Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok, elég régen nem járt itt senki, úgy látom, de hátha... Nem tudja valaki, meddig van szabin a doktornő?
Köszi.
A.
 
 


Antoni, én júli 6-ra kaptam időpontot, szóval jövő héten már lesz.

Brigi

Kép

Kép
 
 


Tehát jövő hét. Köszi, Brigi!
N.
 
 

 
 

Sziasztok!

Tényleg eléggé kihalt mostanában ez a fórum! (Igaz, hogy én is ezer évvel ezelőtt voltam itt)
Őszintén, most egy picit csalódtam a doktornőben, és gondolkodom, hogy másik orvoshoz fordulok.
Történetem: Már több mint három éve voltam nála először. Nagyon szimpatikusnak találtam, örültem, hogy találtam egy megbízható nőgyógyászt.
A probléma ott kezdődött, hogy nem sikerült spontán teherbe esnem. Mikor év elején rákszűrésen voltam nála, ezt meg is említettem. Ő elküldött vérvizsgálatokra, meg kétszer követte uh-val a ciklusomat. Itt is nagyon rendes volt, mert az Istvánba is behívott, hogy ne kelljen annyit fizetnem a vizsgálatokért. Közben kérte a férjem kivizsgálását is.
Nekem nem lettek éppen szuperek az eredményeim, de semmit nem adott rá. :( Először akart Closty-t felírni, de meggondolta magát. (nem mondta, hogy miért, igaz én meg nem kérdeztem) Sajnos a férjemnél is derültek ki turpisságok, de nem katasztófálisak, kezelhetőek.
Mikor felhívtam az eredményekkel, és a tanácsát kértem, ő azt mondta, hogy nyáron nem kell beszaladoznom hozzá, majd szeptemberben hívjam fel, és ha addig nem lennék terhes, akkor továbbküld inszeminációs programra.
Ezt akkor el is fogadtam, de ahogy jönnek az újabb kudarcos hónapok, ezt egyre nehezebben viselem. Kérdezgettem másokat is, hogy ez így normális? Mire azt a választ kaptam, hogy "átjárhatóságin még nem is voltál?"
Most itt tartunk, nem tudom mit csináljak, de a bizalmam erősen megrendülőben van. Gondolom, hogy neki is voltak/vannak más tervei a nyárra, de valahogy úgy érzem, hogy magamra hagyott a problémámmal.
Szerencsére azóta a férjemnél megoldódtak a gondok, de a régóta várt terhesség még mindig nem következett be.


Benigna, Veletek azóta mi újság? Kiderült már valami?
 


Sziasztok!

Ágica! Írtam privit.

Szerintem ne keseredj el. Nekem is az volt a gondom, hogy arra vártam, hogy ő kitalálja, hogy én mit akarok! :lol: :lol:
 
 


Kedves Kismamák, anyukák!
Még új vagyok köztetek, de kérlek segítsetek. A doktornő szülési tarifái érdekelnének. Persze úgy is jó, ha priviben írjátok meg. Ill. az is érdekelne, hogy a szülésznőnek mennyit illik adni? Előre is köszönöm. Üdv:

Moncsi
 


Sziasztok!

Meg tudná valaki mondani nekem, hogy hétfőntként hogy rendel a doktornő? Előre is köszönöm!

Évi

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi!

Hétfőn délután és csütörtökön délelőtt rendel. Ha időpontot akarsz kérni, akkor hétfőn 12 és 17 között tuti sikered lesz

Brigi

Kép

Kép
 
 


Brigi, köszönöm szépen!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Sziasztok!

Én még nem vagyok babás, csak egy kedves nőgyógyászt keresek.

Meg tudnátok adni nekem a doktornő telefonszámát?

Előre is nagyon köszönöm.
 
 


Rea, ha minden igaz nemsoká a doktornő is anyuka lesz, nem tudni meddig rendel még.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Hello mindenkinek!

Most regisztráltam, úgyhogy az írók között még nagyon új vagyok, viszont az olvasók között már elég régi.

Azt hiszem, úgy kerültem erre az oldalra, hogy egy megbízható, hozzáértő nőgyógyászt kerestem a neten, bízván, hogy Ő majd meg tudja válaszolni ügyes-bajos kérdéseimet. Bevallom, eddig halogattam, hogy felhívjam a doktornőt (mivel az idei rákszűrésemet már megcsinálta a jelenlegi dokim), de most végtelenül elszomorodtam arra a hír hallatára, hogy a doktornő már nem sokáig "elérhető". Nem is tudom, érdemes-e még belevágnom, hogy utána megint váltani kelljen. Mit gondoltok? Más is hallott a doktornőről ilyen híreket?

Köszönöm a segítségeteket!!

Zita
 


Kedves Gabuska!

Köszönöm az infót.
Kicsit elszomorodtam, mert a leírások alapján aranyos doktornőnek tűnik.
Így viszont úgy tünik, hogy tovább kell keresgélnem jó dokinéni után :)
 
 


Sziasztok!!!!

Annó ebből a topicból szereztem meg a doktornő elérhetőségét amiért a mai napig hálás vagyok, hiszem megtaláltam a számomra tökéletes dokit :)
Én kb másfél hónappal ezelőtt voltam nála utoljára, de akkor még nem mondta, hogy babát vár, de most olvastam és tudom önző vagyok, de szabályosan lesokkolt. Annyi rossz orvoshoz volt már szerencsém és nekem ő volt az igazi és ha most elmegy szűlni, már előre félek, kikkel hoz össze megint a sors.
Meg ő segített nekünk a párommal, hogy babánk lehessen. Azóta már kiderült, hogy ő nem tud rajtunk segíteni, mert PCT-m van és így csak inszeminációval lehet babánk, de nagyon szerettem volna nála szűlni és terhesgondozásra is hozzá járni, mert csak benen bízom meg.
Olyan érzésem van, hogy nőgyógyászat terén kirántották a talajt a lábam alól. Újra mélyvíz és jöhet a kutatás.
Tudja esetleg valaki, hogy mennyi idős kismami a dokinéni? Azért nagyon kíváncsi vagyok :oops: :D Kívánom, hogy minden rendben legyen náluk, sok egészséget és boldogságot nekik!
Azért valahol számítottam erre ;-)
 
 


Nekem szerencsém van, mert már van "tőle" :lol: két lányom, és már nagyon vártam, hogy mikor lesz neki is babája. De ha én is most állnék gyerekvállalás előtt, ugyanígy éreznék, mint Ti. De fel a fejjel, sok jó orvos van még az Istvánban (meg biztos máshol is), női és férfi orvosok egyformán. Akár a doktornőtől is tájékozódhattok, kit ajánl.
Nekem is ő segített, egyik lányom sem kapkodta el, sokáig hormonkezelt a doktornő, és végig ezer százalékig biztos volt a sikerben, ami rám is átragadt, nagyon hálás vagyok neki ezért. Is.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!

Mút héten voltam a dokinéninél és megerősítette, hogy valóban babát vár :) Mikor kimondta, valahogy engem is elöntött a boldogsága, szóval már nem vagyok önző és nagyon örülök neki.
Mondta, hogy márciusra várja a babáját és még februárig rendel. Majd a telója át lesz irányíta a Barbaráéra és ha recept kell meg ilyenek, Barbi tud segíteni, ha meg doki kell akkor Dr. Radvai Katalin veszi át a betegeit, legalábbis hozzá lehet fordulni. Aztán mondta, hogy úgy néz ki szeptembertől már majd újra rendel, de szüléseket még nem vállal majd.
Hamar vissza jön, csodálkoztam is.
Szóval ez a helyzet.

Üdv mindenkinek!!!
Amália
 
 


Elírtam, nem Radvai, hanem Radnai Katalin :)
 
 


Sziasztok.

Most olvastam a nagy hírt. Nekem is két lányom van, és mindkettőt nála szültem. Nagyon boldog lettem, hogy Anyai örömök elé néz. :lol: :lol:

 
 


nini, még egy Nóri :)

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 



Sziasztok
Most latom a jo hirt :!: 8) Nagyon orulok, hogy a Drno is anyai oromok ele nez.
En koltozes miatt mar nem hozza jarok, de kicsi fiunk nala szuletett 3 eve.Azota halas vagyok neki es Barbinak!!!!!
Biztos vagyok benne, hogy valahogy eljut hozza vagy Barbihoz ez az uzenet.
Nagyon sok szeretettel kivanok neki minden szepet a vilag masik vegerol is!!!!
B Kata

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Ki tud arról valamit, hogy a doktornő mikortól rendel megint?
Ha tényleg szeptembertől, akkor mikortól lehet időpontot kérni?

Köszi!

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Van valakinek friss infója arról, hogy rendel-e már a doktornő? Lassan esedékes lenne a rákszűrés.

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Kedves Topiklakók!

A Babanet kommentelői között, nyereményjátékunk keretében, a jövő héten egy remek Chicamaca baba és gyerekfüggőágyat sorsolunk ki a Fuggoagy.hu jóvoltából!

Kép

Érdemes hát elmondani a véleményeteket, például arról, hogy szükség van-e napirendre egy baba életében, vagy sem!

Osszátok meg velünk (is), Ti milyen példát szeretnétek mutatni a gyereknek, és mi mindenben változtatok a gyereknevelés során.

Folytatódott Születésnaplónk is: K. már betöltötte a 30. hetet, most Á. naplójába kukkanthattok bele, ha kíváncsiak vagytok, mit él át egy férfiember várandós felesége mellett.

Megtaláltok minket a Facebookon is, ha van kedvetek, csatlakozzatok, nagyon jó kis közösség alakult ki ott is!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Évi77 írta:Sziasztok!

Van valakinek friss infója arról, hogy rendel-e már a doktornő? Lassan esedékes lenne a rákszűrés.


Helló! :D

Már igen, hívd Barbit, vagy a régi számát hétfőn, vagy csütörtökön délelőtt. :wink:

Jól vagytok? Képek?

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Ilba, köszi :) Akkor hamarosan bejelentkezem.
Jól vagyunk, minden rendben, és épp senki nem beteg. (kopp-kopp-kopp)
Veletek mizújs?

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Sziasztok!

Én még nagyon új vagyok itt..Segítségeteket szeretném kérni,mégpedig a Gajdos doktornő elérhetőségét vadászom mindenhol.Olvastam itt,hogy ő is szűlt,de már dolgozik.Nem tudjátok,vállal már kismamákat?Szüléseket esetleg évvége felé?November elejére várjuk a babát és hát jó lenne egy megbízható jó orvos!Róla szinte csak jókat olvastam.

Ha vki tud vmit ,kérlek írja meg!
Köszönöm
dodo128
Budapest IX. kerület
 
 


Sziasztok!

Nálunk 2 hónap múlva indul a babaprojekt :) Nagyon sok jót olvastam a doktornőről több fórumon is, csak sajnos az elérhetőségét nem egyszerű megszerezni. Tudnátok ebben segíteni? Nagy segítség lenne egy telefonszám hozzá illetve, hogy pontosan mikor is rendel?

Előre is köszönöm a segítségeteket.
whiteice
Budapest
 
 


Dodo, Whiteice!

A doktornő már rendel a magánrendelőben, de szüléseket még nem vállal. Újra babázni szeretne. :wink:

Kép
Kép
Kép
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

cron