Új privát üzeneted érkezett!

Szevasztok lányok,

Dalo, szerintem jó időben vagytok, vannak ott ilyen pici nagybabák is.
www.amritajoga.hu
Nekünk mind a hely, mind a délutáni időpont nagyon jó. Ennek a központnak van egy "anyja", van link az oldalon, ott is vannak órák délelőtt és ők az Astoriánál vannak.
Irsz, ha jó az, ahova mi is járunk?

Üdvözlettel,
elike

 
 


Helló Lányok!

Szia elike! Olvasgatom egy ideje a fórumokat és már először is gyanús volt, nekem, hogy elike és Sára Erzsébet... De most, hogy találkoztunk és olvasgattam amiket írtál, egyértelművévált, hogy tényleg te vagy :lol:
Baromi jó ez a ff kép a lányzóról!

Üdv,
hrenata

Kép
Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok lányok!Tudom már sokan nem ismernek itt mert nagyon régen nem jártam erre,ezért kérlek ne haragudjatok hogy a mostani hozzászólásom csak Elikének szól!Szióka ne haragudj hogy így eltüntem de annyi esemény történik hogy nem igazán van időm mikor írni meg minden hozzászólás a korházról szólt és szégyen szemre nem tudtam mit hozzáfűzni!Ti hogy vagytok?Mi van veletek írj valamit magatokról mert kiváncsi lennék hogy alakultak a dolgok?Ha nem akarsz itt írni írhatnál emailt!Most is mennem kell sajna még egy képet felrakok és várom hogy írj!Lányok mégegyszer bocs! Kép na egy kicsit pihizik a meló után!:-) Kép

szandra
 

 
 

De jó, ez most csak rólam szól! :twisted: :lol: :lol:

Renáta, örülök, hogy ennyire pici a világ :D Jól vagytok?

Szandra, Fédra nagyon édes. Irok mailt, nagyon kiváncsi vagyok, mi van veletek.

LÁNYOK! HOL VAGYTOK??? Röpke pár mondatban irjatok magatokról!


Mindenkinek üdvözlettel,
elike

 
 


Muzsikával az újszülöttekért
- jótékonysági gálakoncert a Gólyahír Egyesület javára -

Időpontja: 2007. november 03. szombat - 16h
Helyszíne: Otthon Művelődési Ház – Soroksár
Bp. XXIII. Ker. Szitás u. 112
(a Hősök terei Templomtól egy percre)

Műsorunkban felejthetetlen dallamok hangzanak fel
egyebek mellett Puccini - A bohémélet, Gounod - Faust, Donizetti - A szerelmi bájital
és Donizetti - Don Pasquale című operáiból!

Fellépnek a Magyar Állami Operaház művészei:

Cecília Loyd, Boross Csilla, Csák József, Szvétek László, Vághelyi Gábor, Ghillány Márta
Németh Mónika, Szentidai Szilvia, Töreky Katalin, Angyal Enikő, Czira Judit, Réder Katalin
Zongorán közreműködnek: Katona Anikó és Köteles Géza
„Szívből reméljük, e nemes cél érdekében sokan döntenek majd úgy, hogy részesei kívánnak lenni e remek szórakozást ígérő koncertnek, és adomány-tartalmú jegyeik megvásárlásával segítik a Gólyahír Egyesület munkáját!”
Jegyek 2007. október 1-től válthatók 2000 Ft-os áron az Operaház jegypénztáraiban, vagy elővételben a Gólyahír Egyesületnél, számlára befizetve a jegy árát 2000 Ft/fő
név megjelöléssel, (a jegyek a koncert előtt a helyszínen vehetők majd át).
Érd és Vidéke Takarékszövetkezet: 64800073 - 10705005

KépKép
KépKép
 


Sziasztok Lányok!

Merre vagytok...... :?: :?: :?: :?: :?:
Mi ma vagyunk 3 hónaposak!
Súlyunk 6040 g, magasságunk 62 cm.

Kép Sétára várva

Kép Gyakorolom a felülést

Üdv
dalo

Kép
 
 


Sziasztok,

Dalo, ez a baba ennivaló! Nagyon édes. Lassan már 4 hónapos... MInden szépet és jót kivánok Nektek.

Hahó, többiek!!!

üdvözlettel

 
 


Szia Elike!

Köszönjük a dícséretet... és tényleg nagyon rohan az idő, a Te babócád is milyen nagy már!
Úgy látom ezt a topicot már csak ketten tartjuk életben, a többiek nagyon eltűntek!!!!!!! Ez már csak azért is vicces egy kicsit, mert én végül nem is a Honvédban, hanem a Jánosban szültem :lol: :lol: :lol:

Én is minden jót és kellemes ünnepeket kívánok Nektek!!!!
... és a múltkor elfelejtettem: a jóga, amit ajánlottál biztosan jó lehet (a honlap alapján), csak az a baj, hogy nekünk nagyon kiesik közlekedési szempontból :cry:

Üdv
dalo

Kép
 
 


Sziasztok!
Látom már régóta nem működik ez a topic, azért lenne egy kérdésem: A Honvéd kórházban, a XIII. kerületben tényleg nincsen szülészet? Védőnőmtől ezt az infót kaptam....
Aki tud erről vmit, kérem válaszoljon!
Köszi előre is!
Dóra
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: