Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Csak most olvasgattam vissza, hogy mit írtam a Bakos dokiról és kacagva láttam, hogymilyen hülyeséget írtam amúltkor :) nem 54 éve hanem több mint 5 éve járok hozzá, sőt ha jobban utána számolok akkor van az már 7 éve is! Még a Trefort utcai rendelőbe jártam hozzá és követtem az Aurórába!

Köszi a választ
 
 


Örömmel jelentem,hogy megszületett második kisfiam természetesen Bakos dokinál, nagyon rendes volt, a szülés is nagyon gyorsan ment! Lassan 9 vagy 10 éve járok hozzá, és ha lesz még gyerkőcöm azt is nála szeretném szülni!!!!!
Tetszik, hogy nem a pénzre hajt, hanem tényleg odafigyel rám!!!! :) :)
 


Gratulálok Queen-bee-nek a Babayhez!
Mi is tervezzük a Tesót!:) Nekünk van egy 16hós KisFiunk,sajnos Ő nem a Bakos Dokibácsinál született,Anya Hibájából,de a Tesót nindenképp Nála szeretném MegSzüli ill. Vele!:)
Mégegyszer Gratula!és Jó Egészséget és Sok Boldogságot Nektek!!!!!!!!!!
Niki

Nikianya
 
 

 
 

Gratulálok Queen-bee-nek a Babayhez!
Mi is tervezzük a Tesót!:) Nekünk van egy 16hós KisFiunk,sajnos Ő nem a Bakos Dokibácsinál született,Anya Hibájából,de a Tesót nindenképp Nála szeretném MegSzüli ill. Vele!:)
Mégegyszer Gratula!és Jó Egészséget és Sok Boldogságot Nektek!!!!!!!!!!
Niki

Nikianya
 
 


Köszönöm, most éppen a szopizással kinlódunk, mindig azt hiszem, hogy éhen akar halni a gyerkőc...fogalmam sincs mennyit kellene ennie :( szerintem keveset szopizik de csak éjszaka bőg..és csak úgy alszik el ha lóg a cicimen és a semmit is szívja..
 


Szia!
Menni fog az a szopizás,biztosan!Különben meg nyugi,a Mi Fiunk sem volt hajlandó másként elaludni,sőtt a mai napig is cicin tud elaludni álltalában!:)
A kevés szopizás a lustasága miatt is lehet.......!Nem akarok okoskodni,csak gondolom!Próbáltál már fejni és azt adni Neki a két cicizés között?Akkor talán tudni fogod,mert látod az üvegből h mennyit evett?!
Írtam Neked Privit,megkaptad?
Nemakarok türelmetlen lenni,csak kérdezem?
Várom válaszod!
Szép d.u.-t!
N.

Nikianya
 
 


Queen-bee!
Ha nem olvasod a privid,légy oly Kedves az emilcímed elküldeni,mert lenne 1-2 privát kérdésem,ha nem veszed tolakodásnak?
Az én címem:nikusz29@gmail.com
Várom válaszod,ha idejutsz!:)
Üdv:Niki

Nikianya
 
 


Queen-bee!
Ha nem olvasod a privid,légy oly Kedves az emilcímed elküldeni,mert lenne 1-2 privát kérdésem,ha nem veszed tolakodásnak?
Az én címem:nikusz29@gmail.com
Várom válaszod,ha idejutsz!:)
Üdv:Niki

Nikianya
 
 


Szia Niki!

Elküldtem priviben a választ remélem megkaptad!!!!
szió
 


Sziasztok!

Még új vagyok a babaneten, de régebben én is Bakos dokihoz jártam, és ő volt a legjobb, legemberségesebb nőgyógyász, akihez eddig szerencsém volt!

Babát tervezünk, és ezért jutott eszembe, hogy a távolság ellenére is inkább visszatérek hozzá, s a hozzászólásaitok is csak megerősítettek ebben! :)

Queen-bee, meg tudnád írni, hogy melyik kórházban szültél? Még a II. sz. Női Klinkán (Üllői úton) vezet szülést a doki, vagy máshol (is)?

Járt valaki közületek a magánrendelésen? Mesélne róla (mármint a Turi és Tsa. rendelős tapasztalatosról) pár szót?

Üdv, Ági
 
 


Szia Ági!
Igen a Bakos Doki az Üllőin a II-es Női Klinikán dolgozik,én 2007. Dec 6.án Szültem,Sajnos nem Nála,De a Tesó már Tuti Nála fog!:)
Magán rendelése a Hugom járt.Nagyon Korrekt volt azt hiszem 6E-ret kért!
Tök rendes volt és amikor én említettem a Hugom,emlékezett Rá!:)
Szóval továbbra is csak Ajánlani tudom!:)
Mi meg a Tesón dolgozunk!:)
Írj nyogodtan ha kérdésed van,priviben is válaszolok!:)
nikusz29@gmail.com!
Szép napot!
Üdv:Niki

Nikianya
 
 


Szia Niki!
Köszönöm az infókat!! :)

Üdv, Ági
 
 


Szia Sulamit!!!

Elküldtem egy választ, erre nem ment el, vagy lehet, hogy igen akkor 2x lesz itt..
Én is a Sote-n szültem, régebben a Schöpf-Méreiben volt, ott a nagyfiam született 7 éve!
Magánrendelésén még nem voltam, nem is mondta soha! Ha bármi kérdésed van szivesen írok priviben is!!!
szió
B.
 


Szia Ági!!

Még csak annyit, hogy már lassan három éve minden hónapban jártam hozzá, mert ez a babóca nem akart összejönni...és a terhességem sem volt komplikációmentes..
szió
B.
 


Sziasztok!

Másfél hét múlva megyek Bakos dokihoz az Auróra utcába (ápr. végén kaptam máj. végére időpontot... :) ). Ha összejönne a baba, akkor is ennyire nehéz időpontot kapni hozzá? Olyasmiket olvastam itt, hogy ha valami bajt érez a kismama, akkor soron kívül fogadja - erről van tapasztalatotok? Az egyéb vizsgálatokra (vér-, vizelet, stb) ott az Auróra utcában kerül sor, vagy be tud utalni máshova (ami egyébként közelebb van hozzám)?

Hű, de sokat kérdezek... Bocs... :oops:

Üdv, Ági
 
 


Szia Ági!
A TerhesGondozás,másképp működik! :D
De ha bármikor gondod van,nem is kell időpontot kérni,csak mész,lent a kartonzóba bejelentkezel-ott azt mondod h meg van beszélve és mész Fel Dokibácsihoz!
Elöbb azokat hívják be akinek van időpontja,de ha kimegy az aszisztens mond neki nyugodtan h nincs időpontod de problémád van.Nemfognak elküldeni,max sokat kell várni!
De ha várandós vagy,nem szarakodnak,nyugi!: :D
Van már Pocakladód?
Még azis lehet h találkozunk,mert én is írtam h a tesón "dolgozunk",és talán nemsokára összejön! :oops:
írj nyugodtan ha bármire kíváncsi vagy,szívesen válaszolok!
Szép Napot!
N.[/img]

Nikianya
 
 


Ági!
Ami lemaradt:
Laborvizsgálatokat nekem az Aurórában kérte,de kérdezz rá azért!
Egyébként mindigg kérdezz ha kiváncsi vagy v.mire,mert Magátol nem mondja,de ha kérdezek,nagyon Készséges!
Város melyik részéről jársz majd Hozzá?
Én is elég messziről a 18.kerből.
de megéri! :D
Minden Jót és Sok Sikert ha nincs még Pocaklakó! :D
N.

Nikianya
 
 


Szia Ági!!

Ha babát vársz akkor ők adnak időpontot a rendelőben és nem a recepción, ha pedig problémád van (nekem volt) soron kívül is fogad). Néhány vizsgálat mint pl. terhességi cukor, vérvételek, az Aurórában történnek, de a nagyobb ultrahangot a Soten végzik, van, hogy nem is ő (12 és 18. heti genetikai UH.), de szerdánként ő is csinál ultrahangot a Sote-n. Nem tudom, hogy a laborokat nem intézheted-e közelebb, ezt meg kell kérdezni. Az asissztensek néha elég morcik az Aurórában ettől ne ijedj meg :)
Egyébként a szülés utáni 6 hetes kontrollra sem időpontra mentem, hanem soron kivül :)
Kérdezz ha van vmi és drukkolok, hogy legyen babócád!
szió
B.
 


Sziasztok,

Én is Bakos dokihoz járok, igaz én a magánrendelőjébe.

Nemsokára érkezik a kisfiunk, és lenne pár anyagiakkal kapcsolatos kérdésem priviben.

Tud valaki olyan segíteni, aki hozzám hasonlóan nem az auróra utcába járt hozzá és nemrégiben szült?

üdv.
a.


Szia Ancsi-pancsi

Én igaz nem magánra járok hozzá, de "petiné" azaz Nikianya testvére oda járt kérdezz rá nála esetleg tud vmit mondani!!! most éppen elutaztak, de elég gyakran van a fórumon!
Jó babavárást!!!!

szia
B.
 


Szia Ági!

Mizujs? Voltál Dokinál? Mit mondott?
 


Szia Ági!

Én két babát szültem Bakos doktornál, a kisebbik nemsokára kétéves lesz.

Nekem mind a két terhességnél többször volt problémám, mindig soron kívül fogadott a doki bácsi és mindig nagyon alapos volt, de tény, hogy nagyon eltérőek a tapasztalati szintek a kismamáknál, nem evidens, hogy kinek mit kell mondani, bármi kérdésed van, tedd fel neki.

Én néhányszor jártam a magánrendelőben is. Az asszisztensek nagyon készségesek, segítőkészek, tőlük kell időpontot kérni, telefonon és ott sokkal hamarabb be lehet jutni, mint az Aurórába. A terhesség vége felé ott voltam néhányszor ctg-n (sokszor kellett, ott SOS-ben is ment, az nem kötődik Bakos doktor rendeléséhez), azért külön nem kellett fizetni, ott a súlyomat és vérnyomásomat is mérték, vizeletet is nézték (van-e benne fehérje) - alapból.

Ha ott vettek kenetet, akkor azt ők intézték tovább, volt, hogy ott voltam ultrahangon (sokszor kellett), ment SOS-ben is, profi gép van (4d-t is tud) és az egyik ultrahangos doktornő (mondjuk csak vele találkoztam) nagyon-nagyon rendes volt és nagyon alapos, gondos, lehet menni tesóval is.

Többször csinálta ott az ultrahangot a doki bácsi is, akkor csak a gép használatának tarifáját kérte el.

Összességében nyugisabb a magánrendelő, mint az Auróra, de ott is mindig nagyon rendes, türelmes volt a doki bácsi, hiába voltak ezren. Ha jól tudom, ott csütörtökön van a terhesgondozás (ctg-miegymás), de mondom, ha gond van, lehet menni soron kívül is.

Ancsi-pancsi, ha kérdésed van, nekem írhatsz privit. :)

Szép napot mindenkinek!
Tücsi


Ja, még annyi, hogy az Aurórában tényleg pokrócok tudnak lenni az asszisztensek, de ők sem mindig azok, nem kell velük foglalkozni.

Fontosabb a laborokkal kapcsolatban, hogy én a 19. kerületben nem tudtam az Aurórában kapott beutalóval intézni - úgyhogy vagy mentem az Aurórába vagy a háziorvos írt nekem másik beutalót az alapján, amit az Aurórában kaptam. (Ennyi herce-hurcát nekem megért, hogy a doktor úrhoz mehettem.)

Tücsi


szia Tücsi!!

Hogyan csináltad azt az életkort jelző kisvonatot, már máshol is láttam hasonlót és nem tudom hogyan kell beilleszteni rajzot, fotót stb. :) :)
köszi szió
B.
 


Sziasztok!

Köszönöm a sok választ, teljesen megnyugtattatok! Voltam a dokibácsinál (még nem várok babát, csak kivizsgálásra mentem), nagyon kedves és alapos volt! Olyan vizsgálatot is elrendelt kapásból, kérés nélkül, amit máshol nem csináltatnak meg, mert túl drága!!

Szép babavárást nektek, illetve sok örömet a kicsikhez! Jelentkezem, amint beállok a kismamák sorába! :)

Üdv, Ági
 
 


Ági, örülök, hogy jó élményeket gyűjtöttél te is és sok sikert a babagyártáshoz. :)

Qeen-bee, én a www.tickerfactory.com oldalon csináltam, de van rengeteg, magyarul is van, meg tudod nézni bárkinek a vonalzóján, hogy hol készítette. Itt nem kell regisztrálni, kiválasztod a kezdőoldalon, hogy milyen típust szeretnél (babaváróknak, babát gyártóknak, szülinapra, bármilyen eseményre készülőknek is van saját), utána egyenként választhatod a vonalzó mintáját, a kis figurát, amelyik halad rajta. A végén kiad két hosszú karaktersort, azt érdemes elmenteni egy word-file-ba. Abból az egyiket kell beilleszteni itt a babanetes aláírásodba. Mindjárt megnézem, hogy melyiket és hogyan jutsz el oda.

folyt. köv.

Tücsi


Szóval, kapsz egy kódot, ami ilyen formájú:
[img]hosszú%20url[/img]
ezt kell beilleszteni az aláírásodba, fent a segédletek között találod a profilt, ide kell az aláíráshoz bemásolni azt a hosszú dolgot és a beállításoknál megjölni, hogy mindig csatolja az aláírást (de ezt hozzászólásonként ki tudod iktatni, ha akarod).
Remélem, segítettem, ha nem világos valami, írhatsz privit is.

Szép napot mindenkinek!
Tücsi


Ja, képet beilleszteni én sem tudok (le kell kicsinyíteni képszerkesztőben, ez az, amivel én nem kísérleteztem, nem érek rá), ezért raktam fel képet a kölkökről a babanet galériájába. :)
T.


Sziasztok!

18. hétben vagyok, és Bakos doktorúrhoz járok az Auróra utcába. Nagyon meg vagyok vele elégedve! Valószínűleg nála is fogok szülni, de még fixre nem vállalt el (majd visszatérünk rá Szeptemberben).

Valaki priviben meg tudná nekem írni, hogy mennyit szokás adni és mikor (szülés előtt vagy után)?

Amúgy a SOTE II klinikán dolgozik még mindig?

Előre is köszönöm a segítséget!

Nóri
 
 


Sziasztok!

Nagyon örülök, hogy ilyen sok jót hallottam a választott orvosomról. Én is Bakos doktorúrnál fogok szülni januárban.
Engem is az anyagi része érdekelne, mert az asszisztensnők előtt az Aurórában nem merem megkérdezni, hogy mennyi lenne a szülés és hogy vizsgálatokért vár-e borítékot.
Nagyon örülnék, ha ebben tudna valaki tanácsot adni, és természetesen a "szülési tarifa" mértéke is érdekelne.
A válaszokat privibe várom a brumici@gmail.com-ra.

Előre is köszönöm a segítségeteket!

Jó Babavárást!

Brümi
 
 


Brümi írtam privit!! :)

Betti
KépKép
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
 


Sziasztok!

Nem írtam egy ideje, de azóta nagy dolgok történtek ám! 18 hetes kismama vagyok, éppen tegnap tudtam meg, hogy kisfiunk lesz!!

A terhesgondozásra is Bakos dokihoz járok az Auróra utcába, minden teljesen rendben volt eddig! Azt szeretném megtudni, hogy mikor lenne érdemes megkérdeznem, hogy vállalná-e a szülés levezetését? Március elejére várjuk a kicsit. És hogy hogyan történik ez a dolog? (Az első babámat várom, és még nagyon nincs tapasztalatom az ilyesmiben...) Az asszisztensnő jelenlétében rákérdezek? Másként nem is nagyon lehet, hiszen mindig van ott egy asszisztensnő... :wink:

Queen-bee, megtudnád nekem is írni, hogy mik a tapasztalataid erről, illetve az anyagi részről?

Nagyon köszönöm!

Üdv, Ági
 
 


Sziasztok

Én is a Bakos doktorbácsinál szültem mind a 3 gyerkőcömet és majd a következőt is nála fogom :D .
Mi magán rendelésre jártunk a Sthaly u-ba. Mindig csak annyit kért amennyi az UH vizsgálat került. Nekem mindig úgy tűnt, hogy természetesnek veszi, hogy aki hozzá jár annak a szülését ő veztei le. De a legelsőnél azért megkérdeztem, hogy szülhetek-e nála és természetesen igent mondott. Megadta a mobilját és megbeszéltünk egy dátumot, hogy mikor bent van a klinikán akkor körbe vezet és megmutogat mindent. Ez történt anno a Schőpfiben is és az volt a SOTE II-n is. Nagyon rendes orvos egy áldott jó lélek. Mindenkinek csak ajánlom, mert ilyen orvos nagyon ritka aki minden egyes terhességnél úgyanúgy figyel, mintha ha a legelső babát várnád. A szülésnél ahogy indultunk a kórházba csörögtem Neki és mire a kórházban a "betegfelvétel" megtörtént már ott is volt. A SOTE II-n úgy vettem észre a szülésznők nem nagyon kedvelik mert külsős és nem mondja, hogy fogadj szülésznőt és szerintem ezt ők rossz néven veszik, mert hát ugye nincs belőle pénz.
Ha valakinek van valami kérdése nyugodtan kérdezzen tőle.
Az anyagi részéről inkább priviben kérdezzetek.
Remélem tudtam segíteni nektek és mindenki (aki már tapasztalta) egyet is ért velem. Kérdezzetek megpróbálok segíteni ha tudok.
Üdv Erna
 
 


Gratulálok a babához Ági!!!! Szerintem nyugodtan rákérdezhetsz bármikor, az asszisztenső jelenlétében is-ez teljesen természetes!!! Én úgy tudom néha szokott nemet mondani, pl. ha augusztusra esik a szülés (esetedben nem-én is márciusban szültem a kisebbik fiamat) mert általában akkor van szabin. Egyszerűen azt mondod, hogy szeretnél nála szülni, ha lehetséges,- ha korainak tartja úgy is szól!! Anyagi részről írok priviben!!!
Jó (főleg problémamentes) babavárást !!!

szió
b.
 


:)

Kép
 
 


Szia újanyu!

:lol:

Betti
KépKép
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
 


SZIASZTOK VALAKI TUDNA IRNI INFOT A BAKOS DOKIROL MENNYIBE KERUL NALA A SZULES MILYEN STB??
ELORE IS KOSZONOM SZIASZTOK
 
 


ÁÁÁ látom itt vagy! :)

Konkrét árat sosem mond, tőlem sosem "kért" semmit, priviben megírom mi mennyit adtunk, ha gondolod, de szerintem ez teljesen Tőled függ, (-mennyit tudsz adni, ha tudsz!)
Ha visszaolvasol látod, hogy mindenki elégedett vele, nagyon normális, jó értelemben egyszerű ember, és nagyon odafigyel a kismamákra, nem tudom hányadik hónapban vagy, és beszéltél-e már vele a szülésről, ha nem tedd meg, nehogy ne tudjon vállalni, én nem tudtam, de a többiek írták, hogy volt már ilyen. Ha megindul a szülés akár éjjel is hívhatod, (nekem ezt mondta). Magánra vagy az Aurórába jársz? (Ha magánra abban sajna nem vagyok képben, mert én az Aurórába) Bármi problémád van soron kívül is fogad, legalább is engem nem küldött el!!! :) :) Jó babavárást!!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára queen-bee 2010.02.07 16:46-kor.

Betti
KépKép
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
 


Sziasztok!

Én végül novemberben kérdeztem rá, hogy vállalja-e a szülés levezetését Bakos doki - március 3-ra vagyok kiírva. Megnézte a naptárát és vállalta, örültem neki! :) Megadta a mobilszámát, szerencsére még semmi miatt nem kellett hívnom azóta. Továbbra is járok az Auróra utcai rendelésre, de már a doki csinálta a 30 hetes ultrahangot a SOTE II-n.

Ti mikor és hogyan tettétek fel a szüléssel kapcsolatos kérdéseiteket, beszéltétek meg vele az esetleges "elképzeléseiteket"? Ott az Auróra utcai rendelésen olyan nehezen tudom elképzelni, hogy erre idő és lehetőség adódjon...

Ti fogadtatok szülésznőt? Érdemes vajon?

Köszi,

Ági

Üdv, Ági
 
 


Sziasztok!
Én most Szültem Jan.29.-én a Baki Bá-val és Csak szeretném Nektek elmondani h Le a Kalappal elötte és a Vele éppen ügyeletben dolgozó Melinda nevezetű Szülésznővel!Sajnos a Szülésznő vez.nevét nemtudtam megjegyezni,Bocsánat.
Mindenkinek szép Babavárást és Könnyű Szülést Kívánok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sziasztok!

Nikianya
 
 


Ági én nem fogadtam szülésznőt! :) A szüléssel kapcsolatban pedig bármikor kérdezhetsz Tőle :)

Niki gratulálok és nem is írod :) !!!!!

Betti
KépKép
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
 


Sziasztok!

Én is gratulálok, Niki! Már épp filóztam mostanában, hogy mi lehet veled/veletek! Nagyon sok boldogságot kívánok nektek!

Már kevesebb, mint három hetem van a kiírt időpontig! :D

Üdv, Ági
 
 


Szia Ági!
Köszönjük Szépen,Aranyos Vagy!!!!
Neked Minden Jót,Gyors és Kevésbé fájdalmas Szülést Kívánok!!!
Bár én sem panaszkodhatom sem a gyorsaság(3 óra) sem a fájdalom miatt,mert Megérte!
Üdv Neked!!!!!!!!
Szia!
Ui:Ha Lessz újság Nálatok is,írjál ha időd engedi!
:)

Nikianya
 
 


Ági már biztos megvan a babád!!!!! Remélem minden rendben veletek és sok örömet a babóhoz, és sok-sok tejcit :) !!!!!!

Betti
KépKép
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
 


Sziasztok!

Március 10-én megszületett a kisfiúnk, Gergő, 3600 grammal és 54 centivel, gyönyörű, ügyes baba! Nagyon lelkesen eszik, kevésbé lelkesen alszik :) , de azért jó fej: éjszakánként gyakrabban alszik hosszabban!

A szülésem elég kalandosra sikeredett, mert a doki befektetett a klinikára, mivel terminus túllépés volt, és a baba végül egy teljes héttel a kiírás után érkezett meg természetes úton. Viszont a doki nem jelent meg a szülésemnél... :? Hiába hívta a szülésznő, hiába csörgettük mi is.. Pedig még aznap délután bent volt nálam és viccelődtünk, hogy lehet, hogy éjjel jöhet vissza hozzám.

Az volt az óriási szerencsém, hogy szülésznőt fogadtam, s ő, Szilassy Mónika, mindvégig maximálisan velem volt! Nagy köszönettel tartozom dr. Várbíró Szabolcs doktor úrnak, aki levezette a szülést, és nagyon küzdött - velem együtt -, hogy természetes úton születhessen meg a kicsink. Végül az egész szülés az első erősebb görcstől számítva 6 óra alatt lezajlott, szóval jött a baba, mint a gyorsvonat! :)

Ez az én történetem, az a lényeg, hogy nagyon jól végződött, de most úgy érzem, hogy orvost váltok, s Várbíró doktor úrhoz fogok járni ezután...

Üdv, Ági
 
 


SZIASZTOK EN IS HOZZA JAROK A DOKTOR URHOZ AZ AURORA UTCABA TERHES GONDOZASRA DE MEG KONKRETAT NEM MONDOTT HOGY VALLAL VAGY NEM.PEDIG MAR AZ UTOLSOKAT RUGOM VELEMENY VAJON NEM IS AKAR VALLALNI?????????
 
 


Sziasztok!

Gratulálok mindenkinek a babához!

Én egy 19 éves lány vagyok és érdeklődöm a nőgyógyászok felől, h kihez is menjek, bár Édesanyám is Bakos dr-hoz jár, de nem a magánrendelésre így segítséget szeretnék kérni, h a vizsgálatokért, úgy mint rákszűrés, fogamzásgátló felírásáért, különböző vizsgálatokért mennyit kér el a Doktor Úr!

privibe is várom válaszaitokat: tundeey@citromail.hu

Előre is köszönöm a segítséget! :))
 
 


Sziasztok,

látom elég régi az utolsó bejegyzés. Én költözés miatt, nem tudok szakrendelésre már Bakos dokihoz járni, de magánra szeretnék. Minden érdekelne, árak és hogy mit hol csinál :)

Köszönettel:
anita
veghnita
Budapest III. kerület
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: