Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Arra számítottam, hogy majd nem győzök visszaolvasni, de úgy tűnik mindenki nyaral.
Szóval rólunk:
Kislányom betöltötte a 2. hónapot, 6050g és 58cm. Nagyon nyugodt baba, sokat nevet, gagyarászik. Szerencsére van még tejcsi, úgyhogy megy a szopi ezerrel. Az éjszakák elég jók, csupán egyszer kelünk kb.3 körül, de utána viszont már hajnal 5-6 óra körül ismét felébred. Ezt nem igazán tudom mire vélni, de ilyenkor egy gyors szopi és alszik tovább.

Anna azt hiszem teljesen megnyugodott. Mint már írtam, volt kb. egy hét, amikor egy kis féltékenységet véltem felfedezni nála, ekkor rá is csapott a kicsire. Nos miután átgondoltam a dolgokat, rájöttem, hogy igazából ezt én rontottam el, kevesebbet foglalkoztam vele. Erre már nagyon odafigyelek, és így már minden rendben van szerencsére.
Hamarosan itt van a 2. szülinapja. Hatalmas bulit tervezek neki, mert sajnos az 1. szülinap nem sikerült jóra. De majd most bepótoljuk.

Mindenkinek szép napot. Sziasztok!
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors örömhír a topiclakóknak:

Megszületett "nők" - Ágota kislánya szombaton!!! :lol: :lol:
2750 gr, 50 cm! Mindketten jól vannak. :)

GRATULA ÁGOTA, ÉS NAGYON BOLDOG ANYASÁGOT KÍVÁNOK!!!

Kép

Még jövök,
pusszantás mindenkinek!!

Ancsi

KépKép
KépKép
 


Gratulálok Ágotának és sok boldogságot kívánok! :)

Kép
Kép
 
 

 
 

Sziasztok!

Én is gratulálok,és remélem majd mesél Ágota kicsit bővebben ha lesz rá ideje!!

Bocsánat hogy már jó ideje nem vltam,de mindig van valami...
Anyosomék előbb aztán anyuék,most itt van az öcsém,majdnem úgy volt hogy a nagyobb hugom is itt fog lakni nálunk mert összeveszett a barátjával és ugye ők most Kanadában vannak...aztán mikor már minden el volt rendezve neki bejelentette hogy megkérte a barátja a kezét és mégis csak marad :?
Szóval ő sem tudja hogy mit akar pontosan!
A másik meg ugye a férjem mellék állásban pénzügyi tanácsadó ként dolgozik és abban segédkezem neki az ügyfeleket rendezni.Meg volt a bölcsödei szülői is és képzeljétek Alízka már szept.8-án mehetett volna,de szoltam hogy csak később szeretném és így pont a szülinapján kezdjük a beszoktatást!Barninak meg 25-én kell majd érdeklődni hogy melyik csoportba és mikor kezd!
Nagyon izgulok hogy hogy fogják bírni és hogy hogy lesz majd a napirendünk ha én is el kezdek dolgozni!
Biztos az eleje nagyon fárasztó lesz amég össze nem rázódunk!

Most ennyi fért bele,de majd megpróbálok sürűbben jönni!

Ja a tali 16-án nekem nem túl jó,mert akkor tartjuk a szülinapi bográcsozásomat :oops: (a 25. :oops: )

Még dobok pár képet ha megtalálom őket:)

Szép napot:
Helga

Kép
Kép
 
 


[color=red]Ágota gratulálok! Jó egészséget és sok tejcsit kívánok![/color]Zsu

Kép
Lilypie Kids Birthday tickers
Kép
 
 


Sziasztok Lányok!

Itt vagyok, köszönöm a drukkokat!

Ancsi!
Neked még egyszer köszi a látogatást, nagyon jól esett!

Nem tudom, hogy gyakrabban tudok-e jönni, de majd igyekszem.
Addig is egy kis törénet a történtekről, és kép Liliről:

Megpróbálom rövidre fogni, de nem ígérem, hogy sikerül :oops:
Tehát, 08.05-én befeküdtem a kórházba, ahol minden nap UH, NST volt, és írnom kellett, hogy mennyit iszom és pisilek. Majd pénteken az UH-on már lényegesen kevesebb magzatvizet láttak. Ekkor az orvosom elvitte az összes papíromat, "felírtak" nekem 3 palack/nap infúziót, 3 NST-t/nap, és azt mondta a dokim, hogy hétvégén jó lenne, ha megszülnék. Ha nem így lesz, akkor hétfőn megbeszéljük, hogy mi lesz. Péntektől folyamatosan távozott a nyákdugó, azt mondták ez akár egy hétig is eltarthat. Fájásom egy darab sem volt. Szombaton mindhárom NST-t a szülőszobán csinálták. A 3. NST-t este 9-kor kezdték csinálni, és ekkor kezdődött el minden... A szülésznő forgatott jobbra, balra, mert babóca szívhangját nem igazán lehetett hallani, majd hirtelen nagyon furcsa hangokat adott a gép, azt mondta lassan vegyek nagyon mély levegőt, és nézte a pulzusomat. Ezután telefonnal a kezében kiment a szobából. Kb. 1 perc múlva kivágódott az ajtó és az ügyeletes főorvos jött be. Megnézte az NST-s papírt, kérdezte hány percig tartott? Mire a szülésznő válasza: 2-3 percig. Most azonnal készítsétek elő császárra, szólt a parancs. Innentől felgyorsultak az események, én meg bőgni kezdtem, mert féltettem az én kis manómat, ill. az egész helyzet nagyon rémisztő volt.
Kb. 5 perc múlva megjelent a nőgyógyászom, elnézést kért, a füstös szagáért, de éppen sütögettek a kertben. Közben folyamatosan 5-10 ember szaladgált körülöttem. Megkaptam az érzéstelenítést, és megkezdődött a műtét. Csak két dolog járt fejemben: Lilinek ne legyen semmi baja, és hogy az érzéstelenítő hatása kitartson a végéig.
22:05-kor 2750 g-al és 50 cm-el megszületett Lili, aki azonnal felsírt. Megmutatták, majd elvitték.
A műtét után, ahogy toltak az őrzőbe, odajött a csecsemős nővér és megnyugtatott, hogy minden rendben van a leányzóval, a kis öklét gyömöszöli a szájába.
Egész éjjel nem aludtam, és reggel, amikor megszűnt az érzéstelenítő hatása, nagyon fájt mindenem. Délben kellet felkelnem, és pár kört sétálnom az ágyam körül. Délután már kihozták a picit szopizni, és amikor mellém tették az ágyra, minden fájdalmam elmúlt. Szerdán jöttünk haza, a hasam időnként elviselhetetlenül fáj, de a pici manó minden fájdalmat feledtet, még akkor is, ha éjszaka nem sokat alszunk.

Kép Lili 1 naposan

Vigyázzatok magatokra és a csöppségekre!

Judy-t!
Ha olvasod, kérlek jelentkezz valamilyen formában!
Vendég
 


Sziasztok!

Ágota!
Üdv otthon és az Anyák világában! :)
Jó volt látni téged és kisbabátokat, örültem nektek! Még időben elcsíptelek a kórházban! :lol:
Ahogy a szülészeten jártam, és láttam a pici babákat, megint elfogott a vágy egy bébi után :oops: ilyenkor olyan édesek, és finom tejszagúak :)


Lányok,
mi legyen a találkával, már egyre szűkül a kör, telnek a napok, már alig van augusztusból!!

Újra körkérdés,
kinek melyik dátum jó egy talira??
aug.30. szombat
aug 31. vasárnap

Vagy akár hétköznap???

És hol találkozzunk?

...........

Egy fotó a fiúkról, előszedtem a régi szintimet, rá is csaptak rendesen, a muzikalitás előbuggyant belőlük is:
Kép

Barni teliszájjal vigyorog:
Kép

Húú, lassan fújjuk a két gyertyát is :roll:

puszi nektek,
szép napot!

Megyek, mert tartalékon pislákolok...kicsit garázdálkodtam a neten, ilyenkor tudok leveleket írni.

KépKép
KépKép
 


Sziasztok!

Hová lett mindenki???
Brékó-brékó!!!!

Akkor írok én. :) Marci már 8 hónapos! El sem hiszem, hogy lassan eljön a szülinapja. Már 4 foga van és feláll a kiságyban. Szóval már lent alszik az " alagsorban". :D
Meg persze mindenhol feláll, ahol meg tud kapaszkodni. Érdekes, mert a mászás nem nagyon fekszik neki. A fogzás miatt iszonyat kis hisztigép lett, de csak estére. Egész nap elvan, de ha jön az este akkor jön a hiszti. Dörzsöli a szemét, ásítozik és majd elalszik a szőnyegen, de a kiságyban meg csak hiszti...

Írjatok ti is! Kivel, mi újság?????

Puszi

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Beus: de örülök,hogy írtál!Milyen nagy már Marci is, repül az idő!
Képet tegyél fel.
Végül is költöztök?

Írni próbáltam én is már ,de vagy elszállt az írományom vagy a babanet nem ment.
Így meguntam a próbálkozást!

Meg vagyunk mi is!
Van hiszti nálunk is, hihetetlen kis mazsola bontogatja a szárnyait!Mindig rosszban sántikál,jön-megy pakol rendezkedik én meg utána.

Többikek?
Legalább pár sort.
Zsu.

Kép
Lilypie Kids Birthday tickers
Kép
 
 


Sziasztok lányok!
Már majdnem feladtam...jöttem, benéztem, sehol senki, aztán még mindig sehol senki...

Végre visszataláltatok :lol:

Újra elkezdtük az ovit, Bálintnak tetszett, végre újból találkozott a kis barátaival, most viszont tegnap este belázasodott, fáj a feje, a szeme, torka...szédül, és magas láza van.
Mondták, hogy valami vírus tombol, hát ő is begyűjtött magának belőle :?

Barnikámnak megünnepeltük a 2. szülinapját, hihetetlen, hogy már két éve született.
Még most dörömbölt a pocakomban :lol:

Nekem elkezdődött a suli, pénteken szombaton járok.
Jót tesz lelkivilágomnak, jó kitörni a bezártságból.

Ágota,
veletek mizujs, kis hercegnő már biztos nagyot nőtt!
Ha lesz egy kis időd, mesélj lécci, hogy telnek napjaitok és hozz képeket!! :)

Beus,
tetszett ez a brékó-brékó :lol:
Marci baba is lassan egy éves lesz! Te is hozz fotókat!
A fogzásra használsz valamit?
Léteznek már mindenféle fogzáskönnyítő szerek, zselék, gyógyszerek...

Zsu,
mizujs a boltban? Van már alkalmazottad?
A vonalzóddal mi történt?
A pakolással én is így vagyok, ez egy mókuskerék, nem lehet kiszállni belőle... :roll:

A babanettel nem tudom mi van néha, van amikor be se jön a társalgó. :roll: Én meg azt hittem, a gépemmel van valami, mostanában olyan lassúka.
Lehet, hogy a gépem is vírust nyelt. :shock:

Töki,
veletek mi újság? Kicsilányod? Volt már szülinapi zsúr?

Helga,
veletek mizujs??
Még mindig nem találtad meg a képeket? :wink:
Szülinapi bográcsozás jól sikerült?

Lányok,
jelentkezzetek...csak egy mondat erejéig :)


cuppantás mindenkinek!!
Ancsi és a fiúk

KépKép
KépKép
 


Végre írtatok! :)

Szóval ez a hiszti kezd egyre durvább lenni. most már hiába alszik el 9 körül, felébred vagy riad valamire 1 óra körül és kezdhetjük előlről az altatást. Lehet a fogzás miatt? Már négy foga van, de ahogy láttam most jön az 5. és a 6. fölül.
Tudtok valami okosat mondani? :)
Lassan vehetem a kiscipőt a lábára, mert most már ha feláll valahol kapaszkodva lépeget. Ti milyet vettetek elsőre? Nem szeretnék több ezret fizetni érte. Vagy inkább fizessek és akkor nem lesz később gond? Csak a hugom példáját láttam: olcsó cipő--> lúdtalp...
Zsu! Költözés...hát...hetente változik a döntésünk. :D Majd egyszer csak eldöntjük...
Ancsi! Én is sulizok, bár ez csak tanfolyam szombatonként, de határozottan jól esik kimozdulni. :)

Többiek is írjanak most már!!!!
Ja, egy kép...
Kép áll a baba :)

Kép
Kép
 
 


hello!

Beus:
jól láttam,hogy csütörtökön cípőt néztetek a szomszédban?

Többiek!!!

Kép
Lilypie Kids Birthday tickers
Kép
 
 


hú lemaradt!

Nagyon klassz a kép!
Marcinak is van egy huncut nézése!
üdv Zsu

Kép
Lilypie Kids Birthday tickers
Kép
 
 


Szia Zsu!

Igen, mi voltunk. Vettünk is Marcinak cipőt. Jó drága volt, de nem baj. Nem tetszik neki, hogy a lábán van, de nagyon ügyesen lépdel benne. :)

Klasszak az új vonalzóid!

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!
Itt vagyok én is,csak intézem a dolgokat,állásinterjúkra járok,a gyereket szoktatom az oviba, meg közben dokihoz is kell járnom,mert kiderült hogy pajzsmiriggyel gondjaim vannak sajnos!
Hétfőtől már Barni ott ebédel szerdától meg megpróbáljuk ott is altatni!Az elválásnál eléggé sír,de utána nincs semmi gond!
Képzeljétek hogy most kb 2 hete szedek egy gyógyszert a pajzsmirigyre és nem tudom hogy ennek a hatására-e vagy sem,de beleférek a 38-40-es nadrágba!Ennek tökre örülök,mert még nyár közepén 44-es kellett felhúznom!Most nekem ez nagyon nagy sikerélmény :D
Hát most megpróbálom pótolni a képeket is!
Ja Alízka már egy jó hónapja egyedül megy,nagyon kis ügyi és nagyon kis akaratos hisztigép :lol:

na megpróbálom a képeket kinyomozni hogy hova tete a férjem!

Nagyon ari Marci...ő is hogy meg nőt,nem rég beszélgettünk a kórházban:)

Hát bocsi de kép az megint elmarad,de most legalább már megtaláltam,csak az a gond hogy túl nagy a méret és ezt valami más módon lehet kicsinyíteni és ehet már Pisti kell :)

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Megint eltűnt mindenki. :(

Kép
Kép
 
 


Szép napot mindenkinek! :)

Remélem nem lesz túl hosszú ez a topic-némaság :roll: , tényleg olyan hullámvölgyben létezünk.
Van amikor többen jelentkezünk, aztán pedig a mély hallgatás. :roll:

Megpróbálok gyakrabban jönni, hátha másnak is megjön a kedve. :lol:

Rólunk annyit, hogy fiúkáim jól vannak, Bálinttal járunk fociedzésre, nagyon tetszik neki, minden edzés végén van meccs, már egyre jobban "érzi" a foci lényegét, mindig sikerül néhány gólt rúgnia, nagyon büszke vagyok rá, ő is magára :lol: :lol:

Barnus is egyre csibészebb, néha olyan színészi teljesítményeket produkál, hogy csak ámulok....
Múltkor beütötte a kezét valahová, jött, hogy fáj, adtam rá puszit.
Ez megtetszett neki, utána szándékosan ütötte be a fejét a padlóba és mutatta, hová adjam a puszit. :roll: :)
Ha zenét hall, jár keze-lába, szereti produkálni magát.
Bálintnak van egy autóversenyes számítógépes játéka, mindig nyúzza, hogy játszon vele, kiabálja, hogy ótópályát...ccc..ótópályát!
Ül a géphez, nyomkodja a billenytűket, mondogatja, hogy etne, etne (enter).
Édes bogár. :)

Velem semmi különös, megkezdődött a suli, próbálok helyt állni (ott is...), egymás után kérik a beadandó feladatokat, írjuk a zh-kat, készülünk a szigorlatra, sőt már a végelszámolásra :) a szakdolgozat témavázlatát is le kell(ene) adnom. Pedig hol van még a június... :roll:

Költözéssel sehogy nem állunk, nem kelt el még a ház, pedig ősszel költöztünk volna Vácra. :(
Emiatt roppant csalódott és szomorú vagyok, de azért annyi vigasztal, hogy nem vertük magunkat baromi nagy hitelekbe lakásvásárlás gyanánt, mert ahogy ez a pénzügyi válság kinéz, azt hiszem edzhetnénk az aluljárós extrémsportra.... :roll:

Azt hiszem belőlem mára elég is ennyi :oops:

Várom, hogy jelentkezzetek!!!
LÉCCI....LÉCCI...LÉCCI :lol:

pusszantás mindenkinek,
(annak is, aki csak olvasó üzemmódban van jelen :) )

cupp,
Ancsi és a fiúk

KépKép
KépKép
 


Sziasztok!

Helga! Alíznak nagy cuppanós puszit küldök az első szülinapja alkalmából! :)

Ancsi! Büszke lehetsz a fiaidra! Életrevaló kis csibészek! :)

Nálunk most nincs semmi új. Marci folyton feláll és már próbálkozik a lépéssel, de általában a fenekére csüccsen. :D Természetesen szorgalmasan gyűjti a kék foltokat. Olyan gyorsan mászik, alig érem utól. Még csak 5 foga van, szerintetek nem kevés ennyi "idősen"?

Írjatok!!!
Pusssz

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

ALÍZKA! BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNOK NEKED!!!
Kép

Beus,
Marcika nagyon menni akar! Nemsoká el is indul, aztán futhatsz utána! :)
A fogak miatt ne aggódj, mert Barninak pl 8 hónaposan bújt ki az első foga! Most meg már teli van a szája fogakkal :)
Milyen különbözőek a fiaim, Bálintnak már 4 hónaposan két foga volt! :)
Szóval ne aggódj, előbújnak azok a fogacskák!

Olyan gyönyörű idő van, legszívesebben a Mátrában csoszognék a színes avarban...mmmm..... :)

TÖBBIEK MERRE VAGYTOK???
Kép

PUSZI MINDENKINEK,
ANCSI

KépKép
KépKép
 


Sziasztok!

Ezen a topic-on még új vagyok.Most találtam.
Gyöngyösön lakom,és itt is szeretnék szülni.Dr Csépány Adriennhez járok.Van valakinek róla véleménye?Szült valamelyikőtök nála?Én magánrendelésre hozzá járok,és velem nagyon kedves.Nekem szimpi. :lol:
Várom a véleményeiteket! :D

Sziszkó

Kép
 


Szia Sziszkó :)

Örülök, hogy rátaláltál a topicra!
Kép

Először is gratulálok a pocaklakóhoz, és jó babavárást kívánok!
Kicsit mesélnél magadról, magatokról?
:)

A választott doktornődről én személyes tapasztalatot nem tudok átadni, de itt többen nagyon dicsérik, úgyhogy remélhetőleg jó volt a választás :)

TÖBBIEK??

(hátha majd a hosszú-hosszú hétvége meghozza az írásokat is... :wink: )

pusszantás mindenkinek

KépKép
KépKép
 


Szia Régiancsi!

Örülök,hogy írtál!
Én 29 éves vagyok.Mint már írtam,Gyöngyösön lakok párommal .És nagyon várjuk az első pici babánkat! :lol:
Látom,Neked már van két kisfiad!Gratula hozzájuk! :wink:
Most vagyok 7 hetes.A héten voltam védőnőnél,vérvételen.Úgyhogy elkezdődtek a vizsgálatok hosszú sora. :? Hétfőn megyek terhes vérvételre,kedden az Adriennhez magánrendelésre,szerdán EKG,belgyógyászati vizsgálat,pénteken meg hasi uh.Tehát a jövő héten nem fogok unatkozni! :oops:

Te hány éves vagy?Dolgozol vagy még a kisebbikkel vagy otthon?
Na,most megyek!Jó éjt :!:

Sziszkó

Kép
 


Sziasztok!

Végre kibújt Marci hatodik foga...most várhatjuk a többit. Egyáltalán mennyi tejfoga lesz, csak hogy tudjam mennyit várjak. :D

Ancsi! Az avarban sétáláshoz csatlakoznánk. Csak ne essen az eső közben.

Sziszkó! Adriennt én csak "futólag" ismerem, így inkább nem nyilatkozom. Kitartást a jövőhétre és sok türelmet a várakozáshoz. Nekem volt benne részem bőven...

Többiek????

Kép
Kép
 
 


Szép napot mindenkinek! :)
Sikerült megint pár napig távolmaradnom a babanettől... :oops: hiába ígértem, jövök... :roll:

De megint itt vagyok :)

Sziszkó,
hogy érzed magad, hogy sikerültek az első vizsgálatok?
Kérdéseidre válaszolva:
jelenleg nem dolgozom (már ami a munkahelyi melózást illeti.. :) ), gyesen vagyok itthon.
Ami azt illeti ősidők óta nem dolgozom,(nekem legalábbis úgy tűnik), 2002 januárjában voltam hivatalosan melóhelyen, azóta bizony eltelt néhány év :roll:

Jövő szeptembertől viszont újból elkezdődik nekem is a melós lét, Bálintnak az iskola, Barninak az óvoda.
Úgy gondolom nagy törés lesz mindhármunk számára :roll:

Beus,
a múltkor itt áhítoztam a mátrai kirándulás után, aztán csak rábeszéltem a bandát, hogy ruccanjunk fel egy kicsit.
Igaz nem épp aznap, néhány nappal később, de olyan jólesett kicsit kimozdulni!
Füredről turistaútvonalon sétáltunk fel Sástóra, még a kicsi is, nagyon tetszett nekik!

Fotót is hoztam:
Barnabás a fáradt vándor:
Kép

Pihenőhely Mátrafüreden:
Kép


Pusszantás mindenkinek....aki még jár errefelé... :)

Többiek sztrájkolnak???? :cry:

KépKép
KépKép
 


Sziasztok!

Ancsi! Végre!!!! :) Mi is elmentünk kiránulni. Marci szedte volna össze a leveleket, de nem nagyon engedtem (ki tudja ki lépett rá), inkább vettem le neki a fáról. Aztán persze meg akarta kóstolni... nagyon kis érdeklődő szerencsére. :D
Lassan tuti elindul. Már tett egy lépést, de sztm nem figyelt és véletlen volt, mert azóta inkább leül, minthogy lépjen.

Többiek? Írjatok már légyszi! Csak pár sort, hogy mi újság! :roll:

Ja, ma töltjük a 10. hónapot!!!! :D

Kép
Kép
 
 


Beus,
de aranyos vagy, hogy így örültél :) :)

Boldog 10. hónapfordulót Marcibabának!
Az a két hónap pedig hipp-hopp elszalad és már fújhatjátok a gyertyát!! :)
De tényleg, hogy elment az idő, most született :roll:

átkukkantok a másik topicba... :)

Szerintem egy topicba kellene rendeződnünk, nem?? :roll:

ancsi

KépKép
KépKép
 


Sziasztok!

Meg vagyunk mi is!
El vagyok havazva, mire elgondolkodom a napomon már vége is!
Most kezdődött az iskola és mindjárt karácsony.
Ritka 5 perceimben elkezdtem ablakdíszeket csinálni.
Bence nagyon élvezi szétszedni!
Egyre több mindent mond igazi kis gazfickó!

Beus: nem soká Marci 1 éves hihetetlen!
Milyen ajándékot gondoltatok neki szülinapra?+ karácsonyra?
Mi is hasonló cipőben járunk karácsony- utána nem sokkal szülinap.

Ancsi: nagyon jók a képek!
Vissza tudsz menni a régi munkahelyedre?

üdv Zsu

Kép
Lilypie Kids Birthday tickers
Kép
 
 


Sziasztok!

Voltunk ma tanácsadáson, Marci 10kg és 73cm nagyfiú. A dokinéni azt hitte már 1 éves... :)
Beadattuk az új oltást, most elősször sírt is szegény. :(

Ancsi! Támogatom az egy topicba írás. Át kell csábítani a többieket, de csak akkor jönnek szeirntem, ha megindul itt is az élet. :D

Zsu! Már nézelődtem a neten és vmi tricikli félét szeretnék neki karácsonyra, de olyat ami később bicikli is lehet, meg van hátul tólókarja. A legolcsóbb 10.000, a legdrágábbat meg sem mertem nézni. Néztem a Teszveszen is, de ott is ilyen árban vannak, akkor inkább maradok az újnál. Amúgy nálunk "rosszabb" a helyzet: karácsony-jan.3. szülinap-jan.9. névnap. :) Az utóbbi kettőt szerintem összevonjuk.

Én most tanulás helyett dekorgumiból csinálok sárkányos órát Marcinak. Előtte meg narancsos figurákat csináltam filcből. Úgy döntöttem halasztom a vizsgám...majd jövőre megpróbálom.

Kép
Kép
 
 


Sziasztok,

Megtudná adni nekem valaki estleg Szelva doktor magánrendelőjének a számát?
Nőgyógyászt kell váltanom, és úgy vettem észre róla nem írt senki rosszat.

Előre is köszi:)
 
 


Sziasztok lányok,

aislinn,

én sajnos nem tudom a számát, de van egy másik topic - Lakóhely szerint - Gyöngyös és környéke... - című topic jobban él, mint ez, ott a lányoktól megkérdezheted, van aki hozzá jár.

LÁNYOK,
AKI IDE ÍRT, VAGY EZT A TOPICOT OLVASTA!
EZ MÁR PASSZÍVVÁ VÁLT, DE AZ AKTÍV (három sorral feljebb említettem) TOPICBAN VÁRUNK MINDEN RÉGI ÍRÓ-OLVASÓT!!!


Ancsi

KépKép
KépKép
 


Szia!

Meg tudnád adni nekem Szelva doki számát? Köszönöm szépen!
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: