Új privát üzeneted érkezett!

9-10 hetes vagyok. Ez az első babám, eléggé megvagyok "szeppenve". Ha valaki tud valamit a dokiról és a kórházról, jót vagy rosszat egyáltalán, segitsen legyen szives.

Köszi előre is!
 
 


Szia!

Bàr én nem ennél a dokinàl szültem, de a Margitban. Minden nagyon szépen és rendben zajlott.
Elözöleg megkértem egy szülésznöt, hogy legyen mellettem, és nagyon jó volt. Az orvos csak néha bejön, megnézi hogy vagy, minden rendben megy-e. De mivel a vajùdàs elhùzódhat, nem rossz ha ott van melletted valaki ( a baba apukàjàn kivül).

Gyöngy1


Szia ! Remélem még tudok segíteni az infóval. Szóval én nála szültem 6 évvel ezelőtt, minden rendben volt, nagyon rendes doki. A kórház szülészete is nagyon jó, a csecsemős részlegen viszont volt 1-2 olyan nővér, aki nem szívvel-lélekkel végezte a dolgát.
Kérdezz bátran, szívesen válaszolok.
(Egyébként a barátnőmnek két gyerkőce van, mindkettőt Lévárdi doktornál szülte.)
 
 

 
 

Sziaztok!
Én 11 hetes vagyok, első babámmal. Az orvosom szintén a Margit korházhoz tartozik, nem a topicban megjelölt orvos, de remélem beválik. Azt szeretném kérdezni tőletek, hogy a 11-13. heti tarkóredő mérést Ti hol végeztettétek? Mivel nekem az orvos az Istenhegyi klinikát javasolta, sajnos ott kemény pénzekért végzik el. Viszont olvastam a Margit korház weboldalán, hogy ott is el lehet végeztetni a szűrést. Minden esetre fura, hogy miért nem a saját korházt ajánlotta az orvosom.

Köszi
 
 


Köszi a válaszokat, időközben megérkezett Marci, már elmúlt 6 hetes. Hát Margitból nagyon kiokosodtam, bárki kérdezzen bármit...

Üdv!

Gubby
 
 


Gubby, én kérdeznék, ha még olvasod a babanetet. Szeretnék a Margitban szülni, de semmi infom nincs róla igazából...

Kihez érdemes menni (nem szeretem az agresszív, arrogáns és kiabáló orvosokat)
mennyibe kerül a szülésznő, az orvos, a gondozás, a szülés, stb

köszi előre is!

Kép
 
 


Margitról én is szívesen hallanék!

Nekem sajnos ott volt a vetélésem, de nekem szimpatikus kórház volt és a történtek ellenére csak jókat tudok elmondani az ott dolgozókról.

Zitus

Kép
vizi87
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!
én az elõzetes tervek szerint februárban fogok szülni a margitban Ruzsvánszky doktornál, úgyhogy egyenlõre csak a terhesgondozásról tudok mesélni, amivel teljesen elégedett vagyok.
Mindent meg tudsz csinálni egy helyen, vérvétel, UH, stb, így nem kell mindenfele rohangálni. A munkatársak, szerintem kedvesek, és nagyon jól vesznek vért, sosem fájt eddig és el sem szúrták.
A 26. héten derült ki, hogy cukros vagyok, azóta gyakrabban látogatom a kórházat, és szerintem ebben a tekintetben is profik.
Az ultrahangos dokik szimpatikusak, és nagyon értik a szakmájukat, és csinálnak 4D UH-t is, tehát ha a kismama szeretné, nem kell külön helyekre mászkálnia. Nekünk most 9900-ért csinálták, volt benne felvétel, képek, nyomtatás, és a kötelezõ szûrõvizsgálat is.

Persze várni kell mindenhol, hol kevesebbet, hol többet, dehát ez meg természetes...
üdv
Bori
vargabori82
Csomád
 
 


Szia Bori!

Örülök hogy írtál. Azt szeretném még kérdezni, hogy ott minden dokinak van rendelési ideje és mehetsz hozzá oda a magánrendelő helyett? Vagy hogy működik mindez? Én csak AFP-n voltam eddig ott, remélem a következő babával végig oda fogok tudni menni.

Zitus

Kép
vizi87
Budapest III. kerület
 
 


Szia!
elvileg a terhesgondozóban mindenkinek van rendelési ideje, de a margit honlapján mindenkinek a magánrendelõje van megadva, de minden doki, ha felhívod, szerintem elmondja, hogy õ hogyan csinálja. Én eddig a magánrendelésére jártam az én dokimnak a kötelezõ havi vizsgálatra, de a 35. héttõl a kórházba minden CTG után...
Bori
vargabori82
Csomád
 
 


Értem, köszi szépen! Ha újból úton lesz a baba (vagy még előtte) mindenképp megérdeklődöm hogy az általam választott dokinál mi a szokás.

Zitus

Kép
vizi87
Budapest III. kerület
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

cron