Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Én új vagyok errefelé, de nemsokára szükségem lenne egy nőgyógyászra, aki kedves, barátságos, segítőkész és egy első babára készülő nő bugyuta kérdéseire is válaszol. Lehetőleg nő legyen, mert a férfi dokikkal kapcsolatban csak rossz tapasztalatom van.

Köszönöm, sziasztok :)
bak
 
 


Szia Bak!

Nem tudom aktuális-e még? Nekem van egy nagyon jó nőgyógyász dokinőm. Dr. Nyirati Ildikónak hívják, a Vasas Szent Péter utcai rendelőben rendel. Kedves, figyelmes, intelligens, segítőkész. Én sokat köszönhetek neki.

Üdv
GF

 


Nyirati doktornőről nekem is csupa pozitív és jó élményem van, bátran ajánlom mind szakmailag, mind emberileg.
 
 

 
 

Sziasztok!

Látogassátok meg a köv. oldalt.
Mondókákat fogtok találni :-D

http://hoppa.ltime.hu/index_mond.html

Vagy

www.ltime.hu/hoppa/index_mond.html

Köszi

Sziasztok

Üdv.
 


Sziasztok

A hölgy akit ajánlotok tb által finanszírozott rendelést folytat, vagy magánrendelés és be kell jelentkezni, egyebek?


Sziasztok!
Új nőgyógyászt keresek, aki kedves, barátságos, türelmes és megbízható. Igazából mindegy, hogy férfi-e vagy nő, csak az a lényeg még, hogy tb által finanszírozott rendelése (is) legyen. Előre is köszönöm!:)
 
 


Sziasztok!

Úgy tudom, Nyirati drnő már nem vezet szülést. A Vasasban is megszünt a rendelése. Medicenterben található. Ha vki meg tudja ezt erősíteni, kérem, tegye.
Én az első gyerkőcöm nála szültem 2007-ben, tényleg nagyon kedves, segítőkész, és nem tudom van-e még szegeden más, aki gátvédelmet enged :( .

Teszt szerint érkezik a második babó, és nem akarok gátmetszést!!!!!! :cry: :cry:

Ha vki tud segítsen!!! :cry:
 


Én 2001-ben gátvédelemmel szültem a másodikat. A Sári dokinál és a Makoviczka Barbara szülésznőnél.

Nyicsiga
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: