Új privát üzeneted érkezett!

Hello mindenkinek!

Szült-e valaki mostanában Sári Tamásnál Szegeden?
Az érdekelne mennyire hagyja a szülést a maga tempójában haladni, vagy sürgeti? Mennyire gátvédelem párti?
Én az elsőt is gátvédelemmel szültem és most is szeretném vágás nélkül megúszni.
Azért érdeklődöm, mert 30 hetesen kerültem hozzá és még csak egyszer voltam nála vizsgálaton. Akkor szimpi volt, csak nagyon sok kismamája van és így nem tud eggyel sokat foglalkozni.
Érdekelne még, hogy hol van többet a klinikán, vagy a 2-es kórházban, mert azt is hallotam, hogyha az egyik helyen épp dolgozik (ügyeletben van), akkor nem mehet át a másikba hiába szülne épp kismamája még ha megfogadta akkor sem.
Mivel én teljesen körzeten kívüli vagyok bármelyikben szülhetek, csak kérdés a két kórház közül melyik a bababarátabb.
NEM szeretném ugyanis ha pótlást adnának a kicsimnek, és jó lenne ha minnél többet velem lehetne a baba.

Nos, ha valakinek van már tapasztalata kérem írja meg nekem!
Jöhet priviben is az info, a címem:

szilagyicili@citromail.hu

Köszike Cili.
 


Cili

Sajnos nem Sárinál szültem. Későn találkoztam olyanokkal, akik őt választották, pedig ha tudtam volna... Ő az legjobb a természetes szülésben. Jól választottál. A következő babámnál én is őt szeretném, mert nem akarok még egy vágást.

Én a kórházban szültem. Nem lehetett velem a baba 24 órán keresztül, pedig az orvosom, a kórház védőnője és még a betegjogi képviselő is megígérte!!!!!!! Éjjel 3 óránként hozták szopni, nappal non-stop kint lehetett. Pótlást nem kapott cumiból, csak pohárból. Én tápot nem hagytam, hogy adjanak neki, csak cukros vizet. Abból sajnos túl sokat adtak, szerintem ha kérsz, kérj kevesebbet a szokásosnál, akkor hátha hamarabb kezd szopni. Ja, erről jut eszembe, hogy nem tehettem mellre a szülés után, csak kb egy percre adták ide. Később is csak 1 percre hozták ki az őrzőbe, de azt is kb ötödszöri kérésre tették, szülés után úgy másfél órával.

Remélem segítettem.

Réka

 


Szia Réka!

Én már annak is örülnék, ha nappal kint lehet a baba, mert legalább akkor nem tömik tele.
Sajnálom, hogy szülés után nem tehetted mellre a picit, mert szerintem az egyik legfontosabb dolog lenne a szoptatás érdekében. Én az első babámat rögtön a szülőágyon mellre tehettem. De ő Bonyhádon született :D , viszont ezt a szülészetet bezárták. :cry:
Ezért kellet mást keresnem. Remélem itt is jól megy majd minden.
Remélem azóta nincs gondod a szopival.

Szép napot MINDENKINEK!
Cili.
 

 
 

Szegény Cili! Sajnálom, hogy a bonyhádi szülészetedet bezárták! De ne aggódj, Sárinál nagyon valószínű, hogy itt is rögtön mellre teheted a babádat.
Nálunk csak bimbóvédővel indult be a szopi, mert nem tudott mit kezdeni Elmó a mellemmel; csak nyalogatta napokig. De elég hamar, egy hét alatt leszoktattam róla, úgyhogy most már minden rendben. Olyannyira, hogy jelenleg még mindig csak szopik, összesen kb egy evőkanálnyi ennivalót nyelt le eddig.
Jaj, nagyon átmentem OFF-ba. Bocsánat! ... Csak el szerettem volna dicsekedni ;)

Szép szülést kívánok!

Réka

 


Szia Réka!

Remélem, hogy sikerül Sári dokinál szülnöm, és nem lesz épp a másik kórházban. Jó lenne még a kórházat is látnom a szülés előtt, mert még nem jártam ott.
Szeretnék Sári dokitól egy vizsgálatot oda kérni, persze ha lehet.
Más ötletem nincs hogyan tudnák terpszemlét tartani, mert gondolom nem állíthatok oda, hogy hahó, jöttem körbenézni a szülészetet, mert itt fogok szülni.
Szülésre felkészítő tanfolyam keretében tudom, hogy megmutatnák, de sajna én Szegedre nem tudok eljárni a tanfolyamra.
Így marad a vizsgálat, hátha belemegy a doki.

Jó babázást neked! :P

Szép napot MINDENKINEK!
Cili.
 


Sziasztok!
Én 14 hetes terhes vagyok és most nézegetek olyan orvos iránt, aki majd a szülésnél szeretném, hogy ott legyen. Eddig dr. Czank Zoltánhoz jártam. Nagyon kedves, fiatalos orvos. De párommal úgy gondoljuk, nem árt, ha körbenézünk, hogy kik vannak még. Esetleg, ha van avalakinek tapasztalata a mostani orvosommal kapcsolatban, szívesen várom az e-mailjét: csibe@zug.hu.
A Medi Centernél vannak női orvosok, róluk tud-e valaki valamit mondani?
Előre is köszönök minden véleményt.
Anett
 


Sziasztok
Ír ide vki?
Én Sárinál szültem mindkét babám. Ha van kérdésetek várom.
üdv

Kép
Kép
 


Szia szandra29!
Én Sárihoz járok magánrendelésre, de még nem kértem meg hogy legyen mellettem szüléskor. Érdekelne, hogy mennyiért vezet le egy szülést, egyáltalán mond konkrét összeget? Veled volt végig? Mennyire támogatott?Köszi előre is a válaszodat!
 


szia gabibaba.
én nagyon meg vagyok elégedve Sárival. Mindkét lányom nála szültem. Nem mond összeget, majd priviben elmondom mi mennyit adtunk. az első lányomnál az utolsó két órát velünk töltötte, a másodiknál ügyeletes volt, és rohangált, de így is sokat volt ott. sokat beszélgettünk, vicceket is mesélt :). a szülés után ott maradt, megnmézte a babát, stb. Én nagyon meg vagyok elégedve vele, biztonságban éreztem magam. 8 éve ő az orvosom.
remélem tudtam segíteni. ha kérdésed van írj privit.
üdv

Kép
Kép
 


Sziasztok!
Szandrához hasonlóan én is Sárinál szültem és nagyon meg vagyok vele elégedve . Mi megkérdeztük tőle mennyiért vezeti le a szülést és azt mondta a szülésért nem kér külön pénzt ( persze azért adtunk) , mivel túlhordtam a babát be kellett feküdnöm a klinikára három nappal a szülés előtt így láthattam hogy a többi orvos hogy viszonyul a pácienseihez ő naponta bejött és megnézett. Amikor szültem félóránként bejött hozzánk és beszélgettünk is sokat, utána megnézte a babát is és ameddig nem mentem haza továbbra is minden nap ha csak fél percre is de benézett jól vagyok-e?
Férjemmel nagyon hálásak vagyunk neki és úgy gondoljuk a többi utódot is csak nála szülöm
 
 


Sziasztok!

Nagyon szimpinek találom a leírásaitokból Sári dokit.

Engem a gátvédelem érdekelne, kinek hogy volt.


Az első babónkat Nyirati drnőnél szültük, igazán nagyon rendi volt és gátvédelemmel :lol: .Úgy tudom már nem vezet szülést, így lehet,h Sári doktort választom. :oops:
 


...lehet, hogy jó szülész. Nekem viszont a méhen kívüli terhességemet úgy elnézte, hogy majdnem belehaltam. Pedig mondtam neki, milyen gyanús jelek vannak, csak az egyik fülén bement, amit mondtam, a másikon meg ki. Azóta ha meglátom, messzire elkerülöm.

Legyen vele szerencsétek!

Kép
 
 


Sziasztok! Én 2006-ban császármetszéssel hoztam világra Sári dokinál a kisfiamat.Nagyon rendes volt,a műtőben még viccelődött is.Mikor kihoztak a műtőből,kiderült,hogy terhességi mérgezésem van,170-es vérnyomással,azonnal elrendelte a gyógyszert,és megnyugtatott,örüljek,hogy nem a terhesség alatt jött elő,mert a babának is baja lehetett volna.A kórházban töltött idő alatt mindennap bejött,és megnézte,hogy vagyunk.Nála normálisabb orvossal még nem találkoztam.Sajnos 6 éve még nem Ő volt a dokim,akkor egy "kedves"doktorbácsinak köszönhetően majdnem oxigénhiányos lett a kislányom!De hála Istennek minkét gyermekem gyönyörű és egészséges! :D Üdv. Mindenkinek!
 


Én kb 11éve mentem a Sári dokihoz. Nagyon aranyos volt. Mindig számíthattam rá, imádtam. Nála szültem két gyönyörű gyerkőcöt. Tökéletesen meg voltam vele elégedve.

Sajnos közel két éve elpasszolt. Tény, hogy mindig is rengeteg betege volt, szerintem túl is vállalta/ja magát, de nagyon rosszul esett. Ráadásul nem is szólt, csak amikor műtét után felébredtem derült ki, hogy nem ő műtött és utána sem nézett rám. Sztem azért, mert anyagi helyzetemből adódóan csak nagyon ritkán tudtam neki fizetni. Más ötletem nincs. Sógornőm is hozzá járt, ő is hasonló anyagi helyzetű. Őt is elpasszolta.

Tény, hogy amíg hozzá jártam, nagyon elégedett voltam vele, mindkét szülésemet tökéletesen vezette le. Sajnálom, hogy ez lett a vége.

Egyébként nagyon jó doki, csak túl vállalja magát.

Ja és újra babát várok. :-))))

Nyicsiga
 


Sziasztok!

Én most várom az első babámat, Sárihoz járok, igen sok betege van, de ez azt hiszem a munkáját és a betegeihez való viszonyulását mutatja.Nekem édesanyám a női klinikán dolgozik és ő ajánlotta nekem, persze mondott más neveket de nekem ő volt a szimpi.Nem hiszem hogy pénzéhes lenne, nekem 2 ismerősöm is nála szült az egyik császárral a másik simán és nem kért pénzt tőlük...én meg vagyok elégedve vele teljes mértékben.
szép napot!
 
 


Sziasztok!

Még annyit szeretnék mondani,hogy végigolvastam sáriról a véleményeket, és 1 "rossz"hozzászólás volt.De azt hiszem olyan orvost nem fog senki találni akihez egy rossz hozzászólás sincs.
 
 


Ninetta, ha az én hozzászólásomra gondolsz, mint rosszra, én nem érzem annak. A Tamás nagyon jó doki. Csak én kiszorultam a körből.

Nyicsiga
 


sziasztok!

tudnátok segíteni, hogy Sári Tamás hol rendel?
magán úton is érdekelne...
Köszi
Maggie
 


Sári Tamás a Bérkert Klinikánál rendel. Magán úton.
Vendég
 


sziasztok!

október 18án megszületett a kisfiam, Sárinál.Én teljesen megvoltam vele elégedve.Nagyon rendes volt, látogatott míg bent voltunk.A következő babával sem fogok másik orvoshoz fordulni, teljesen azt kaptam tőle amire számítottam...
 
 


Tudom,hogy már nem él ez a topik,de idenézhet még valaki...éppúgy mint én is.. :wink:
Csak a véleményemet írnám le Dr.Sári Tamásról :lol:
1996-ban nála szültem első gyermekemet...véletlenül :wink: és azóta az orvosom :wink: Szültem nála három csodaszép fiút,az első után méhen kívűlivel is műtött........és most is újra csak őt választottam,hogy a lányunkat is világra segítse :wink:
A sok év (16) alatt sokat változott,de nekem akkor is az orvosom marad,míg ő le nem passzol :wink: :wink: :wink:
MINDENT KÖSZÖNÖK NEKI :lol:

ÉS MINDEN NŐNEK,MINDEN HASONLÓ JÓT KÍVÁNOK,MÉG HA MÁS IS AZ ORVOSA.MINDANNYIAN MEGÉRDEMELJÜK,HOGY ÍGY ÉREZZÜNK AHOGY ÉN IS.... :wink: :wink: :wink:

MEGSZÜLETETT A KICSI LÁNYUNK...ÉS NEM A TAMÁSNÁL :roll: Amiről ő nem is tehet,mert pont akkor jött a szentem amikor szabad hétvégéje volt a doki bácsinak :) de ami a szörnyű sokk volt,hogy a helyettes doki sem jött,így maradt az ügyeletes doki és az ügyeletes szülésznő akiknek nagyon hálás vagyok a kedvességükért,segítőkészségükért. Tamás csak egy dolgot szúrt el,hogy nem látogatott meg miután értesítettem őket...csak a hazamenetelem napján. EZ VISZONT SZ..UL ESETT TŐLE. Megbeszéltük a dolgokat és ... nekem nem lesz több ilyen élményem se nála se másnál.

Lilypie First Birthday tickers
angeltina
Ásotthalom
 
 


Kedves Ittlévők!


Látom nagyon elavult a fórum,de hátha valaki még figyeli, és le tudja írni, hol lehet magánba elérni a Sári Doktor Urat! Mik a tarifái? Mennyire megbízható, hogy szülésnél tényleg ottlesz?


Köszönöm a választ előre is! :)


 


Evelin

evy2424
Szeged
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: