Új privát üzeneted érkezett!

Szép estét mindenkinek!
Ha bárki tud valamit a Flór Ferenc korházról,az ottani egészségügyi csapatról, illetve Dr Fábián Istvánról, valamint tevékenységéről örömmel, mi több feszülten várom. Udv
 


Szia Tünde!

Nekem kb.8 éve a Fábián Doktor az orvosom.Maximálisan megvagyok vele elégedve.Nem cserélném le semmi pénzért.Nagyon lelkiismeretes,szerintem jó szakember,és végtelenül türelmes.Nála nem szégyen kérdezni.Bármilyen problémával bármikor lehet hozzá fordulni.
A magánrendelése nagyon rugalmas.Ha csak este 8 után tudsz menni akkor akkora ad időpontot.

2004 augusztus 2.-án született nála a kisfiam.Majdnem 23 órát vajúdtam.Végig ott volt a szülőszobában,szinte óránként megvizsgált.Egy pillanatra sem hagyott magamra.Nem tartotta indokoltnak a császárt,csak azért, hogy Máté hamarabb megszülessen.
Három szülésznőt fogyasztottam el.Végül a harmadiknál Tasnádi Erzsikénél született meg a baba.Határozott,de nagyon kedves.
A szülészet teljesen fel van újítva és a legmodernebb , nem kis túlzással de talán az egész országban.

Ha bármilyen kérdésed van nyugodtan írj:
hollokriszina@invitel.hu

 


szia Tünde!Fábián dr úrrol rossz élményeim vannak nem valami barátságos orvos sőt kimondottan unszinpatikus volt nekem amikor ultrahangozott ,egyáltalán nem foglalkozott avval,amit neki mondtam mintha csak egy darabb fa ledtem volna!Flór Ferenc korházrol nagyon jó véleménnyel vagyok tiszta,barátságos,otthonos,nagyon szépen felújitották a szülészetet!Tavaly nyáron szültem a harmadik babámat ott! :P :?

Kép
Kép
Kép
 
 

 
 

Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni. Szülészorvost keresek a Flór Ferenc kórházban, aki természetesen kedves, jó szakember, de sajnos fontos kritérium, hogy ne legyen anyagias. Mert fizetni sajnos nemigen tudok. Nyilván meghálálom amit meg kell, de én szeretném eldönteni, hogy mennyire tudok az lenni. Szóval a számlát ne előre nyújtsa be a doki.
Tudtok ajánlani valakit?
 
 


Sziasztok!

Hát úgy tűnik én is csatlakoznék a csapathoz, bár orvosnál még nem voltam, de van kettő (persze, hogy én is megismételtem) pozitív tesztem! :D

Öndiagnózis alapján 7. hétben járok, de csak 28-án megyek dokihoz, mivel akkorra van csak időpontja.
(Mivel nem rég költöztünk, így még most kellett orvost keresnünk is)

Sajna pont mára kitört rajtam a nátha, remélem nem lesz gond!! :cry:

Megpróbálom nem túlaggódni a dolgot! :?

Jutta
 
 


Sziasztok!

2006. szeptemberében szültem Dr. Fábián Istvánnál. Megpróbálom összefoglalni a tapasztalataimat, hátha tudok vele segíteni valakinek a döntésben.
Kezdjük a pozítív tapasztalatokkal:
- A klinika ahol a magánrendelése van a legmodernebb eszközökkel van felszerelve (CTG, 4D ultrahang).
- Már korábban valaki elmlítette, hogy akár nagyon késői időpontban is fogad.
- Nagyon alapos és precíz. Minden leletemet többször átnézte, és magyarázatot is fűzött hozzá.
- Hétvégén is elérhető volt probléma esetén (a felesége, aki egyben az asszisztense is veszi fel a telefont)

Számomra negatív tapasztalatok:
- 7 hónapos terhesen megkérdeztem tőle, hogy van-e lehetőség szülésznő választásra. Ezen az egyszerű kérdésen rettenetesen felháborodott. Mit képzelek én, a szülésznők 12 órás műszakban dolgoznak, ne várjam el, hogy műszak után ha megindul a szülésem akkor a szülésznő visszajön hozzám (tudtommal máshol ez pontosan így történik). Ez ebben a kórházban nem szokás.Ha azt gondolom, hogy ő is ott lesz velem amíg vajúdok, akkor nagyon tévedek, és KI IS HAJÍT a rendelőjéből (szó szerint ezt mondta).
Mindezek után a kórházban kiderült, hogy a szobatársam fogadott orvosa az osztályvezető főorvos volt, és nála lehetett szülésznőt választani.
- Hangulatember. Ha jó kedve volt akkor a száraz tényeken kívül egy-két kedves szava is volt, egyébként nem.
- Nem követi teljes körűen a terhességet. Az egyik vizsgálton szóltam neki, hogy van egy kis folyásom. Erre átküldött ugyanazon magánklinikán belül a nemigyógyászhoz, hogy ez az ő szakterülete. (Kövezzenek meg, de én korábban az ilyen problémákkal nőgyógyászhoz fordultam). Aki le is vette a kenetet potom 12 ezer forintért.
A következő terhesgondozáson nem kérdezett vissza az eredményre, ami pedig szerintem fontos lenne.
- Mivel túlhordtam a babámat be kellett feküdnöm a kórházba, ahol méhszájtágító zselét rakott fel.
A gondom az volt, hogy a hatásmechanizmusát nem magyarázta el, pár szóval lerázott, a nővérektől kellett megtudnom, hogy mi várható.
- Éjjel egykor indult meg a szülés, amikor is átvittek a szülőszobára, természetesen hívtam a férjemet, mivel szülésznőm nem volt - lásd korábban írtak - így az ügyeletes szülésznők tévéztek, én pedig feküdhettem egyedül a szülőszobán. Háromkor megvizsgált és azt mondta, hogy a férjemet teljesen fölösleges volt behívni még, elég lett volna reggel. Ja igen, akkorra már megvolt a baba, különben is feküdjön ő egyedül egy szülőágyon...

Remélem tudtam segíteni. Mivel én egy lelkizősebb alkat vagyok, ezért a második babámat már nem nála fogom szülni.
 


Tina&mira!
Teljesen igazad van,hogy nem őt választod második szülésednél!!!Én csak egyszer találkoztam vala(hála az égnek)!De a tapasztalatomat már leírtam!Egyépként én az orvosomnak el is mondtam,hogy hogyviselkedet velem!Ő azt mondta nefoglalkozzak vele mert"hangulat ember"!Kérdem én minek megy az ilyen nőgyógyásznak????Az én orvosomnak is vóltak rossz napjai de sohasem beszélt velem így!!Sőt ő ajánlott nekem szülésznőt is akivel eggyütt szokott dolgozni!!!Rám bízta a döntést!Ha gondolod küldhetek rólla több infót!Szép napot!Kriszti! Kép

Kép
Kép
Kép
 
 


Még annyit hogy ha átjössz a Kistarcsa Flór Ferenc topicba akkor ott nagyon sok kismamával találkozhatsz,többekközött velem is!!Jó kis társaság jött ott össze!De minnél többen vagyunk annál jobb! Kép

Kép
Kép
Kép
 
 


Tina &Míra

Sajnálom,hogy Fábián doktorról, ennyire rossz kép alakult ki benned.
Ahogy olvastam a hozzászólásodat,úgy tünt mintha a kettőnk szülése között évek teltek volna el,pedig csak egy hónap ...
Nekem semmilyen negatív tapasztalatom nem volt vele.Sem a terhesgondozás alatt sem a kórházban.
De nem vagyunk egyformák...
Tudod,kinek a pap,kinek a papné :wink:

 


Sziaztok!Van itt valaki aki 2008 07 25-2008 07 29-ig volt a kórházban?Szoba társaimat keresem
 


Fabian doktorhoz jarok evek ota es eleg hatarozott velemenyem van rola. Szerintem jo, eleg jo, szakember. Ha sulyos es ritka nogyogyaszati problemam lenne, nem mennek hozza, de normal gondokkal, ezzel-azzal nagyon jo, nagyon alapos, es lelkiismeretesen dolgozik. Atnezi a leleteket, elkuld olyan vizsgalatra is amire esetleg mas orvos nem kuldene el "minek" felkialtassal, de o igen es szertinem ez szuper. Eddig minden gondommal tudott segiteni, a rendeloje a legtutibb az egesz varosban, olyan tiszta es higenikus hogy masok errol almodni se merhetnenek. Egyszerhasznalatos eszozoket haszal, es szertinem ez baromi fontos plane ha csak rutin ellenorzesre mesz hogy ne kapj el mellette egy gombat vagy rosszabbat. Szoval ilyen szempontbol abszolut csillagos otos, kitartoan jarok hozza nem is tudom miota, de 4-5 eve tuti. Viszont, es itt jon a viszont. TUTI hogy SOHA nem szulnek nala. Szertinem o egyszeruen nogyogyasz de nem szulesz. Nincs benne meg az amit egy szuleszorvostol elvarnek. O orvos, es az is akar lenni. Gyogyit, diagnosztizal, de nincs benne az amit egy szuleszben keresnel, az a figyelmesen-segito valami. O ura akar lenni a helyzetnek es uralja is.
Van akinek ez bejon szules kozben is, en pofanvagnam ha nem hagyna ugy szulni ahogy akarok, es foloslegesen hasznalna mindenfele muszert eszkozt stb. Ja es minden elsoszulo nonel elvbol gatmetszest vegez sajat elmondasa szerint....... (gondoljatok bele hogy ez pl nemetorszagban olyan max 30%) ....
Remelem segit a leiras!
Udv
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: