Új privát üzeneted érkezett!

hahóóó
csak én vagyok ilyen ráérős?
szami,nyuszi, bee,csigard,eperke,tücsi,niki ?....na mindegy majd a következő csapat :(

picibaba.hu vonalzópicibaba.hu vonalzó
 
 


Sziasztok!
Mi megvagyunk, de való igaz, olvasni több idő jut, mint írni. Meg őszintén megvallva, ugye ez a Bajcsy-s topic, és én néha úgy vagyok vele, hogy a problémáim, kérdéseim nem ennek a topicnak a témája.
Pár szót Lucáról :) kb 7 kiló és 68 cm, még mindig szopival :) Elkezdtük kóstolgatni az almát, úgy tűnik nagy kedvenc lesz :) Szerencsére túl vagyunk teljesen a hugyúti fertőzésen. Szépen fejlődik, fordul hasról hátra, vissza még nem, és lassan a kúszás tudományát gyakorolja. Nevetgél, kacarászik, boldog baba. Folyamatosan húzza fel magát ülésbe, néha már már ijesztő módon.

Szami
Kép
szami78
Budapest X. kerület
 
 


Sziasztok!

Még új vagyok itt. A 3. babámat várom, dr. Palczer Miklós az orvosom. Jó fejnek tűnik, bár még nagyon az elején járok és összesen 2x voltam nála. Augusztusra várjuk a babát, eü. okokból császár lesz.
Utoljára 2000-ben szültem akkor még 20 eFt volt (vidéken) a császármetszés
Esetleg tudna valaki privit írni, hogy Palczer doktornál mennyibe kerül mostanság egy császármetszés? Nyissak komolyabb megtakarítási betétszámlát? :D

Előre is köszi.
Szidolika
szidolika
Budapest VIII. kerület
 
 

 
 

Sziasztok!

Még új vagyok itt. A 3. babámat várom, dr. Palczer Miklós az orvosom. Jó fejnek tűnik, bár még nagyon az elején járok és összesen 2x voltam nála. Augusztusra várjuk a babát, eü. okokból császár lesz.
Utoljára 2000-ben szültem akkor még 20 eFt volt (vidéken) a császármetszés
Esetleg tudna valaki privit írni, hogy Palczer doktornál mennyibe kerül mostanság egy császármetszés? Nyissak komolyabb megtakarítási betétszámlát? :D

Előre is köszi.
Szidolika

Szia!
Én sejtésem 50-100eft közé esik. Igaz én nem nála szültem, de 60eft volt. Mi is aug.ban születtünk:) a Bajcsyba.
Ha van valami kérdésed szívesen válaszolok.
Üdv

Kép

Kép

Kép

titta34
Budapest XVII. kerület
 
 


Sziasztok!

Én második babámat várom dr. Palczert Miklósnál. Titta34 jó orvost választottál. :-) Nem tesz különbséget árban a császáros szülésnél és a természetes úton történő szülésnél. Már két és fél éve ugyanaz a díja. Egyébként javaslom, hogy kerek-perec kérdezz rá nála, mert ez egy szolgáltatás. Nem titok a díja, és ő nem fog zavarba jönni, és hozzáteszem, nem is fog rábeszélni, hogy feltétlenül nála szülj. :-) Egyébként a Bajcsyban 70-80 eFt. körül mozognak a díjak. Mindenképpen kérni fogja, hogy gondoljátok át, mielőtt döntenétek.

Nagyon rendes orvos, én eléggé problémás kismama vagyok, és volt már olyan, hogy sürgős esetben hétvégén kellet keresnem, és akkor is felveszi a telefont, és készségesen segít.

Sok sikert a babához :-) Gratulálok. Ha bármiben kérdésed lenne, állok rendelkezésedre :-)

Üdv: fiúsmami2012
fiusmami2012
Budapest
 
 


Sziasztok!

Én a nyáron fogok szülni Dr. Bokor Andrásnál a Bajcsyban. Van valakinek valamilyen tapasztalata vele kapcsolatban? Mint orvos, eddig elégedett vagyok vele, de nem is volt eddig semmi probléma a terhességemmel kapcsolatban.
Valamint szeretnék szülésznőt fogadni. Tudnátok ajánlani valakit, esetleg privátban elküldeni az elérhetőségét? Előre is köszönöm!
tamburas
Gödöllő
 
 


..................
email4
Budapest
 
 


Sziasztok! Nórikám elhagyta  tegnap ezt a kis nyuszkóját a Bajcsyba, és sajnos nem tudjuk megengedni magunknak hogy mégegyet vásároljunk belőle. Már a kórházban próbálkoztunk, nem jártunk sikerrel, egész véletlenül valaki nem találta meg, és tette valami jól látjható helyre, ami elkerülte a figyelmünket? a nyuszika: https://pepita.hu/ragokak-csorgok-c1358 ... al-p297879


Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

cron