Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok!!! szeretnék többet megtudni a dr.nőről(Radványi Krisztina)ha valaki tud valamít rola azt kérem irja meg nekem.Érdeklődtem már Boros Juditról is de olvastam róla egy forumban, és sajnos nem tul jó dolgot, most kétségek gyötőrnek vele kapcsolatban, ezért kérdem Radványi Krisztinát! Előre is köszönöm cím: Majer.Andrea@freemail.hu
 
 


Szia Andi!
Én 3 éve járok rendszeresen a doktornőhöz, és csak jót tudok mondani róla. Egy végtelenül kedves és figyelmes, közvetlen ember. Ha bármi kérdésem van, Õ mindig kielégítő és számomra is megérthető válaszokat ad. Nem szeretem az olyan orvosokat, akik használják azt a sok latin kifejezést, amit csak ők értenek. A doktornő nem ilyen. Én teljes mértékben megbízom benne és minden téren rá merem bízni magam. Semmiféle aggályom vagy fenntartásom nincs vele szemben. Most várom első kisbabámat és mindenben számíthatok rá a nap 24 órájában. A férjemmel sokat küzdöttünk ezért a babáért, és neki köszönhetjük, hogy sikerült. Én mindenkinek csak ajánlani tudom Õt.
 
 


Kedves Anita!

Meg tudnád nekem küldeni a doktornő elérhetőségét és rendelésének a helyszínét?

Nagyon köszönöm,
Réka

solymosy@mtrt.com
 
 

 
 

Sziasztok!

Azt meg tudja mondani nekem vki, hogy hol dolgozik a doktornő? Kórházi rendelése van-e, ha nincs, akkor a magán...
Előre is köszönöm!

Eszter
 
 


Sziasztok!
Valaki meg tudja nekem mondani a magánrendelője hol van és az elérhetőségét!!!!

Köszi előre is! l
ukidori@feemail.hu
 


Bocsi az előbb rosszul írtam az e-mail címem: lukidori@freemail.hu
 


Sziasztok!

Tudna nekem valaki információt adna priviben, hogy mennyi most egy vizsgálat a doktornőnél? HPV és rákszűrés érdekelne.

Köszönöm előre is.

J.

Kép
 


Sziasztok!
Tud nekem valaki a dr.nőről nekem bővebb felvilágosítást adni? Minden érdekel: közvetlensége, embersége, szaktudása, anyagiassága stb. csak magánrendelése van? Mennyiért lehet nála szülni? Szóval minden,minden....
Köszi!

Zita
 
 


Sziasztok!

Dr. Radványi Krisztináról szeretnék bővebb információkat kapni. A közeljövőben szeretnék ellátogatni hozzá, mert van egy kis problémám. Most mennék először nőgyógyászhoz, és igazság szerint, csak azt tudom róla, amit a neten olvasok, az alapján pedig szimpatikusnak tűnik. Főleg a mostani árak érdekelnének a magánrendelőjében, sajnos ezt is figyelembe kell vennem. Légyszi segítsetek.

Köszi
 


Ezt a segítőkészséget! Köszi a sok segítséget! Nem győztem elolvasni a sok infót! Más oldalakon, tök segítőkészek az emberek! Vagy itt senki nem jár a doktornőhöz? Nem hinném!

Zita
 
 


Sajnos egyet kell értenem Zitával. :( Én sem kaptam semmiféle választ, sem visszajelzést.
 


Kedves Zita!

Ha megtudtál valami információt a Dr.-nőről, tudnád azt nekem továbbítani? Nagyon hálás lennék!

Leila
 


sziasztok, amennyiben még aktuális a kérdés, a doktornőről az infók:

a belvárosban rendel, az Uránia mozi közelében (Blaha Lujza térnél, stáhly u 2/a) k - cs 9-12 ig; és szerda 17 - 20 ig. rendkívül szimptakus ember, körültekintő, alapos, és elég ideje van a kérdésekre - válaszokra. én csak akonzultáció díját tudom, az 6000.- van az előtérben egy terjedelmes lista, sajna nem jegyeztem meg az árakat, de a telefonszám segítségével megtudakolhatjátok:

http://drradvanyi.hazipatika.net/ttable ... 8-021529E5

remélem, tudtam segíteni :-)


Sziasztok!

Tudom jó későn, de talán valakinek még hasznára lehet. Én jól ismerem a doktornőt. Sajnálom, hogy nem jártam korábban erre, de akkortájt kórházban voltam novemberben meg szültem, de egyébként sem biztos, hogy már rendelt újra mikor ti kerestétek, ugyanis kb. 2008 júniusában szülte a 4. gyermekét és mikor én márciusban neki köszönhetően mentem, hogy megvan végre a második baba, mondta, hogy úgy készüljek, hogy szülésnél nem tud segíteni, tehát ajánl valakit maga helyett.

Nem tudom sikerült-e elérnetek őt.

Szóval bebiszamuraj jól mondja, a Stáhlyu 2/a -ban van a magánrendelője. Korábban, mikor én az első gyermekem szültem nála, rendelt a Sote II-ben is, sőt ő volt az osztályvezető orvos a gyermekágyon, akkor még állományban volt, de most már csak szerződéses, szülést levezetni jár be oda.
8 évig jártam hozzá, most is csak azért váltottam, mert kénytelen voltam, hiszen nem dolgozott, amit nagyon sajnáltam. Nagyon nehezen találtam mást helyette, aki megfelelt. Úgy a 4. orvos (mindezt terhesség alatt, mikor biztonságra vágynék) vált be. Kivételesen férfi.
Krisztinát imádom, nagyon kedves, empatikus, de mindemellett kimondja amit szükséges. Bármit lehet tőle kérdezni, főként tapasztalatból tudja elmondani, de mint orvos is. Értelmesen, számunkra is érthető módon és szavakkal mondja el, mi a probléma, mit lehet tenni... stb. Alternatív gyógymódoknak is nagyon híve, sokszor gyógynövényes és homeopátiás kezeléssel is meg tudja oldani a problémát. Nekem a 2. babát homeopátiás szerrel sikerült összehozni, amit ő javasolt.
Megvan az ára, de ez még mindig átlagárnak mondható Pesthez és az egyik legnépszerűbb doktornőhöz képest. Én úgy tudom 8000 Ft a vizsgálat (2008 febr. és márc. is voltam), a HPV 3000, de ez azóta változhatott. A szülés ára: nem kérte, nem közölte, hanem én kérdeztem rá és nem akart árat mondani, mondván nem piacon vagyunk és a gyermek nem árucikk, de ha az oldja a feszültségemet akkor elmondja, hogy mennyit adnak átlagban a kismamái és aztán eldöntöm mennyit bírok. Ezért külön hálás voltam neki!!
Szülés alatt végig jött figyelt, valaki mindig volt bent velem a férjemen kívül is, ha neki dolga is volt közben.. de én úgy emlékszem végig ott volt. Sőt fogta a kezem simogatta és kedves szavakkal bíztatott.
Mindig higgadtan megnyugtatóan beszél, soha nem hallottam felemelni a hangját.
Szakmailag, mivel dolgoztam egészségügyben: jól felkészült, napra kész és nagyon jó orvos. ÉN csak benne bíztam, csak őt akartam továbbra is orvosomnak.

Remélem segítettem nektek.
Kchriske
 


Sziasztok!

Nekem az lenne a kérdésem, hogy pl a Radványi doktornőnél, vagy más magánrendelőben rendelő orvosnál hogy van? Ha pl. labor vagy uh kell, azt meg lehet csináltatni állami rendelésen vagy ott a magánrendelőben kell borsos árért?

Köszi

kchriske írta:Sziasztok!

Tudom jó későn, de talán valakinek még hasznára lehet. Én jól ismerem a doktornőt. Sajnálom, hogy nem jártam korábban erre, de akkortájt kórházban voltam novemberben meg szültem, de egyébként sem biztos, hogy már rendelt újra mikor ti kerestétek, ugyanis kb. 2008 júniusában szülte a 4. gyermekét és mikor én márciusban neki köszönhetően mentem, hogy megvan végre a második baba, mondta, hogy úgy készüljek, hogy szülésnél nem tud segíteni, tehát ajánl valakit maga helyett.

Nem tudom sikerült-e elérnetek őt.

Szóval bebiszamuraj jól mondja, a Stáhlyu 2/a -ban van a magánrendelője. Korábban, mikor én az első gyermekem szültem nála, rendelt a Sote II-ben is, sőt ő volt az osztályvezető orvos a gyermekágyon, akkor még állományban volt, de most már csak szerződéses, szülést levezetni jár be oda.
8 évig jártam hozzá, most is csak azért váltottam, mert kénytelen voltam, hiszen nem dolgozott, amit nagyon sajnáltam. Nagyon nehezen találtam mást helyette, aki megfelelt. Úgy a 4. orvos (mindezt terhesség alatt, mikor biztonságra vágynék) vált be. Kivételesen férfi.
Krisztinát imádom, nagyon kedves, empatikus, de mindemellett kimondja amit szükséges. Bármit lehet tőle kérdezni, főként tapasztalatból tudja elmondani, de mint orvos is. Értelmesen, számunkra is érthető módon és szavakkal mondja el, mi a probléma, mit lehet tenni... stb. Alternatív gyógymódoknak is nagyon híve, sokszor gyógynövényes és homeopátiás kezeléssel is meg tudja oldani a problémát. Nekem a 2. babát homeopátiás szerrel sikerült összehozni, amit ő javasolt.
Megvan az ára, de ez még mindig átlagárnak mondható Pesthez és az egyik legnépszerűbb doktornőhöz képest. Én úgy tudom 8000 Ft a vizsgálat (2008 febr. és márc. is voltam), a HPV 3000, de ez azóta változhatott. A szülés ára: nem kérte, nem közölte, hanem én kérdeztem rá és nem akart árat mondani, mondván nem piacon vagyunk és a gyermek nem árucikk, de ha az oldja a feszültségemet akkor elmondja, hogy mennyit adnak átlagban a kismamái és aztán eldöntöm mennyit bírok. Ezért külön hálás voltam neki!!
Szülés alatt végig jött figyelt, valaki mindig volt bent velem a férjemen kívül is, ha neki dolga is volt közben.. de én úgy emlékszem végig ott volt. Sőt fogta a kezem simogatta és kedves szavakkal bíztatott.
Mindig higgadtan megnyugtatóan beszél, soha nem hallottam felemelni a hangját.
Szakmailag, mivel dolgoztam egészségügyben: jól felkészült, napra kész és nagyon jó orvos. ÉN csak benne bíztam, csak őt akartam továbbra is orvosomnak.

Remélem segítettem nektek.
Kchriske
 
 


nekem is ez a gondom, igigig!
júliusra várjuk a babát, érdi vagyok. Rengeteg a kétely bennem: az érdi magánrendelőben nincs ultrahang. Ha nála ott járok terhesgondozásra, akkor az ultrahangot sztk-ban kell megcsináltatni, majd visszamenni vele hozzá. Ez tök macerás, pont azért mennék magánorvoshoz, hogy ne kelljen annyit rohangálni (pl.) A Stahly utcában külön kll fizetni a vizsgálatért, és az ultrahangért, le se merem írni mennyit. A doktornőben teljesen megbízom, nagyon szimpi, de a helyzet elég macerás. Tanácstalan vagyok, nála maradjak, vagy inkább váltsak? Ráadásul fogalmam sincs hogy zajlik a szülés adminisztratív része, tehát, azért, hogy nála szülhessek elvileg is kell fizetnem,vagy csak a gyakorlatban? hétfőn megyünk hozzá, megkérdezek mindent. De akinek bármilyen tapasztalata van, tanácsa, nagyon hálás lennék, ha megírná.
 
 


Sziasztok!

Én is szülészt keresek Érden, és a doktornőről csak jót olvastam, szeretnék hozzá járni, de a fenti kérdések engem is érdekelnének. Van valakinek frissebb tapasztalata? Nagyon hálás lennék minden infóért akár privátban is. Köszönöm!
 
 


Sziasztok!

A barátnőm a doktornőnél szült tavaly júliusban!
A szülés 100 ezer, a szülésznő 50 ezer volt tavaly!!!!
Én ezt kicsit sokallom, főleg, hogy ezek azt hiszem fix árak!
Szerintem én mást fogok keresni és inkább a gyerekemre költöm, ami megmarad!

Remélem segítettem!
 
 


Sziasztok!

Nekem rossz tapasztalataim vannak vele kapcsolatban."Nála" szültem maradandó szövődménnyel(hüvelyi szülés volt).
Sem a szülési élményemet, sem az azt követő 5 hónapot nem kívánom senkinek, amikor egy másik orvos rendbehozta amit még lehetett.

Amúgy nagyon kedves a doktornő. Fogamzásgátló felírására, vagy baktériumtenyésztés levételére bárkinek merem ajánlani, de mivel nálam még a varratokat sem sikerült neki jól berakni( félig kiszakadtak) szülésre vagy műtétre még a kutyámat sem vinném hozzá soha többet.

Egy ismerősöm is nála szült, de a 6 hetes kontrollra már ő sem hozzá ment

Remélem tudtam segíteni valakinek. Üdv: Mega
 
 


Szia mega!

Elmondanád, hogy mi volt a rossz tapasztalat? Akár priviben is.

Köszi,

csipke11
 


Sziasztok, én is érdi vagyok. Érdekelne, hogy találtatok e már megfelelő és megfizethető orvost, aki akár be is tud Érdre utalni ultrahangra és vérvételre??
Remélem hamar tud valaki segíteni, előre is köszönöm!
 
 


Sziasztok! Legutóbb azt hallottam, hogy sajnos csak havi kb. Két szülést vállal...
 
 


Sziasztok!
Van esetleg valakinek bármilyen aktuális infója Radványi doktornőről? Hol rendel, mennyiért? Hol vezet szüléseket? És emberileg milyen? Nagyon köszi!!!
puci83
Budapest XIII. kerület
 
 


@puci83:


Szia! 
Én a doktornőhöz járok. Bp-en a magánrendelése a Stáhly utca 2-ben van (T&T rendelő), a SOTE II.-n vezet szüléseket. Ahogy fentebb is írták, havonta csak néhány szülést vállal, de van egy kolléganője, akivel "párban" viszik azoakt a kismamákat, akik hozzá járnak terhesgondozásra.
Én nagyon kedvelem a doktornőt, nagyon empatikus, de nem túl nyomulós, mindig minden kérdésemre tudott válaszolni, pedig kicsit nálunk is váratott magára a baba...
A magánrendelés ára 15 000 Ft.

bebifoka
Budapest XIII. kerület
 
 


Kedves Kismamák!
Szeretném megkérni Önöket, hogy a kérdőív kitöltésével járuljanak hozzá a szakdolgozatom elkészüléséhez.
Témám a terhesség alatti depresszió és szorongás, anya-magzat kapcsolat.
Kb 10-15 percbe telik, de nagyon nagy segítség lenne minden egyes kitöltés. Előre is köszönöm a segítségeteket  További csodaszép napot kívánok!

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIp ... w/viewform
tundermamoca
Szombathely
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: