Új privát üzeneted érkezett!

Josi! Jobbulást nektek!!! Utazásért meg irigy-irigy vagyok !!!!! :oops:

Ani! Ha minden igaz mi is megyünk az Alma együttest megnézni! Remélem összefutunk :)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
dadomi
 
 


Josi!
Jobbulást Nektek és jó nyaralást :)

Ani!
örülök,hogy megvették, akkor hajrá szüretelni :) egyébként legalább a szőlőnek van ára? Nem tom,mert abban nem vagyok otthon...a szüleim uborkáznak,az egész jó volt :) de a meggy :(

Én meg tovább koptatom holnap az iskolapadot, és mikro-val kezdünk :( hát nem a szivem csücske :?

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


Régen jártam erre... :oops: :oops:
Beugrottam, h Ildiéknek sok sikert kívánjak a műtéthez... Drukkolok nagyon,minden rendben lesz! Utána pedig megszűnnek a problémáitok. (Nálam legalábbis így volt. :D) Drukkolok nagyon!
Josi, húúú, irigyirigy vagyok, remélem, jól érzitek magatokat Egyiptomban!
Yuyu, kíváncsi vagyok a trónörökös nemére, vigyázz nagyon magatokra!
Ani, jó is az a szüret... :D
Mindenki másnak is csóóók, igyekszem majd jönni.
Ja: velünk semmi különös... :) Túl gyorsan mennek a napok, örökös időhiánnyal küzdök.

been
 
 

 
 

Sziasztok csajok!
Köszönjük a drukkolást, de közben Dani valami vírust benyelt és így elhalasztották a műtétet. Tegnap este kezdte fájlalni a torkát, ma reggel mindjárt szóltam bent a kórházban, hogy mi a helyzet, doki megnézte, hát piros a torka, vérvétel, az nem lett jó, gyulladást mutatott. Vettek a torkából kenetmintát, két nap múlva meglesz az eredmény, megtudjuk, hogy milyen vírus is (nem röfögős :lol: ).
Aztán most hazajöhettünk. Kell kérnem időpontot megint műtétre. Egyébként semmi más tünete nincs, nem látszik ,hogy beteg lenne...

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
dadomi
 
 


dadomi ugyanez volt Kristófnál,csak neki piros sem volt a torka,csak fájlalta...hálisten hamar túl lett rajta.
Mikor írtál,azt hittem,már túl is vagytok a műtéten...
És másik időpont mikor van??Hónapok múlvára???
Lehet jobban járnátok,ha elhalasztanák az egészet nyárra,nem?

Emma,igen,régen jártál erre. De hiányzol ám,tudod??????
tuntun is nagggyon eltűnt!!!!!!
Vendég
 


csajok,nem is meséltem Eliza kedvenc mondatát:hasi tasi nem téj pódot....(ezt hallom naponta vagy 125-ször). Nagyon megtetszett neki a reklám... :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Úgy ég a pofám hogy mindig csak mondogatom hogy jövök sűrűbben. Ne haragudjatok rám, de egyszerűen összafolynak a napjaim. Múlt héten erdőn voltunk,szedtük a téli tűzelőt, nah meg újra elkezdődőtt a suli.
Másik szakra átjelentkeztem mégpedig banki szakügyintézőre. Ennek több értelmét látom mint az előzőnek. De ez húzosabb, mert minden héten péntek és szombat reggeltől estig suliban vagyok.

Mi jól vagyunk, most már én is, már nem fulladozok. Ármin elkezdett forogni, meg gőgicsél ezerrel. Bence meg most már dumál rendesen. Eddig elvoltam keseredve hogy nem akar beszélni, de most már be sem áll a szája.

Most nem ígérek semmit,jövök amint tudok!
Addig is legyetek jók, meg vigyázzatok magatokra!
Pussz
dius02
 
 


Sziasztok csajok!

Josi:remélem meggyógyult a lánykád és nyugodt szívvel tudtad itthon hagyni őket.Jó pihenést!!!!!!

Dadomi: :( már ti is túl lennétek rajta.Ez a fránya vírus :evil:

Ani:hasi,tasi :lol: :lol: :lol:
Szüret jól sikerült?

Tuntun:szerintem a szakdolián végzi az utcsó simításokat.

Yuyu:hogy vagytok?

Mesi,Rékababa továbbra is kitartás a sulihoz!!!!

Been: Kép végre adtál életjelet magatokról.

Dius:még meg sem dicsértem milyen szépek a gyerköcök :oops:
Ármin jó húsiban van.A sógórom lánya egy ropi,de ezt most túlzás nélkül,mint egy etióp éhező és 5 hónapos(-8án lesz pontosabban)
Állítólag vegyesen táplálja szopi és kap néha tászert.

A család is furcsálja ,mert egyik gyerek sem volt ilyen sovány 5 hónapos korában.Jó nem kell gurulnia a gyerenek ,de mindegyik 5-6 kg körül mozgott nem pedig 4 kg.Egyébként 3200 g-mal született állítólag.




Rólunk:tegnap megvizsgálta a h.doki bácsink minden okés.
S. dokibácsi jövőhét szerdára rendelt fel minket,a héten nincs anesztes :? nem is tom örüljek ennek.Lehet jobb lett volna a héten túl lenni rajta :?
Okt.14-én bútorozunk be a kórházba 15-én műtét.

Na remélem semmit nem szedünk össze addig :evil:
berni611
 
 


Évi drukkolok, hogy ne kapjatok el most már semmit :!:

Hogy tud egy baba 5 hónap alatt csak 80 dekát hízni??? Mit mond erre a gyerekorvos vajon? Eni már 2 hónaposan 6 kiló volt :oops:

Köszi, mi jól vagyunk, minden rendben!! Holnapután AFP :roll:

Dadomi, sajnálom hogy Dani műtéte is húzódik :(

De édes Eliza :-) Minden gyerek reklámmániás? Eni már most teljesen lefagy, ha reklámot lát, hozzá se lehet szólni :oops:

yuyu79
 
 


Kedves Kulcsár Andrea és Szokodi doktorúr

Ezúton kérek elnézést,amiért valamelyik hozzászólásomban rágalmaztam,és rossz hírét keltettem. Az állításaim valótlanok voltak,azoknak nem jártam utána,mások véleményére hagyatkoztam.
Kedves Andrea,remélem eláll a feljelentéstől.
Ezennel a babanetről is kilépek,köszönöm,de ebből nem kérek többet. A bocsánatkérést megtettem.
Vendég
 


Kedves Andrea,nem vagyok kismama,több,mint 2 éve szültem,nem vagyok iq -light,és intelligensnek érzem magam,még akkor is,ha nem jártam orvosira.
De természetesen áll az elöbbi hozzászólásom,a bocsánatkérésem a doktorúr iránt,és ön iránt is.
Vendég
 


Sziasztok,

azt hiszem most volt elég, azt hittem, hogy a fórum, nem csak a rózsaszín dolgokról szól!!!!!

Most már én is azt mondom, hogy Anyatanya.

Megyek angolra, de du. jövök és szerintem lépjünk.
Vendég
 


Ani!!!! Ne lépj ki!!!! Csak mert megint ráérős emberkék azzal töltötték idejüket, hogy a szekszárdi szülészetes fórumot az elejétől átolvassák, és utána keverjék azt a barna bizonyost, azért ne lépj ki!!!! Egyébként fogalmam nincs, hogy te mikor írtál eme két személyről bármit is, a Kulcsár Andrea nevet meg még nem is hallottam. Márpedig ha itt rágalmaztad volna, biztos emlékeznék rá, legalábbis rémlene a neve...

Egyébként személyes véleményem csak az, ha valaki normálisan, legjobb tudását felhasználva végzi a munkáját, akkor nem éri rágalom.... És itt most abba is hagyom, mert biza én is tudnék írni olyanokat a másik megnevezett személyről, hogy .... na de hagyjuk....

Ani! Te pedig maradj itt!!!!! Téged szeretünk, a csapathoz tartozol, nemúgy mint az ilyen álszent, alamuszi zugolvasók, akik csak kötekedni tudnak!!!!!! Inkább azok tűnjenek el innen, de gyorsan!!!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
dadomi
 
 


Nahát, írtam ide egy hszt és eltűnt... :(
Majd újraírom.
De létrehoztam egy zárt fórumot a tanyán, aki akar, jöjjön, majd ideírom a lépéseket.
csak most kölkek, áááhhh...

been
 
 


Szóval, nagyjából, amit reggel írtam, de elszállt...
Kb azt, mint Dadomi.
Miért Anit bántják megint? Nem csak ő írt "rossz" véleményt, írtam én is pl. És, ha olvasnak, akkor már olvassanak rendesen: a pozitív véleményeket is leírtuk. Nem volt sok, de volt. Valóban mások véleményére alapoztunk többnyire, de néhányunknak saját tapasztalata is volt, ezek pedig objektív tények, kár miattuk vitába szállni. Az pedig, hogy több, egymást nem ismerő embernek meglepően hasonló tapasztalatai voltak a doktor úrról, több, mint meglepő. Ilyen véletlenek nincsenek, meghát ugye, "nem zörög a haraszt..."
:wink:
Szerintem is lépjünk (én már létrehoztam egy topikot a tanyán, köv. hszben leírom, hogy jut oda, aki szeretne); maradhatunk itt is persze, de ez a topik elvesztette valódi funkcióját, úgy látom. Biztosan téved még erre új ember, aki segítséget remél, de, hogy ezek után őszinte választ fog kapni, azt kétlem. :cry:
Én ide ezen túl a jajdeszépensütanap típusú hsz-okon kívül mást nem vagyok hajlandó írni, illetve: csak a jó tapasztalataimat osztom meg itt, ami egyáltalán nem lesz objektív. Dehát ez van.

Dadomi: sajnálom, hogy nem jött össze a műtét! :cry:

been
 
 


Aki akar jönni az anyatanyás zárt fórumba, kb így talál oda:

Írd be gugliba anyatanya, ez lesz az első oldal, amit kidob. :wink:
Jobb esetben a Főoldalra jutsz, ahol regisztrálhatsz.
Ugyanitt találod az
"Új felhasználók részére:
CSAPATOK menüpont" - linket.
Ez után:
KERESÉS - csapatok között. Létrehozó neve szerint keressétek, mert ez egyszerűbb, tehát a keresőbe azt írjátok: szöszi
Katt a KERESÉS gombra, kidobja a csapatunkat, "Szekszárdi kórház szülészete - fórum a babanetről" címmel.
Itt tudtok jelentkezni. Kapok E-mailt, és felveszlek benneteket. Ha ez késik, akkor családi-és egyéb elfoglaltságaim akadályoznak... :oops:

Remélem, érthetően írtam... lehetne meghívót is küldözgetni, de ennek menetét nem tudom igazán, meg az E-mail címeteket sem, nameg azt sem, ki akar jönni és ki nem, meg így mások is jöhetnek és bővülhetünk, szóval így egyszerűbb.
Egyelőre én vagyok az adminisztrátor, de, ha már ott leszünk, még legalább 2 tagot kellene választanunk mellém (vagy helyettem)... :wink: :D

been
 
 


Emma, felétek milyen idő van? Itt nagyon kellemes, sütöget a nap, sárgulnak a falevelek :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ja és van ismét egy hatalmas kupac vasalnivalóm, meg persze nagyon jó könyveim az unatkozós embereknek!!! :P :P :P :P

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
dadomi
 
 


Dadomi, itt is! %mrgreen% És közben hülye hsz-ek potyognak az égből! :P :twisted:
Jössz? :wink:

been
 
 


Ezúton kérek elnézést az összes orvostól,akiről valaha rosszat vagy akár jót mondtam,mondandóim megalapozatlanok voltak,főleg a rosszak,de ismét átgondolva a dolgokat lehet,hogy a jók is :?: :!:
Amikor 3 óra várakozás után 35 hetes terhesen közlik veled,hogy túlhordod a gyerekedet,az jó :?: Vagy rossz :?:
Amikor közlik,hogy méhen kívüli terhes vagy,és másnap műteni szeretnének,de te nem hagyod,és meghallgatod más véleményét-mellesleg ennek a véleménynek köszönhetem a fiamat,köszönöm annak a pécsi professzornak,aki mást látott uh-n,és aki nem rögtön a műtőasztalra akart fektetni-az akkor most jó :?: Vagy rossz :?:
De mégegyzser kihangsúlyozom,elnézést kérek mindenkitől,akiről bármikor(akár 2 vagy 3 éve is),bármit írtam ebben a topikban.
Azt hiszem,tudtam dícsérni is,tudtam megköszönni a dolgokat mindig is,és a mai napig áldom azokat az orvosokat,akik hozzásegítettek a két gyönyörű gyerekemhez.
Ezt ugye szabad??Vagy ezt sem??
Vendég
 


:D
A jóval könnyen szembesülnek. A rosszat nem bírják elviselni az emberek, még akkor sem, ha igaz. :cry:

been
 
 


most komolyan csajok,nagyon-nagyon sok oldalt,hozzászólást végigolvastam,és a vélemények közül az enyémnél vannak sokkal de sokkal durvábbak is. Miért pont én kaptam ????
És én védőnőt sztem soha nem szidtam,meg visszaolvasva a levelet azt sem tudom,hogy kapcsolódik össze a doktorúr a Bakó doktorúrral,akiről én soha de soha nem írtam semmi rosszat. Morogtam sokszor a Kun doktorbácsimra is,biztos emlékeztek,de tudom,hogy csak jót akart nekem,nekünk,és nagyon-nagyon tisztelem,becsülöm,és nagyon jó orvosnak tartom. Figyelmes,kedves-velem legalábbis mindig az volt.
Á,nem tudok többet írni ezzel kapcsolatban. Megtettem,amire emailben kértek-de miért is emailben,és miért nem itt,ha egyszer ide írtam,amit írtam??
Na,a lényeg,elnézést kértem,még azért is,amit meg sem tettem. Remélem ezzel lezárul a dolog,soha senkinek nem akartam rosszat,nem vagyok olyan típus.
Tehát,mégegyszer elnézést mindenkitől,akit valamikor is a "billentyűzetemre " vettem...
Vendég
 


Ani, nem kell mentegetőznöd.
Mentegetőzzön a levél írója, és kérjen számon itt a fórumon. Akár téged, akár mást. Írja le ide a mentségeket, vagy miket, amiket neked írt levélben. Ez lenne korrekt.
Én sem értem egyébként, miért épp téged talált meg, ezt írtam már korábban. :shock:
Ne vedd a szívedre ezt a vagdalkozást, se füle se farka így.
Szerintem egyáltalán nem kell elnézést kérned... Nem bántottál te itt soha senkit.

been
 
 


nem baj Emma,megtettem,amire kértek,elnézést kértem,a doktor úrtól is,meg a hölgytől is,aki írt nekem emailt. Semmi kedvem bíróságra járni,se időm nincs hozzá....
Ezután nem lesz véleményem senkiről. Egyébként-és ez sem a magyarázkodás,de az úgynevezett káromkodásom annak szólt,hogy több,mint 3 órát ültem a folyosón,uh-ra várva...
Na,megyek...megígértem,hogy ide többet nem írok,ezt nem sikerült eddig betartanom,de majd ezután...
Vendég
 


Azon gondolkodom - mer ugyebár unatkozom... - hogy vajon miért pont csak a Szokodi dokit védelmezi ily lelkesen eme hölgyemény? Vajon miért pont csak őt, hisz másokról is írtunk rosszat. Hm.... Nem akarok rosszindulatú lenni, de furi.... Na mindegy
Egyébként szerintem Ani nem írtál semmi olyan dolgot, amiért bárkinek is meg kéne sértődnie. Nem sértődőset kéne játszani, hanem inkább komolyan elgondolkodni az olvasottakon, és talán változtatni rajta, mert lehetne mit. Miután egy orvos is csak ember, ezért tévedhet, hisz tévedni emberi dolog. Azonban ha szembesítik a tévedésével(tévedéseivel), akkor talán el kéne gondolkodnia rajta, hogy hoppá, valami nem oké, és nem biztos, hogy az "iskolázatlan", orvosi egyetemet nem végzett kismamával van a probléma. Attól, hogy valakinek a kezében orvosi diploma van, a neve előtt ott szerepel, hogy dr., attól még nem lesz ő a mindenható, a tévedhetetlen, a tökéletes. (mellesleg megjegyezném, hogy diplomával észt nem osztanak, és van jópár diplomás, de tök homály ismerősöm).
És egyébként meg mindenki a hibáiból tanul, ha meg nem tanul belőlük, és ugyanazokat folyamatosan elköveti, akkor ne sérelmezze, ha valaki rosszat ír róla. Ugyanis demokrácia van, szólásszabadság, és ha valakiről elmondjuk a véleményünket (ami nem a mi agyszüleményünk, hanem valós, megtörtént dolgokon alapulnak), akkor nem feljelentgetésekkel kell ijesztgetni, hanem igenis magunkba kell nézni. És majd ha normális hozzáállással fogja valaki csinálni a munkáját (hivatását), akkor valószínű nem fog saját magáról rossz, elrettentő írásokat olvasni.
Egyébként meg jogunk van tudni, ha valamelyik orvos olyan hibákat követett el, amit nem igazán szabadott volna, sőt jogunk van tudni, hogy milyen stílusban beszél a betegeivel/kismamáival. Mert biza eme doki velem is olyan stílusban, modorban beszélt, hogy simán tehettem volna ellene panaszt.

Na és akkor részemről nyilvánosan lezárva a dolog, majd zárt körülmények között folytatom. Ott ahol nincs ez a sok rosszindulatú, hátulról támadó stb... népség.

Emma! JÖVÖK!!!!!! Takarítás után :lol: Ja meg vasalás után, mert nem jelentkezett az unatkozó, hogy jönne :lol: :lol: :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
dadomi
 
 


Ani!!!! Ne kérj elnézést!!!!! Nem vagy te jancsibohóc, akit úgy rángatnak, ahogy akarnak!!!
Kedves unatkozó rágalmazó, gyere ide, ha van merszed, és vállald fel magad előttünk is, ne aljas módon hátulról támadj. Egyébként meg lehet, hogy kamu vagy... Irigylem a ráérős idődet

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
dadomi
 
 


Sziasztok,

én ugyebár nem vagyok idevalósi, de véleményem nekem is van. Először is, úgy kellene írni bárminemű észrevételt, hogy idézem az adott szöveget és normális emberi hangnemben kérdezek. De lehet, hogy azért gondolom ezt így, mert még nincs diplomám!!!
A fórum arról szól, hogy leírsz jót, rosszat, saját véleményt, hallomást, saját tapasztalatot. Akinek ezzel gondja van, az egy kicsit nézzen magába!

Az én "unintelligens" több diplomás egyik tanárom mondta, hogy bizony ők is olvassák a fősulis fórumot és van mit belőle tanulni :?: :?: :!: :!:
Vendég
 


Tuntun! Én két diplomával hasonlóan gondolkodom, mint te :lol: De te is közel vagy már a diplomához! :D Viszont, hogy egy asszisztensnek van-e.... :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
dadomi
 
 


Na, két csaj, szívemből szóltatok. Nézzen előbb mindenki magába, aztán lövöldözzön vaktában basszus... :evil: És én is sajnálom, hogy nem tanult az esetből, hanem fenyegetőzik - a habokra.
Dadomi, nekem is hasonló jutott eszembe az asszisztenssel kapcsolatban... :lol: :lol: Pánczélt vajon miért nem védi senki? Mert rá aztán tényleg mondtunk/am hideget-meleget, Juanról nem is beszélve. :lol:
Nosza, kedves zugolvasók, lehet visszakeresgetni! :wink: :mrgreen: De inkább menjenek vasalni dadomihoz, aztán jöhetnek hozzám. :P

been
 
 


Nem tudom hallotattok-e olyanról, hogy a kimondottan név (orvosok, kórházak...) szerint indított fórumokban egyszer is kikérte magának valaki a róla megformált véleményt?
Lehet, hogy a doktor úr nem is foglalkozik vele, hanem néhány magát intelligensnek tartó "jóakaró".
Meg van még egy kérdésem, de ezt szerintem már a tanyán fogom megtenni, ha Ani is regisztrál.

Na megyek és regisztrálok.
Vendég
 


tuntun én már regisztráltam.
De csajok,tényleg,hagyjuk ezt a témát. Én megtettem,amit kértek tőlem,gondolom rékababa is megteszi,gondolom ő is megkapta az emailt...Vagy azt csak én kaptam? Tényleg,ahogy visszaolvasgattam,mehetett volna dadominak is,Emmának is,banoednek is,és még sorolhatnám...
Vendég
 


Ugyehogyugye? 8) :evil:
Tuntun, mi már délelőtt óta ott dumálgatunk Anival... :lol: És várunk soxeretettel mindenkit.

been
 
 


Persze Ani hagyjuk, de de. angolon ültem és nem tudtam magamból kiírni a véleményemet. :oops: :oops:

Részemről elbúcsúzom ettől az oldaltól, sőt az egész bnettől, de Tőletek nem!!!!!
Nem vagyok hajlandó általános dolgokat írni, csakhogy ne legyek támadható!
És ami még jó lesz, volt jó néhányszor, hogy szerettem volna írni valamit, de nem tehettem, mert nem akartam, hogy belőle bárkinek is baja legyen. Most majd megtehetem!!! :P :P
Vendég
 


:lol:

been
 
 


Emma! Várom a visszaigazolásodat!!!! :D

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
dadomi
 
 


Én egyelőre a jelentkezésedet... :wink: Lassú a rendszer... 8) :D

been
 
 


Jelentkeztem én no! :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
dadomi
 
 


Dadomi drága, nálam nem jelenik meg semmi... :? Megpróbálnád még egyszer?

been
 
 


Küldök a freemailes címedre egy meghívót, próbáld úgy!

been
 
 


Emma, jelentkeztem mégegyszer, mert a meghívóval sem működik, újabb regisztrációt kér hozzá....

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
dadomi
 
 


Na, mostmár bent vagy, az a lényeg! :D
Többiek, Berni, Yuyu, Rékababa, Devcsa, meg akiket nem említettem most hirtelen, ti is gyertek!

been
 
 


Jézusom :shock: :shock: :shock: :shock:

Olvasok és csak hüledezek :shock: :shock: :shock:

Egyáltalán ki az a Szokodi és Andrea :oops: bocs ,de nem ismerem őket.

Hú lehet ezért beperelnek.........

Na ,de tényleg akinek baja van ,ne hátulról mellbe ,hanem szembe :!:
Kedves IDE!!!!!!!

Mondani már semmit erről a véleményekkel egyett értek.
Sanjon megint be igazolódott,hogy az ember a véleményét mint a komcsi rendszerben ,csak úgy ,hogy más meg ne hallja :evil: :evil:
mert elvisznek.....röhej
berni611
 
 


Én regisztrálva vagyok mindjárt jelentkezem odaát.
berni611
 
 


Jóóó!

been
 
 


Emma, én is jelentkeztem... megkaptad, vagy meghívó kell hozzá?

yuyu79
 
 


Megyek, nézem is mindjárt!

been
 
 


Yuyu, nem kaptam meg... Téged is kérlek, küld el újra légyszi... nem tudom, mi a fene lehet, Ani, Tuntun tudott jönni, Dadomi, meg te az első jelentkezésre nem...
És ott van már Évi is! :D
Várunk nagyon téged is!
Meg mindenkit! Josi, előbb kifelejtettelek... Meg még akit kifelejtettem.-.. szal, egyformán, mindenkit várunk, nna!

been
 
 


Yuyu, vissza a babaruha, megvaaagy! felvettelek! :D

been
 
 



Sziasztok!

Visszaolvastam ezt az oldalt és szomorúan olvasom hogy mi van.
Ani, én is csatlakoznék az előttem szólokhoz, hogy sztem semmi bántót nem írtál a doki(k)ról. Én is írtam jót is-rosszat is a doki(k)ról, és nem hinném hogy ez olyan nagy baj. De ahogy olvastam egy-két emberkének ez hatalmas problémát jelent!
Meg különben is mindenkinek szíve joga leírni hogy mit gondol egyes emberekről, jót-rosszat, akármit! Sztem az ilyen ember még említést se érdemel!
Meg milyen ember az ilyen aki nem vállalja fel magát nyilvánosság elött(elöttünk) és csak hátba támadni tud :?: Ide kell jönni és szembe mondani ha vmi baja van és nem csak ócsárolni a másikat :!:

Emma,mennék én is ha lehet. Szeretnék továbbra is közétek tartozni! :D
dius02
 
 


Naná, hogy lehet, csak gyere, gyere! :D

been
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: