Új privát üzeneted érkezett!

Íme Marci baba. :)

Kép Kép

Kép
katka0229
Budapest IV. kerület
 
 


Katka, nagyon szép Marci :) És tényleg jókat eszik, de ha kell, hát kell :)
Tej kapcsán tudod, smafu, lapozz, csinálod, de ne görcsölj. Dodó közel 6,5 hónapos és még mindig kap anyatejet, holott 2,5 hónapja nem szopizik. Ok, beköszöntött a piri és emellett el is kezdett apadni, de csak fejéssel is fenntartható a tej. És mivel Dodó már sok mindent eszik (Ő már 3 hónaposan kapott mást is), így a tej is elég, hiszen csak reggel és este kap. Napközben gyümi, főzi, tejpép. :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
 


Sziasztok!

Titta,hogy van barbi szeme?Én is csepegtettem Anikónak ,de nekünk sajnos nem jött helyre tőle.Remélem neked hatásosabb lesz!
Irigyellek a hosszú alvás miatt! :)Még csak egyszer aludtuk át az éjszakát,de még van idő,nem sürgetem és szerencsére egyre hatékonyabban szopizik éjjel.
Habár néha nem akar visszaaludni,hanem dumál meg nevetgél,játszana.
Barbi is anyatejes baba ugye?Hogy bírta a cicid a hosszú szopi nélküli időt?

Timi,meggyógyult Benedek?

Ma voltunk csípő és hasi ultrahangon,minden okés nála!Aztán felvittük az orr-fül-gégészetre is,éa ott azt mondta a doktornő,nem szükséges felvágni a nyelvét,mert csak minimális a letapadás és ha ilyen jól tudja nyújtani a nyelvét,nem lesz vele biztosan probléma. :D Nagyon örültem neki! De amúgy nagyon jól viselte az egész napot!

Sajnos nem gyógyult meg a héten tervezem szemészetre vinni. A neomicin semmire se jó eddig nem csipásodott most már kezd :(.
Igen anyatejes. 7,140g64cm

Pech széria évvégére:
1. még novemberbe bedöglött a cirkó 20eft
2. az autó bedöglött 35eft
3. a mosogép dec14. bedöglött múlt héten szerdán passz mennyi lesz és mikor lesz gép újra 10-40eft
4. vasalóm pénteken dec 16. mondta fel a szolgálatot új 10-15eft...
Ugrott a kívánság lista karácsonyra amit szerettem volna az nem lesz emiatt.
Remélem vége a pech szériának mert ezt már nem lehet anyagilag bírni.. még jó hogy a jézuska nem vett még semmit és képlékeny ez ügyben...

Kép

Kép

Kép

titta34
Budapest XVII. kerület
 
 

 
 

Sziasztok!

Katka,gyönyörű baba Marci,huncut szemecskéi vannak :)
A privi valahol eltűnhetett az éterben,de szerintem csak érdeklődtem hogy vagytok.Az kemény lehetett,mire helyreállt a rend nálatok!
Szép mennyiségeket fogyaszt a fiatalember:-)

Titta,az nem semmi,milyen történések vannak nálatok!Remélem nektek is olyan könnyen fogja venni barbi a szemészetet,mint nekünk Ancsika!

Elkaptam én is ezt a hányós,hasmenős vírust,úgyhogy tegnap a halálomon voltam,alig tudtam ellátni a gyereket,a férjem persze dolgozott,de szerencsére ma már jobban vagyok.Remélem Anikó nem kapta el tőlem!Voltunk dokinál 6310g és 62 cm.Szegény ordított rendesen az oltásoknál.Beadattuk neki a rota ellenit is,annak az első részét,ami 2 oltásból áll.Sokat vívódtunk rajta,mert nem szeretném túlságosan leterhelni sem a szervezetét.

herkeildiko
Pécel
 
 


Titta,az nem semmi,milyen történések vannak nálatok!Remélem nektek is olyan könnyen fogja venni barbi a szemészetet,mint nekünk Ancsika!

Szemészet:
Semmit nem csináltak ránéztek azt mondták ezzel nem kell semmit se csinálni ez a taknyos idő miatt is lehet:
Masszírozzam, és ha kell csepegtessek amit a háziorvos felír és törölgessem kamillával vagy forralt vízzel orrszívózás és ha nem javult 8-10hónaposan menjünk vissza. Akkor megcsinálják az átjárhatóságot.

Kép

Kép

Kép

titta34
Budapest XVII. kerület
 
 


Ez érdekes Titta! :shock: Mondjuk,biztosan ők értenek hozzá,nem tudom ti hol voltatok,de nekünk a Heim Pálban sz nélkül megcsinálták.

Nagyon Boldog Karácsonyt Kívánok Nektek!!!!!!!!
Teljen szépen az ünnepetek!

Bibi,remélem jól vagytok,rég jártál erre!

Megyek,készülök ezerrel,csak be akartam köszönni.

herkeildiko
Pécel
 
 


Sziasztok Lányok és kisbabák!

Mindenkinek nagyon boldog karácsonyt kívánunk!! Ez a karácsony más, hol az első babával, hol a többedikkel ünnepelünk, de ez most az ELSŐ igazi karácsony :) Élvezzük, élvezzük!

Lévén, hogy már ma is és holnap is masszív konyhatündér vagyok, ezért kihasználom a kis szabadidőt a jókívánságaim kifejezésére :)

Puszi Mindenkinek

U.i.: Katka, ne haragudj, hogy nem írtam, de valamiért nem megy a "válasz funkció", így ezúton kívánok Nektek is boldog karácsonyt :) Hajrá HT :):):)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
 


Sziasztok én is gyorsan beköszönök :)

Köszi Ildi már meggyógyultunk, nem volt lázas szerencsére, eddig még az oltásoktól se :)

Bibi hogy mennek nálatok az éjszakák mostanság?

Titta sajnálom, azért remélem jól telnek majd az ünnepek - ez egyébként sokszor előfordul másoknál is :( Nálunk még szerencsére nem volt ilyen pech széria, főleg nem év végén.

Mindenkinek nagyon boldog karácsonyt és szebb, élhetőbb új esztendőt kívánok!

Kép

Kép

Üdv: Timi & Benedek baba
Mindenkinek problémamentes, szép babavárást illetve jó babázást kívánok! :)
75eperke
Budapest XVII. kerület
 
 


Jaj és nagyon édi Marci!

Kép

Üdv: Timi & Benedek baba
Mindenkinek problémamentes, szép babavárást illetve jó babázást kívánok! :)
75eperke
Budapest XVII. kerület
 
 


Mindenkinek nagyon boldog, meghitt karácsonyi ünnepeket és minden eddiginél jobb új évet kívánok! :)

Nekünk életünk legszebb Szent Estéje volt a tegnapi, hiszen igazi családként ünnepelhettünk, immár hármasban. :)
Mindenki kapott ajándékot, még mi is Marcikától: egy nagy adag kakit. :D

Puszi!

UI: Benedek baba nagyon édi ebben a mikulás sapiban. :) :)

Kép
katka0229
Budapest IV. kerület
 
 


Sziasztok!

remélem mindenkinek jól telt a karácsony!

Annak ellenére,hogy mi nem utaztunk haza a szüleimhez,mert az unokahugaim nagyon betegek voltak,valószínűleg rota,mégis jól telt,hiszen ez volt az első együtt töltött karácsonya a kis családunknak!Anikó nagyon nem reagálta le a fát ,és még a jövés-menést sem igazán.

Timi,Benedek egy falatka ebben a sapiban!Én is akartam venni,de csak olyat találtam,amibe 2szer belefért volna Anikó feje :D

Kicsit kihalt mostanában ez a topic :?

herkeildiko
Pécel
 
 


sziasztok
vagyok,csak valamiért folyton hulla vagyok.Csináltattam teljes vérképet magamnak,várom az eredményt,mert nem normális ez a fokú kimerültség.Röviden csak pár sort,Hanga még mindig csak szopizik,nem nagyon jön be a kóstolgatás.A vacsi szopi után még benyom 120 éjszakai tápit,és így csak egyszer kel hajnal 4-5 körül,így tudok pihenni picit.Még mindíg csak a hátán héderel,max oldalra fordul.Hatalmas erős baba,nem értem miért nem mozdul,bár lehet hogy csak nem jut eszébe.Már 6 hónapos,és Emmával kifejezetten cinkoskodnak,édesen összebújnak,és röhörésznek.Tényleg Emma tök jó fej vele,és türelmes folyton szórakoztatja,meg beszél neki.Persze Hanga odáig van érte.Most megyek alszom míg lehet,majd még jövök.BUÉK mindenkinek.

picibaba.hu vonalzópicibaba.hu vonalzó
 
 


Bibi, nekem szülés utánra tönkrement a pajzsmirigyem, sajnos túlműködésben van, így most járhatok endokrin dokihoz. Pedig terhesség előtt semmi bajom nem volt..... Ez volt az egyik oka a fáradtságomnak. A másik a vashiány....
Mik Hanga paraméterei? :)

Nekem most megy el a tejem, 3 hónapig csak fejtem és ezzel eddig tartott. Én kifejezetten örülök, hogy 6,5 hónaposan még megkapta. Dodó sok dolgot eszik, vele HT kapcsán nincs baj, max. válogat :)
Hangáról fotóóóóóóót :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
 


nyuszi
tényleg a pajzsmirigy eszembe sem jutott,majd meglátom mit mutat a vérkép.Hanga képem mostanában nem is készült,még fotózni is elfelejtettem a karácsonyi kapkodásban.jövő héten megyünk szuri+mérésre,kb 8500körül lehet a picikém.Nyúlik nagyon először azt hittem fogyott,mert már nem olyan brutál hurka gyurka,de most váltottunk a 12-18 as tescos cuccokra,és 1,5 hónapja 6-os liberót hord.

picibaba.hu vonalzópicibaba.hu vonalzó
 
 


Sziasztok!

BOLDOG ÚJÉVET MINDENKINEK!!!!!!!!!!

Bibi,remélem semmi komoly,majd írj,ha megvan a vérkép.Mondjuk 2 gyerek mellett nem csoda,hogy le vagy strapálva,én eggyel is néha hulla vagyok....Aranyos lehet Emma :)

Nyuszi,szerintem nagyon büszke lehetsz,hogy ilyen sokáig megtartottad a tejcit! Remélem a pajzsmirigy problémád nem súlyos!

Anikó belassította a gyarapodást,most 2 hét alatt 100grammot hízott,de szerintem az is jó,mert már majdnem megduplázta a súlyát.És egyébként a továbbra is sírós(ami inkább hiszti)szopikat leszámítva,nagyon jókedvű baba,most már nagyokat kacarászik is,de még csak engem ajándékoz meg ezzel.Még nem forog,csak oldalra és most elkezdte maga alá húzogatni a lábát,ha hason van.

herkeildiko
Pécel
 
 


BUÉK.
Jól kihalt az oldal remélem azért mindenki jól van.

Nálunk:
Szeme Barbarának rendbejött a múlt héten magától.
Kint van bal alsó foga észre se vettük a doki néni szólt a szurinál, hogy mindjárt kinn van kinn is lett 2nap alatt már a második is napokon belül kint lesz szerintem ez egy kicsit meggyötri de nem vészek kap kammomillát homobogyó és a borostyán nyaki meg a nyakában van.
A héten átfordult a hátára jobb irányba és ma a hasára is.
Alig alszik és össze vissza.
Ha felültetem előre dölve meg is ül.
Két hete szombatonta járunk usziba.
Egész nap dumál ezerrel és jár a lába.
7600g és 67cm.
Röviden tömören nálunk ez a fejlemény

Kép

Kép

Kép

titta34
Budapest XVII. kerület
 
 


Titta, én itt lennék, de senki nem ír... :( Szép méretei vannak Barbarának :) Tejecskéztek? És tök jó, hogy már jön a foga... Dóri csak szenved, de még sehol semmi.... Az egész ínye pedig... Jajj, tiszta duzzadt.
Mi megvagyunk, csak bajban, mert eddig ugye el volt a járókában, addig takarítottam pl., de most..... Óriási balhé van, mert jönne menne a lakásban és a járóka már ketrec......... Most is mondtam neki, hogy ezt meg ezt megcsinálom, utána kijöhet, persze nem érti, így ordít.... De ha kint van, nem lehet semmi mást csinálni, csak felügyelni, mivel mindenhova feláll, növényeket tépkedi, földbe turkál.... Egy dolgot tud, az a függöny.... Ha megy és rászólok, akkor megy is el.... Nem tudom, hogy neveljem és hagyjam a járókába és akkor vegyem ki, amikor mondtam neki is, vagy csináljam a dolgaimat, amikor alszik... Persze ez nem túl sok napközben..... Tapasztalt Anyukák???

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
 


Sziasztok

csináljunk egy másik topikot mondjuk 2011 nyári babák címmel és akkor ott ki tudjuk tárgyalni a dolgainkat ;)

Kép

Üdv: Timi & Benedek baba
Mindenkinek problémamentes, szép babavárást illetve jó babázást kívánok! :)
75eperke
Budapest XVII. kerület
 
 


Kérdés (még itt):

Benedeknek a fején hátul a tarkója bal oldalán jobban, a jobb oldalán kisebb (fülével egyvonalban) duzzanat van, van valakinél még ilyen???? Amikor először észrevettem akkor aznap pont mentünk az első oltásra, mondtam a doktornéninek, először azt mondta nem lát semmit, aztán kitapintattam vele akkor még kisebb volt (sokkal) én kis csontocskának érzékeltem, ő meg azt mondta ez csak egy mirigy ami meg van duzzadva a BCG miatt. Most meg egyre csak nagyobb és már a másik oldalt is, ez tényleg semmi extra, majd elmúlik idővel???? :(

Kép

Üdv: Timi & Benedek baba
Mindenkinek problémamentes, szép babavárást illetve jó babázást kívánok! :)
75eperke
Budapest XVII. kerület
 
 


Most utána olvastam, itt a babaneten, már más is tapasztalt ilyet - szerencsére :) igen nyirokmirigy duzzanatokról van szó, oltástól lehet, szerintem ahogy kapja sorba az oltásokat úgy egyre több duzzad meg, ami annyira nem megnyugtató, remélem nem lesz gond, és idővel visszább húzódik majd :(

Kép

Üdv: Timi & Benedek baba
Mindenkinek problémamentes, szép babavárást illetve jó babázást kívánok! :)
75eperke
Budapest XVII. kerület
 
 


Eperke, nekem jó a topik, de akkor legyen zárt, kérdés ki vállalja a moderálást.
Nálunk nem volt ilyen csomó, vagy nem vettem észre.... Wow, már Benedek is 5 hónapos, nem semmi :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
 


Bocs, hogy belekotty, csak két dolog miatt.

Eperke, anno az én lányomnak is volt ilyen, valóban csak nyirokmirigy volt, ne aggódj miatta.

Másik: ha zárt topikot szeretnétek, akkor kérek egy leendő topikcímet, egy modi-felhasználónevet és emailcímet a szerkeszto@babanet.hu címre, és intézkedünk.

Szép napot Nektek:

Dia

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 


Köszönjük Dia. Ha megegyeztünk róla küldjük az adatokat.

Üdv: Timi & Benedek baba
Mindenkinek problémamentes, szép babavárást illetve jó babázást kívánok! :)
75eperke
Budapest XVII. kerület
 
 


Akkor ki tudja elvállalni a modi teendőket?

Üdv: Timi & Benedek baba
Mindenkinek problémamentes, szép babavárást illetve jó babázást kívánok! :)
75eperke
Budapest XVII. kerület
 
 


Egyáltalán mi a teendő egy ilyen esetben? Azaz aki moderál? És mi van, ha nem végzi a teendőit? Dia???

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
 


háááj
na itt lettem én is.Nyuszi.....hát anyám nem adhatok tanácsot,mert Hanga még mindig csak oldalra fordul....tudom ..nem aggódom,de SAJNOS nem vagyok kompetens a témában :D Nekem van a két legnagyobb világ lustája.De eldöntöttem,a heti projekt átfordulás megtanulása....mondjuk már szerda este van,és egy hasról vissza hátra fordulást csikartam ki belőle,azt is dühében ordítva :shock:

picibaba.hu vonalzópicibaba.hu vonalzó
 
 


Kép
na így nézünk ki

picibaba.hu vonalzópicibaba.hu vonalzó
 
 


Bibi Juj de ÉDIKEEEEE!!!!!

Kép

Üdv: Timi & Benedek baba
Mindenkinek problémamentes, szép babavárást illetve jó babázást kívánok! :)
75eperke
Budapest XVII. kerület
 
 


Nyuszi

Kik azok a Moderátorok?

A Moderátorok olyan különleges jogosultságokkal rendelkező felhasználók, akiknek az a feladata, hogy napról napra figyelemmel kövessék a fórumok működését. Jogukban áll bármely hozzászólás szerkesztése vagy törlése, ezenkívül lezárhatják, kinyithatják, áthelyezhetik, törölhetik vagy szétválaszthatják a témákat, amikben moderálhatnak. Általában az a dolguk, hogy eltávolítsák a témába nem illő hozzászólásokat, vagy a sértegető, támadó hangvételű anyagokat.

Üdv: Timi & Benedek baba
Mindenkinek problémamentes, szép babavárást illetve jó babázást kívánok! :)
75eperke
Budapest XVII. kerület
 
 


Ok, akkor én szívesen vállalom, belefér az életembe :) Köszi Eperke :) Már csak egy cím kell és a jelentkezők!!!!! Eddig ketten vagyunk Eperkével.

Bibi, Hanga édes és azok a fogak!!!!!!!!!!!!!! Dórinak még egy sincs :) Mindent rág, vannak jelek, de fog még mindig az ínyben bent :) Nagyon drága és persze egyre jobban hasonlít Rád!!!! Tiszta Te vagy, de gondolom ezt nap, mint nap megkapod :) Le sem tagadhatod :) Amúgy szerintem nem baj, ha ordítva fordult meg, mert így megtapasztalta a mozdulatot és legalább rájön, hogy van ilyen is :) És az a fülbevaló :) Tündéri a kiscsaj :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
 


Jaj de jó nyuszi, részemről rendben. Gondolom akkor Te engedsz majd be a topikba is, úgyhogy az elején azért lesz dolgod, de szerintem utána semmi különös ;) :)
"2011 nyári babák" - nem jó?

Kép

Üdv: Timi & Benedek baba
Mindenkinek problémamentes, szép babavárást illetve jó babázást kívánok! :)
75eperke
Budapest XVII. kerület
 
 


köszi csajok,már többször megkaptam.hogy tiszta én.A négy fogból csak kettő látszik a képen,pedig néggyel istenien tud csippppenteni
:shock: ha értitek mire gondolok.Mindent eszik,ezért a szopi egyre csökken.Inkább éjjel és kora reggel húz bele,napközben csak ciccantgat,pedig tavaszig ki kéne húzni,kell az a védettség.
a 2011 nyári babák sztem is jó lenne.

picibaba.hu vonalzópicibaba.hu vonalzó
 
 


Eperke, jó ez a cím, ha még nincs ilyen. :) Intézem

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
 


Sziasztok Lányok, elkészült a zárt topik, felvettelek Benneteket tagnak, nézzétek meg, megy-e.
Elvileg a nyitó társalgó oldalon, lent látható bejelentkezés után. Próbáljuk ki, meglátjuk boldogulunk-e, na ott majd könnyebben tudunk beszélgetni.. :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
 


Hahóóó csajok! Nyuszi, Bibi és én már ott vagyunk, gyertek Ti is!!!!!

Katka remélem Te is jelentkezel már, érdekel hogy van Marci, mi lett a bőrével, Benedekem sajna ekcémás kicsit :(((

Ildi Te is nagyon eltűntél :( Lépjetek be az új, zárt topicunkba! ;) :D

Kép

Üdv: Timi & Benedek baba
Mindenkinek problémamentes, szép babavárást illetve jó babázást kívánok! :)
75eperke
Budapest XVII. kerület
 
 


Sziasztok!

Szükségem lenne pár információra. Eddig azt gondoltam, hogy Péterfyben fogok szülni, mert ott dolgozik az orvosom, akihez magán rendelőbe járok. De lehet hogy nem fogadunk orvost, és mivel területileg Bajcsiban kéne szülnöm, szeretném megtudni milyen ez a kórház, milyenek az orvosok, szülésznők, milyen az ellátás, ha ügyeletesnél szülnék.

Előre is köszönöm :)
elusiaczek
Budapest
 
 


szia
mi itt mind a bajcsyt favorizáljuk,én nem oda tartotom,de csak jót hallottam,így megnéztem és bejött.Ha nem választasz sem dokit,sem szülésznőt akkor sem jársz rosszul,nem nagyon szoktak melléfogni a "csak úgy beesők " sem,persze mindenkinek lehet rossz napja.Ha mégis érdekel valaki,vagy szeretnél mégis ,itt többen szültünk ugyanannál,vagy hallhatsz egy két jó tippet.Tudod a fogadott brigád előnye hogy hamarabb túl vagy a vizsgálatokon,van akinek nincs is magánja,hanem a kórházban is fogad.Na mindegy,attól függ mire vagy kíváncsi,nem akarok sokat rizsázni ,kérdezz tőlünk nyugodtan. : ) Ja és a bajcsys dokik java része megfizethető,ami manapság sok helyen horror :shock:

picibaba.hu vonalzópicibaba.hu vonalzó
 
 


Igazából általános információkat akartam, hogy a "csak úgy beesők"-nek félni kell-e, vagy nem olyan rossz a helyzet :) Nem kell hogy ugráljanak körülöttem, vagy mindig mindenki mosolyogjon, de azért elvárnám, hogy mindenki normálisan végezze a munkáját (illetve, hogy ne ártsanak nekem és a babámnak).
elusiaczek
Budapest
 
 


Sziasztok!

Igen,eltűntem egy kicsit én is,de előtte sokszor benéztem,azt hittem nem éled már újra a társalgás,de örülök,hogy igen,megkeresem a másik topicot,és már oda írok.

elusiaczek:Sajnos értem,miért kérdezed,hogy mi van a "beesőkkel",de erre 100%os biztonsággal senki nem mondhat semmit.Én eddig amelyik orvossal találkoztam a Bajcsyban,mindenki normálisan bánt velem,de a szülésnél fogadott orvosom volt,viszont szülésznőm nekem nem volt,és így is nagyon rendesek voltak velem.

herkeildiko
Pécel
 
 


Köszönöm a választ. Kiderült, hogy mégis Péterfyben fogok szülni!
Üdvözlök mindenkit! :)
elusiaczek
Budapest
 
 


Sziasztok!
Én is jelentkeznék a fórumra.
Nekem is egyre nehezebb netezni.
Barbara forog pörög dumál és berugja a billenytüzetet most is..
2foga kint van.
Járunk uszizni.
Imád ülni és állni.
Hogy kell jelenkezni a fórumba és hol?
Üdv

Kép

Kép

Kép

titta34
Budapest XVII. kerület
 
 


titta: Ha már bejelentkeztél,a társalgó kezdőlapján van legalul a topic,2011 nyári babák,majd szólok a csajoknak,h jössz.

herkeildiko
Pécel
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

cron