Új privát üzeneted érkezett!

Csibe! Igen, szóltam. Köszi a választ. Örülök hogy te is igy meghatódtál!

Karmen

Kép

Kép

Karmen
 
 


Ma voltam bent, jul. lenne a transzfer, ha a ciklusom nem hagy cserben, mert a hó végén szabin lesznek! Kiakadtam mert ma közölték hogy fizetni kell a vizsgálatért, nekem meg régebben azt mondták a folytatás ingyenes lesz. Aztán addig beszéltük hogy viszek én eredményt, hogy a nödokimhoz elmegyek SZTK-ra szerdán és legközelebb viszem a friss leleteket, igy ma
csak UH volt, ami ingyenes. Azért nem mindegy

Karmen

Kép

Kép

Karmen
 
 


Karmen,
Konkrétan mikor voltál bent tegnap? Én 11-fél 2-ig ücsörögtem ott.
Pontosan miért kell fizetni? Mert a lombikot megelőző szükséges vizsgálatokért eddig is kellett fizetni. (én azt mind SZTK alapon csináltattam meg)

Csibe,
örülök, hogy jól vagy és minden rendben. Írd már oda léci az aljára mindig, hogy hány hetes vagy, hogy lássuk, engem érdekel nagyon.

Antoa

veled mizu? rég nem jelentkeztél!
írj feltétlen!

nekem holnap reggel 10-kor lesz a punkció, tegnap beadtam a repesztőt. gondoljatok majd rám lányok, hogy minél több petesejtem legyen (az első lombiknál csak egyetlen egy volt)
zsuzsi

Kép
 

 
 

Zsuzsi!
Nagyon-nagyon szorítok, hogy minden rendben legyen és sok tüsző legyen!!! Írj, hogy mennyi lett.

Nagyon elfoglalt voltam az utóbbi időben, de azért időszakonként benéztem ide és elolvastam, hogy mi van veletek. Én most várakozom, hogy megjöjjön és tudjak menni a 2. napi vérvételre. Abból fog kiderülni, hogy hogyan megyünk tovább, nem várunk már, mondta a Doktor.

Karmen!
nekem is kellett fizetni az Uh-ért az első konzin, pedig nem is volt róla szó, még jó, hogy volt nálunk pénz...
veled mi van?

Antoa
 
 


Zsuzsi! jelentkeztem hogy folyt. a programot fél 3 után értem oda. Fizetni a rákszürésért és a hüvelyváladék vételért, tenyésztésért kellett volna, de inkább megyek SZTK alapon. Más vizsgálat nekünk nem kell, van beutaló lombikra, SZTK alapon az is

Antoa! az elsö konzi dija tudtam hogy létezik akkor mondták. De most folyt. mentem nem elsö konzira. És tényleg csak a vizsgálatot kellett volna fizetni, ha ott végzik. Anno nekem kellett fizetni vizsg. dijat +elsö konzi dijat is

Karmen

Kép

Kép

Karmen
 
 


Lányok

2 petesejtem lett. csak indulna meg mind a kettő. ha ez így lesz, akkor szombaton helyezik vissza.

Antoa
az első konzultációért nekem is kellett fizetnem, 10 ezret+ az első vizsgálatért 6500-at, de utána soha többet nem kellett fizetnem.
A szükséges vizsgálatokat meg mindet sztk alapon csináltattam meg, mert úgy nem került semmibe.

Kép
 


Zsuzsi! megindul!!!++++++++++++ Konzultációért nem kellett fizetni, mert ez a program folyt. A vizsgálatra nem mondták anno lehet másutt is csináltatni, ill. nem mondták mire vizsgálják, ha tudtam volna mint most mondták, akkor már akkor sem fizettem volna érte. Igy SZTK alapon megusztam,igaz várni kellett 2 órát

Karmen

Kép

Kép

Karmen
 
 


Zsuzsi!
Tudsz már valamit? Mi van veled, mikor kapod vissza őket, mert ugye meg vannak?

Én nem tudom velem mi van, de egy hete nem jön már meg. Semmi tünetem, szerintem csak visszatért minden a régibe, 2-3- hónapig semmi.... aztán magától megjön, de addig nem tudok vérvételre menni.....

Antoa
 
 


Antoa,

és terhes tuti nem vagy?

szombat reggel visszakaptam őket, nagyon jó érzés volt. most jön életem leghosszabb 2 hete, de én bizakodó vagyok.

Kép
 


Antoa! remélem nem kell annyit várni!! Nekem sem volt anno tünetem, én is csak azért teszteltem, mert barátnöm nyaggatott, én nem akartam a sok kudarc után már gondolni sem mertem hogy sikerülhetett mégis.

Zsuzsi! tudom milyen lassan telik el az a 2 hét, föleg az utolsó napok!! Kitartás!

Karmen

Kép

Kép

Karmen
 
 


Antoa! remélem nem kell annyit várni!! Nekem sem volt anno tünetem, én is csak azért teszteltem, mert barátnöm nyaggatott, én nem akartam a sok kudarc után már gondolni sem mertem hogy sikerülhetett mégis.

Zsuzsi! tudom milyen lassan telik el az a 2 hét, föleg az utolsó napok!! Kitartás!

Karmen

Kép

Kép

Karmen
 
 


Zsuzsi!
Nagyon nagyon drukkolok!!!!! A pozitív hozzáállás fontos...persze azért kell még más is.

Karmen!
Eszembe sem jutott még tesztelni, mert hogy még mindig semmi. Kicsit félek az ismételt csalódástól, ugyanakkor benne van a lehetősége még a sikernek is. Azért köszi....

Antoa
 
 


Sziasztok!

Lányok!
Mi van veletek?
Leállt a fórum teljesen!
Antoa, Beuka,Zsuzsi?
Mi újság?
Mi jól vagyunk, nincs velünk semmi különös!Kép
Lányok!
Tessék írni!!!!!

Csibe
13+3

Csibe, Gábor és Péter

Kép
Kép
 
 


Antoa???

Csibe! örülök hogy semmi gond nem volt, mennyit tudsz pihenni? Én hulla fáradt voltam mindig.

Karmen

Kép

Kép

Karmen
 
 


Karmen!

A hullafáradtság nálam is jelentkezik!
Napközben szinte semmit nem pihenek, így estére nagyon elfáradok és amint vízszintesbe kerülök már alszom is!
Most jól jön a tavaszi szünet!Kép

Csibe
14+0

Csibe, Gábor és Péter

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!
Nálam még mindig semmi, fogalmam sincs miért nem jön meg, De két negatív tesztem volt, így terhes nem vagyok. Nem is mertem remélni, de azért jó lett volna. Az a rossz, hogy addig nem tudunk elindulni....
Mindenkinek jó pihenést és kellemes ünnepeket!
Antoa
 
 


Antoa! sajnálom, ez szerintem is rossz amikor neg. és nem jön meg. Máskor is volt hormonproblémád?

Mi intézzük a vizsgálatokat, 2 hete levették a vért, erre a HIV kimaradt belöle, ma megint menni kellett. Amugy meg én poz. lettem Hepa A-ra. Remélem nem lesz gond emiatt.

Karmen

Kép

Kép

Karmen
 
 


Szia Karmen!
Igen voltak problémáim a hormonokkal, alapvetően ez a baj.Tulajdonképpen nem furcsa, mert az utóbbi időben 2-3 hónapot simán kihagyott, ezért mondta a Doktor, hogy korai petefészek kimerülésem van, ezt még így nem mondta senki.

Jó hogy ismét elkezdődött, hátha most könnyebb lesz, vagy nehezebb, mert már tudod mi vár....
Gondolok rád....

Mi van a többiekkel? Írjatok!!!

Antoa
 
 


Sziasztok,
Gigi vagyo,k mi is Szegedre járunk a Kaáliba. A drnő az orvosunk. A 3. beülti sajna sikertelen volt, Viszont vannak fagyibébik, így bízunk!
Leírnátok ki hol tart, hogy képben legyek?
Köszi :wink:

Üdv
Gigi
 
 


Szia Gigi!

Mint látod teljesen leállt ez a topic, "eltűntek" a lányok!
Szerencsémre nekem nem kellett sok időt töltenem a Kaáliban,mert spontán lettem terhes!
Így történt ez Karmennel is.Ha jól emlékszem a 3. beültetése után lett spontán terhes!Most a testvérért járnak a Kaáliba, de hogy pontosan mi van vele, nem tudom!
Gyere át a szegedi topicba, ott többen vagyunk és nagyon kedvesek a lányok!Igaz már anyukák (azt hiszem csak én vagyok köztük kismama), de nagyon szívesen segítenek neked!

Csibe, Gábor és Péter

Kép
Kép
 
 


Sziasztok lányok!
Látom ti sem nagyon írtok már ide, én sem látogattam már régen erre az oldalra.
Szomorú vagyok, mert nem jól alakultak a dolgaim....
Stimuláltak, de eltüntek a tüszőim, így nem tudtunk semmit csinálni. Azóta pedig egyáltalán meg sem jött, már 83 napja...semmi tünet, terhes sem vagyok....
Most a Gynovac-kal próbálkozunk, de én nem érzek semmit. Kellene?
Mondjatok vmi jó tippet depi ellen!
Olyan igazságtalan ez az egész!!!!!!!!!
Antoa
:(
 
 


Sziasztok!!

Én most regisztráltam az előbb, ezért biztos, hogy nem ismertek még!
Szeretnék kérdezni egy pár dolgot, mert nagyon bizonytalan vagyok .

Nekünk már volt egy beültetésünk 4 évvel ezelőtt, ami szerencsésen sikerült és most már 3 éves a kisfiunk.

Most szintén szeretnénk egy babát de már tavaly május óta halasztgatjuk az elkezdését!!

Mindig minden közbejön stb..
Tavaly májusban nem volt rá elég pénzünk, utána novemberben szerettük volna megint, akkor a karácsony miatt halasztottuk, most megint szeretnénk vagyis nem tudjuk mikor lenne jó, mert most meg házujjítás előtt állunk..
Elsőbb úgy beszéltük a párommal, hogy október november környékén lenne a legjobb, mivel akkorra már kész lesz a ház!!

Nekem már nagyon elegem van az egészből , mivel tudom, hogy akkor sem lesz belőle semmi, mert megint jön a karácsony és ismét el lesz halasztva!!
Viszont ma beszéltük a férjemmel, hogy most kellene megpróbálnunk az egészet!!

Őszintén Én benne lennék csak félek tőle, hogy a felújjítás nem-e akadája az egésznek.

Tudtok tanácsot adni Nekem , hogy mi lenne a legjobb???

A fiammal egéz végig veszéjesztetett terhes voltam, a 9 hónapot végig feküdnöm kellett és ezáltal nagyon félek az egész terhességtől.

Félek attól, hogy megint feküdnöm kell és akkor mi lesz a felújjítással..
Vagyis nem tervezem azt, hogy téglát hordok stb.., de van egy pár munka ami női feladat..


Szerintetek várjunk az eljárással vagy belevághatunk?


Helga
 


Helike, ez halott topik, inkább eggyel föntebb kérdezz.
Vendég
 


Sziasztok!

Szeretném eladni stimulációs gyógyszeremet, ami ki lett váltva, de nem lett kibontva sem, mert nem volt rá szükség.

-Decapepyl Depot injekció 1 adag ami tartalmaz 1 db fecskendőt 3,75mg hatóanyaggal) .
bolti ára kb 35 ezer ft, olcsobban odaadnám 30 ezerért vagy megbeszélt árért.

Köszönöm,

Norcis
 
 


Sziasztok!

A párommal inszeminációra készülünk, mert tavaly novemberben hererákot diagnosztizáltak nála, amit kiműtöttek, idén tavasszal pedig kissebb dózis kemót kapott. Előtte jártunk spermabankban a biztonság kedvéért, de úgy döntöttünk nem várnánk tovább (mivel kemo után 1,5 évet tanácsos várni a természetes úton történő megtermékenyítéssel) és inszemináció céljából felkeresnék a Szegedi Kaáli Intézetet. Egyenlőre még csak itt tartunk, mert előzetesen szeretnénk utána járni, hogy működik ez az egész.
Ha valaki hasonló cipőben jár, vagy járt kérem ossza meg velünk a tapasztalatait!
Előre is köszönöm!
chelsea950
Kiskunhalas
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: