kinöttünk.Ha esetleg szükségetek van kicsi rucikra akkor szojl és majd megbeszéljük!
Most mennem kell,de majd még írok!
Puszi:
Helga

Kép
Kép
 
 


Kihalóban a topik???:(
Vendég
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

cron