Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

17 év után végre babát vártam volna mikor a drága doktor úr közölte velem 2 db daganatom van, sajnos abortusz lett a vége. A műtét olyan jól sikerült hogy bennem maradtak szövetek amikről persze nekem semmit nem mondott majd pár hónap múlva rohammentő vitt el otthonról verbefagyva fekekudtem februártól júniusig én rosszul voltam nem foglalkozott velem hanyag ember..hiába voltam nála vagy hívtam. .csak a 10-20 ezrek mentek és cserébe majdnem meghaltam... mindenkinek szíve joga eldönteni ezek után elmegyek hozzá és orvosának fogadja. Ui: SE DAGANATOK se baba és majdnem én sem.
Persze én ezt nem hagyom annyiban feljelentést tettem.
 
 


Sziasztok!!!
Dr Bànhidyrôl csak jót tudok mondani!!!
Mint ember mint orvos!!!
Bàrkinek bàrmilyen kèrdèse lenne ìrjon nekem szìvesen megosztom szemèlyes tapasztalatom!!!!
 


Kedves Erka!

Én is a Bánhidy Doktor úrhoz járok, én is nagyon elégedett vagyok vele.
Szeretnélek megkérdezni, hogy ő nyilatkozott-e valaha a baba neméről? És bejött-e?
Én 15 hetesen és 4 naposan jártam nála, amikor is rákérdeztem a babám nemére, hátha látható számára. (A korábbi genetikai uh-n a genetikus orvos nem akart nyilatkozni, mert nem látta tisztán, amit szeretett volna, így türelemre intett).
Bánhidy dr úr úgy nyilatkozott nekem - miután megkérdezte, milyen nemű is az első gyermekem, mondtam: fiú -, hogy szerinte most gyanús a kiscsajszi.
Ezt még kétszer elismételte, amíg nála voltam, azt is mondta, nem akar ámítani, de csajszi gyanús a helyzet.
Kicsit félek magam beleélni a hallottakba, nagyon nagyon örülnék, hiszen ezt szeretném, és tudom, hogy orvosként nagyszerű, de nem tudom pontosan, hogy ő mennyire "jól" állapít meg ilyesmit.

Ha esetleg lenne erről tapasztalatod, szívesen fogadnám.

Köszi, üdv, orsoyah
 
 

 
 

@orsoyah:
Szia!!!
Ha nem nyilatkoznak akkor nem látható a baba neme!!!
Szerintem ez még túl korai sőt van amikor egész terhesség alatt nem mutatja a kisbaba!!!!
Én éreztem hogy kislány lesz nekem de én elmentem egy vérvizsgálat ra amiből meg is erősítették hogy lány
Tehát nekem nem kellett a doktor úrtól megkérdezni
Talán 32. Hètnèl az Ultrahangon megint kèrdezz rà ès akkor màr csak megtudja mondani az orvos!!!!!
Kívànok neked fàjdalommentes terhessèget ès kitartàst
Azèrt majd írd meg hogy kislàny lett e!!!!
 


@orsoyah:
Szia!!!
Ha nem nyilatkoznak akkor nem látható a baba neme!!!
Szerintem ez még túl korai sőt van amikor egész terhesség alatt nem mutatja a kisbaba!!!!
Én éreztem hogy kislány lesz nekem de én elmentem egy vérvizsgálat ra amiből meg is erősítették hogy lány
Tehát nekem nem kellett a doktor úrtól megkérdezni
Talán 32. Hètnèl az Ultrahangon megint kèrdezz rà ès akkor màr csak megtudja mondani az orvos!!!!!
Kívànok neked fàjdalommentes terhessèget ès kitartàst
Azèrt majd írd meg hogy kislàny lett e!!!!
 


Sziasztok, abban tudnátok segíteni, hogy mennyibe kerül a magánrendelésén a terhesgondozás? Köszi!
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: