Új privát üzeneted érkezett!

Na, újra itthon. Hazaküldtek. Össze-vissza beszélnek. Tegnap az ügyeletes azt mondta, 24 óra, ma azt mondták 24 óra tünetmentesség, úgyhogy holnap reggel mehetek vissza. Addig anyukám van bent.

Egyébként kedvesek, rendesek, csak pont azt beszéltük Ferivel, hogy már olyan futószalagszerűen működik ez is. Csak azt tudják mondani, h. antibiotikum, infúzió. Más-más problémák, de ugyanaz a gyógymód. Adjunk be a gyereknek egy jó nagy lórugással, biztos ami biztos. :x

Persze pozitívan állok hozzá, de azért eléggé megvisel, még ha nem is mutatom. Ferit is. Emma szerencsére jól érzi magát, nagyon elvan a mamával, de szerintem rajta is ki fog jönni.
Tök durva, hogy ha már átkötik a kanült vagy beadják az antibio.-t, nem is sír. Hozzászokott.
Ma reggel (míg bennt voltam) kapott fizioterápiát, ütögették a hátát, és nagyon bátor volt, kicsit meg volt illetődve, de eltereltük a figyelmét, magyaráztunk neki és nem sírt.

Szóval már nagyon várjuk, h. itthon legyünk. Remélhetőleg szerdán lemegy az utolsó antibio. és jöhetünk.
Ma még vérvétel (ami elképzelhető, h. már jó eredményeket mutat), fül-orr gégészet, megnézik javult e a füle.
Nagyon bizakodóak vagyunk!

Ma itthon vagyok, takarítok, pihengetek, jövök babanetezni, mert már borzasztóan hiányoztatok!

Kép
 
 


:!:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára alon 2008.10.20 09:30-kor.

Marcsi

KépKép
 
 


Jaj, Niki! Nem lehet most könnyű neked: Emma ott, téged meg kitiltottak...
Még jó, hogy a nagyival jól elvan Emmus! Meg jó, hogy létezik mobiltelefon!
Gyógyulgassatok, pihenj te is, ha tudsz!

*********************************************


"SZOLGÁLATI KÖZLEMÉNY"
Zsófi!
Nekem gond nélkül működik a szerkesztés is!
De van még egy lehetőség: írj "apa" (rendszergazda v. vmi ilyesmi) részére egy privit, hogy segítsen.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára nannó 2009.01.13 07:35-kor.

nannó
 
 

 
 

alon írta:Niki, nagyon-nagyon drukkolok nektek !!
ÉS SOK-SOK POZITÍV ENERGY MEG KITARTÁS !!!

annyira örülök, h. legalább együtt vagytok Emmával ! =>mármint, hogy egyszobába lehet vkivel... és nem szeparálva.. (értem, h. most a lehető legrosszabb, h. neked meg otthon kell lenned)

én nem is tudom hogy bírtad az elejét nélküle ! meg ő nélküled !!
meg most otthon !

niki30 írta: jövök babanetezni, mert már borzasztóan hiányoztatok!


VISZONT:
az ANYATANYÁRA gyere, ott pörgünk !! ide már nem(igen) írunk.

Marcsi

KépKép
 
 


kedves barátaink. elköltöztünk.
úgy döntöttünk, ezentúl zárt ajtók mögött beszélgetünk.
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: