Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok Lányok!

Van aki mostanság szült vagy fog szülni az Uzsokiban?
Én 2004. dec.6-án szültem ott a babámat, és lassan nekilátunk a második babaprojektnek.
Szeretném tudi, mi változott arrafelé mostanság, illetve segítek bárkinek, akinek kérdése van a kórházról, szülésről, alternatív lehetőségekrő, szobákról, stb.

Mindenkinek szép várandósságot és szülést kívánok!!!!

eszty

eszty, Orsi és DanóManó

Kép

Kép
 


Szia Eszty!

Van a fórumon 2 uszokis topik is, szerintem nézz be oda, mindkettőn vagyunk jópáran.

Üdv.: Tündi

Kép
Kép
 


Szia Boeszter !

Elfogadnám a segítségedet az Uzsokiról !
Én is az Uzsokiban szeretnék szülni , de még senkit nem ismerek ott ( orvosokat ). A háziorvosom igért segitséget de még nem jelentkezett, és már lassan a 10 hétben vagyok !
Jó lenne már tudni ,hogy minden rendben van ,esetleg egy ultrahang is megnyuktatna ..stb.

Segítségedet előre is köszi !

Szép napot mindenkinek !

Üdv.: Kati

Kép


Kép
 
 

 
 

Szia Kati!

Már én is átmentem a másik két uzsokis fórumra, csak mikor beléptem, nem volt meg egyik sem, ezért nyitottam ezt.
Egyébként én is régimotoros vagyok. 2004-ben szültem a Habermajernél az uzsokiban. Külön miatta mentem oda.
nagyon jó orvos, nagyon megnyugtató, mindig mindent elmond.
a magánrendelésére járok azóta is. maximálisan meg voltam elégedve vele.
Ha érdekel jobban, elküldöm a számot, ahol lehet időpontot egyeztetni hozzá, a rendelő címét, tarifákat, stb.
Amúgy nem tudom, mire vár a dokid, amikor már a 10-dik hétben vagy. Egy első UH-nak már meg kellett volna lennie.
Ha tudok segíteni, írj nyugodtan: boeszter@freemail.hu

Puszi, és nagyon jó egészséget!

eszty

eszty, Orsi és DanóManó

Kép

Kép
 


Eszty !

e-mail elment ! Megkaptad ??

Puszi

Kati

Kép


Kép
 
 


Szia Kati!

nem kaptam levelet tőled, nem érkezett meg.

Küldd el megint, vagy próbáhatod a boeszter@freemail.hu mellett a boeszter@yahoo.it címet is.

Puszi, eszti

eszty, Orsi és DanóManó

Kép

Kép
 


Eszty !

Ment az e-mail !

Remélem oda ért !

Puszi , Kati

Kép


Kép
 
 


Szia Kata!

Megkaptad a válaszomat?
Mi újság a dokival? Megfelel neked?


Puszi, eszter

eszty, Orsi és DanóManó

Kép

Kép
 


Szia Eszty!

Köszi megkaptam a levelet ! Ma estére tartogattam a választ, mert tudod ma megyek !

Izgulok , de remélem nem lesz miért !

Puszi , jelentkezem !

Ui.: Remélem Ti jól vagytok !

Kati

Kép


Kép
 
 


Sziasztok!

Tegnap hazajöttünk. :)
Köszönöm szépen a gratulációkat!
Nikike nagyon jól esett, hogy megírtad Barnabás megszületését.
És Sziszitől is aranyos volt, hogy megírta első találkozásunkat. Csütörtökön még tényleg nem volt semmi jele annak, hogy másnap szülünk.

Pénteken bejártam a fél várost kocsival, hogy beszerezzek még néhány dolgot, délután fél ötkor meg elindultak a fájások. Lehet, hogy kimozgattam? :)
Szombat 1:15-kor már kint volt Barnabás 3.800 grammos és 56 cm-es nagyságában. Teljesen egészséges, nagyokat szopizik, és imádja az egész család!

A kórházban mindenki nagyon segítőkész és aranyos volt, de azért jó már itthon lenni.

Mi egyenlőre nem vettünk babamérleget. Barnabás kb. 3 óránként szopizik 15-20 percig, kiegyensúlyozott, nyugodtan alszik. Ettől én is nyugodt vagyok. Mi a véleményetek, azért szerezzünk be egyet, hátha szükség lesz majd a bizonyosságra?

Sziszike gratulálok a vizsgádhoz, és sok sikert a továbbiakhoz!

Most megyek, mert lassan hiányol a fiam. :)

Judit

Kép
 
 


jud 77

Bocsi,hogy így ismeretlenűl letámadlak,de szügségem lenne a korházról infókra.Felteszem a rengeteg kérdésemet és ha lesz időd a baba mellett akkor légyszi válaszolj rá,de megértem,ha nincs rá időd.
Tehát: szülőszoba kényelme,babaápolók segítőkészsége,szülésznők, fájdalomcsillapítás,hány ágyas a szoba, adnak e betétet,veled lehet-e baba,és adnak-e babának cuccot,vagy vinni kell?
Nagyon szépen köszönöm már azt is,hogy elolvastad.

Üdv:Edit

Ja és egy pici tanács(2 gyerekem már van)Teljesen felesleges a mérleg,csak egy nagy nyűg neked és a babának is .Ha kb 6 pelust bepisizik,normálisan eszik,alszik,akkor nincs miért aggódnod.Amúgy meg azt írod,hogy nagyon nyugis baba.Ha kevés lenne a mérleg szerint,akkor mit csinálsz?,megtömöd?Kéri ha kell neki. :lol: :lol:

 


sziasztok !

Én nagyon új vagyok itt , viszont millió kérdésem lenne az Uzsokival kapcsolatban :)
most aug.vége -szep.elejére vagyok kiirva a kisfiammal a Csapó doktornál :D ....

szóval ha valaki infot tud adni arról, hogy milyen és hogy megy a szülés a Csapónál (javadalmazás...stb) vagy úgy általánosságban a szülés, illetve mi az amit a kórház szülészetéről feltétlen tudni kell...pl. mit kell vinni, mit adnak ott...melyik szülésznőt ajánljátok.... egyszóval minden saját tapasztalat megosztást nagyon szívesen vennék.... :lol: mert most még borzasztó tanácstalan vagyok (még hiányzik a rutin, ő lesz az első baba)
MIndenkinek jó egészséget és szép napot !

előre is köszönöm :D

Bogár
Kép
 


Kedves Edit! Gondolom már észrevetted, hogy a téma amihez választ írtál már kissé megkésett, mert tavalyi a bejegyzés amit jud77 írt, egyébként, ha az eggyel feljebbi topicba belekukkantasz, akkor konkrétabb infókat ismerhetsz meg és kérdezhetsz is, mert ott azért jobban zajlik az élet, s nem ilyen kihalt mint ez a topic.

Bogár! Neked is azt javaslom, hogy inkább a másik Uzsokis topicot nézegesd, mert ott van élet.

További szép napot mindkettőtöknek, és ne haragudjatok nem kioktatni akartalak benneteket. Üdv: J.

Ja! A www. babaszoba.hu -n is találtok infokat az Uzsokiról.
 


Sziasztok!

Én április 12-re vagyok kiírva és az Uzsokiban fogok szülni. Orvosom Dr. Kalocsai Géza, van esetleg olyan, aki szült már nála?
Kérdésem lenne az is, hogy van-e olyan szülésznő, aki alkalmaz gátvédelmet.

Köszönöm:
Lucus

Van aki mostanság szült vagy fog szülni az Uzsokiban?
Én 2004. dec.6-án szültem ott a babámat, és lassan nekilátunk a második babaprojektnek.
Szeretném tudi, mi változott arrafelé mostanság, illetve segítek bárkinek, akinek kérdése van a kórházról, szülésről, alternatív lehetőségekrő, szobákról, stb.

Mindenkinek szép várandósságot és szülést kívánok!!!!

eszty[/quote]
 
 


Sziasztok,

tudtok jó (és türelmes) szülésznőt ajánlani az Uzsokiban? Most közölte a dokim a Schöpf-Méreiben hogy sajna nem tudja a szülést levezetni. Így hogy a 37. héten járok úgy érzem nem biztos hogy új dokit kellene keresnem, lehet hogy jobban járnék ha az Uzsokiba bemennék szülni ha már úgyis oda tartozom, csak hát gondoltam azért egy szülésznő nem ártana mert első szülésem lesz....
Előre is kösz, és minden jótanácsot szívesen fogadok!

Kata
 
 


Sziasztok!

Egy barátnőm szült hétfőn az Uzsokiban, kicsit bizonytalan Csapó doktor tiszteletdíjában. Valaki tud erre valami infot?

Köszi, M.
 
 


Sziasztok!

Bocsi a zavarásért!

Ha valakit érdekelne egy új babakerítés, akkor jelezze, kérem privibe!
Mi sajna egyszer sem használtuk, mert anélkül vettem meg, hogy gondolkoztam volna! Pici lakás, nagy kerítés

új, extra nagy járóka, babakerítés. A járóka 7 elemből + 1 ajtóból áll. Egy elem 1 méter széles, és 70 cm magas. A Járókát az igényeknek megfelelően lehet felállítani. Mivel nincs alja, a helyiség adottságaitól függően lehet különböző nagyságú, ill. szögű ( 4,5,6,7,8 szögű) járókát kialakítani. Az összes elem felhasználásával átmérője 2,7 méter! Több gyereknek is ideális, elegendő tér van a játékra, a baba nem érzi magát úgy bezárva, mint a hagyományos négyszögletűben. Kertben, teraszon is felállítható. Helyiség egy részét le lehet vele keríteni, vagy gyerekekre veszélyes tárgyakat elkeríteni, pl. kandalló köré felállítani.

Kép Kép Kép Kép

Kép
 


[quote][/quote]

ANCSA
 


sziasztok

ANCSA
 


szeretnék tanácsot kérni hogy mi a válemény dr.polyák jános nögyogyászrol valaki szült már nála az uzsoki korházba?

ANCSA
 


bocs, hogy irok, en az uzsoki 2008ban szoktam irni, mivel hamarosan szulok ott, nincs valasztott orvosom es tul sok dokit nem is ismerek, egyet viszont tudok nagyon remelem nem a Polyak lesz ugyeletes mikor suzlok. egyszer bementem az ugyeletre, mert nagyon gorcsoltem 2 napja, es ez a doki volt ugyeleten. Hat en azt hittem megzoldulok, a tej megaludt a szjaban mire vegre valami tortent. Ok a vizsgalatot finoman csinalta, nem fajt, de ugy igazan nem tetszett hogy alig szolal meg, az hogy uh-n is megnezze minden rendben van e kb 20 perc utan jutottt eszebe...
szoval mint orvos foglamam sincs milyen-ennyibol nem islehetne megitelni- de a stilusa az nagyon nem az en karakteremhez illo.
es lehet valmai a meglatasomba, mert mikor mas Uzsokiba szulo kismamaknak mondtam hogy csak egy doki van akinel nem karok, azonnal az o nevet mondtak...
Azert probalj mashonan is infot gyujteni, mert mondom ez egy szem vasarnap delutan volt, ebbol nem lehet levonni tul nagy kovetkeztetest!
Vendég
 


Sziasztok!

Tud valaki információt adni Dr. Járányi Beáról?
Igazából a telefonszáma kellene és , hogy mikor és hol rendel.
Köszi a segítséget.
Üdv.
Bri
bri
 
 


Sziasztok

Információra lenne szükségem. Úgy tudom, Batiz Ákos főorvos az Uzsoki kórházban vezet le szüléseket.
Én hosszú évek óta hozzá járok.
Tud valaki valami közelebbit róla?

Köszönöm :)
Vendég
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

cron