Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Régen jártam erre, azóta megkötöttük a szerződést, mi a Kriót választottuk.

Én is olvastam a cikket a napokban Zelionról, aki náluk tároltat, nézzétek át a szerződést, kell legyen benne szó arról, hogy gond esetén ki a jogutód cég, illetve hová szállítják át a mintákat!

Manka

Kép

Kép
 
 


Sajnos nem segített az őssejt beültetés.
A daganat kiújult, nincs tovább. :cry: :cry: :cry:

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
 


sziasztok,

Dominika ez borzasztó, remélem azért még van valamilyen gyógykezelés, ami segíthet.

Nekünk is volt ismerősünk aki igénybe vette az őssejtet, ezért gondolom, hogy minden esélyt meg kell adni a születendő gyermekeknek, úgyhogy mi is levetetjük. Persze semmire nincs garancia....
 

 
 

Fatime köszi, de már nincs mit tenni.
A doki szerint hagyni kell méltósággal élni hagyni még azt a pár hetet vagy hónapot. :cry:
Nincs értelme csövekkel meg kemókkal szadizni. 3 éve folyamatosan ez megy.
Nincs más alternatíva sajnos. De azért köszönöm a bíztatást.

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
 


Dominika sajnálom! :cry:
Vendég
 


Dominika, nagyon sajnálom, ez nagyon nagyon durva és szomorú és igazságtalan és... :cry:
 
 


Köszönöm lányok!

Igen, ez így szörnyű, ahogy van. Pláne, hogy tavaly temettük Édesanyánkat is , aki szintén rákban hunyt el. :cry:

Ti hisztek a "csodadokikban"????

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
 


Sziasztok,

Most találtam egy őssejtes honlapot, belinkkelem, hátha valakit érdekel a téma: www.ossejt.info.hu

Üdv Mindenkinek!
 


Látom nagy hatása volt az előző beírásomnak is:)
A lényeg, hogy most meg egy videot találtam, ahol egy amcsi sztorit mutatnak a beültetésről. A film a sejtbank.hu honlapján van.
 


Szia,

megnéztem, bár nem volt könnyű megtalálni.
Itt van: http://www.sejtbank.hu/index/video_02.php

Remélem jól rakta be a linket.
A film egyébként nagyon tanulságos bár nem szeretném ha velem történne ilyen.
 


Én is megnéztem, valóban az.

Aki teheti, persze tároltasson vért, de megint kihangsúlyozom (ez inkább azoknak szól, akik nem engedhetnek meg maguknak ekkora költséget), hogy az őssejt életünk folyamán bármikor a vérből ugyanúgy kinyerhető.

Aki nem hisz nekem, érdeklődhet a Szt László kórház -ban!!!

De én azt kívánom, hogy ne legyen rá szükség!

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
 


Sziasztok,

en sem vagyok ossejt szakerto, viszont eleg sokat olvasok a temaval kapcsolatban, hiszem nemsokara en is szulok es meg kell hoznom a nagy dontest.

Dominika1
talaltam egy oldalt, amibol szamomra az derul ki, hogy megis van kulonbseg a KZSVübol es egy felnott verebol kinyert ossejtek kozott.

http://www.informed.hu/index.nfo?tPath= ... e_id=95188

Sztem erdemes kellokeppen informalodni es a leheto legtobb info alapjan donteni. Sajnos ez egy soha vissza nem tero alkalom.
 
 


Vitamin!

Én nem azt írtam, hogy nincs különbség, hanem azt, hogy felnőttkorban is levehető az őssejt. :D
Van különbség, pár hozzászólással előrébb írtam is, hogy mi.

Ez utóbbi inkább azoknak szól, akik nem engedhetnek meg ekkora összeget maguknak és bántja őket a lelkiismeret, hogy nem tudják kifizetni.
Némi vígaszt írtam nekik.

Olvasd végig ezt a topikot, ha van némi időd, mert itt tényleg jó sok infó gyűlt össze!!!!

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
 


Sziasztok! Én is sokáig a hezitálók táborába tartoztam, de mostanra a 33. hétbe léptem és már nem húzhattam tovább a dolgot...sokat gondolkodtam azon, hogy kell-e vagy sem, végül ma a sejtbanknál megkötöttem a szerződést...tudjátok, ha az ember elosztja a 20 év tárolás költségét, akkor kb havi 1600 Forintról beszélünk, amit rosszabb helyre is elteszünk...ezért döntöttem úgy, hogy kifizetem, bár csak a részletfizetéses konstrukciót tudtam vállani...
Az azért tény, hogy borzasztóan utálom, hogy az egész babavárás mára már olyan üzlet már, hogy hihetetlen...és paráztatják a mamákat, hogy ez is kell, meg az is kell...és rettentően nehéz ezek közül szelektálni.
Éppen ezért az is érthető, ha valaki nem veteti le, és nem áldoz rá (vagy nem tud - sajnos szerintem ez a gyakoribb) és az is, ha mindenképpen előteremti erre pénzt..

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Kedves Aithra!!!

Igen, jól tetted , hogy megkötötted és sajnos jól látod a baba kérdésben is hatalmas üzlet van!!!!!
Igaz, hogy havi 1600 ft-ra jön ki havi szinten, de a törlesztő részlet az biza havi 15 000 alsó hangon, éveken keresztül.
Sajnos sok család ezt nem tudja bevállalni.

Sztem itt jöhetne képbe állam bátyánk, nem a kihasználatlan babakötvényt kéne nyomnia, hanem azt az összeget ide, ebbe áldozni, szerződést kötnie a sejtbankokkal és támogatni az őssejt levételét.
Szerintem.
De már megint politizálok... :D

Döntésedhez gartulálok és kellemes további pocakosperceket Kicsi Ribizliddel!!!

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: