Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
A Kenezy korhazrol szuleszeterol nincs topik, engem pedig az erdekelne, hogy ott milyenek a korulmenyek, szokasok, orvosok, stb. Akinek van tapasztalata, kerem, irja le!
koszonom!!!

vakond
Kép
Kép
 
 


Szia vakond későn vettem észre,hogy nyitottál erről a témáról topicot bocsi de egyébként itt volt már az ideje . Pedig biztos sokan jártak járnak majd ide.Személyszerint én mindhárom gyerkőcömer itt szültem hol pozitiv hol negativ dolgok voltak de ha levonjuk a következtetést én meg vagyok elégedve.Amúgy rendes nevén Bartók a kórház neve azt hiszem de még igy sem találtam sehol.Amúgy mit szeretnél tudni én nem egy orvosnál szültem .Az első babánál volt fogadott de az az időszak inkább nem érdekes sajna épp karácsony tájékán voltunk és nem jött el igy az ügyeletes segitett.A második baba na annál nem volt fogadott doki de azt hiszem igy sokkal emberségesebb volt a szülés körül minden arról jó emlékeim vannakugy hivták a dokit drTúri István és Rajnai doki aszisztált merthogy mindhárom császáros szülés volt.A harmadik babánál megfogadtuk ujra Turit akkor már én voltam az utolsó kismamája mert sajna máshová ment dolgozni igy ő segitett a harmadiknál is nincs rossz véleményem rendes szimpatikus doki volt.Aztán volt egy vetélésem bementünk az ügyeletre és akkor dr Demeter Miklós fogadott igazán jó doki szimpatikus kedves jó benyomást keltett igy azt hiszem a jövőben hozzá fordulok esetleges dolgaimmal.Hát ennyi de kérdezz nyugodtan amit csak akarsz szia évi.

Kép

Kép
Kép


évi
 
 


Keressük az Év Bábáját!

Az Országos Bábaszövetség keresi az év bábáját.
A díjat a kismamák javaslatai alapján szeretnénk odaítélni.
Keressük azt a szülésznőt, aki munkájával, gondozásával, szüléskísérésével segítséget nyújtott a születő családnak, empátiájával segítette az anyát és újszülöttjét a Nagy Úton.

Kérjük, javaslataikat küldjék el a következő címre:
Országos Bábaszövetség, 1038 Budapest, Ráby Mátyás utca 28/b.
vagy emailben: endomed@t-online.hu

Szülésznő neve:………………………………………………………………………………….

Kórház neve:…………………………………………………………………………………….

Kismama és babája neve:………………………………………………………………………..

 
 

anyuci3 írta:Amúgy rendes nevén Bartók a kórház neve azt hiszem


Sziasztok!
A kórház neve Kenézy Gyula Kórház, De a Bartók utcán van ezért szokta a népnyelv Bartók kórháznak emlegetni :)

Én a lányommal jártam oda terhesgondozásra, de szülni a Klinikán kellett koraszülés miatt. Az ellátás szerintem dokifüggő. Az uh katasztrófa, volt akkor (5éve) az nő undok, ellenszenves ahányszor mentem, pedig semmi olyat nem tettem, de mással is... illetve akkoriban sorban állás volt, most képzeljétek el nagy pocakkal sorban állni akár egy órát is...
Illetve még az nem tetszett, hogy jön egy doki, végigsétál a folyosón kitartja a kezét a borítékok pedig repülnek bele... nem azt mondom hogy máshol nincs ez de szerintem indiszkréten is el lehet ezt intézni...

Mindenesetre én a klinikán maradtam... és nem bántam meg...

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni!
Tudom, hogy Rajnai adjunktusnak már magán rendelője van és bejár a Kenézybe azért szüleszteni, de valaki nem tudja esetleg, hogy mennyi nála egy szülés? Köszi - Üdv:Judit
 
 


Sziasztok'

Dr Simo Dezső főorvost ajánlották, kérlek írjátok meg mi a véleményetek róla.

Üdv: Betty

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

cron