Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Bármilyen információt szívesen fogadok Dr. Tóth Pál Ernővel kapcsolatban, aki ismeri vagy nála szült. Előre is köszönöm, Gabi
 
 


Szia Gabi,

Én ismerem, bár elég rég találkoztam vele. A lányomat szültem nála 1998-ban. Úgy kerültem hozzá 6-7 hónapos terhesen, mert mindenképp a Sotén kellett szülnöm (szivbetegséget állapítottak meg pocakban a lányomnál).
Sokszor nem találkoztam vele, inkább csak a kötelező vizsgálatoknál, ezért igazán kialakult véleményem nincs is. Nem alakult ki olyan orvos-beteg kapcsolat közöttünk, hogy visszajártam volna hozzá szülés után...
Amit feltétlenül szükségesenk tartok leírni, hogy a szülésem viszont csodálatos volt, egy percig se tartottam attól, hogy bajunk lehet a kezei között. ...és nem is lett! :)

Te hozzá jársz?

üdv,
Ági
 
 


Szia Gabi!

Én tavaly áprilisban szültem nála, császárral. Végig hozzá jártam, elégedettek voltunk vele. Én sem éreztem, hogy bajunk lehet, bár sürgősségi műtét volt, de egy derűs, optimista típus, aki nem ragaszt rád idegességet. Néhány dologban szigorú, ha más is érdekel, kérdezni kell, akkor szívesen válaszol. Előfordult, hogy sokat kellett rá várni, ha épp műtött, de szerintem ez mindenkivel előfordul.
Mi érdekel még vele kapcsolatban?

Lidke
[img]http://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
 

 
 

Én tegnap előtt jártam nála amniocentézisen, de ez volt az első találkozásom vele. Azt már most tudom,hogy nagyon ért ahhoz,hogy eloszlassa egy kismama félelmeit,kedves,vicces és nagyon profi volt.
Jó lenne többet tudni róla,mert esetleg nála szülnék,ha lenne több infóm !!!
Ha valaki írna még róla /ill. többen is/ azt megköszönném :? !
Gabi
 
 


Sziasztok!

Én nála szültem 2007. decemberében, 3 éve rendszeresen hozzá járok. Nagy szaktekintély, genetikus, nagyon jó sebész (műtött 1 éve). A szülés hajnalban volt, természetesen bejött a klinikára és végig velem volt ! pedig volt fogadott szülésznőm is. Nagyon korrekt, jó szakember. Nem egy bájgúnár és nem beszél feleslegesen, de ha kérdezel, mindig érthető módon tájékoztat. Jó humora van. Csak ajánlani tudom, csalódni nem fogtok benne:)
 


sziasztok!
Nekem nincsenek ilyen jó tapasztalataim vele.
2003.-ban kerültem hozzá, ismerős útján, (akinek hozzáteszem ma is az orvosa, két gyönyörű babát segített neki inszeminációval"megalkotni", aztán megszülni, ő elégedett a dokival), elkezdtük a vizsgálatokat, de időközben nem jött meg a menstruációm és csinálam egy tesztet, ami két csíkos lett.Határtalan vot az örömöm, még aznap fogadott is a doki, és HASI UH-al megállapított egy koraterhességet.Még kétszer voltam nála UH-n hetente egyszer, Ő, mindig látta a babát, képet nem adott, merthogy"erről? még minek??".Pénteki nap volt az Uh, és hétfőn indultunk görögbe busszal nyaralni.Megkérdeztem ajánlja-e az utazást, mit tegyek, mit ne, elég szűkszavú volt és arra a kérdésemre, hogy utána mikor jöjjek, azt mondta, hívjam majd fel, megnézzük megvan-e még ez a terhesség....hozzáteszem, ekkor már 5 éve szerettem volna babát, így különösen érzékeny voltam és féltem, és az ilyen megjegyzései miatt teljesen kikészültem.Sírva mentem be a munkahelyemre, ahol a koleganőim segítségével időpontot kaptam MÉG AZNAPRA! egy doktornőhöz.Nos, első dolguk volt egy tesztet csináltatni, ami negatív lett, akkor már nagyon kiborultam,HÁRMAN HÜVELYI!!!UH-oztak meg, oszályvezető is, és közölték, hogy itt nincs terhesség, nem is volt, eleve kizárja a méhnyálkahártya vastagsága, csak egy cisztám van a PETEFÉSZKEMEN....
Úgy gondolom,
1.Hasi Uh-val 3 hetes terhességet megállapítani, ahhoz nagyon ügyesnek kell lenni...........
2. cisztát babának nézni....hmmm....
3. méhet összekeverni a petefészekkel........hmmmmmmmmmmmm...
4.ilyen negatív stílusban hozzáállni olyan nőhöz, aki éveket várt a babára..........azért szerintem lehetett volna egy-két jó mondata is, ha a bántókat kimondta........
ennyi....

Ilduci
Kép[/url]
Kép[/url]
 
 


Kedves "mutyi"!
Én is nála szültem tavaly nyáron és nekem is csak jó tapasztalataim vannak vele kapcsolatban. Nem hiszem, hogy ilyeneket kellene írnod... Elég sok embernek van csak jó tapasztalata vele kapcsoltaban ilyeneket írni...Nem hiszem, hogy ilyeneket kellene írnod.. és az is lehet hogy a másik orvos nézte el...
Egyébként mindenkinek tudom ajánlani nagyon jó orvos én három éve hozzá járok és nála szültem kétszer és csak jókat tudok róla mondani.
 


..
...........
.................
Nála halt meg a gyerekem.


:cry:
 


Kicsivuk!!!
Őszintén sajnálom :(!
Ha még jársz erre és nem sértő, megírnál annyit, hogy az ő hibájából?
 
 


... létezik olyan kifejezés, hogy "gondatlanságból elkövetett emberölés"?


kérdezni nem sértő ilyet, ugye????????????


:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :x :x :x :x :x :x :evil: :x :evil: :x :evil: :x :evil: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: