Új privát üzeneted érkezett!

Szia

Hát nálunk most nagy a felfordulás, mert neki áltam abalakot mosni, de hát ügye ilyenkor amúgy is szalad a ház, nemhogy még most gyerek mellett, mert egyedül nem igazán van el, és sokszor csak akkor érzi jól magát ha szabadon garázdálkodhat.
De hát most ez a korszak van.
De te akkor nagyon vigyázz magatokra, nehogy kitörd a bokád, annyit nem ér meg hogy a lakás rendben legyen, pihenj-feküdj sokat, mert már úgysem pihenhetel sokáig. Használd ki az időt addig,

Szia

Erika

Kép

Kép
 
 


Erika!, Mágnes!
Ha Anditól szeretnétek kérdezni akkor írjatok neki privit mert a rendszer valamiért nem engedi be és nem tud válaszolni nektek. :)

Zsebi
Kép


zsebi! köszi, hogy szóltál:)
már el is felejtettem mit akarok kérdezni:)

Kép
Kép
Kép
 
 
 
 
 

 
 

Szia Mágnes

Nem a kórházas témában?
Én épp az előbb írtam Andinak.

Mi van veled, hogy vagy?

Szia

Erika

Kép

Kép
 
 


kedves Erika!

írtam neked egy privát üzenetet, remélem megkaptad, még nem fórumba, de azt hiszem, csak jókat írnék....
k.
 


Szia Tacobell!

írtam privit, megkaptad?

Szia

Erika

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Csak egy pozitív vélemény:
Tegnap végezte el Gimes doktor a HSG vizsgálatomat. A legnagyobb mértékben meg voltam vele elégedve!
Üdv mindenkinek!
 
 


pihi!
Örülök neki, hogy jó a véleményed róla! Nekem is volt HSG-m, és attól eltekintve, hogy nem egy leányálom maga a vizsgálat, tényleg minden ok volt.:)

Kép
Kép
Kép
 
 
 
 
 


Erika!
megkaptam az üzenetet, köszönöm.

és ha már itt vagyok, én is csatlakozom a pozitív véleményekhez. elég sokáig kerestem jó nőgyógyászt (akihez fiatal lányként jártam, nyugdíjba ment), aki megbízható és ért is ahhoz, amit csinál. nagyon örülök, hogy Gimes doktorhoz eljutottam, aki teljesen megnyugtató volt és segített is mindenben, főleg a többi dokihoz hasonlítva (elég sok rossz élmény ért, sajnos... bár nem vagyok érzékeny típus, ez egy nagyon fontos és intim dolog szerintem).
ja és nekem kifejezetten bejön a stílusa/humora.
 


mert nem mézes-mázas, hanem korrekt.
 


Szia Tacobell!

örülök hogy neked is ez a véleményed

Szia

Erika

Kép

Kép
 
 


Sziasztok. Én nem szoktam a fórumokba írni de ezt olvasva muszáj megtennem. Nekem is Gimes doki volt a fogadott orvosom aki egy akkora haszonleső hogy csak na. Volt pofája minden vizsgálatnál elfogadni a pénzt de amikor bekerültem éjszaka a pathologiára koraszülésgyanúval 32 hetesen egy hétig nem is láttam a dokit pedig szóltak neki és simán elsétált mellettem úgy hogy ráköszöntem rám nézett és továbbment. Apukám bejött elment megkereste beszélt vele kapott 15000 forintot és utána néha benézett de egy kedves szava soha nem volt. Aztán két hét múlva mikor irta a zárómat közölte hogy ő nem lesz itt amikor szülök de előtte őt perccel még elfogadta az 5000 forintot. Gusztustalan és kész. Azátn persze átadott egy másik dokinak aki az elején nem volt szimpi de aztán szülésnél megváltozott róla a véleményem és ami igazán megnyugtatott hogy a gyerekágyon a nővérek is aztmondták hogy jobban jártam hogy nem a gimesnél szültem. Ezek után mindenki maga döntse el hogy megfogadja e őt dokijának,mert bár kkétségkivűl jó szakember de emberileg egy nagy 0.
 


betty:
hát köszi ,hogy leírtad, szerencsére nekem eddig más tapasztalataim vannak vele kapcsolatban. Nem védeni akarom, nem is teszem, mert hallottam már róla hideget is, meleget is. Én hálás vagyok neki, mert nélküle most nem lennék pocakos. Tőlem pénzt nem fogadott el a klinikán, majd szülés után fogom honorálni a sok inszemet, meg a többit.
És most mennyi idős a babád?

Kép
Kép
Kép
 
 
 
 
 


sziasztok!

Olvastam a negatív hozzűszólást Gimes dokiról és gondoltam hozzászólok.
Én is nála szültem és megmentette a babám és az én életemet is. tényleg elfogadja a pénzt, de vészhelyzetben nem hezitál és jól dönt. lehetett volna másképp is, és lehetett volna egy halott vagy halmozottan sérült kisfiam. de egy egészséges tündéri Manóm van. minden nap bejött hozzám szülés után és bármikor készségesen segít! Kell ennél több???Én mindenkinek csak ajánlani tudom. Ja és ő legalább nem egy hentes, hanem odafigyel rád!Mi most tervezzük a tesót és csak nála akarok szülni. Részelteket priviben írok szívesen.


üdv
 


Helló Mindenki!
Szeretnék hozzászólni a leirtakhoz. Én is Gimesnek köszönhetem a babámat. Nem kevés inszeminálás után született meg az én drága kisfiam. Gimesnek csak hálával tartozom. Pénzt csak a magánrendelőben fogadott el, rendszeresen látogatott a gyermekágyon- vasárnap is!!!!-.
A gyermekágyon fantasztikusan éreztem magam, mindenben segitettek a csecsemős nővérek, s érdekes, hogy az én szülésznőm miután megtudta ki az orvosom azt mondta a legjobb kezekben vagyok. Nekem ez a mondat -is- elég volt ahhoz, hogy biztonságban érezzem magam. A gyermekágyon szeretik őt a nővérek ezért nem értem Betti sorait.
Én legközelebb is Nálla szülök , az biztos!
 
 


blondi:
köszi, hogy megírtad, így szülés előtt ez most megnyugtat engem:)
hanyadik inszemetek sikerült?
nekünk a 9.....

Kép
Kép
Kép
 
 
 
 
 


Sziasztok

Mindenkinek nagyon boldog ünnepeket kívánok így utólag is.

szerintem nincs olyan orvos akiről csak jó vélemények vannak.

Nekem mint már jó néhányszor itt leírtam csak jó tapasztalataim vannak vele szemben. Nekem sajna 2 nőgyógyászom is van, ő az egyik a másik a Kaális, és ő is azt mondta, hogy az országban 5 nőgyógyász van akiknek a kezei közé engedné a feleségét, és Gimes dr köztük van. Én ennek nagyon örültem, és én is neki ill. nekik köszönhetem a babámat, és azt hogy egészségesen megszületett.
Én hozzám összesen 4 hét alatt minden nap bejött 1-2 percre, a patológián is és a gyerek ágyon is.
Pénz: szerintem sajnos az emberek szoktatják rá az orvosokat a pénzre. Én csak a magánban adtam neki pénzt, ha a klinikára hívott ott soha, és ebből nem is volt gond soha, és abból sem hogy szülés után mennyit adtam, mert tudom hogy más más orvosnak mennyit adott, illetve ott megvolt a tarifa, nála pedig nem, de tudok olyat is aki a saját orvosának még a kórházi bentléte alatt is minden UH-ért pénzt adott, úgyhogy szerintem a pénz attól is függ hogy ki hogy szoktatja ill. hogy mennyire nyomja vele tele az orvos zsebét.

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
 
 


sziasztok!

Már írtam korábban, hogy én is a Gimes dokinál szültem. szeretnék csatlakozni hozzátok, ugyanis kistesó projekten vagyunk :D :D
Remélem nem bánjátok!

szép napot mindenkinek!
 


Szia Akinorev!

Nyugodtan csatlakozz! De ez a topik nem mindennap él, így szerintem gyere át a II. Klinikásra ott sokan vagyunk klinikások, és persze vagyunk többen is Gimes dr. betegei - kismamái.
Egyébként mi is most vagyunk a kistesó projek alatt (vagyis nekünk lombikkal a Kaáliban) de amúgy hozzá járok, most is fogok sajnos hozzá menni szerdán. Mert már megint összeszedtem valami kórságot.

Szia

erika

és várlak várunk a II-es klinikás topikban

Kép

Kép
 
 


Ponotan a II-es Klinikás mamák élményei - topik - ez él minden nap
itt vannak akikmég pocakosok és vannak olyanok is akiknek már nagyobbacskák a gyerekei vagyis vegyesen, úgyhogy nyugodtan gyere oda

Szia

Erika

Kép

Kép
 
 


Szisztok,épp az imént regisztráltam közétek.
Dr. Gimes miatt gondoltam,hogy írok.Engem személy szerint,mindig is taszítottak a nyályaskodó orvosok,éppen ezért örültem,hogy ő nem tartozik közéjük.Nagytudású,precíz és szerintem figyelmes orvos. Bármiben számíthattam rá,mindig a kölcsönös elégedettséget tartotta szem előtt. Aki azt hiszi,hogy nincs humora az téved.Igaz kicsit fanyar,de nem is komédiásként szerepel a kórházi orvosok között.Szerintem ne azzal törődjetek,hogy nem egy "kedves fazon"és,hogy mennyi pénzt fogad el(mert mondjátok meg,ki nem teszi?),hanem,hogy maximális tudással a ti érdekeiteket nézi.
Ha valaki egy kicsit is bizonytalan , ne tétovázzon,válassza őt,mert a lehető legjobbat teszi magának és a babájának is.Vérprofi!

gybogya
 
 


gybogya: neked van babád? Vagy még csak tervezitek?

Kép
Kép
Kép
 
 
 
 
 


Sziasztok! Teljesen újként kapcsolódom hozzátok. Dr.Gimest szeretném felkeresni, mivel bemutatkozójában a szakterületeként jelöli meg a habituális vetélést. Én most vesztettem el a harmadik magzatomat. Ha valaki tud ilyen témában orvost ajánlani, vagy Gimes kezelte hasonló problémával kérem írjon.

Maris
 
 


Szia Maris!

Én Gimes dr.-t csak ajánlani tudom neked, mint itt sokan mások.
Nekem vagyis nekünk meddőségi gondunk volt (igaz más fajta, de 9 hónapon belül terhes lettem), és már van egy 1 éves babánk. Igaz ő lombik (Kaáliban volt a lombik), de ő segített az előzményekben, és ő ajánlott ott orvost is (és elsőre sikerült), és hozzá jártam terhes gondozásra, és nála is szültem.
Szerintem ő tud rajtad segíteni, de ha mégsem akkor ajánl neked egy másik orvost aki igen. De szerintem ő érted is, mint sokakért mindent meg fog tenni hogy babád-babátok legyen, és ő mellett nem kellessz felesleges köröket megtenni.

Szia

Erika

Kép

Kép
 
 


maris:
Szió, nekem sem effajta problémám van, de vetélésen én is túlestem. Szerintem egy próbát megér, keresd fel, és el tudod dönteni, hogy megfelel-e neked, vagy inkább mást keresel. Nagyon sajnállak, tudom min mentetek keresztül.

Kép
Kép
Kép
 
 
 
 
 


Sziasztok,
nem szoktam fórumozni túl sokat, de itt egyszerűen muszáj leírnom a véleményem... Vagyis inkább tényeket írok, aztán mindenki döntsön belátása szerint.

Meddősséggel kapcsolatban kerestem fel a dokit, miután már nagyon régen nem jött össze - még inszeminációkkal sem - a baba. Egy doki ismerősöm ajánlotta őt, ezért feltétel nélküli bizalommal fordultam hozzá. Kértem, hogy kezdje előlről a babaprojektet, mivel a másik helyen, ahova addig jártam, nem is végeztek el szinte semmilyen vizsgálatot (tudom, furán hangzik, de így van...), tehát nézzen meg mindent, ami csak szóba jöhet.

A meddőségi vizsgálatok nála a következőkből álltak: férjemnél spermavizsgálat, nálam progeszteron, FSH, LH, majd petevezeték átjárhatóság röntgennel. Kérdeztem, hogy nem kellene-e a prolaktin szintemet is megnézni (ami ha magas, meddőséget okoz), de ő szerinte ez teljesen felesleges, mivel nem csorog a tejem... Rákérdeztem, mi lehet még, de tanácstalannak tűnt, és szerinte minden rendben van nálam. Ráhagytam. Még mindig bíztam benne...

Ezek után javasolta az inszemet, gondoltam, biztosan azért, mivel már ilyen régóta próbálkoztunk hiába. Azóta okosabb lettem, és tudom, hogy az inszemet több egyéb vizsgálat is meg KELL hogy előzze, és nem csak az én luxuskívánságom volt. Ő még csak ultrahangos vizsgálatot sem - egyetlen egyet sem (!!!) - végzett, ennek ellenére szedette velem a Clostylbegytet, hogy több tüszőm érjen. Majd a gyógyszerkúra után a naptárra pillantva (!) a ciklusom 14. napjára berendelt inszemre, aminek - higyjétek el - semmi, de semmi köze nem volt egy igazi inszeminációhoz! (De ezt most nem részletezem, ha valakit érdekel, majd leírom.) Az "inszem" után még csak feküdnöm se lehetett egy percig sem, azonnal fel kellett pattannom az asztalról, majd távoztában hátrabökte, hogy ha megjön a menzeszem, szedjek dupla adag Clostylbegytet. Hangsúlyozom: UH vizsgálat egyetlen egyszer sem volt, sem egyéb más vizsgálat az eddig leírtakon kívül. Itt telt be nálam a pohár.

Még egy kis adalék: az utána következő évben újabb orvosnál próbálkoztam, ahol végre részletesen kivizsgáltak, és a meddőségem okaiként a következők derültek ki:
- magas prolaktinszint (tünetek nélkül!)
- endometriózis
- immunológiai probléma
Ezek mindegyike külön-külön is meddőséget okoz, és feltétlenül ki kell zárni, inszemek és lombikprogram előtt.

Mindehhez egy újabb évre (immár a harmadikra...) volt szükség, hogy kiderüljenek, pedig már az elején, de legalábbis a második évben ki lehetett volna szűrni ezeket, és nem kellett volna feleslegesen több mint egy tucat inszemináción keresztülmennem (és itt most szidom magamban a Gimes előtti orvosomat is, aki ugyanilyen hanyagsággal állt a témához).

Az iszonyatos klinikai körülményekről (II. Női) is lehetne beszélni, de ez is egy külön téma.
 
 


mimi:
sajnálom, hogy ennyi időt elvesztegettetek. Nem bizonygatom, hogy mennyire elégedett vagyok az orvosommal, ez egy fórum, ahol mindenki a véleményét írja le, nem dícsérni kell Gimes dr.-t. Szóval jó, hogy leírtad mindezt. Azóta van már valami változás? Sikerült az inszemináció?
Feküdni nekem sem kellett inszem után, én otthon feküdtem aznap.

Kép
Kép
Kép
 
 
 
 
 


Szia Mágnes!

Nem jött össze a baba sajnos még. Mivel a fenti problémákat most sikerült megoldani, a babaprojekt csak most kezdődik el igazán, sok elvesztetegett év után. Arról nem is beszélve, hogy milyen lelki és anyagi megterhelést jelentett már eddig is az egész tortúra (aminek persze, tudom, hogy egy része elkerülhetetlen az elején). Minden eddig általam megismert "orvos" csak a markát tartotta a nagy semmiért, a három év alatt kb. fél milliót dobtunk ki az ablakon eleslegesen. (Gimesnek egyébként magánbetege voltam, és a klinikán is elfogadta a pénzt szó nélkül.)

Az általad írtakhoz annyit, hogy inszemináció után minden normális helyen legalább negyed órát, 20 percet pihentetik az embert. Arról meg már végképp nem a "vérprofi" jut az eszembe, ahogy itt valaki írta, hogy az assziszensnő majdnem kidobja a spermát, mert "elfelejtette", hogy inszem lesz, tehát az anyag talán elő se lett készítve. A doki az "inszem" után vattát nyomott belém, közölve, hogy az anyag visszafolyhat. Kérdem én, mi folyhat vissza, ha a méhűrbe fecskendezi az anyagot? Semmi, de semmi nem folyhat ki! Ezt egyik korábbi és későbbi inszeminációknál nem tapasztaltam, amit máshol csináltattam, vattára se volt soha szükség.

Bocs, hogy így felhúzva magam a részletekbe vesztem, de nem árt, ha ezekről tudnak azok, akik meddősséggel kapcsolatban fordulnának Gimeshez, aki ebben járatos szakembernek nevezi magát... Lehet, hogy más témakörben jobban szerepel...

A férjemet sem szeretném kitenni soha olyan megaláztatásnak, amit a klinikai andrológián tapasztaltunk... A sok várakozó nő és férfi előtt bevonulni abba a szakadt plakátos szobába... Iszonyú!!!
 
 


Na igen, a szakadt szoba...:) mi ezt már csak humorral tudtuk átvészelni, de sikerült, így én tökéletesen elégedett vagyok. Remélem nektek is sikerülni fog.Én újra belevágnék.

Kép
Kép
Kép
 
 
 
 
 


Hát igen, a humor nekünk is sokat segített, bár ez most nem érződik rajtam - épp nem vagyok a topon.

A körülményekről azért megjegyzem, nem mindenhol ennyire lepukkant a helyzet. Persze sehol nem vár az ember luxuskörülményeket, de pl. a Szabolcs utcai meddőségiben egy fokkal emberibb körülmények fogadtak.

Olvasgatva benneteket és a sok sikeres esetet, kezdek megint rózsaszínűbben látni, és persze nem görcsölni az egészen. Természetesen folytatjuk a próbálkozást, most még lelkesebben. :) Úgy már sokkal könnyebb, ha tudjuk, mi a probléma, és részben már sikerült is megoldani őket.

Nem negatívoskodok itt tovább, mindenkinek kitartást és egészséges babákat kívánok!

Mágnes, köszi biztatást! :) Gratulálok a szép babádhoz! Egy másik fórumon még találkozunk, remélem! :)
 
 


Mimi, Mágnes, írtam Nektek privit!
 
 


Mimi, Mágnes, írtam Nektek privit!
 
 


Kedves anyukák és csemeték!
Fiatal iparművészként gyerekszobák meseszép kifestését vállalom!
Ha bizalmat kapok, kedves figuráimmal megtöltve, meséssé varázsolom gyermeke szobáját, segítek megvalósítani álmait elképzeléseit.
Kifejezetten egyedi elképzelések megvalósítását tervezem, saját figuráimmal karaktereimmel dolgozom, Walt Disney-t ha lehet szeretném elkerülni...


A szoba adottságait az ön elképzeléseit, álmait figyelembe véve arra törekszem, gyermeke a legnagyobb örömét lelhesse leendő szobájában.



Rólam és a munkáimról itt lehet egy kicsit többet megtudni:

http://www.babaszoba.hu/forums/topic?tid=199434
Kép

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Mimi: Sajnálom, hogy ekkorát kellett csalódnod a dokiban, lehet, hogy ezen a téren tényleg nem valami ügyes, de az én kisbabám életét megmentette és ezért soha nem lehetek elég hálás neki.

Kép
Kép
 


Szia mágnes, hogy vagytok?
 
 


szia!
Köszi megvagyunk. Látom nekikezdtek a lombiknak!

Kép
Kép
Kép
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Mágnes
mi van veletek?
már régen hallottam felőlletek!

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
 
 


Erika!
Hát én folyamatosan lestem, hogy minden rendben van-e veletek, és örömmel látom, hogy igen:)
Mi jól vagyunk, a csajszinak jön a foga,kicsit nyűgös. Megkapta a járókáját, meg élete első cipőjét :)

Na és ti hogy vagytok?? Nagy már a pocak??

Kép
Kép
Kép
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Mágnes
Gratula a fogacskához!
Köszi szépen jól vagyunk, Ákosnak immár 11 foga van, igaz ebből 4 a múlt hónapban bújt ki egymás után 1 hónap alatt, de szerencsénkre jóformán észre sem vette, csak az öklét rágta és a nyála folyt, de amúgy minden olyan volt mint egyébként.
Pici Bogárkánk ismét kisfiú lesz, csütörtökön megyek a klinikára vérvételekre (terhelésre is :cry: ), + UH-ra, .
Ti terveztek kistesót?

Szia

Erika

Kép

Kép
 
 


Erika:
Igen, már most örülnénk, ha sikerülne egy spontán tesóka. :) Az ügyön rajta vagyunk, nem rudom sikerül- e így. Ha mégsem (ne adja ég) ,akkor viszont január táján visszamennénk kistesóért. :)
Ákosnak mikor bújt ki az első fogacska? Nekünk 5 hónaposan. A mostani már a negyedik.
És mi lesz Pici Bogárka neve?

Kép
Kép
Kép
 
 
 
 
 


Szia Mágnes!

Ákosnak ha jól emlékszem akkor úgy 7-8 hónaposan bújt ki az első fogacskája!
Pici Bogárka neve: hát még úgy ahogy vita tárgya
én: Nagy Áron Benedek - apjának a Benedek kilőve
ő azt mondta legutóbb hogy Nagy Áron Örs
hát majd elválik, de remélem hogy minnél hamarabb!

Akkor hajrá kistesó!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Szia

Erika

Kép

Kép
 
 


[img][img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1188334431.03.jpg[/img] Lánykám mai friss képe, babataliról

Erika: Nekem tetszik a Benedek név, bár ugye ez sovány vigasz.. :)
Mikorra vagy kiírva?[/img]

Kép
Kép
Kép
 
 
 
 
 


Szia Mágnes!

Nagyon édi a lánykátok!!!!!!!!!!!!!!
Én november 13-ra vagyok kiírva, de épp a múltkor számoltam hogy ha véletlenül úgy lesz mint Ákosnál akkor már szept vége kórház és októberber vége felé tesó.
De reménykedem benne hogy most OK lesz minden, de majd a közeljövőben kiderül.
Holnap megyek vérvétel (labor, cukros lötyi is lesz :cry:), + UH-ra.

Szia

Erika

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!
Nekem Gimes dr. csinálta mind a 6 inszememet, vagyis 4*, mert kétszer nem ért rá. Nem mézes-mázas ember, de korrektnek tartom, habár nem voltam megelégedve az inszemekkel, mert ahogy föntebb olvastam, másnak is volt hasonló véleménye, nem úgy zajlott ahogy az a Nagykönyben le van írva. Lehet, hogy engem csak azért nem zavart, mert már túl akartam lenni rajta és lombikra menni. Ő vezényelt át meddőségi centrumba is, jó helyre. Sajnos elhalt terhességem is ő fejezte be műszeresen. Igaz nem látogatott meg kétnapos ott-tartozkodásom alatt, de nem is voltam súlyos beteg. Korekkt módon kiadta a papírjaimat, majd voltam még egyszer vérvételen. Igazából nem járok hozzá állandóan, hiszen meddőségi kezelés alatt állok, de amikor végre terhes leszek, valószínűleg hozzá fogok visszamenni.
Nem tarom pénzéhesnek. Amikor adtam elfogadta, amikor nem akkor sem volt semmi.
Dezsina
 
 


Sziasztok!

Egy kis segitsegre lenne szuksegem.
Gimes doktorhoz szeretnek vizsgalatra menni. Erdekelne a maganrendelo elerhetosege, es hogy hol talalhato. Elore is koszonom!

Edina
 
 


Szia Edina!

Írtam privit!
remélem megkaptad.

Szia

Erika

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Látogassátok meg a köv. oldalt.
Mondókákat fogtok találni :-D

http://hoppa.ltime.hu/index_mond.html

Vagy

www.ltime.hu/hoppa/index_mond.html

Köszi

Sziasztok

Üdv.
 


Minden Gimesben csalódott emberkének ajánlom a Déva Intézetet, de legfőképpen Dévai doktort. Ő és csapata maga a CSODA!!!!
Én Gimes apjánál születtem, ő sem volt emberileg egy adu ász.
 


Ugyan én már régebben szültem Dr. Gimesnél (2007.) de most egyik barátnőmet kísértem hozzá és a kórházban töltött várakozáis idő alatt csomó emlék újra éledt bennem. Így elnéztem erre és sajnálom hogy ilyeneket írtok róla mert én maximálisan meg voltam elégedve vele mindenről kellőképpen tájékoztatott többször voltam terhességem alatt kórházban akkor is maximálisan viselkedett velem.

Amikor meg kibújtak a babáim és a koraszülés miatt a kórház vendégszeretetét kellett élveznem három hétig akkor is minden nap mikor már nem is volt velem dolga bejött megkérdezni hogy vannak a gyerköcök.

Emberileg is szerintem figyelmes jó nem az a túl aggódos de nem is veheti a vállára midnenki gondját mert nem az a dolga. Orvosilag meg szerintem a csúcson van. Én jó szívvel tudom ajánlani bárkinek. Kiválló orvos és csak hálával tartozom neki hogy végigsegített életemnek ezen a gyönyörű de ugyanakkor nehéz időszakán.

Zsebi
Kép

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

cron