Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Szült valaki a Margitban Raft Miklósnál?
Én Nála fogok szülni áprilisban és szeretnék tapasztalatot gyűjteni.
Bár eddig nagyon jó benyomást tett rám és nagyon megvagyok Vele elégedve. Nagyon kedves és aranyos.
 
 


Sziasztok!
Nn idén augusztusban fogok szülni. Azért választottam Raft doktort, mert régen a Margit kórházban dolgozott az én régi nőgyógyászom alatt, illetve sokan mondtak jókat róla fórumokon.
Ő amúgy most már a Fehérvári úti SZTK-ban rendel, illetve van magánrendelője is a Flórián térnél, szüléseket pedig a Szent Imre kórházban folytat le. Ez is márvadó volt, hiszen én a kórház mellett lakom.

Nagyon kedves, humoros, közvetlen ember. Nekem elsőre szimpatikus volt. Hogy szakmailag milyen, arról majd a szülés után tudok nyilatkozni. Eddig a terhesgondozáson végig kedves és figyelmes volt.
lei
 
 


Sziasztok,

Lei, a lehető legjobb dokit választottad, én most szültem nála - 05.01-én - és csodálatos volt a szülésem az összes fájdalmával és hosszúságával és ezt nagyban köszönhetem Raft Dr-nak, mert engedte,hogy úgy menjenek a dolgok,ahogy szeretném - természetesen folyamatosan kontrollált mind2et, hogy jól vagyunk-e a babával - egyszóval mi nagyon örülünk,hogy Ő volt az orvosunk :lol:

és a kórházban eltöltött idő is nekem nagyon kellemes volt, a szülésznők nagyon kedvesek és felkészültek voltak, nem eröltettek rám semmit és az ápolók is nagyon kedvesek és segítőkészek voltak, szóval hajrá, szorítok és ha van kérdésed szívesen válaszolok

további szép napokat nektek amíg 2in1 vagytok én nagyon szerettem..már alig várom,hogy újra egy kis élet növekedjen odabennt..
:lol:

de persze most itt van a kisember akiről gondoskodok egy csoda!

üdv,

bm :roll: Kép kisfiam ,)
 

 
 

Sziasztok!

Nem tudom, hogy látogatja-e még valaki ezt a topikot. Nem sokára én is a Raft doktorúrnál fogok szülni.
Voltak neki rossz napjai, de nem mondhatok róla még rosszat. Egyáltalán nem tartozok a Szt Imre körzetébe, de így is elvállalt és még egy fillért sem fogadott el tőlem.
Viszont nem tudom, hogy szülés után mennyit adjak neki? Tudna ebben nekem valaki segíteni?

Előre is köszi:
Szilvi
 


Szia! Én is hozzá járok, de még nem kérdeztem meg, hogy mennyi a szülés. Igaz én a magánrendelőjébe is szoktam menni.

Kép
 
 


Hello!

Én megkérdeztem, de nem volt hajlandó választ adni rá.
Azt mondta. hogy vele ilyenről én nem fogok beszélgetni.
Persze ezt is normálisan közölte, csak így nem tudom, hogy mi az a túl sok és mi a kevés.

Ha esetleg meg tudsz valamit, akkor várom az infót :)
 


Ez aranyos, és rá jellemző:) Én 12 éve járok hozzá, nagyon bírom.
Nála szültem a 12 éves fiamat is már.

Kép
 
 


Sziasztok!

Én is Raft doktornál szültem, és Nyulas Jolánnal együtt olyan légkört biztosítottak a szülés alatt, hogy tudtam: a legjobb kezek között vagyok! Köszönöm nekik!

Judit
Kép
 
 


Sziasztok!

Most járok itt először és én is Raft doktornál fogok szülni januárban. az lenne a kérdésem, hogy nála kell szülésznőt is fogadni vagy nem szükséges? Vagy mit ajánlotok, akinek már van tapasztalata, hogy fogadjunk?

Köszönöm a segítséget.
 
 


kekkuti Szia! Én is januárban fogok szülni nála, én meg sem kérdeztem a szülésznőt, én szerintem nem fogok fogadni, de van aki ajánlja.

Kép
 
 


Sziasztok!
Én megkérdeztem tőle, de ő azt mondta,hogy mindenkivel jól kijön, ezért nem szükséges fogadni. Egyébként az összes szülésznő nagyon türelmes és profi.
 


Sziasztok,

lehet,h már késő,mert már megérkeztek a kismanók - amihez szívből gratulálok minden anyukának :P - nem szükséges szülésznő (mi nem fogadtunk) és maximálisan setgítettek, a szülésem csodálatos volt amit Raft dr-nak köszönhetek és valóban nem lehet anyagiakról beszélni Vele..Ő ilyen én nagyon komálom! :wink: :P

Kép már 9 hónapos múlt :)
 


Sziasztok! Indítottam egy új fórumot (Szülészetek, kórházak - "Szent Imrében szültem), ahova kifejezetten a Szent Imrés szülésélményeket szeretném összegyűjteni. Ha van egy kis időtök, kérlek írjátok meg a Ti élményeiteket, így sokat segítenétek, hogy ne kelljen a régi hozzászólások között rákeresni a kórházban töltött napokhoz kapcsolódó infókra. Milyen volt? Mire figyeljünk? Mit vigyünk okvetlen magunkkal, stb?
Köszi nagyon! Sziszkusz
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: