Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,
érdeklődnék,hogy ismeri-e valaki dr. Szigeti Zsanett drnőt.Tapasztalokat, és véleményeket várok
köszönöm
Barbi
 
 


Kedves Barbi!

Én nála szültem 2005. áprilisában. Ő volt az ügyeletes orvos, előtte is láttam párszor a klinikán, nagyon szimpatikusnak tűnt, a szülésnél is nagyon kedves volt, mindenben segített, és együtt gyönyörű egészséges kislányt szültünk. Én csak ajánlani tudom.

Tündi
 
 


Szia Barbi!

2003-ban szültem a klinikán, ugyan nem Szigeti drnőnél, de ő volt az ügyeletes. Ő vett fel, végigkísérte a vajúdást és a szülésnél is segített az orvosomnak és a szülésznőnek, nyilván tanulási célzattal (azóta már van szakvizsgája is). Nagyon kedves, fiatal dr-nő, bizonyára remek szakember is (engem pl. nagyon ügyesen vizsgált, és próbált minél kevesebb fájdalmat okozni).

Judit
 

 
 

Sziasztok!

Engem is érdekelne a dokinő. Hol van a magánrendelése és ha telszámot is tudnátok adni az nagyon jó lenne.

Előre is köszi,
Indigo

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
 
 
 
 
 


sziasztok!Szigeti Zsanett magánrendelése után érdeklődnék, meg ha tudnátok írni tapasztalatokat megköszönném:)
manoo_17@freeamil.hura.
 


Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni, az orvosom nyugdíjba ment és most sürgősen másikat kéne találnom.A Szigeti Zsanett nagyon szimpatikus nekem, de nem tudom, hogy mikor és hol rendel.
Szeretnék nála szülni.Már a harmadik hónapba vagyok és még nincs orvosom.
Kérlek titeket segítsetek SOS lenne.
Előre is köszönöm.
 
 


Sziasztok!
A Doktornő terhes és egy darabig nem praktizál.Egyébként a Baros utcai klinikán dolgozik.Nagyon kedves nő,de még azért elég tapasztalatlan.Nekem ő volt az orvosom.Nem tudok panaszkodni rá,és gondolom mikor visszajön a gyesről még jobb lesz.
Üdv: Erika
 
 


Szia!
Köszönöm az információt!

Kép
Kép
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: