Új privát üzeneted érkezett!

Minden infót megköszönök Rákóczy doktor úrról. Leginkább az érdekelne, milyen nála szülni, hogyan műt.köszi!
 
 


Szia

Én nem szültem nála, viszont 16éves koromban egy ciszta miatt jártam hozzá utókezelésre stb. Egy elég tekintélyes professzor amúgy, engem a saját nőgyógyászom küldött hozzá. Amúgy egy ismerősöm szült nála, semmi gondja nem volt!
Üdv
 
 


Köszönöm. Én is csak jót hallottam eddig róla. Jó ez a borso név.

Üdv!
 
 

 
 

Köszi :)

Mikor szülsz? Én októberre várom az elsőt :) De a Mávban van a dokim :)
 
 


Santa,

A szülészet-kórházak alatt van egy Szent Imrés topik, ott tuti találsz olyat aki nála szült, vagy ha nem is, infot biztos tudnak adni a többiek.

Kép
 
 


Borso!

Nem szülök még, csak tervezzük az elsőt, és tájékozódom azokról az orvosokról, akik szóbajöhetnek.

Szdorka!

Köszi, sajnos nincs időm keresgélni...de kösz hogy szóltál.

Azt hiszem megtudtam amit akartam, és mivel nem nagyon szoktam és szeretek ilyen formában kommunikálni, elmegyek, de mégegyszer köszönöm az infókat.

Jó szülést és egészséges babákat mindkettőtöknek!

S
 
 


Sziasztok :)

Hátha még olvassa valaki.
Én hozzá jártam terhesgondozásra. REndes volt, de a szülés elött egy nappal simán elutazott és bemutatott a helyettesítő orvosnak :( (időre, egy nappal a kiírt elött szültem) No comment.

Sziasztok!

KépKép
 
 


Sziasztok!Szeretném tudni,hogy Doszpot József Professzor Úr praktizál még a Szabolcs u-ban?
 


Sziasztok!
Hátha még olvassa valaki.
Én nem nála szültem, csak mivel ő a főatyauristen a Tétényiben, konziliumon találkoztam vele.
Három orvos (köztük a sajátom) bizonygatta neki UH-val, hogy saroktartásban, tehát bokával előre készül kijönni az egyébként 13 évi várakozás után nagy nehezen megszerzett lombikbabám. Ő nem akarta ezt elhinni, és azt bizonygatta, hogy mennyi baj történhet velem császármetszés esetén. Aztán mikor elfogytak az orvosi érvek, az anya jogán azt mondtam neki, nézzük a baba érdekét, aki egészségesen megszülethet igy, én meg majd tulélem valahogy. Kétnapi huzavona után megállapodtunk a mütétben...
A kisbabám tényleg sarokülésben előre volt, a nyakán 2x rátekeredve a köldökzsinór. Az orvosom az életét mentette meg, én pedig 1 héttel a mütét után már nem éreztem semmi fájdalmat.
Biztos nagyon képzett és tapasztalt orvos, de talán ennyire nem kellene a nyilvánvaló mütéti eseteket olyan lazán kezelnie, hogy csak gyürkőzzünk neki, aztán majd lesz valahogy.
Egyébként a Császárral szeretnék szülni c. topicban egytragikus esetet olvashattok, a császármetszés elmaradásából adódóan. Ugyan nem nála történt, de a Tétényiben. Az összes doki félhet tőle, egyszerüen félnek császározni. (Na az én dokim kivétel, Ő megmondta, ha ez folytatódik, ügyeletben megoldja ügyeletvezetőként)

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
 


Egyébként engem is "megvizsgált" A Méltóságos Professzor Úr.
A többi olvasható Melcsi által említett topikban. Rólunk szól.
 


Kedves anyukák és csemeték!
Fiatal iparművészként gyerekszobák meseszép kifestését vállalom!
Ha bizalmat kapok, kedves figuráimmal megtöltve, meséssé varázsolom gyermeke szobáját, segítek megvalósítani álmait elképzeléseit.
Kifejezetten egyedi elképzelések megvalósítását tervezem, saját figuráimmal karaktereimmel dolgozom, Walt Disney-t ha lehet szeretném elkerülni...


A szoba adottságait az ön elképzeléseit, álmait figyelembe véve arra törekszem, gyermeke a legnagyobb örömét lelhesse leendő szobájában.



Rólam és a munkáimról itt lehet egy kicsit többet megtudni:

http://www.babaszoba.hu/forums/topic?tid=199434
Kép

Kép
Kép
Kép
 
 


Én 7 éve járok a prof.-hoz, mivel több orvos állította, hogy soha nem lesz gyerekem, jutottam el hozzá(ismerősöm ajánlotta). Egyből szimpatikus volt a hozzáállása és nagyon kedves volt. Nagy nehezen jött össze kislányom, bíztatott és velünk együtt örült mikor kiderül, hogy mégis sikerült. Már az elején tisztáztam, hogy mennyit kell majd fizetni és mikor. Végig lelkiismeretes volt és mivel extra nagy volt a baba(5kg) és nem illeszkedett be, hosszú vajúdás után megműtött(Természetes szülés párti).Tudtam, hogy mikor fog elutazni és mikor ki helyettesíti, még a szülés elötti napokban is utazott. Ez benne van szerintem, hgy bármikor el kell mennie. Most ismét terhes vagyok és nála fogok szülni, mert szerintem nincs nála jobb, de bizalom nélkül nem alakulhatott volna ki ilyen jó kapcsolat közöttünk.

ilex
 
 


Sziasztok!

Ilex, olvastam a hozzászólásod Rákóczi profról, ha kérhetném esetleg árakat tudnál nekem mondani priviben.
Orvos választás előtt állok, tuti császárom lesz és ikreket várok és úgy gondolom nem mindegy, hogy mikor hol és mennyi. Szóval nagyon megköszönném, ha pár szót tudnánk róla beszélni.

Köszönöm
Vali
 
 


Sziasztok, én a Szent Imrében szültem, de nem nála. Azt hallottam róla, hogy nála a császár kizárt. csak akkor ha már életet kell menteni. farfekvéses babákat sem enged császározni. A szobatársam az első babáját elvesztette, a második komplikáció miatt császáros volt, a harmadikat pedig már csak császárral vállalta, de Rákóczi vette fel amikor előző nap befeküdt és amit kapott tőle, azt nem tett ki a kirakatba.
Vendég
 


Sziasztok!

Én tíz éve szültem a professzor úrnál. Hát azt nem kívánom senkinek!!! A professzor úr valóban nem híve a császárnak, ahogy ők fogalmaznak. A terhesgondozás annyiból állt, hogy két percet töltöttem alkalmanként nála, nem vizsgált meg egyszer sem még a 36- ik héten kötelező mintát sem vette le, így a fiam egy fertőzéssel született. A fiam 4,5 kg volt, én nem tágultam, a szülés nem haladt. A gyerek beszorulz a szülőcsatornába, majdnem leállt a szíve. 16óra után két orvos beletérdelt a gyomromba, így érkezett a világra. Negyven percig varrtak, a fiam inkubátorba került. Nem mentem többet vissza a professzor úrhoz... :cry:

Kép
 
 


Sziasztok!

Nekem szerencsére egészen más a tapasztalatom! 2008.Szeptember 16.-án született nála második gyermekként kisfiam. Mivel az első babámat császárral szültem (nem nála) így azt tartottuk! biztonságosabbnak, ha most is az lesz. Ha nagyon akartam volna biztos engedi, hogy megpróbáljam természetes úton.
Az, hogy szászár lett a kettönk döntése volt úgy érzem.
Szülésem elött elutazott, de átadott a Barna főorvosnak. Ő nagyon vigyázott ránk, már talán túlságosan is aggodalmas volt. :) Szerencsére manókám megvárta az ő doktorbácsiját! A műtét elött és után is nagyon kedves volt velem. (azt hozzá teszem, hogy ő nem az a beszélgető tipus, nála nem lehet lelkizést várni) A sebemet nagyon szépen megcsinálta, mert a régi az elég csúnya volt.
Egyszóval szerintem ha valakinek az számit, hogy jó kezekben legyen és nem az, hogy "órákat" beszélgessenek és jópofizzanak akkor nagyon jól jár vele!
 
 


Én csak szültem nála. Nem császárral.
Nekem szimpi volt.
Bár inkább a szülésznőn múlik sok minden, hiszen ő van ott az elejétől a végéig, a dokik nem.

Kép
 
 


Én is nála szültem a harmadik gyerekemet, 3.császárral!
Nagyon jó orvos, nagyon korrekt, végig biztonságban éreztem magam! A hasamat gyönyörűen összevarta, szebb lett, mint az első császár után!

Kép[/url
Kép[/url]
Kép[/url]
 


sziasztok!gondolom ez a téma már lejárt a dátumból ítélve, de én Dr. Rákóczinál születtem és gondoltam megosztom, amit anyukám mesélt róla. jó azt tudni kell hogy 1987-ben születtem, más volt az egészségügy is stb...de anyukám imádta a dokit. mindig emberségesen bánt vele, annyira örült mikor megfogantam hogy kirohant a váróba apuhoz és úgy mondta gratulálok XY-kám szép munka volt:D nagyon lelkiismeretesen bánt anyuval, mikor az ultrahangos nő felgmán odavetette a szüleimnek hogy nem venne rá mérget hogy egészséges lesz ez a gyerek és ö nem is tenné ezért tüzbe a kezét anyu kirohant zokogva a folyosóra apu falfehér lett jött Rákóczi megkérdezte mi a baj, bement és csak az üvöltése hallatszott hgy hogy mert egy kismama elött ilyet mondani a nö és ha bármi baj is lenne nem igy kéne közölni és szidta mint a bokrot, persze kiderült hogy elszámolta a csaj és rendkivüli peteéréskor fogantam vagy mi és ezért látott kisebbnek a becsült koromnál a nö. a szüléskor anyukám kezét fogta majdnem végig bent volt vele (24orán át tartott az egész szülési folyamat:S) vicceket mesélt neki fogadásokat kötött a szülésznövel szerinte tuti lány voltam a nevem szólitott végig a szülésznö szerint fiú..lány lettem:D a doki üvöltött rá a nővérekre akkor is mikor közölték anyuval hogy ök nem cserélik ki a véres lepedöjét...és nem fogadott el semmi pénzt...mondom ez AKKOR volt 1987-ben tudom már menö magánpraxisa van és fizetni is kell neki. de nem hiszem hogy a személyisége annyira megváltozott volna. gondoltam leirom ezt is hátha segit valakinek a döntésben. én gondolkozom azon hogy nála szüljek-e majd, meg a szent imre is jó kórháznak tűnik. :D
üdv mindenkinek:P
 


sziasztok
sajnos csak csatlakozni tudok dan 6hoz
tíz év óta nem változott semmit ezek szerint Rákóczy professzor úr, az én gyerekem is fertőzéssel született, ugyanis belekakilt a magzatvízbe...én már hetekkel a szülés előtt jeleztem neki, hogy az uh on azt mondták, tele vannak a magzati belek, az volt a válasz-mint sok minden másra is- nem kell vele foglalkozni. Persze a császár semmilyen körülmények között nem jöhetett szóba, pedig így már jóval túlhordtam a babát.A szülésemnél egyáltalán nem volt jelen,bejött a végére, aztán csinált egy olyan fényképet, amikor apa vágja a köldökzsinórt...apából semmi nem látszik, de belőlem, szó szerint minden...tudom én, hogy nem fényképész, de szerintem ebből is látszik a hozzáállás..
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

cron