Új privát üzeneted érkezett!

Szia Andi2310!

Nagyon sajnállak Téged, amiért pont a hatvani kórházra esett a választásod. Rosszabb helyet keresve sem találhattál volna. Mellesleg tudomásom szerint a hatvani kórházban csak abban az esetben szülhetsz, ha van fogadott orvosod illetve az orvos ad egy igazolást, hogy hozzá jártál magánrendelésre.


Üdv:

Alíz.
Vendég
 


Elnézést az OFF-ért, hátha valkit érdekel:

Sheila Kitzinger (1929), a szüléssel foglalkozó, világhírű kultúrantropológus, aki 1992-ben a magyar szülő nők, születő gyerekek és a bábák szülés körüli helyzetének humanizálására első lépésként megrendezett, Nemzetközi konferencia a születésről című konferencia egyik díszvendége volt, most ismét Magyarországra látogat.

Két előadást tart, egy könyve jelenik meg, amelynek bemutatóján részt vesz, dedikál. Az előadások szinkrontolmácsolással zajlanak. Az április 7-i konferencia akkreditálása folyamatban van szülésznők, bábák, védőnők számára. A belépőjegyek a helyszínen válthatók meg.

2008. április 5. 18 00:
Sheila Kitzinger: A szülés árnyékában. Katarzis vagy krízis? Könyvbemutató és dedikálás Libri Mammut Könyváruház, 1024 Budapest, Margit krt. 87-89.

2008. április 6. 16 30-tól 18 00:
Sheila Kitzinger: A szülés helyzete különböző kultúrákban Előadás és beszélgetés
Országos Széchényi Könyvtár, Budavári Palota „F" épület Belépődíj: 1500 Ft

2008. április 7. 9 00-tól 16 30:
A háborítatlan szülésről – kultúrák közötti megközelítés A szülés árnyékában. Katarzis vagy krízis? Konferencia
Országos Széchényi Könyvtár, Budavári Palota „F" épület Belépődíj: 2500 Ft, illetve annak, aki pontszámot gyűjt, plusz 3000 Ft
További részletek a www.szules.hu oldalon.
 


Szia Andi 2310!

Szerintem felejtsd el a hatvani kórházat! Ha Pest megyében laksz, miért nem mész Kistarcsára? (Én eredetileg Hatvani vagyok, de amikor ott laktam sem szültem volna semmi pénzért ott, pedig akkor még működött is a kórháűz normálisan.)
Judit
 

 
 

Sziasztok!

Én is Hatvanban fogok szülni. Dr Hajdú Antal Doktor Úr nagyon jó orvos, én Őt csak ajánlani tudom...

Üdv: Alyz
aliz881020
Pécel
 
 


Én is csak ajánlani tudom a hatvani szülészetet.
Az elmúlt hónapokban ugyan csak 1 asszony halt meg a kezeik közt és 10-nél több súlyos szövődmény nem is keletkezett.
De ez is csak azért van, mert nem tudnak gyakorolni (rajtunk). Közel 60 évesen, Hatvanban.
Tudni illik, hogy kb annyi szülést vezetnek le évente összesen, mint a környező kórházak orvosai fejenként. Így persze nem is lehet formában maradni.
Persze nagyképű hajdunknak nem is kell képeznie magát. Ő a csúcs. Néha ugyan csodálkozik, mikor 1 betege meghal...
A két arabról pedig nem is kell megemlékezni.
Szóval, menekülj onnan!!!!!!
Lepusztult környezet, no higiénia, no komfort, bunkó nővérek, nagyképű, pénzéhes orvosok.
Pusztulat az egész
kati23kati
Hatvan
 
 


Tényleg nagyon gáz a hatvani szülészet!!!!!!!!
mariann88
Hatvan
 
 


Az orvosok pénzéhesek, bunkók, nagyképűek, őregek, nem értenek ahhoz, amit csinálnak.
Hárman mentünk be szülni a gyönyörű szülészetükre és csak ketten jöttünk ki. Köszönettel tatozomhajdunak, murshednak és darwishnak az egyik ikerbabánk elvesztéséhez.
Nem kivánok senkinek sem egy halott baba megszülését!!!!
Menekülj a hatvani szülészettől, ezektől az "emberektől"....
mariann88
Hatvan
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: